220
Forza Horizon - Xbox 360
  • SmithyHUN
    #140

    Aki játszik online is, az vegyen fel pls barátlistára! SmithyHUN néven vagyok!

  • GerY5
    #139
    Nekem inkább az a pöttöm méretű térkép böki ebben a csőröm. :/
    Hiába 1000x változatosabb, mint TDU1-2 tájai, ha közben összesen van pár száz kilométer, viszonyítva a TDU-ban lévő több ezerhez...
  • Interstate 95
    #138
    Mit csináljál vele ? Ha jól tudom, bár Xbox híján ezzel nem fogok játszani, ugyan az a kategória mint a TDU series. Én a TDU1 -et kitoltam pár hónap alatt nyugodt tempóban kiélvezve, majd még közel három évig játszottam vele. A nagy területtel rendelkező, jól megtervezett, azt csinálsz amit akarsz online autós játékoknak nagyobb divatja lenne az egy-két hetes (vagy pár napos ?) szarok helyett ha pár ember változtatna a gondolkodásmódján. Persze ahhoz amit most írtam az is hozzá tartozik, hogy maga a játék nem egy rakás szar, ami mondjuk hozzájárul az élettartamhoz nem kicsit.
  • zaki
    #137
    kell a hely a garázsban a sok dlc-nek :c
  • Totti5
    #136
    ( wárez ) nem bírtam ki, meg látnom kellett hogy mit is rejt... 10%ig vittem a karriert, mert nyomtunk tegnap egy kis multit. Egyszerűen fantasztikus. Multiba ha krúzolást választod, vannak co op küldetések. Tök jók, de mentünk olyan futamot ami az egész térképen át vitt, olyan helyekre amit még nem láttam és komolyan az államat kerestem, hogy mennyire változatos a környezet. Autópályán 300al repeszteni meg egyebek... megállni ott ahol gejzírek törnek ki 30 méter magasságokba és hasonlók.

    És mi a az egészet megkoronázza az a nagyon jó fizika és vezetési modell. Nagyon könnyen el lehet dobni a vasat. Van egy tunning Suprám, ami 4esbe is kapar! :) olyanokat lehet vele driftelni!

    Egyszerűen imádom! :)
  • w77d
    #135
    jó pár napja? há ma jelent meg a boltokban, ezé rohantam meló után egyből és álltam meg a tilosban, hogy kerékbilincset kapjak, mert ma 0day...
  • Totti5
    #134
    Én már jó pár napja játszok vele és egyetlen hiba a kevéske kocsi. Persze nem mondanám, hogy kevés, mert a többi játlkhoz képest ez is méretes lista, de tény hogy nagyon ki lett herélve a Forza 4hez képest és több szempontból teljesen átgondolatlan.

    Hondából nincs új modell... egyetlen Pözső egy 15 éves talicska és még lehet sorolni.

    Várom a DLCket, de csak abban az esetben leszek rá vevő, ha az autók mellé új kihívások, versenyek is lesznek, mert ha kipörgettem akkor utána hiába jön még 50 autó, mit csináljak vele????
  • w77d
    #133
    nagyon fain game lett belőle, de nekem még szokatlanul kevés a kocsi a megszokott Forza mennyiséghez képest... nna meg nagyon elmozdult a választék a drága különlegességek irányába, a 4-ben imádtam, hogy rengeteg hétköznapi autó volt.
  • Totti5
    #132




  • w77d
    #131
    nna végre megvan :D








  • TothLaci
    #130
    Érdekes lett a Forza Horizont. :D

    Elején többet akar mutatni magából, mint ami valójában. De ettől függetlenül nem rossz játék.

    Hőlégballon versenyek elég érdekes sikerültek :D

    Lehetne kidolgozottabb, kicsit PGR4 beütése is van, a zenék jók, el lehet ütni vele pár órát.
  • Petike125
    #129
    DLC!
  • Petike125
    #128
    Még mindig ehhez a témához pontos infó:
    Link
  • wollnerd #127
    Tedd fel a kérdésed itt inkább.
  • SmithyHUN
    #126

    Sziasztok!

    Nem volt még soha konzolom, most rendeltem elő xboxot Forza Horizonnal!
    Szeretném majd online játszani, ezért több helyen utána olvastam, hogy hogyan is működik (Azt már értem, hogy GOLD tagság szükséges).
    Azonban sok helyen említik, hogy érdemes Angol felhasználót regisztálni, mert sokkal több minden elérhető az ottani LIVE!-on. Sőt olvastam olyat is, hogy a magyar LIVE-nak nincs is "hivatalos támogatása" itthon. (Bár nem találtam dátumot, hogy ez mikori írás volt.)
    Ezzel kapcsolatban tudna nekem írni valaki (akár privátban)?!
    Regisztáljak magyart és britet is?
    Van átjárás a kettő között?
    Ha igen, és a DLC-t az egyikről töltöm le, a másikon használható-e?

    Válaszokat előre is köszönöm!

