506
Sim City Social



  • Ironman2
    #386
    Össze is jött 41 kérés azóta.DDD
  • Ironman2
    #385
    Tényleg! Köszi Kem!
  • Ironman2
    #384
    Na ezt meglesem.Kösz!
  • kem001
    #383
    Tarts lenyomva a görgőt és amikor úgy lejjebb tudsz menni.
  • BYpsilon
    #382
    Ez egy játék, senki nem zavar ellenséges vagy baratságos városnak használod. Ha meg szomszédok kellenek akkor a játék FB oldalán az épp aktuális friss posthoz írd be hogy ADD ME és pár órán belül lesz 10-15 új ismerős akik játszanak és szomszédaid lesznek.
  • Ironman2
    #381
    Sim City Bonuses oldala napok óta hibás,nem lehet legörgetni alulra,így nem tudom megnyomni a claim gombot.Valaki tud rá megoldást? Próbáltam más böngészővel,de úgy se megy.
  • Svenson
    #380
    egyébként meg maga az elv sem tetszik, hogy kellenek ellenségek. A valóságban sincsenek ellenségeim, és nem is szeretném, hogy legyenek.
  • Svenson
    #379
    igen, ezt értem, de összesen nincs 10 szomszédom, hogy lehetne akkor 10 ellenségem? Akkor egy barátom se lesz, és az se jó.
  • BYpsilon
    #378
    Nincs semmi kovetkezmenye annak hogy valaki barát vagy ellenség. Így ha haladni akarsz akkor kell olyan szomszéd akinél gonoszkodni fogsz.
  • BYpsilon
    #377
    Csak nem ingyen, szórja energiába kerül.
  • Ironman2
    #376
    Nálam a Donnál is szórja felfele a cuccokat rendesen
  • Svenson
    #375
    én nem akarok ellenségeket, nincs is eleve 10 szomszédom.
  • kem001
    #374
    1 db-ot kaptam egyik szomszédnál, még 9 kell...
  • BYpsilon
    #373
    Don-nál teljesen felesleges akár jótékonykodni, akár gonoszkodni. Más játékosnál tedd. Idővel úgyis kell majd 10 szomszéd akivel ellenségek vagytok. Szomszédnál naponta van Xdb ingyenesen elkölthető energiád, attól függ mennyire vagy jóban/rosszban vele. Továbbá minnél magasabb szinte vagy a szomszédi viszonyban, annál nagyobb valószinűséggel dob valamit.
  • kem001
    #372
    Egy db wrath-ot sem ad egyszerűen.. Rage-t meg Fury-t dögivel..
  • Svenson
    #371
    Kár.
  • kem001
    #370
    Vasútállomás fejlesztéséhez.. Ha nálam gonoszkodsz, attól nem ad nekem.. Csomó energiát elcsesztem már Don-nál de csak Fury-t adott..
  • Svenson
    #369
    amúgy minek kell az neked?
  • Svenson
    #368
    és ha én gonoszkodnék nálad? Akkor se adna?
  • kem001
    #367
    Ejj, nem ad egyszerűen Rage-t semmi sem, hiába gonoszkodok.. 1 db kellene csak..
  • Ironman2
    #366
  • Carlos
    #365
    remélem ironizálsz, mert szerintem szánalmas. :)
  • kem001
    #364
    Örülök ha 1250-ig eljutok..
  • Ironman2
    #363
    Nem is gondolták komolyan a készítők szerintem hogy bárki eléri,mert a 7500 pontnál a 40 energia nagyon komoly jutalom.
  • Ironman2
    #362
    Én is így leszek vele.Azt viszont csak most vettem észre hogy 20 embernél van bonus energy egyszerre,utána a többiről leveszi a villám ikont automatikusan ha végeztél a 20 emberrel
  • Carlos
    #361
    Unity nagyon lassan jön. Nekem kábé 2nap volt mire összejött az 5.
    Mindegy.
    De szép lett a nest arena vagymi. :) És jó kis 490 bónuszt ad asszem. Meg is ugrott a népességem 10K-val.

    Asszem én ezt az olimpiás izét 2500 után takarékra teszem. nem látom esélyét az 5000-nek 9 nap alatt. főleg úgy, hogy már tényleg kábé 10-15 kell minden tokenből.
  • kem001
    #360
    Nem túl biztató akkor..
  • Ironman2
    #359
    Az némelyik fejlesztéshez kell.Nagyon gonosznak kell lenni,hogy az feljöjjön.Én az Unity-vel szenvedek sokat,az a kézfogásos müveleteknél jön fel,de elég nehezen.15 szomszédnál jött fel 2 ma.
  • Ironman2
    #358
    Burger joint,és a pizzéria termel nálam bőven,na meg ott a 7 diner,és a 3 mexikói étterem is.Comic book shop is 300-at termel 12 perc alatt
  • kem001
    #357
    Wrath-ot, az a mogorva kutya fejet mi ad?
  • kem001
    #356
    Mennyi, és mivel jön sok? Nagyon kifogytam a pénzből.. De legalább városom lakossága szépen megnőtt.
  • Ironman2
    #355
    De mennyi bejön majd később!
  • kem001
    #354
    Mennyi pénzt el lehet szórni az épületek fejlesztésére.. Parkra most dobtam ki 50 ezret..
  • Svenson
    #353
    Ki ez a Don? Én felvettem tűzoltóparancsnoknak.
  • kem001
    #352
    Nincs még.. Egyébként most néztem, hogy 6-ot ad már, nem 5-öt a jobb viszonyban lévő városoknál.
  • Ironman2
    #351
    Testvérvárosod van már? Kék szinü lezs a portré szine.Csak 1 testvérvárosod lehet,és minden akciónál megjelenik a kézfogó ikon,ott más jutalmak vannak,amik majd kellenek bizonyos épületekhez/fejlesztésekhez
  • Ironman2
    #350
    Ja most nézem a Sworm enemies-nél van 8 bonus energy,a sima enemiesnél meg 7 bonus energy
  • Ironman2
    #349
    Azt nem figyeltem.Nálam most Arch Enemy lesz a következő negatív fokozat,és már high lesz a felbukkanó tokenek gyakorisága
  • kem001
    #348
    Mikortól ad többet? Nekem 5-öt ad, bár most sajátomból mentem garázdálkodni, és rögtön adott 2 Rage-t.
  • Ironman2
    #347
    Csak figyelni kell majd mikor fogy el a bonus energia,nehogy utána a sajátodat fogyassza.Nekem most 8-at ad mindennap