220
Forza Horizon - Xbox 360
  • Totti5
    #100
    Nem értem mi a baj. Ez nem pályaverseny, hanem országúti, hangulatos körítéssel.

    Ez nem a Forza 4 folytatása, hanem egy teljesen új játék egy teljesen más műfajban.
  • Waczkor
    #99
    Igen,arra értettem hogy itt is pontokat ad mindenre,látványos,hangulatos,jó zenék,pályák lesznek.

    Kicsit néha amúgy túl színes is,de mivel egy fesztivál az egész,kellenek a zászlók,fények stb.

    Fizika is hasonló,mármint alapban ha minden segítség be van kapcsolva,mert itt is könnyen lehet látványosan csúsztatni.
    Kár hogy eső nem fért már bele,de majd a kövi részben.

  • wollnerd #98
    PGR=Project Gotham Racing?
  • Waczkor
    #97
    Nyilván mindenkinek más jön be,számomra a sima Forza ami borzasztóan unalmas és steril,a 4-ben azzal hogy módosítottak a megvilágításon valamit javult a helyzet,de nagyon hamar unalomba fulladt,köszönhetően a nem létező karriermódnak és az unalmas színeknek és élettelen környezetnek.

    Ezt szerintem olyan lesz mint a PGR volt azzal a különbséggel,hogy nem csak árkádos irányítás lesz.
    Pgrt aki szerette,annak ez is tetszeni fog,lesz egy csomó mellékküldetés,felfedezés,fesztiválhangulat.
  • unrealnoise
    #96
    a forza 4 tetszett, de ez a horizon... teljesen giccsessé tették első blikkre a pályákat, sok díszítő elem, elveszik a feeling, a rengeteg nyilas kanyarjelző tábla is csak úgy világít, tiszta arcade-os játék hangulatát kelti ezen a videón...
  • Waczkor
    #94
  • Muttley
    #93
    vajh ilyen is lesz benne?

  • Totti5
    #92
    Első videónapló.

    Burtál, csak kár hogy nincs eső, viszont igencsak vannak városok!!!

  • Muttley
    #91
    +1

    25-30 autót én is fel tudnék sorolni,
    amik megfelelő fizikával és hi-res graf modellel
    elférnének a Forza Horizon-ban
  • Waczkor
    #90
    GTTV
  • Totti5
    #89
    Sok autó van a Forzában, de még dupla ennyi van minimum amit bele lehetne tenni. Az a baj hogy eddig 30 autót mutattak be, és azok közt egyetlen új vagy más modell nem volt.
  • GerY5
    #88
    Mikor először elhangzott Colorado neve, megnéztem a térképen, és bizony ha nem ásunk le a legutolsó senkiházi utakig, Colorado az egyik leggyérebb úthálózatú állam (ezt csak így laikusként mondom, google maps alapján). TDU-szintű butítással simán el tudnám képzelni kompletten is.
    Nekem kicsit (nagyon) csalódás most ez a map így...
  • Waczkor
    #87
    Amúgy azt sose mondták hogy kompletten egész Colorado benne lesz,az szép is lenne,sőt ez a Colorado is módosítva van,nem tökéletes másolata az eredetinek.
  • Waczkor
    #86
    Honnan szeretnél új autót?Kb minden létező autó benne van a 4-ben,mit akarsz?Halos járműveket?:D
  • Totti5
    #85
    Csak nem egy copy paste Forza 4 autó? csak de... újakat akarok!
  • GerY5
    #84
    Ez szuper, de TDU-ban ugyanezen a területen kb. 3x ennyi út van...
    Viszont a Raptor szép.
  • Waczkor
    #83
  • Waczkor
    #82
  • Totti5
    #81
    Kicsi? a lényeg azon lesz hogy változatos e vagy sem. Inkább kevesebb de sok eltérő, mint sok egyforma.
  • Totti5
    #80
    Nagyon kellene már. Lehet jókat csúsztatni majd ahogy látom.
  • Waczkor
    #79
    Igen,nem tűnik óriásinak,de mondjuk én kisebbre számítottam,tehát ennek is örülök.
  • GerY5
    #78
    Ahhoz képest, hogy komplett Colorado-t emlegettek, az a térkép marha kicsi... :/
  • Waczkor
    #77
  • Waczkor
    #76
    Acsi lista
  • Totti5
    #75
    Nagggyon jó!!!
  • Waczkor
    #73
    Free Roam
  • Waczkor
    #72
    Gamespot

    Végre mást is vezetnek,nem csak Vipert igaz csak rövid ideig.
  • Waczkor
    #71
    Új képek,infók és válaszok a fórumon feltett kérdésekre:
    Katt

  • Waczkor
    #70
  • Totti5
    #69
    Nagyon várós!

    Végre egy nem sárga kép! Mutassák az esőt!
  • Waczkor
    #68



    Ahogy tavaly a Forza Motorsport 4, úgy idén a Forza Horizon is kínál VIP tagságot, amit megjelenéskor a Limited Edition megvásárlásával szerezhettek meg. De mit kap, aki VIP lesz? Eddig ezt nem tudtuk, most azonban lehull a lepel erről a részletről is. A Microsoft és a Turn 10 Studios sajtóközleményt adott ki, amely mindenre választ ad.

