301
  • sata75
    #181
    pedig szerintem az miatt van, eredetiben én nem tapasztaltam ilyen hibákat.
    van bug, persze, hogy van, de simán élvezhető és játszható. nincsenek ilyen rögtön újratermelődések meg ilyesmik.
  • wedge31
    #180
    Én se hallottam még róla.
  • Ironman2
    #179
    Van amúgy róla hir hogy jön a második része? Én nem olvastam még sehol se
  • wedge31
    #178
    A tényleges második részben remélhetöleg már nem lesz ilyen és talán a motort is le kellene már cserélni...
  • Ironman2
    #177
    Nekem is bejön,mi is toltuk vagy 100 órát az alapot,csak ezek a bugok ne lennének.pl majdnem összevesztünk,mert be volt ragadva a társam valahol,aztán kiderült hogy már régen elöttem jár,és bedobtam a bombát a Thughoz,erre meghalt a társam is,akit nem láttam
  • SigS
    #176
    Igen, dehát ezek szerintem nem vészesek...
    -Ha kilép, nem indul el, lefagy, elakadsz stb. na ezek már tényleg durvák.
  • wedge31
    #175
    Nekem bejön a játék, igaz az alapba is beletettem 100+ órát.
  • Ironman2
    #174
    Igaz még csak a csónakig jutottunk el,mert minden mellékszálat megcsináltunk,de az is idegesitő hogy arrébb mész pár méterrel,és ujratermelődik ugyanaz a zombi,akit az elöbb kinyirtál
  • Ironman2
    #173
    majd megveszem,mint a másikat is,csak megvárom mig barátságos ára lesz neki
  • Ironman2
    #172
    karakterek beragadnak egy idő után,a zombik a földön pörögnek,meg szaltóznak ha belerúgunk,tárgyak egymásba lógnak.pffff
  • SigS
    #171
    Van pár de azért annyira nem vészes, eredetivel is
  • Ironman2
    #170
    irtó bugos az egész!! bosszantók a hibák néha,de el lehet nézni,és ez biztos nem a warez miatt van!! 100 százalék!
  • Ironman2
    #169
    hali! tegnap találkoztunk tunnglén
    Vasember72 vagyok
  • blackshark
    #168
    Üdv!

    Mivel nem találtam off-warez topikot (ha mégis van bocs!), ezért ide írok.
    A következő lenne a kérdésem:
    Ki játszik tört verzióval Tunngle-n illetve hol találhatok embereket, mert szeretném Co-Op-ban játszani magyarokkal.
    Xfire: codminator
    Tunngle: varganorbert2

    Előre is köszi!

    Egyébként a játékot tervezem megvenni ezt is és az első részt is.
  • wedge31
    #167
    Vannak, lv44 vagyok két lila claws-om is van meg már volt is.
    Sárgából csak baseball ütöm volt eddig.
  • gabo91
    #166
    szimpatizáltam vele én is. Csak megláttam az importálási lehetőséget mondom akkor már inkább folytatom... hát nem jött be...

    gyorsabban lépi a szintet a fegyverhasználatban, azt írják. Kérdés, hogy ezek a típusú fegyverek amik neki dominálnak magasabb szinten is lesznek e? (lila, narancs)
  • wedge31
    #165
    Számomra a legjobb újitás az új karin kivül, hogy végre lehet fegyvert váltani az egérgörgövel az alap játékból ez sajnos kimaradt.
  • Ironman2
    #164
    Qurva jó co-opban! Ez nem is vitás! Hajnal 4-ig toltuk.Aki meg azt irja hogy nincs újdonság az elmehet a pi.ába! Tele van újításokkal a játék!
  • wedge31
    #163
    Az új karival kezdtem a játékot teljesen freddy kruger feelingje van...

    Plusz van egy-két tápos skilje egész jól sikerült ez a karakter is.
  • gabo91
    #162
    Importáltam karaktert lvl36 (kaszabolós csajt), de marhára megbántam lvl 38 vagyok lvl 43-45 alatt lévő zombival nem is találkozom így már. Két ütés és kifekszik a csaj, alap szar fegyverekkel esélytelen ez így.

