301
  • PanzerWolf
    #301
    Olyan kérdésem lenne, hogy Johnt nem lehet az alap játékba visszavinni?Tudom nincsen benne alapból.
  • Horzsoló
    #300
    Helló!

    Nem ment a játék az ellenörző pontoknál. Próbáltam profiles és save mappákat csinálni az out mappában de mind hiába.
    Pedig szívesen játszanék vele de 4x kezdeném újra 10%-ról. Sikerült már valakinek megoldást találni erre az apró problémára?
  • samu126
    #299
    Sziasztok!
    Valaki tudna adni mentést?
    Windows újrarakás miatt elveszett
    kb 50%körül jártam, legjobb lenne ha ekörül tudna adni. Nem szeretnék elölről kezdeni újat.
    Pm-ben írjon,pls
    Előre is köszönöm:
    samu126
  • JaSoN HuNTeR #298
  • JaSoN HuNTeR #297
  • DarkSector
    #296
    Mindenkinek köszönöm akkor megpróbálom a simában.
  • IXEMGabeo
    #295
    Itt próbáld
  • lalakov
    #294
    Ha lenne akkor látszana a linkje.
  • IXEMGabeo
    #293
    sima Dead Island warez asszem van
  • DarkSector
    #292
    srácok van warez topik?
    egy haveromnak nem indul el a játék egy hiba folytán és kérdezni szeretnék ezügyben....
  • Ironman2
    #291
    Ennyi adatot kell megadni? pfff inkább megvárom akkor a teljes változatot!
  • Ironman2
    #290
    Az igen! Ráadásul ingyenes is lesz majd! Remélem craftolni lehet majd benne ugyanúgy!
  • Csokis
    #289
    Akit esetleg érdekel, lehet jelentkezni a Dead Island: Epidemic closed bétára!
  • IXEMGabeo
    #288
    +1

    nem hiába az 1. sziget rész, a Paradise, Halai nagyon bejött, de a simában is Resort volt igazán kidolgozott.
  • tomsolo
    #287
    Hát a végére értem én is.

    Noha az eleje jobban indult a végére hasonló módon éreztem magam mint az 1-ben. Párszor érdemes végigjátszani - kínai csajjal nyomtam, de az új szereplővel még egyszer végig nyomom - de nagyon repetitív, alkalmankénti kikapcsolódásnak azért jó összegészében megérte az árát.

    Amit sajnálok, hogy több odafigyeléssel igazi kult játék lehetett volna - lsd Fallout - mindkét részre jellemző, hogy az elején legélvezetesebb a játék, ahogy szeded fel a skilleket és jön az egyre több ismétlődő feladat úgy csökken a felfedezés varázsa. A lopakodás mint egy falat kenyér úgy hiányzott az egész játékból és az állandó respawn halálosan frusztráló - ráadásul rosszul van megírva.
  • IXEMGabeo
    #286
    ja igen:D ezt lekaptam én is
  • Ironman2
    #285
    DDDDDDD.jó szöveg!
  • Ironman2
    #284
    erről meg nem is beszélve.nem csak nálam volt sárga ez a rácsos ajtó!!:

  • IXEMGabeo
    #283
    nee is mond, mert rosszul voltam.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nevetségesen hülyék voltak pláne Sam Hardy. Micsoda értelmetlen halál volt, ráadásul a helikopternek azonnal fel kellett volna robbannia az M72-estől:D:D

    Serpo is a végén ott kapálódzott a kerítés előtt mi meg simán felálltunk a dobozokra és onnan a kerítésen túl voltunk:DDDDDDD Nem bírt volna felmászni a dobozókra és átugrani áá nem. Az is jó kérdés miképp került az a csóka az erődítménybe úgy, hogy közben tele voltak zombikkal:D Tele van az egész logikai buktatókkal. Nem értem mi lett az 1. részből a néger csajjal vagy, hogy hova tűnt és Kevin a rab, aki segített nekünk?:D

