220
Forza Horizon - Xbox 360
  • SANTANTICA #220
    Sziasztok!

    Ezzel ajátékkal lehet baráttal játszani? Valahogy sehol sem egyértelmű, hogy lehet indítani partit, csak ilyen random folyamatokba lehet belépni.
    Köszi a segítséget (Xbox és PC közös játék lenne, ultimate van)
    Utoljára szerkesztette: SANTANTICA, 2020.04.19. 10:43:36
  • haze81
    #219
    Tud valaki magyar klubot, amihez lehet csatlakozni?
  • w77d
    #218
    vásárolt
  • Zsolt87
    #217
    Saját matrcia van a kocsin vagy vásárolt?
  • gduck
    #216
    Boldog Karácsonyt mindenkinek ;)
  • SmithyHUN
    #215

    BOLDOG KARÁCSONYT!! (:


  • a.carkey
    #214
    Minden Forzásnak Boldog Karácsonyt Kívánok!

  • w77d
    #213
    hát remélem is hogy lesz egy normális 5... azt is remélem, hogy a 4 autófelhozatalát egy az egyben majd átültetik+ modernizálják azt. Na meg ugyebár a negyedik rész legnagyobb hibája, hogy nem tudsz offline magadnak versenyt kreálni ahol megadd hogy hány kört akarsz menni milyen kocsik ellen stb...
  • Totti5
    #212
    Honnan vetted ezt?

    Ezt a részt egy külön csapat csinálja ( anglia ), a Turn 10 aki a Forza Motosrpsortot csinálják pedig ameriaki, akik segédkeztek ebben a játékban, de ennek az ég világon semmi köze a Forza Motorsport szériához. Az lesz, lesz 5. rész az új gépre minden jóval.

  • Waczkor
    #211
    Borzasztó egyszerűen megtudták volna oldani ezt.

    Annyi kellett volna:
    alapból egy normális 120 autóból álló autólista
    Drift,Drag,versenyek,esetleg szlalom parkolóban bóják között,stunt versenyekből több féle,mellékküldetések az autóroncsokon kívül(normális igazi klasszikus autók a barn findokhoz)

    Ha már ilyen kicsi lett a térkép,akkor kapásból azon kellett volna dolgozniuk,hogy a térkép egy részét továbbviszik.
    Karrierbe kellett volna több fő karakter.

    Normális autó dlc-k,legalább 10 új autó,nem 23 féle mustang.

    Én azt érzem,mintha szándékosan kergetnék el a saját hülyeségükkel a játékosokat.

    A mai napig is simán letolok 3 órákat azzal hogy körbe-körbe megyek,rakok be saját zenét,ráadásul kontrollerrel,nincs kormányom,mert annyira élvezetes szerintem a nyitott világ ezzel a forza/pgr fizikával.Nagy kár hogy nincs TDU szintű térkép,mellékküldetések.

    Így sajna kicsi az esély hogy lesz folytatása,mert elszarnak mindent.
    Pedig én nagyon szeretném:(
  • w77d
    #210
    Az a baj, hogy ezzel a Horizon bénázással kinyírják a Forza nevet is, amiért tényleg nagyon kár. Remélem a következő Forza játék visszatér a pályára, lesz rengeteg autó jó fizikával, na meg normális single race generátor.
  • gduck
    #209
    Én megvettem, de lehet nem kellet volna XD
  • wollnerd #208
    +1
  • Waczkor
    #207
    Én pont ezért nem vettem meg,pedig akartam.Amióta bejelentették,azóta mondtam hogy veszem egyből,de amit művelnek ezzel a játékkal,már csak azért sem fogok semmit se megvenni.Illetve pár autót megfogok,mert jön majd elvileg slr mclaren,Cadillac Escalade,zonda cinque roadster.
  • w77d
    #206
    Gyerekek ez a Rally pack lószar... 7 rallyt tartalmaz csak meg 5 új kocsit, ráadásul irtó szar a rally fizika. Inkább a térkép kibővítésére koncentráltak volna helyette, meg új versenyekre.
  • a.carkey
    #205
    Az első még mindig szép.
  • w77d
    #204
    pár kép azért poénnak

    Csak feltűnés mentesen...


    Horizonos drifter szekerem



    Hummer picit másképp...


    Alázós gép


    Az InGen már megkezdte a legújabb 800 lóerős szolgálati gépek tesztelését...


