301
  • sata75
    #261
    ah értem:)
    azt hittem a szivattyúzás előtt is van valahol valami rejtett fegyver:)

  • IXEMGabeo
    #260
    spoilerezhetem

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    főküldetés. Dr Kessler üvegházas küldije után ki kell szivattyúznunk a vízet a Santa Maria "erőd" alsó szintjéből és amikor ez megvan (meg kell védeni a bázist konkrétan) akkor lemehetünk az alagútakba. Sima Dead Islandben félelmetesebbek voltak a csatornák, de azért ez sem volt kutya. Szóval az alagút végefele lesznek fegyverek, töltények is bőven.


    épp most szereztem egy snipert:D állati erős

  • sata75
    #259
    az hol van az a bizonyos sötét rész?:)
  • IXEMGabeo
    #258
    szerintem is elég volt a jelzőfegyver. Viszont már a prológusban is kaptunk fegyverarzenált az külön tetszett:)

    Egyébként a jelzőfegyver egy idő után már használhatatlan értékét veszti az elején jó. Szögbelövő nem tetszik, és a harpoon (nyílpuskaféleség) sem. Bár annak annyi előnye van h a lőszert amit ellőttem újra fel tudom venni a földről avagy a zombiból.

    Ami nagyon tetszik, hogy rengetegféle bomba van benne. Húsi bomba nagyon vicces nem tudom volt-e nálad olyan. A legbrutálisabb pedig a szónikus bomba, meg a különböző aknák.
  • IXEMGabeo
    #257
    Santa Maria küldetésnél azon a bázison van lőszer dögivel és nincs is messze Paradisetól. Sőt Haileben is lehet találni lőszert. Aztán idővel egy bizonyos sötét részen nemcsak lőszer, de tömérdek fegyver is a rendelkezésünkre fog állni.
  • Prince23
    #256
    Az elején nem pisztolyhoz jutunk hozzá, hanem jelzőfegyverhez. Muníciót meg venni lehet az adott kereskedőknél, nincs ám tele szórva a sandbox pálya velük.

    Máskülönben a kéne még, hogy a Dead Island lőfegyverekre összpontosítson. ott halna meg a széria, ahogy van. Moddolni kell ezerrel a közelharcos fegyókat. A lőfegyveres részek meg pont jól vannak adagolva, nincsennek eltúlozva, úgy jó ahogy van.

    Az elején meg eléggé csodálkoztam, hogy rögtön kapunk egy jelzőpisztolyt, nyilván a készítők a sok sírósok miatt tették bele az elejére. Elég lett volna a szögbelövő simán, kezdetnek.
  • IXEMGabeo
    #255
    ja be lehet én most ráérek aránylag...estefele majd
  • sata75
    #254
    ej-ej:)) nem egy műszakban dolgozunk.:)
  • IXEMGabeo
    #253
    csinálnék videót is, csak az a gáz, hogy 4 GB maradt a gépemen úgy nehéz Frapsozni
  • haxoror
    #252
    compare = összehasonlít
    combine = kombinál
  • Ironman2
    #251
    Én csak éjjel leszek megint,mert melózok.Hajnal 1-től ráérek
  • Ironman2
    #250
    Azért hogy nézegesd! Spoileres képet nem fogunk feltenni.
  • sata75
    #249
    be lehet szállni hozzátok coop mókázni?
  • SigS
    #248
    Minek ez a sok semmitmondó kép?
  • IXEMGabeo
    #247
    [IMG][/IMG]

    [IMG][/IMG]











    Nagyon odabaszott ez a minden király meghal szöveg:D
  • IXEMGabeo
    #246
    igen, de kicsit rövidebb volt, mint a sima DI-ben. Nekem is vannak képeim:)
  • Ironman2
    #245
    Kicsit beparáztunk.D

  • Ironman2
    #244
    Készítők tisztelegnek a Valve (steam) elött egy kis Half-Life pályarésszel:




  • Ironman2
    #243
    Ez a csatornás pálya odabasz rendesen!!
  • IXEMGabeo
    #242
    Így van, a zombik tudnak a vízben futni mi nem...

    Hajóval az a probléma, hogy a fuldokló zombik egy szempillantás alatt felkelnek olyankor és elkezdenek futni és hirtelen bugszerű mozdulattal le tudnak rántani menet közben. Ez csak akkor van, ha a motorral nem zúzom szét őket és sajnos előfordult már párszor. Gyalog jobban megéri menni, mint hajóval hiába gyorsabb a csónak.
  • Ironman2
    #241
    Amúgy a víz is akkora baromság benne,gyalog átszeljük mindig azt,gyorsabb mint a hajóval kinlódni.A rohanó zombi meg a vizben kész röhej,a fizikának is ellentmond.A Thugot meg kinlódás a vizben lenyomni bármivel.Jópárat odavágott,mert lehetetlen elugrani előle.Csak gránáttal,vagy bombával célszerü azt hatástalanítani.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    AZ üvegház tök állat lett!!
  • Ironman2
    #240
    Amúgy a compare mire jó? Nem is nagyon szoktuk használni,tegnap próbálgattam,de nem értem mit lehet vele összekombinálni.
  • Ironman2
    #239
    Idáig ez senkit se zavart amúgy!
  • Ironman2
    #238
    Nem mondod??
  • wesker24
    #237
    Ugy érti hogy minden egyes hsz -ban külön kép van és nem egy hsz-ban van az összes kép !
  • Ironman2
    #236
  • Maxtreme
    #235
    Az miért jó hogy minden postba 1 képet teszel?
  • Ironman2
    #234
  • Ironman2
    #233
  • Ironman2
    #232
  • Ironman2
    #231
  • IXEMGabeo
    #230
    milyen para volt az üvegházas küldetés:D

    Hogy felkentem a drótra az egyik mutáns vegyruhás gránátost:D szakadtam rajta mint egy disznó úgy nézett ki.

    Jó küldetések voltak a legutoljára
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    vissza kellett vinnünk egy motort a Santa Maria bázisra
  • Ironman2
    #229
    Amúgy tényleg jó modokat lehet találni,meg fegyvereket
  • Ironman2
    #228
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na ez a küldetés volt a legjobb,amikor felgyújtják a bázist

  • haxoror
    #227
    khm...
    első részben start után pár perccel 3 pisztolyt is lehet találni és a Hotel előtti járőrkocsiban végtelen lőszer spawnol
  • Ironman2
    #226
    na erre még nem másztam fel.D:


  • Ironman2
    #225
    Piromániás:

  • SigS
    #224
    Ezt a kalapácskezű Wreslert aki kitalálta tuti be volt szívva...egyszer eléálltam hogy direkt rámverjen mert magától esélye sincs
  • Ironman2
    #223
    de lehet venni
  • IXEMGabeo
    #222
    Pedig itt több ízben kapható lőszer, mint az 1. részben. Eleve az elején egy flaregunnal indulunk...