    Lehet, hogy inkább újrakezdem.
  • grebber
    #161
    Előbb inkább a bugokat irtsák serényen aztán jöhetnek a plusszok!

  • R0zs0máK
    #160
    DLC-kről még mindig semmi hír? :(
  • Hunor1
    #159
    ja találtam másik csónakot de nem sok értelme volt. kicsit hajókáztam aztán úgy is ki kellett szállni és gyalog el a hídig. ott ugye....(spoiler) aztán vissza kell mennem a faluba ahonnan a csónakot hoztam ...no mindegy jó ez ! :)
  • mester1987
    #158
    Az is valami, de sokat nem ad hozzá. :)
  • grebber
    #157
    Coopban már letudtuk az elsőt sőt single be is 2x. De most acsikat szerzek amibe ugyis kell majd sok küldetésig coop partnert mert acsi követelmény!
  • mester1987
    #156
    Ááá...inkább COOP-ban, (mint magánvélemény gondolom).
  • grebber
    #155
    Egyfolytában pofázunk ez adja meg a hangulatot ahogy ökörködünk.

    A gyorsabban haladás az jó,mert pl ha ne adj isten olyanunk van akkor 3-an 3 felé megyünk és a térkép egyik végén felvett küldit a másik le tudja adni szóval nem kell mindig egy kupacon lenni!
    De amikor Thug-ok vannak vagy dagi okádósak akkor azokat 3-an csapjuk!
    Kedvet is kaptam hozzá megint szóval ha ennek vége viszem tovább az első részt egyedül!
  • mester1987
    #154
    Mondjuk logikus, COOP-ban jobban is lehet haladni, főleg ha dumálgattok közben úgy nem lehet tényleg rossz :)
  • grebber
    #153
    Meló ütközés miatt most 3-5 napra pihen! Chapter 5be megálltunk! Nagyon tetszik nekünk! Minden küldit megcsinálunk szinte!
  • mester1987
    #152
    COOP-ba végülis vittétek? Mien vót? :P
  • grebber
    #151
    Hagy a rákba azt a csónakot, lesz raklap azon kívül!
    Amúgy vicces ez a nem tud úszni a karakter dolog
  • Hunor1
    #150
    baszzus belefutottam egy szar helyzetbe! Elején vagyok csak, ott amikor a csónakot kell megtalálni. ok csónak megvan, próbálok kikeveredni. persze zombikáom felkapaszkodnak. nekifutok valami sziklának, a zombival küzdés során a vízbe esem, de ott mély a víz! megfulladtam. spawnolás után kitesz vagy 30 méterre a csónaktól de nem tudom megközelíteni a mély víz miatt! azt hiszem nem lehet úszni (nem láttam semmilyen opciót) csak megyek a mély vízben a csónak felé amíg meg nem fulladok! most ilyenkor mi van???
  • SigS
    #149
    Igen, később már nem mutatta rendesen...felvillant amikor beállítottam, és annyi.
    De legalább betették hogy egérgörgőre fegyvert vált hurrá
  • grebber
    #148
    Most hiába nézed nálad jó-e! Csak beírtam nálunk hármunknál nem jó ennyi!

    Szépen haladgatunk már chapter 5-be vagyunk.
  • Ironman2
    #147
    Nekem idáig mutatta az utat rendesen! Lehet később nem mutatja,majd úgyis megírom azt,viszont a hang eléggé recsegős,vagy inkább ilyen sercegős,mintha rádióból szólna.ilyet még nem nagyon hallottam egyik játéknál sem.
  • Ironman2
    #146
    Le vagyok döbbenve hogy a gyengébbik nem képviselői is ilyen jól nyomják a játékokat! Grat neked a videódért!
  • sata75
    #145
    késöb nem fogja, csak ha nagyon közel vagy a célhoz
  • broman191
    #144
    Ilyenkor örülök hogy a játék nem reális...

  • R0zs0máK
    #143
    A DLC-ket honnan lehet letölteni hozzá? Steam azt mondja, hogy nincs elérhető DLC...
  • SigS
    #142
    Nekem símán mutatja, a szaggatott vonalat mikor ki kell jutni a hajóról