220
Forza Horizon - Xbox 360
  • w77d
    #180
    na ezt nem tudom... valaki mázlisan feltölti (a live csak akkor ugrik, ha bannolják mert lebukik valahonnan), aztán onnan már traden terjed mint a vírus
  • Myselor
    #179
    de figyi ezeket akkor hogy használják akinek liveja van?mert liveról lehet letölteni játék közben. :|
  • w77d
    #178
    mondom, moddoltatni kell a boxodat azt onnantól kezdve lehet a játék fájlai közt kutatgatni mint egy PC esetében.. gondolom van valami livery mappa ahova berakod a képet és kész is van.
    Csak hát ezért nem éri meg moddoltatni a gépet, mert ugrik a gari és a live támogatás is.
  • Myselor
    #177
    hát én is ezt mondom hogy van ilyen benne.de hogy kell passz :|
  • w77d
    #176
    rajzolják a lófaszt.. itt is vannak, meg a Forza4-ben is voltak kocsira ragasztott rendes fényképek a market-ben.. hogy hogy csinálják azt nem tudom pontosan, de szerintem moddolt géppel nyúlkálnak a fájlok között.
  • gduck
    #175
    Hát nem tudom, nekem utoljára a TUD 1-2 adott ilyen feelinget, mint a Forza Horizon ;)

    Ha online is játszol, légyszi vegyél fel barátnak ;)
  • Muttley
    #174
    ha játék lehetővé teszi a konfigurálást, akkor igen
    sok játéknál ez magától értetődő X360-on is
    meglepő módon ilyen pl. egy vér-arcade NFS HP
    testreszabható a teljes gombkiosztás
    ehhez képest a Forza Horizon-nál pedig az van, amit adnak, no customize
  • Muttley
    #173
    parancsolj: itt
  • Waczkor
    #172
    Ezt már többször írtad hogy TDU 1 Pécén modokkal,írd már le ezek milyen modok,vagy mutass videót,honlapot,mert komolyan érdekelne.Mert semmi ilyet nem találok.

    Nálam A gomb a kézifék,bal felső gomb szerintem nem csinál semmit.
  • GerY5
    #171
    Szegénykém... elmeséled majd egyszer, hogy vesztetted el a másik 9 ujjad?
  • a.carkey
    #170
    A gombokat miért kellene? (A karokat pláne ...) Ugyanazzal ez egy ujjaddal nyomkodod mindegyiket. :D
  • GerY5
    #169
    Láma kérdésnek tűnhet, sosem volt se box-om, se ps-em, de konzolon nem is lehet átkonfigurálni a gombok és karok kiosztását?

    (Ha így van, akkor nem is lesz soha konzolom...)
  • Muttley
    #168
    Forza Horizon? - félmosoly

    kezdjük az elején - adott egy majdnem tökéletes Konzol-SZIM 2011-ben, tonnányi autóval, kifejezetten jó fizikával - úgy híííííííják Forza 4
    2012-ben mi van? - vigyük ki ezt a versenypályákról tájnézegetősdire, mert az jó
    és tényleg jó :)
    vki itt mondta még, h őt az NFS-re emlékezteti :) hát barátom, ha olvasod, neked vagy elgurult a gyógyszered, vagy most kezdted a gamer pályafutásod és autós témakörben csak NFS-sel tudtál eddig játszani :)

    ez egy izzig vérig TDU koppintás - és ez megint jó :)
    TDU 2 okozta arcon csapós csalódás után kellett vmi hiánypótló utcai autózás
    PGR4 - grafikában már elavult és fizikában is elég Arcade
    TDU1 - konzolon sokan nem vállalják fel a graf miatt - bezzeg PC-n ... de erről majd később

    Pro:

    + változatos környezet
    + szépnek mondható grafika
    +/- mai jó zenék
    +/- játékmenet: tetszett, h lehet autókat eladni is és az ajándék autóknak is van értéke + a tuninghoz kedvezményeket táblák felkutatásával és lerombolásával lehet szerezni -> ez arra késztet, h gyííí gurulj mindenfelé

    Contra: (adott volt a Forza 4 úgy ámblokk - ezt kellett belőle csinálni?)
    ha már a TDU-ra építkeztek, vhogy a pozitívumokat kellett volna áthozni

