506
Sim City Social



  • kem001
    #306
    Sokáig bírta DDD
  • kem001
    #305
    Be tudtam lépni másik profilomban a játékba. Gyors lekopogom
  • kem001
    #304
    Akkor sorry, valakivel összekevertelek.
  • Coolfire
    #303
    A másikra küldtem mindent,erre még nem.:)Bizti,hogy nem én.:)
  • kem001
    #302
    Akkor kinek a galambjai áldottak meg?DD
  • Coolfire
    #301
    Az új nickednél még nem is voltam.:)
  • kem001
    #300
    Coolfire galambjai meg telif*sták a városomat..DDD
  • Ironman2
    #299
    Küldtem neked lufikat!
  • kem001
    #298
    Nekem sincs most semennyi.. De hamar elfogy.
  • Ironman2
    #297
    Akkor fejleszed,mert nekem már 4 órás a vasútállomás!
  • Ironman2
    #296
    Hát most nem tudok segíteni,mert nullán vagyok az energiában.Klikkelj rá,és rendbejön a házad!
  • kem001
    #295
    18 órásra küldtem el. Ja és még egy házam leégett..DD
  • Ironman2
    #294
    Vonatot küldd el minden nap,és nyomj a request stop-ra is egyet.Pár órán belül visszaér a szomszédoktól teli vagonnal.Annyi mindent hoz nekem mint az állat,de csak akkor ha rábólintanak a szomszédok.
  • Ironman2
    #293
    Bár most az event miatt nem tudok szerezni lóvét,mert kell minden energia.DDD
  • Ironman2
    #292
    Volt időm kiismerni
  • kem001
    #291
    Azért látom te képben vagy vele DD
  • Ironman2
    #290
    2 perc
  • Ironman2
    #289
    Egyet kijavitottam neked.Látom már lezuhant az ufo.Arra hajtsál nagyon,mert olyat fogsz majd kapni hogy majdnem megduplázza a lakosságot.De sokáig fog tartani mire megszerzed az Arcologyt
  • kem001
    #288
    Eddig mennyi volt?
  • Ironman2
    #287
    Átnézek hozzád!
  • Ironman2
    #286
    Amúgy nálam már majdnem 3 perc az energiatermelés.Nem tudom mit csináltak vele,de ez kicseszés.
  • kem001
    #285
    Még egy házam kárba veszett.. Ejj de kellenek azok a szomszédok..
  • Ironman2
    #284
    Nálam már van kórház is!
  • Ironman2
    #283
    Azt mindenképpen venni kell! Sőt lehet upradgelni is! Akkor több autóval érkeznek a helyszinre,és gyorsabak lesznek.De én is eltudom oltani a házadat!
  • kem001
    #282
    Egy házam meg leégett, mivel nem készült el a tűzoltóságom. Jesszus már...
  • Ironman2
    #281
    Innen éreztem
  • kem001
    #280
    lol megcsikiztem a disznóidat a farmodon DDD
  • Ironman2
    #279
    Azt véletlenül nem lehet,külön menü van rá.De a gyémánt elköltésére viszont rá lehet klikkelni ha az ember nem figyel oda.Nem véletlenül rakták be igy
  • Ironman2
    #278
    Igen,meg ha teljesíted az olimpiai feladatokat.Ott van oldalt hogy milyen jutalmak vannak ha eléred a pontokat,én most hajtok a 100 gyémántra
  • Ironman2
    #277
    Még van 2 hét,és 5 óra az olimpiai event idejéből
  • kem001
    #276
    Gyémántot csak szintlépéssel lehet szerezni, nem?
  • Svenson
    #275
    na, akkor vigyáznom kell, nehogy véletlenül vásároljak energiát.

    Azt hiszem, amúgy is jobban teszem, ha maradok a sims 3-nál. Az legalább úgy ahogy megy. :DD
  • Ironman2
    #274
    Telefonnal is lehet fizetni.2 gyámánt kerül 204 ft-ba.60 gyémánt 5080 ft,ez viszont nem éri meg.Most az olimpiai event alatt szereztem idáig 48 gyémántot.Később nagy szükségem lesz rá
  • Ironman2
    #273
    Én pl,az előző eventkor lemaradtam egy kicsit,és majdnem elkéstem,erre vásároltam telefonon gyémántot,és sikerült befejezni a küldetést,de egyhamar nem áldozok rá az biztos!
  • Ironman2
    #272
    Az energia nagyon fontos tényező.Sajnos kevés van belőle,minden épitkezéskor,vagy cselekvéskor fogyaszt egyet.Igaz 2 percenként termelődik,egy fél óra múlva már majdnem fullon van megint.Ez nem is baj,mert lehet várni,csak akkor gáz,ha küldetés közben fogy el,ilyenkor nagyon szükség van rá,ezért találták ki hogy lehessen vásárolni energiát,és gyémántot amivel ki lehet váltani bizonyos feladatokat.Na ebből jól meg tudnak élni a fejlesztők.DDD
  • Svenson
    #271
    az igen :D
  • Ironman2
    #270
    Az első naptól nyomom már.
  • Svenson
    #269
    nézegettem, de annyit nem tudtok segíteni, hogy megértsem. :D Viszont jó nagy a városod.
  • kem001
    #268
    Jobb oldalt van egy házikó ikon. Avval visszamehetsz.
  • Svenson
    #267
    azt hiszem, átmentem a te városodba, de fogalmam sincs, hogyan. :D És hogy lehet hazamenni?