57
10537337_713512215351701_709904262803398
  • Andr0
    #17
    a harmadik rész is ütött:D:D
  • ForzaInter
    #16
    Tényleg sokkal jobb volt. Charlie már jobb formában volt.:D
  • Steve Downie
    #15
    A második jobb lesz! :-)
  • ForzaInter
    #14
    Na megnéztem az 1. rész én is. Nem volt rossz, de én többet vártam. Charlie-nek a kurvázós/piálós énjét megtarthatták volna úgy jobban ütne. Túl visszafogott volt nekem. 6/10 az 1. rész, de persze azért nézős.
  • FZoleee
    #13
    Az Anger Management - 1x01-1x02 5,47M nézővel nyitott, 18-49: 2.1.
  • ForzaInter
    #12
    de várom már a feliratot..

    ahogy olvastam Sheen kb ugyanazt a karaktert hozza mint a taahm-ba, akkor nagy baj nem lehet:D sokan azt írják olyan mintha kapott volna egy spinoffot charlie karaktere.

    azt nem is tudtam, hogy itt is charlie a neve.
  • Steve Downie
    #11
    Adja nekem is.
    Jól odaszúrtak azért a CBS-nek az első jelenetben :D Meg mi más nevet adhattak volna a főhősnek, mint Charlie-t itt is :D
  • gosumofo
    #10
    hát jobb mint a two and a half men volt idén
  • nagy hős
    #9
    Na, teljesen nezheto volt, charlie mindenhol jo, a masodik resz meg poenosabb is volt mint az elso, engem megvettek a folytatasra.
    a neger szomszedon kivul mindenki mast jol belottek, de o is csak ket jelenetben szerepelt talan, a mellekszereploket is jol dobtak ossze, senki nem logott ki.
    jo kis 20 perces moka, ugyhogy en maradok
  • nagy hős
    #8
    Nem hiszem, jokat irnak rola, es ha a two and a half 9 eve megy mar kurva sikeresen nem hiszem hogy az fx kidobna a projektet, nagyon nyomjak a reklamokat, meg is agyaznak neki, ma a film megy pl :)
    ha elegen nezik az elso reszt nem hiszem hogy sokat csokkenne a nezettseg
    Raadasul sheen is kibaszott nepszeru
  • Narxis
    #7
    Naaaaaaa, csak nem.
  • LasDen #6
    szerintem sima bukás lesz...az első 1-2-3 résznek lesz nézettsége aztán kuka...
  • ForzaInter
    #5
    nem baj.. azt a karaktert zseniálisan tudja játszani, bár neki azt játszania sem kell nagyon mert alapból olyan:D
  • nagy hős
    #4
    Ahah, ezt kiszurtam a tvben, kurvajo reklamjai vannak, Sheen egy allat, bar valszeg charlie harper 2 lesz az egesz, de nekem ez boven megfelel :D
  • Steve Downie
    #3
    Hatalmas lesz, nagyon várós! :D
  • Fresh Duke
    #2
    +1
  • ForzaInter
    #1
    Junius 28.-án kezdődik Charlie Shenn új sitcomja. 10 rész lesz az 1. évad, ha jó lesz a nézettség utána +90 részt rendel be az FX.

    Promo-k

    A részemről nagyon város.. Sheen nagy kedvencem.