    - grafika: showcase és customize menüben szép - gameplay közben pedig butul rendesen és pixeles, rondább lesz. a Forza 4 érezhetően szebb + sárgás a környezet, ez akkor zavaró, amikor van VW Corrado v. egy Lambo Diablo, aminek a sárga szín áll jól, így aztán külső nézetből ilyenkor teljesen lopakodó-autód van :)
    - beállítások: melyik volt az az iszonyat IQ bajnok, aki kivette a klasszikus controller 4db trigger - gáz-fék-shiftup-shiftdown beállítást?! minek kellett kivenni? mi van helyette? - alsó triggerek: gáz-fék O.K. - shift up/down: kék és piros gomb - és hová tették a kéziféket? - bal trigger LB - gratulálok - nem kicsit nem áll kézre még pár óra után sem
    - autóválaszték: húúú B+, szerencsére a lényeg benne van, de nagyon sok Forza 4 autót megint f.sz tudja milyen megfontolásból kivettek - miért? DLC és fizessünk érte? biztos? :)
    - autók fizikája: miért kellett visszavenni a Forza 4 all-assist-OFF fizikájából?? azt nem mondom, h rossz a fizika, de érezhetően megbocsátóbb (arcade-abb), mint a Forza 4. miért volt erre szükség? a hülyegyerek úgyis segítségekkel játszik, akkor nem lett volna érdemesebb benne hagyni??
    - autók hangja: kétségtelenül halk a zenéhez képest. ezen tud vmit segíteni a sound settings és a tuning oldalról a nyitott légszűrő + verseny kipuf combo. másik oldalról viszont nagyon sok helyen fűnyíró hang van, távol áll a valós autók autentikus hangjától.
    - autók úgy általában: a TDU1-ben 5 évvel ezelőttről van ajtónyitás, ablak leengedés, fényszóró villogtatás, dallamkürt, teljes körű cockpit belső körbetekintés - Forza H-ban egyik sincs
    - bejárható terület: nem tudom ki mondta azt, h nagy a térkép, de az nem játszott mostanában TDU1-gyel az biztos. Úgy kb akkora az egész MAP, mint a TDU1-nek az 1/6-a (aki nem érti: 6 kockára felosztva a TDU1 térképét, na és abból 1 kocka...)
    - játékmenet: egy fehér pólós átlag arcként kezdjük, akihez végig beszélnek a cutscenek-ben, ő viszont kukán hallgat - nem beszél a karakter. mit neki Turn10-nek, customizable ruhák cipők a TDU1-ből, ami szintén része egy show-off játéknak - Forza H-ban ez sincs.
    - előrelépés: csuklópántokat kell gyűjteni és a karakterünk a cutscene-ekben azzal feszít, púposkodik - több tíz milliós autók fesztiválján nem gyerekes a csuklópánt trófea, ÁÁÁ cseppet sem :) különböző szintű pántok megszerzésekor nyílnak meg a további versenyek. Van olyan versenyszám, ahol fotózni kell autót és mission complete - na, ez a legizgibb :)) ha megállsz vhol az úton az AI autók nem megállnak v. kikerülnek - ááá, dehogyis - belédrongyolnak B+, háá, mi a f.szt keresel ott? :) térképen f.szául világos szürkéből fehérre változnak az általad bejárt útvonalak, mert ezt a 2 színt "nagyon könnyű" megkülönböztetni egymástól :) TDU1-ben a térképen, ahol már BEZŐŐDÜLT (mert már autóztál arra) oda teleportálódhattál - ForzaHban csak úgy a közelbe checkpointokhoz, eleinte pénzért, később ha ügyesen vezetsz, akkor ingyéé :) itt egyébként olyan marha nagy távolságok nincsenek.
    - Verseny típusok: 1) classic street race és OFF-road 2) stunt: ami nagyjából a kézifék használatáért és közlekedő AI centizéséért ad nagy pontokat 3) speed camera: elérni egy jó nagy sebességet 4) menj 3 km-t és fotózd le az autódat (ez nagy kedvenc :) - és ennyi :) TDU-1ben van még: 5) stoppost időre elvinni vhová 6) kényes csomagot elvinni vhová időre közben autót nem lezúzni, mert akkor game over 7) autót sértetlenül elvinni vhová 8) motoros versenyek
    - nehézségi szintek: mindenki megtalálja a saját maga szintjét, viszont legmagasabb szinten az AI autó fékezés nélkül vesz be 180-nal L-kanyart... izgi, mi? :)
    - rendőrök: TDU1-ben vannak - itt naná, hogy 1 db sem

    nem rossz játék, de nem dobtam el magam tőle
    gondolkodtam, h csinálok egy Hitler-videot a Forza H-ról, mert felbosszantott a jelentős összvisszalépés, de
    a TDU2-t azért elpaskolja, így viszont érdemtelen lenne
    a TDU1 PC-n MOD-okkal úgy elveri a Forza-H-t összélmény tekintetében, mint szingli kanos csávó a lompost
    akartak vmit, látszik az igyekezet, de el lett kapkodva
    7.0 pont - és jó indulattal
    kijátszom, ha már megvettem,
    nem sietek, mert ha nincs kedvem 20 percet bíbelődni a TV + PC + Hangfalak + Kormány + Pedál + Állvány combo-val a TDU1-hez, akkor azért nem rossz :)
    de kijátszás után eladom
  • ktomi22
    #167
    en legalabbis igy tudom.. ha tevednek ne haragudj.. hatha valaszol mas is :D

