220
Forza Horizon - Xbox 360
  • Interstate 95
    #56
    Én úgy vagyok vele ha esetleg nem adnák ki a most következő GTA -t PC -re is, elgondolkoznék a konzolvásárláson, viszont a PC sincs meghalva játékok terén. Most a Saints Row 3 a nagy kedvencem co-op játékmódban, hamarosan meg jön a multi a Just Cause 2 -höz, azt valószínűleg beleragadok a székbe. Persze ez más kategória, de beletoltam annyit a TDU / TDU2 -be az utóbbi 3-4 évben, hogy már nincs új szaga az online autókázásnak. Betolja az ember a jó zenét és gurul másokkal, perfect időtöltés, de számomra ez jelenleg nem ér meg egy konzolt.
  • GerY5
    #55
    Hidd csak el, ha elég jó lesz, és lesz rá keret, emiatt az egy miatt vennék/vennénk. :)

    #54
  • Waczkor
    #53
    Nem jól fogalmaztam,azt akartam mondani:

    Ha eddig nem vettél konzolt,akkor bármennyire is lenne jó a játék,tetszene neked,akkor se vennél.
    Amúgy meg szerintem egy játék miatt felesleges konzolt venni.
  • Waczkor
    #52
    Ha eddig nem vettél,akkor bármennyire is lesz jó a játék,akkor sem fogsz.
  • Waczkor
    #50
    Nagyon remélem,hogy sikeres lesz(szinte biztos)a Horizon és elindul a Forza mellett ez az út is.Ha a jövőben lesz több ilyen jellegű Forza rész,akkor végre olyan nyílt világú autós játékot kapunk,amilyennek a tdunak is kellett volna lennie.

    Egy biztos,nagyon elszúrták a második résszel.
    Pedig közel távol nem volt ilyen jellegű autós cucc,ezek után viszont bármelyik fejlesztőnek nehéz dolga lesz.
  • Muttley
    #49
    Forza 4 fizika és Open World
    ennyi :)
    ha még OFFline splitscreen is lenne benne, akkor meg aztán
    a többi a kutyát nem érdekli
  • GerY5
    #48
    Sajnos az.

    Pedig egy ilyen Forza Horizon bejelentés után eléggé összekapnám magam, mert összességében itt bizony még mindig csúnya nagy zakó van kilátásban.
    Nem csodálkoznék, ha boxon kihalna a TDU2 világa a FH megjelenése után...
  • Waczkor
    #47
    Első tdu-t nagyon szerettem,másodikba is beleöltem sok órát,de a fizikával nem voltam/vagyok kibékülve.Nem kell szimulátor,de az elsőben teljesen jó volt a fizika.

    Arról nem is beszélve,hogy amit műveltek a második résszel támogatás szintjén,az egy vicc.
  • GerY5
    #46
    Olyan nagyon sok "56k modemes" arc TDU-ban sincs, max nem jól van beállítva a router-e. Az élményt pont az adja TDU-ban, hogy vadidegenekkel találkozhatsz, spontán krúzok alakulnak ki, stb. Ezt itt most szépen keresztbe vágják. Még azzal együtt is erre szavazok, hogy vannak barmok, rammerek, stb...

    Az egy dolog, hogy zárt session kell (nagyon kéne TDU2-be is), de hogy CSAK az legyen, az azért gáz. Nyilván majd online versenyek alkalmával lehet gyűjteni haverokat, de akkor is jó, ha nem IS-val vagy körülvéve freeride-ban. TDU2-nél pont ez van szerverprobléma esetén, és roppant idegesítő a sok Néma Bob... (még ha jól vezet, akkor is)

    Az(ok) nem fog(nak) veled cirkálni, követni, stb...

    #44:

    Semmi baj nincs TDU2-vel, főleg utóbbi peccsek óta. Nem szimulátor, ez tény, de azért eléggé szórakoztató egy-egy erősebb autót teregetni.
  • Waczkor
    #45
    Szerintem ez így jobb,mert tduban baromi irritáló volt,amikor minden 56k-s modemű gyerek online volt és villogott előtted.Állandóan összeütköztél velük.Nagy tdu-s krúzolós videók is barátokkal készültek.

    Így legalább haverokkal rendesen lehet majd menni,szabadon,lagmentesen,ha meg csak egyedül tolod ott vannak a gépi ellenfelek.
  • Totti5
    #44
    Legkevésbé ez érdekel a játékban... TDU meg ezzel a ficsőrrel is szar, mert a fizika 0a.

    TDUt verni fogja abban biztos lehetsz:D
  • GerY5
    #43
    Akkor én már le is írtam ezt a játékot...

    "And these roaming drivers - are they all NPCS? There's no way to integrate friends lists?

    No. The reason is these guys are awesome, these AI drivers are really good. We addressed all that in the beginning, did we want other people driving around in the game, and we felt that for most people that would just ruin the game."

    Oké-oké, a végén írja, hogy van egyfajta "free roam" mód:

    "But there is a free roam online mode where you can invite all your friends and you guys can just do a roadtrip together or whatever you want to do."