    A Turn 10 Studios és a Forza Horizon fejlesztői, a Playground Games a mai napon új részleteket közölnek a Forza Horizon VIP tagságról. Ez a tagság exkluzív belépőt jelent új tartalmakhoz, izgalmakhoz, és az ősz legnagyobb versenyjátékához, a Forza Horizonhoz. A VIP tagság a Forza Horizon Limited Edition része, és a következőket tartalmazza:

    2012 Audi R8 GT Spyder – Néhány helyen talán illegálisnak számít egy négykerékmeghajtású, tető nélküli szuperautóban száguldani, de ezt akkor is ki kell próbálni. Az R8 GT Spyder-nek elég ereje és tapadása van ahhoz, hogy csak a helyzetjelzőinek emlékét hagyja mindazokban, akik megpróbálnak kiállni ellene.
    2011 Koenigsegg Agera – Az Agera jelenleg az egyik legérdekesebb hiperautó. Ehhez minden képessége megvan a 940 lóerejével és 5 literes, V8-as duplaturbós motorjával. Sebessége 260 mérföld/óra felett van, és kevesebb mint három másodperc alatt van százon. Ilyen teljesítményt csak elismerni lehet.
    2011 Lamborghini Sesto Elemento – Kívülről metszett gyémántra hasonlít, semmivel sem lehet összetéveszteni. Olaszul a neve a hatodik elemet jelenti, vagyis a szénszálat, amelyből a karosszéria teljes egésze készült.
    2012 Pagani Huayra – Ha valaki a Pagani autókra gondol, rögtön a minőségi munka, a teljesítmény, a rendkívüli szépség jut eszébe. A Huayra régóta készül, hiszen Horacio Pagani már 2003-ban megálmodta. De ahogy az más művészetekre is igaz, a valódi szépséghez idő kell.
    2011 RUF Rt 12 R – Életét hagyományos 911-es karosszériaként kezdi, amit aztán a RUF mérnökei teljesen átépítenek. A 730 lóerős eredmény lenyűgöző, és bármelyik extrém szuperautónak ellenfele. Miközben az R szinte bármire képes, mindezt nyugodtan, dráma nélkül teszi. Egy gyakorlott pilóta finoman beállított versenygépet varázsolhat belőle.

    A fentieken kívül a Forza Horizon VIP tagok a következőket kapják:

    Különleges VIP ikon a Játékosnév mellett
    VIP Rivális események: Exkluzív Rivális versenyek a játékon belül
    Exkluzív, játékon belüli ajándékok a Forza Motorsport közösségtől
    Bővített Kirakat: A VIP tagok több fényképet, festést, videót, stb. tölthetnek fel
    Bővített MyForza galéria: A VIP tagok kettővel több videót vagy nagyméretű képet tárolhatnak a forzamotorsport.net webhelyen

    A Forza Horizon Limited Edition azonnali VIP tagságot jelent. A gyűjtői kiadvány megvásárlásakor, október 26-án rögtön megkapja mindenki a VIP tagságot. Ez a kiadás még a további extrákat is tartalmazza:

    Egyedi tervezésű fém tok
    Horizon Fesztiváljegy, amely exkluzív Xbox LIVE tartalmakhoz biztosít hozzáférést
    1. napi kiegészítő csomag 5 db autóval (részletek később)
    Horizon Accelerator Token csomag
    5 db exkluzív autófestés (részletek később)

    Forza Horizon autólista bejelentés: A rajongók ezen a héten már figyelhetik a híreket a Forza Horizon autói végett. Augusztus 23-al kezdődően a Turn 10 Studios naponta fog autókat bejelenteni, amelyeket majd a játékban lehet gyűjteni, személyre szabni és használni. A hivatalos Forza Motorsport Twitter és Facebook csatornákat követve a rajongók minden nap híreket és képeket kapnak az autókról, valamint lehetőséget Forza Horizon nyereményekre.

    A Forza Horizon 2012. október 26-án jelenik meg normál és Limited kiadásban egyaránt, kizárólag Xbox 360-ra.

    Forrás
  • Waczkor
    #67
    Elvileg ettől a héttől kezdve lehet számítani napi szinten új képekre,illetve elkezdik felfedni az autókat.

    Frissen fészről:

  • Waczkor
    #65


    1965 Shelby Cobra Daytona Coupe vs. the 2012 Hennessey Venom!
  • kakaoskalacs
    #64
    atyaég mennyi probléma....

    Jófajta játék lesz ez én várom : )
  • wollnerd #63
    De én nem használtan szeretném venni.. (Főleg a szüleim)
  • zaki
    #62
    13e ft-ért? Nem kell madárnak lenni, vársz 2 hetet, és megkapod 8-ért használtan. DLC-k meg nem kötelezőek, én még pénzt nem adtam ki letölthető tartalomért, egy nagy pénzlehúzásnak tartom az egészet, és hányok tőle :P
  • wollnerd #61
    Nagyon király játék lesz! Mindenképpen akarom!!
    Csak:
    1. október 26.-i megjelenésre nem fogják szívesen megvenni a szüleim a játékot cirka 13ezer FT-ért az biztos.
    2. Ilyenkor suli van, sőt az ÉRETTSÉGIRE kell tanulnom, nem lesz sok szabadidőm!
    3. Néha vásárolni kell a gold tagságokat hogy mindig tudjak online játszani!
    4. drága Microsoft-pontos, nyálcsorgató, sok DLC... (gondolom)
  • Waczkor
    #60
    Na a tegnapi hírek után elvileg hivatalos:
    Nem csak dinamikus napszak,hanem időjárás is lesz.
    Sőt ennek függvényében változik a talaj is,tehát alacsony autóknál gondok lesznek ha eső miatt felázik a talaj és felrakódik a sár az autóra.

  • unrealnoise
    #59
    azért itt sony és microsoft, mint konzolgyártók is erősen érdekeltek az ügyben.
  • Totti5
    #57
    Legjobb autós játék a Forza 4 + venni kell kormányt.
    Félkész, nagyon sok tekintetben igénytelen és gyengébb GT5 + van kormány.

    Sajnos a legtöbb eseteben a GT5öt veszik, pedig a Forza 4el mindenki jobban járna, csak hát az MS és a Logitech valamiért nem akarja támogatni az egymás eszközeit.