  • Petike125
    #125
    Nah kiderült:



    Ha nem jelenne meg a kép: Link
  • Waczkor
    #124
    Autókat kapsz,ha van mentésed,azt nem tudom milyeneket,meg hányat.
  • Petike125
    #123
    :\ köszi!
  • Minstrel
    #122
    Ilyenről nem olvastam eddig, az volt, hogy FM4-be kaptál egy autót ha előrendelted, meg most ha a demót végigjátszod akkor kapsz egy Viper-t a Horizon-ban.
  • Petike125
    #121
    Arról lehet tudni valamit, hogy ha van Forza 4 mentésem, akkor kapok-e valami bónuszt Horizon-ban?
  • a.carkey
    #120
    Korrekt kb. mindenre.
  • Passy
    #119
    Milyen a demó? Valaki?
  • Waczkor
    #118
    Torrentről is beszerezhető a demó.
  • wollnerd #117
    "Az Xbox Live Gold tagsággal rendelkezők már ma tölthetik a demót, ami 1.6GB-ot nyom, míg azok, akik nem fizettek elő az Xbox Live-ra, csak jövő hét szerdán eshetnek neki a próbakörnek."
    Én még nem aktiváltam a júliusban vett 3 havi goldot. Csak akkor aktiválnám amikor megvan a teljes játék nov.-decemberbe....
  • wollnerd #116
    Na akkor, a tanév megnyitása óta most először kapcsolom be majd az Xboxom. :D
  • LMNO
    #115
    Forza Horizon demo tölthető live-ról :)
  • Totti5
    #114
    Forza 5 nextgen cím lesz. 100%, maguk a fejlesztők mondták már a Forza 4 után. Egyrészt többet nem tudnak kihozni a gépből, másrészt ennek a gennek jövő nyáron vége.

    GT5 fizika és FFB kapcsán erős fenntartásaim vannak. Forza fizikája sokkal nehezebb, GTé nekem túl könnyűnek és megbocsájtónak tűnik.
  • Waczkor
    #113
  • unrealnoise
    #112
    hehe. :) közben én eladtam a G27-et, GT5-öt is csak néha toltam, a karrier mód tiszta béna, hol piszok könnyű a verseny, hol elmegy kategória, a speciális (seasonal) events-eknél is változó a szint, a játékról magáról nem beszélve...

    elnézve ezeket a horizon-os tájakat, képeket, meg rivals mód, meg etc, gamepaddal is simán brutálisan jó szórakozás lehet ez az egész.

    szóval a végén még veszek egy xbox360-at télire, pláne, hogy szvsz a forza5 még erre a genre megjelenhet.

    de most komolyan, a GT5 olyan menüre, hangokra, HUD-okra, meg úgy egyéb tereken is a Forza-hoz képest (fizikát és FFB-t kivéve), mintha legalább egy generációval le lenne maradva.

    Ez a forza horizon meg csak egy újabb pofon...

    mivel a GT5 szimezni offline az AI, a karrier gagyisága, és a pocsék mód belőtt kihívások miatt semmi extrát nem nyújtanak, gondoltam szórakozni a Forza sorozat sokkal jobb lehet, lesz.
  • Waczkor
    #111
    New events,cars
  • Waczkor
    #110
    Lesz demó valamikor októberben.
  • júzer02
    #109
    Várható majd valamiféle demó?
  • Waczkor
    #108






  • Waczkor
    #107
    FORZA HORIZON EXCL. DEVELOPER PRESENTATION
    Part 1

    Part 2
  • Waczkor
    #106
    Francia preview google-lel fordítva:)
    Katt
  • Waczkor
    #105
    Mustang vs Mustang

    Kis offroad és Mustang belsőnézet éjszaka,Token rendszer

    Átvezetők
  • TothLaci
    #104
    TDU2 miatt nagyon bosszankodok. Hiszen látszik, hogy rengeteg munka van benne, de ennyire elrontani?

    Ráadásul az a vicc, hogy ha offline-n játszok, amit eddig online tettem, örökké vihar van, csúszós utak, autó nem úgy viselkedik, ahogy kell, az irányítás katasztrófális.

    Reménykedem benne, hogy a Forza Horison érdekesebb lesz, de Forza4 után ezt nagyon jó iránynak tartom, több oknál fogva is.
  • Interstate 95
    #103
    Szerintem többet fogtok bandába verődbe, céltalanul gurulgatni jó zenékre, mint versenyezni. A küldetések, feladatok csak egy ideig tartanak, utána meg elfogynak. A TDU-kban is volt mindenféle feladat, de az emberek többségének a másokkal való céltalan autózások jelentették a fő opciót.
  • Interstate 95
    #102
    A Hoover gát nagyon komoly ! Jó játék lesz ebben biztos vagyok, de még mindig nem fogok Xbox -ot venni emiatt.

    #101: Ha csak TDU 2 -t írtál volna még egyet is értenék, de bízom benne hogy 5-6 év múlva is fel mész majd gurulni néha egyet ezzel a játékkal.
  • TothLaci
    #101
    Személy szerint várom a Forza Horizont, mert szeretem ezeket a nyílt, országúti versenyeket. Sajnos a csigazabáló TDU-k után valószínűleg ez már nagyobb kikapcsolódást fog nyújtani.