    .. erre gondoltam.
  • Myselor
    #166
    hmm.majd akkor jobban megnézem.érdekesnek tartom de jólvan:)
  • ktomi22
    #165
    megdobbensz vagy sem.. de azokat "megrajzoljak"
  • Myselor
    #164
    na jó de ezt tudom,én nekem van liveom szóval multizni is szoktunk.vágom hogy van a piactér.de ott pl lehet assassins creed mw3-as dolgokat stb.vannak külön ilyen dolgok is,én meg úgy tudom hogy lehet valahogy feltölteni ilyeneket.vannak ugye kész matricák a kocsikra,van monsteres pónis minden szar,valaki csak csinálja azokat is.és nem "megrajzolja" azért kérdezem csak:)
  • ktomi22
    #163
    ugy tudom nem ugy mukodik :D matrica szerkesztoben kell ingame "megrajzolnod" ..alakzatokat ugy pakolod egymas hegye.. layerekbe hogy kiadja azt amit akarsz .. :D hosszu munka.. ha van liveod..egyszerubb piacteren venni ingame fizetoeszkozert.
  • Myselor
    #162
    sziasztok,valaki nem tudja hogyan kell képeket feltölteni a játékba?amit utána matricaként lehetne használni:)
  • gduck
    #161
    Van jópár multi kihívás is ;)
  • w77d
    #160
    na ki is maxoltam a single részt... nagyon remélem hogy lesz sok tartalmas dlc, különben hamar elhal a dolog és térhetek vissza Forza 4-hez.
  • gduck
    #159
    Felvettelek ;)
  • w77d
    #158
    a pre order autókat nem lehet valahogy megszerezni? szemétség, hogy megvettem a collectorst meg a komplett season passt és még így is van olyan tartalom, ami nem jár... faszom bele..

    jah és az unikornis autókat hogy lehet megszerezni? a Forza 4-ben ugyebár rivális kihívásokat kellett teljesíteni és akkor sorsolták őket. Itt hogy van?
  • Myselor
    #157
    köszi szépen megnézem:)
  • Waczkor
    #156
    Próbáld gamer365-ön eladó játékok eredeti(xbox 360) topicban,vagy jatekaim.hu-n.
  • Myselor
    #155
    sziasztok valaki nem árul olcsón Forza Horizon-t?:)
  • zaki
    #154
  • GerY5
    #153
    Nagyon úgy fest...

    Hirdetés ugyanitt: Használt box-ot olcsón átvennék!
  • Animefox
    #152
    Jó ez a játék?
  • mrmilan
    #151
    Tök véletlenül jöttem én is rá. Most vagy annak a vén faszinak a garázsába, vagy pedig a Carshow-ba kapod meg őket.
  • mrmilan
    #150
    Ha játszottál, khm... szanaszét toltad a Forza 4-et, akkor (mint én is) nem plusz autót kapsz, hanem amik alapból benne vannak a játékban (pl: 2008 BMW M3, Lamborghini Aventador, meg még kb 4 verda) a garázsodba kapsz talicskákat, amiket nem kell kemény FE-ért megvenned. Right?
  • w77d
    #149
    korábbi forzák mentéseiért? én szanaszét toltam a forza4-et mégsem vettem észre hogy kaptam volna valami plusz autót
  • ktomi22
    #148
    ha kitolod is elvezetes marad a jatek?
  • Waczkor
    #147
    Igen,vannak előrendelői autók,illetve amiket a korábbi forzák mentéseiért kaphatsz.
  • placido
    #146
    sziasztok ha valakit érdekel eladó FORZA HORIZON fém dobozzal 8000ft-ért érdeklödni a 06 1 787 85 10 telefonon
  • mrmilan
    #145
    Igen. Egyébként írták a megjelenés előtt, hogy egy-két traffic car van csak az utakon. Volt olyan esetem, hogy szinte egy kocsisort kellett megelőznöm, úgy 6 autót és még szembe is jöttek vagy ketten. És valami amit nem tudok egyenlőre megfogalmazni, feledteti a Forza4-nél kisebb autófelhozatalt (DLC-k persze lesznek). Ennek a játéknak hangulata van, ennyi!
  • w77d
    #144
    Amúgy észrevettem, hogy az AI mászkál olyan autókkal, ami a játékos számára nem elérhető. Pl Nissan 370Z, de láttam már Mini JCW Coupe-t is...
  • w77d
    #143
    há persze emlékszem, azok voltak a szép idők :D
  • mrmilan
    #142
    Kolléga Úr!
    Fasza kis verda ez kérem szépen. Eleinte egyébként és is keveselltem az autófelhozatalt, de egyre jobban tetszik a játék és már nem zavar, hogy nics 500 verda benne. Emlékszel még a TDU1-es időkre úgy 2008 elejéről? "raga", "teddybear" és a többiek... (USA-ITALY CAR FANCLUB)
  • w77d
    #141
    Na ez a verda kegyetlenül hiányzott nekem a Forza4-ből!

    tuning előtt:




    és után