    Mindig csak a német trio...


    Na ennek csúnya vége lesz
  • w77d
    #203
    hát gyerekek ez a rész már most átment uncsiba, míg a Forza 4-el élvezet játszani nap mint nap, sokkal változatosabb..
  • vitya79
    #202
    Ok, köszi.
  • SmithyHUN
    #201

    Nekem is marha nehezen adta be! Nem tehetsz mást... mész és egyszer majd szól!

  • gduck
    #200
    Autózgassál, majd beadja ;)
  • vitya79
    #199
    Kész vagyok a játékkal 100 %-ig. De valamiért nem adja be az utolsó sufni kincset. Van valami ötlet hogy mit kell csinálni? Kb. 170 út van felfedezve, de a térképen már nincs olyan útvonal ami felfedezetlen maradt volna. Köszi.
  • Waczkor
    #198


    Decemberi pakk
  • Waczkor
    #197
    Autókat nem tudom,szerintem használhatók lesznek freeroamban is,de menüpontból kell majd indítani a rally bajnokságot.Tehát nem lehet majd szabadon bejárni a rally utakat gondolom.
  • gduck
    #196
    Ha jól értelmezem, akkor nem lehet majd rally autókkal az open worldben járkálni? Csak lesz egy + menüpont vagy jel a térképen Horizon Rally Championship néven?
  • Waczkor
    #195
    Rally Packról kis infó:

    Forza:Horizon is to receive a rally DLC add-on in December.

    Playground Games' design director Ralph Fulton said, “We’re trying to put together a really enthralling rally package.

    “I think there’s an opportunity to go much deeper into that pure rally experience. That’s maybe something we didn’t have the chance to do in the broader context of Horizon itself but we identified that pure, one-car-on-a-rally-route, really intense rally experience that you can get if you go deep into rally is something that I think a lot of people are going to respond to and really look forward to.”

    It sounds like a pretty hefty package too. “Now I’m not sure of figures, right off the bat,” said Foulton, “but I know there are seven individual rallies within the pack. Each event is broken up into multiple stages so you get that stage by stage experience in each rally, and that’s really what we’re trying to do there.”

    The rally pack will not be part of the main game, says Fulton.

    “It’s not going to be part of the open world, because obviously we’re changing quite a lot of the world and that’s going to make synching up between people who have and don’t have the pack difficult.

    “So instead you’re going to choose to enter the Horizon Rally Championship. That’s going to take you off into a separate mode in which you get to experience the new routes and the new terrain that we’ve built.”

    IGN
  • SmithyHUN
    #194

    Nem gond! :) Halo4-eztem "lazításnak" :)
  • gduck
    #193
    Bocsi, tegnap este nem jött össze :(
  • SmithyHUN
    #192

    Én is vagyok még online! Facebook szerint december elején mondanak majd vmi kézzel foghatót a rallys pakkal kapcsolatosan!

  • gduck
    #191
    Én igen, bár beteg is voltam, meg a sok meló miatt kimaradt pár nap ;)
  • Waczkor
    #190
    Jaja, gémeren mondjuk aktívabb a topicja.

    Beletoltam jó pár órát,ha nem melózok mindig tolom.
  • w77d
    #189
    gyerekek rajtam kívül játszik valaki a játékkal?
  • w77d
    #188
    multiban az mit jelent, ha az ember neve mellett valami pajzs van? nekem korona van a VIP tagság miatt... illetve az mit jelent, ha valakinek zöld vagy kék a ranglista helyezés száma?
  • w77d
    #187
    én általában mindig és mindenhol olyat kérdezek XD
  • gduck
    #186
    Senki :D Olyat kérdezel, amire nem tudni a választ ;)
  • w77d
    #185
    senki?
  • w77d
    #184
    nem lehet már tudni valahol a következő car pack tartalmát? illetve, hogy a Rally Expansion mellé egyáltalán lesz e decemberben külön car pack?
  • w77d
    #183
    persze vannak ilyenek is, de a Forza4-nél olyannal is találkoztam, hogy fénykép volt a kocsi oldalán egy kisgyerekről. Az nem rajz volt, hanem fénykép!
  • Myselor
    #182
    na jó de itt most a forza horizon a téma:) ott nem látni ilyet,csak vannak fent dolgok a traden
  • GerY5
    #181
    Hagyd, nem tudja mit beszél. :)

    Inkább nézz szét ITT.