301
  • grebber
    #141
    Semmit az ég világon!
  • sata75
    #140
    de a kék jelölőt ki lehet rakni nem? vagy az sem pöttyözi be az útvonalat a kis térképen?
  • grebber
    #139
    Én sosem mondtam semmire hogy csőjáték! Nekem tökmindegy hol megyek csak haverokkal coopba cseszi a csőrünket amikor megyünk küldikre vagyis mennénk mert nem tudjuk hogy hova is kell menni!

    Most úgy toljuk hogy kocsiba be mind a 3-an egy vezet egy ül szerényen 1 meg előhozza a térképet és navigál most merre menjen.
    Ez a csónakba volt elég vicces mert navigálok nagyba azt a zombik kiszedtek a csónakból és megöltek
    Nagyon nagy game ,hatalmasakat lehet ökörködni!
  • MerlinW
    #138
    Szerintem ez az egyik legjobb változtatás. Használd a tájékozóképességed, fedezz fel. Cseppet több élményt nyújt a dolog, mint végigmenni a pöttyös vonalon.

    Ha valami csőjáték, mindenki fel van háborodva, ugyanakkor a sandbox játékokban a térképen jelzett útvonalon halad mindenhova, ergo saját maguk csinálnak belőlük csőjátékot. Érdekes nem?:)
  • grebber
    #137
    Meg is van a leges legnagyobb hiba. Nem mutatja az első részben megszokott módon fehér pöttyös vonallal merre kell menni! De csutkára nem szinte semmit és így mindig a térképet nézegetni elég tré!
  • MerlinW
    #136
    A játék hangerejét ne tekerd le teljesen, ront az összhatáson. Egyébként sem ártana hallani is a játékot, főleg azoknak akik nem játszottak vele:)
  • Nika12
    #135
    A videóimmal azt szeretném megmutatni hogy valójában mit gondol róla egy átlag ember ha bekapcsolja és elkezd játszani. Nem feltétlenül az előre lekoreografált gameplay a tervem, hanem hogy tényleg mit gondolok róla. amolyan first look videónak mondanám :)
  • tutituti
    #134
    Az első 4-5 perc még elég jó volt.háttérsztori,saját vélemény.Aztán maradt a töltelék,a káromkodás és az idegesítő szitkok.
    Érdekes lányt hallani Gameplay videó alatt de nekem ez kicsit kevéske.
    Inkább legyen rövidebb és érdemes úgy tenni ahogy a nagyok.Előtte megírni a szöveget amit begyakorolsz,itt nem arra gondolok hogy végigviszed és fejből tudod a dolgokat (a la Pewdiepie) de az üresjáratok miatt sajnos gyorsan unalomba fullad.
  • Nika12
    #133
    Sziasztok! :)
    A legújabb videóm a Dead Island Riptide, nem lett túl hosszú sajnálom és köszönöm a megtekintéseket! Ha tetszettek a videóim iratkozattok fel! :)
    Puszi, Nika.



    Oldalam: http://nikavideos.blogspot.hu/
    Facebook: http://www.facebook.com/pages/Nika_W/...
    Twitter: https://twitter.com/Nika_Videos
  • tutituti
    #132
    A Boomer szerű akármi elég mókás főleg ha nem látom és éppen ölök pár zombit ő meg lazán leköpköd és már fekszek is.

    Viszont a Butcher mit csinál? mert csak egyszer futottam össze vele és elégett a molotov áradattól.
    csak annyit láttam hogy utolsó támadásával sebezte az előtte álló zombit.
  • SigS
    #131
    Ja, Lvl 5-ig kb.
  • grebber
    #130
    Konzolon eddig 1 hibát találtam!
    A vízben harcoknál nagyon akad! Az érdekessége,hogy az első részben semmi ilyen nem volt vízi harcoknál.
  • grebber
    #129
    Találkoztunk benne Thug "harcművésszel" de sokkal gyengébb mint a sima Thugok mert egy molotovtól megmurdelt!
  • DONGUBA
    #128
    sracok valami otlet hogy miert nem ment a gamma?
  • Prince23
    #127
    Nyereményjáték
  • grebber
    #126
    Leírtam, olvass!
  • Since
    #125
    Hogyhogy még nem vitted végig? :)
  • Ironman2
    #124
    vsync kikapcsolása nagyot dob az fps-en amúgy! fránya vsync! enélkül meg idegesít nagyon hogy nem folytonos a kép
  • Ironman2
    #123
    ja:

    http://www.ofzenandcomputing.com/zanswers/463/
  • Hunor1
    #122
    csak belső nézet van? nem találok kamera nézet váltást.
  • TóthG77
    #121
    Szasztok, van már valami megoldás microstuttering ellen? Az első dead island-nél nem emlékszem, hogy akadt volna!
  • grebber
    #120
    Az előbb rossz helyre ment :(

    Elkezdtük haverokkal coopba! Jók a helyszínek minden más ugyanaz mint az 1-be tehát nagy királyság!
  • wesker24
    #119
    Hát mivel full ugyanaz mint az első rész tekintsd ugy mint egy BIG Expansion DLC-t !
  • Tatyla
    #118
    jó megoldottam ,hát eddig nem vagyok elájulva eddig többet vártam volna...
  • wesker24
    #117
    Ment Pü!
  • scomcomputers
    #116
    Jaaaa...
  • Tatyla
    #115
    hogy ha el se jutsz a menüig?
  • scomcomputers
    #114
    Állítsd át a game-ben singleplayer-re,mert alapból coop-on van....és menni fog!
  • SigS
    #113
    Még van egy eladó Riptide-om (steam-gift), ha valakit érdekel privátban!
  • Hunor1
    #112
    ja nekem is ez van.....lehet hogy amiatt mert hivatalosan még nem jelent meg?
  • jarlaxxe
    #111
    Hát ki akartam probálni de állandóan kidob az asztalra mint macskát szarni...
  • Rodman6
    #110
    ELfutna ezen a gépen?

    Intel Celeron 566MHz
    32MB SDRAM
    S3 SAVAGE 4 32MB videokártya
    Windows 98, de rakok fel XP-t ha kell, csak mindig megáll telepítésnél. Egyszer felment, de összehúzva jeleníti meg a képet, a nyíl nem középen van.
  • Ironman2
    #109
    te is? szar ügy!
  • kirpill75
    #108
  • tutituti
    #107
    de jó hogy holnap délutános vagyok :D
  • Ironman2
    #106
    Nem is kellett volna neki külön topik szerintem.DDD

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    amúgy kurva jó lett a prolog,paráztam tőle rendesen.az viszont értelmetlen számomra hogy miért a 15-ös szinttől kezdünk rögtön az elejeén.lehet választani hogy a gép ossza el a pontokat háromféleképpen,vagy mi osszuk el,és lehet importálni karaktert is az előző részből
  • Marfy
    #105
    Főleg ha cukormentes .
  • mester1987
    #104
    Jól teszitek!
  • ntex
    #103
    Hát ez is olyan hogy kinek mi jön be, én pl. egyedül vittem végig Dead Islandet és tetszett így is
  • pcgammer
    #102
    PC gameplay