    ...de ez csak egy külön mód, szépen lekorlátozva. Oké, hogy van ún. zárt session, de ha nincsenek cimbijeid, freeride-ban nem is fogsz találni soha, mert CSAK zárt lesz. Ügyesek.

    Simán verhetné a TDU szériát, naná, hogy el kell szúrni valamivel.
  • Waczkor
    #42
    Ájájá lemárádt az aaaaaa:(
  • Minstrel
    #41
    miafasz?
  • Waczkor
    #40
    Új(abb) infók:
    Katt

    Fasz lesz az már biztos.
  • Waczkor
    #39




  • Waczkor
    #38
  • Waczkor
    #37


    Szokásos szöveg,elején kicsit másfajta környezet,bár már ezt is láttuk.Jöhetne már valami új trailer,autó:)
  • Interstate 95
    #36
    És egy városi környezet hol lesz szerinted több száz km átmérőjű, vidéki utakkal, offroaddal, etc ? Az új NFS egy akció játék lesz mint eddig, csak a free roam úgy lesz megoldva hogy különböző menük nélkül találkozhatsz össze bárkivel az utcán, ezért illik rá az open world jelző, de felesleges hasonlatokat képezni. Ha legalább lesz akkora a terület mint a World -ben, jó sztorival és lehetőségekkel kiegészítve, verhetetlen lesz a kategóriájában. De ha mindenképpen hasonlítgatni akarsz, akkor a TDU2 -höz a Horizon -t nyugodtan.
  • High end PC #34
    a kettő játéknak egy kis túlzással annyi köze van egymáshoz, hogy mindkettőben vannak autók.
  • Waczkor
    #32
  • Waczkor
    #31
  • zaki
    #30
    hát ősszel sem fogunk unatkozni, az tuti :P
  • 0Diaz0
    #29
    nívós..
  • Waczkor
    #28


    12.perctől van gameplay,13.29-nél belső nézet.
  • Waczkor
    #27
  • GerY5
    #26
    Kedves Jézuska!

    Idén is majdnem végig jó kisfiú voltam.
    Csak egészen kis dolgot szeretnék kérni karácsonyra: egy Xbox-ot, mellé egy örökös live-előfizetést, és a Forza Horizon című játékot. Ja és egy Fanatec kormányszettnek és 120cm-es FullHD TV-nek is nagyon örülnék!

    Üdv: Pistike

    (Ui.: "A helyzet komoly, Anyád fogoly!")
  • Interstate 95
    #25
    Ez a játék kegyetlen hóhér lesz a TDU2 -nek.
  • kakaoskalacs
    #24
    Tény , hogy "jó" választás volt a sivatagi környezet .
    Azt mondjuk továbbra sem értem , hogy TDU szerű free roam lesz végig az egész?
  • Totti5
    #23
    Mivel sivatag a fő környezet és napsütés ezért ez ilyen lesz.
  • kakaoskalacs
    #22
    Aminek én örülök az az , hogy legalább ennyit mutattak belőle.
    Ahogy elnéztem eddig teljesen korrekt bár kissé sárgás effekt az jelen van nappal. Plusz végre van éjszaka is nyilván eső sosem fog esni : ))

    Alig várom , hogy rongyolhassak a Canyon-ok közt egy amerikai muscle Car-al :D
  • Totti5
    #21
    Sokat nem mutat, de szép a grafika, jónak tűnik az irányítás ( abs, tcs, stabiliti be van kapcsolva ) és krúzolós a map mint a TDUban. Remélem belső nézet van és jó lenne versenymodokat / tartalmat is látni.
  • kakaoskalacs
    #20
  • Totti5
    #19






  • Totti5
    #18
    Forza 1-2-3-4 nem volt PCre, ez miért lenne?

    Gears 1 volt PCre.
    Gears 2 nem.
    Gears 3 nem.
    Új Gears valószínüleg nem.
  • ktomi22
    #17
    gears of war is box exkluziv.. megis volt pc verz nem?
  • jackoneill90
    #16
    én sima xbox 1re emlékszem.
  • Totti5
    #15
    Azt hittem a Win 8 alatt menni fognak az x360 játékok ökörségről volt szó.

  • Bullitt
    #14
    Tavalyi év volt eldásban legjobb, de mint technológia, elavulóban van nem kicsit.
    Ki mondta, hogy összefügg a kettő, meg emulátor??? Csak annyit mondtam, hogy megérné nekik Win8-ra is készíteni (a.k.a. PC-re. Nyilván Mac-re hülyék lennének).
  • Totti5
    #13
    360 annyira kifutóban van hogy a tavalyi év volt a legjobb a gép történetében.

    Ráaádsul most jelentették be az új Gears of Wart, akkor jön a Forza Horizon és a legnagyobb cím ami létezik a Halo 4.

    Win 8 és a 360as játékok közti összefüggést még mindig nem értem... hogy mi????? bele lesz építve egy 360 emulátor? LOL.