    Mozi tetejére felkerülő zombik is a realitást képviselik:D


    No comment ennél én is különbet tudok összeszedni.
  • Ironman2
    #282
    amúgy egy optimalizálatlan szar az engine,most cseréltem videókártyát nemrég,az alap DI simán elmegy rajta,ez meg belassul ha komolyabb effektek jönnek elő (a Far Cry3 gond nélkül fut DirectX11-ben a kártyámon high beállítások mellett)
  • Ironman2
    #281
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    a vége meg egyenesen gagyi volt! hajnalban vittük végig,de ilyen szar befejezést még egy 80-as évekbeli filmben sem láttam.látszik jól összecsapták a végét
    a főellenségnek sem nevezett csajnál,meg úgy lelassult a játék a rengeteg tüzeffekt miatt hogy vissza kellett venni a részletességet hogy elfogadható futás legyen
  • tomsolo
    #280
    "a sztori terén is gyenge maradt"

    Jaja, amikor

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    ..lelövik a helikoptert a LAW-val ott azért elgondolkoztam, hogy normálisak-e. Tele voltak fegyverrel, simán felmehetett volna valamelyikük a néger helyett és akkor nincs ez a felesleges és értelmetlen hepaj.
  • IXEMGabeo
    #279
    67. szinten, 1853-as sebzésű boxerrel, soti, sniper és különféle fegyverek és vagy többszáz robbanó anyag használatával kivittük coopban a Riptide-ot.

    Elején úgy tűnt jobb ez a Riptide minden szempontból, de aztán ahogy haladtunk előre annál nagyobb csalódás lett tömérdek buggal és hibával. Ahogy tomsolo írta könnyebb is az egész sokkal több pénz felszedhető, sokkal gyorsabb regeneráció, amik az előnyünkre válik. Ellenfelek voltak jócskán és sikerült a screamerrel és a wrestlerrel is "újítani", azért verhetőek voltak. Fegyverekben annyi változás van, hogy beletettek egy M72-es rakétavető szerűséget és egy Bolt snipert, ami hasznos is. Lőszerek kicsit több helyen előfordulnak, mint a sima DI-ben ez pozitívum volt.

    Küldetések egyáltalán nem voltak változatosak, a sztori terén is gyenge maradt a játék továbbra is, és még úgy éreztem rövidebb az egész szóval itt nem történt változás.

    Reméljük a 2 jobb lesz. Azért még a többi kihívást és elérni valót megcsinálom és coopban továbbra is nagy élmény marad. Ha lesz kedvem újra előveszem.

    10/7
  • tomsolo
    #278
    Hát 5 óra taposás, püfölés után kikapcsolódásból muszáj volt:

  • IXEMGabeo
    #277
    miért?
  • gabo91
    #276
    ...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    röpítettem már a játékot, de felteszem újra...

    első bejátszást még megnéztem, de másodikat már skippeltem...
  • sata75
    #275
    lehet, hogy nem az a megoldás, hogy csak ütöd mint az állat.:)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amikor másodjára ütöd le a hp-ját 50%-ra akkor menj vissza az asztalhoz ami ellőtt beszélgettetek és add be magadnak az asztalról a szérumot.
  • tomsolo
    #274
    70 után nem :)
  • gabo91
    #273
    lvl 52 nálam a végén a csaj... lecsaptam félig, beadta szurit magának (élet tele) lecsapom félig, (megint bejátszás, élet tele) félig lecsapom, de msot már bejátszés nélkül is csak felfelé megy neki... az undorító az, hogy a fegyverek kopnak elkopott szarral meg hiába ütöm.

    Undorító a játékban a fejlődési rendszer, nincs értelme fejlődni mert az ellen mindig keményebb lesz nálad minnnél jobban fejlődsz ő akkor is keményebb....
  • SigS
    #272
    6000 Ft ami hiányzik hozzá
  • impossibru
    #271
    Sziasztok,tudnátok segíteni,felraktama a játékot,tunnglet,a tunngle oldaláról lanfixet meg minden okosságot,amit írnak,chapter1 kész,játék multiban lanban,tunngle ugyanaz a szoba,ugyanott állunk a szigeten,game lobby és nem találjuk egymást,mi lehet az oka? előre is köszönöm a választ
  • grebber
    #270
    Haverokkal toljuk úgye 3-an mint korábban már írtam. Játszunk és monja a másik kettő valmi dolguk van kicsit lelépnek.Nem léptünk ki csak felmásztak valmi biztos helyre én meg mászkáltam.Az egyik visszajött írtjuk a respawnolo zombikat amikor hirtelen látom ököllel ütőm a zombit.

