506
Sim City Social



  • kem001
    #346
    De jó, hogy van ez a Don..DD
  • Ironman2
    #345
    Nálam már nagyon minuszban van.Már jutalmat se kapok tőle.DDD
    De cserébe minden akcióért jönnek fel a tokenek,és van köztük rage is szép számmal
  • kem001
    #344
    Nincs Rage-m, így nem tudtam maxra vinni még.. Don-hoz kellene mennem garázdálkodni egyet..
  • Carlos
    #343
    nincs.
    max gagyi a tűzoltóságot (nem maxos)
  • kem001
    #342
    Jól látom van olyan ház, amit nem lehet megmenteni a tűzvésztől?
  • Ironman2
    #341
    Ez nem az a játék.
  • Svenson
    #340
    Látom, meglátogattál.

    A városban nem lehet üdvözölni a vendéget?
  • Svenson
    #339
    Ó, ahhoz még nem vagyok elég ügyes és tapasztalt.
  • Carlos
    #338
    meg kell építeni és szép felhőkarcoló lesz a simcity 2000-ből.
  • Svenson
    #337
    az ufót nem lehet eltüntetni a földemről?
  • Ironman2
    #336
    Többet nem írom ki ezeket az ajánlatokat,mindenki lesse ezt az oldalt,mert itt naprakészen vannak az ajánlatok összegyüjtve.(jobb oldalt frissitik mindig,azt érdemes lesni)

    Sim City Social Free Sport Tokens

    Tegyétek könyvjelzőbe amíg tart az event!
  • Ironman2
    #335
    Did you miss us? BE THE FIRST TO CLAIM FREE 30 SKILL TOKEN HERE >>> http://bit.ly/Q4uVa5
  • Ironman2
    #334
    Nyomj a Quick sendre! Nyugodtan elküldheted a kéréseidet mindenkinek,végül is erről szól a játék.Én is rengeteget teljesítek naponta,és nem zavar.
  • Svenson
    #333
    Köszi. Majd belejövök, és akkor nem teszek fel itt ostoba kérdéseket.
  • Carlos
    #332
    Nyomsz egy X-et, mert nem akarod kérésekkel zaklatni az ismerősöket. Vagy kattintasz a SimCity Friendsre és elküldöd a kérést azoknak akik játszanak is.

    Azért egy google fordító vagy a sztaki szótár, neadj isten az angol magyar szótár a polcon segíthet.
  • Svenson
    #331
    Kéne egy kis segítség. Ha ilyet látok, akkor mit kell csinálnom? (Milyen lehetőségeim vannak?)

  • Svenson
    #330
    Volt mellette szám, igen.
  • kem001
    #329
    Köszi, pont ezt találtam én is, és 2. leírás alapján működik nekem.
  • Ironman2
    #328
    Köszönjük! Remélem ez segít nekem is.
  • BYpsilon
    #327
    a hivatalos fórumból

    Can’t post to facebook wall Solution 1
    1. Log into FB
    2. Select your "Home" page
    3. In the left hand side column find "News Feeds" and select edit (you see a pencil when you run your curser over it.
    4. Edit news feeds settings will come up. If you find SimCity in there, remove it by selecting it and any other game you may wish to view feeds for.

    Can’t post to facebook wall Solution 2
    1. Go to Privacy settings(click on Down arrow that right of home button get tit)
    2. Click Ads, Apps and Websites
    3.Find Simcity city social click on edit button
    4. Remove 'Post On Your Behalf' .
    5. Log out of facebook
    6. Clear your browser cache
    8. Reload, you should be able to post requests to your wall.

    A második verzió muküdött nálam, mert utána azonnal kaptam amit 3 napja kértem.
  • kem001
    #326
    Ráadásul ha nem idővonalat állított volna alapból be az fb..
  • kem001
    #325
    Sehol sem találom..
  • Ironman2
    #324
    Katt a nevedre,majd a saját üzenőfaladon látod a help help help-et,arra kattints jobb egérgomb,majd link címének másolása Chrome-ban,utána facebook gomb baloldalt felül,és a közös üzenőfalra másold be a linket.Igaz a link cimét fogja berakni,de ha hozzászólsz akkor tudja mindenki miről van szó.
  • kem001
    #323
    Hogy tudom bemásolni?
  • Ironman2
    #322
    Nálam sem müködik,csak a régebbi első regemnél.A linkjét másold át az üzenőfalra,és ird oda hogy nyomjanak rá,csak így lehet.Sajnos a facebook figyeli az alregeket is,és azoknál sok funkció ki van kapcsolva,sőt a 3. és további alregeknél már telefonos aktiválással lehet csak belépni.Az idővonal is csak a főregre érvényes,a többinél nincs.
  • kem001
    #321
    Nálatok működik a falra való kipostolás? Arra gondolok, amikor kéri a feladat, hogy 1-et küldjenek a szomszédaim, de hiába teszem ki, nem jelenik meg.
  • kem001
    #320
    Szerencse, hogy új profilomon olyanok vannak, akik játszanak vele.
  • Carlos
    #319
    ja. gondolom akik nem játszanak vele örülnek a sok spam-nak.
  • kem001
    #318
    Értem, mert vagy 27-en költöztek be, és nem értettem, hogy miért.. Ajándékot enged küldeni házon keresztül.
  • Carlos
    #317
    sehogy. ezeknek nincs jelentősége.
  • kem001
    #316
    Hogyan költözhetek be egy szomszédom városába? Városomban csomóan beköltöztek már, és ezért kérdem.
  • Ironman2
    #315
    Csak akkor lehet rákkatintani ha van mellette piros szám
  • Carlos
    #314
    Van mellette szám?
  • Svenson
    #313
    Hiába kattintok rá, nem nyílik. :(
  • Svenson
    #312
    Aha, látom, köszi. :)
  • kem001
    #311
    Jobb oldalt felül van egy kicsi boríték. Ha be vagy lépve a játékba, és felkérésed érkezik, várj pár percet, és megjelenik egy piros szám a borítéknál. Ha rákattintasz bejön a felkérés.
  • Svenson
    #310
    Ha valaki küld felkérést, akkor azt csak úgy lehet megnézni, hogy újra be kell tölteni a simCity képernyőt, vagy ha benne vagyok a játékban, akkor is meg lehet nézni? És ha igen, hogyan?
  • kem001
    #309
    Igen, azt jelenti. Remove-re nyugodtan kattints.
  • Svenson
    #308
    Ez mit jelent? Sikerült segítséget küldeni vagy nem?



  • Svenson
    #307
    Hogy tudok ajándékot küldeni? És milyet érdemes?