    A két legjobb fegyverem eltűnt nincs nálam.Aztán az egyik tőlem távol egy kuka mellett tudtam felszedni de oda hogy került és miért tüntek el tőlem nem értem :-(
  • IXEMGabeo
    #269
    véletlenül rányomtam:D

    Szóval egyetértek van 1-2 idegesítő dolog benne, de a coopos játékélmény minden hibára orvosság;)

    Küldetések se rosszak csak én kevésnek érzem az 1. részhez képest és ráadásul ötlettelenek. 1-2 újítás van ott is, de rendben kárpótol a sok zombi és egyebek. Screamer nagyon genyó ellenfél lett, de ötletes viszont butcherből nagyon kevés lett...
  • IXEMGabeo
    #268
    kb 40-es szinttől a kibaszott késdobáló zombik akik 100% életről azonnal megölnek, jaja, a legalapabb ellenség a szaros barkácsolt vajazó késével veszélyesebb mint bármi más az egész játékban
  • haxoror
    #267
    Komolyan nem értem, ez a játék annyira jó lehetne ha várnak vele még pár napot mert kb annyi idő lenne a bugokat javítani, ugyan ez volt az első résznél is, egy rakás szar megjelenésnél de pár patch múlva már szuper játék

    A bugokban az a legidegesítőbb hogy egyik sem game breaking hanem csak ilyen apró könnyen javítható szarságok amiket pár perc játék után azonnal lát az ember, minimap nem működik, gps nem működik, menüből visszaváltva véletlenszerűen fegyvert vált, suicider bezárt szobából a bezárt ajtón keresztül felrobbant, ja és a kedvencem, kb 40-es szinttől a kibaszott késdobáló zombik akik 100% életről azonnal megölnek, jaja, a legalapabb ellenség a szaros barkácsolt vajazó késével veszélyesebb mint bármi más az egész játékban

    mindenek ellenére imádom a játékot de tartanom kell pár nap szünetet mert megint túlságosan felbasztam magam ahhoz hogy folytassam
  • tomsolo
    #266
    Elvbe ki lehet kapcsolni - hackolni - a felvett skilleket - nem feltétlen kell újra kezdeni.

    Riptide jóval könnyebb lett mint a sima - inkább akció játék mint horror már...




  • ntex
    #265
    tettem be egy bannert hogy ne legyen annyira snassz :) Semmi extra, kerestem egy képet google-n
  • haxoror
    #264
    Nem tudom hogy szándékos-e de Xian Spectre skillje túlságosan(?) láthatatlanná tesz, a zombik többé nem támadnak, csak akkor vesznek észre ha közvetlen melléjük állok.

    Egy Thug-ot úgy nyírtam ki hogy 4-5 méterről lövöldöztem rá a jelzőpisztollyal az meg csak állt egy helyben, nem vette észre hogy ott vagyok...

    Lehet inkább újrakezdem a Spectre nélkül mert így nulla kihívás a játék.
  • IXEMGabeo
    #263
    Hmmm ez érdekes. Nálam 11365-t sebez a távcsöves és 9550 környékét a Medium auto rifle. Azért van eltérés. Ha a távcsövessel lelövök valaki messziről akkor azonnali halál és nagyon poén is:D

    Van azért bőven hatótávolság és pl, ha fent vagy valahol magasan és a zombik nem érnek el simán szedegethetsz.
  • broman191
    #262
    Nem láttam túl sok értelmét a távcsövesnek, a gépfegyverem sebez nagyjából annyit mint az és mellette a tűzgyorsasága lényegesen jobb...másrészt a látótávolság rémesen kevés a játékban az érdemibb mesterlövészkedéshez. :)