6290
banner
  • jofer
    #6210
    Nagyon vagány volt, tátott szájjal néztem végig. Főleg, hogy előtte lent a színpad mellett tébláboltam, mikor fel akartam menni a lépcsőn, egy biztonsági ember rám szólt, hogy az a fellépőknek van fenntartva.
  • extra sensory
    #6209
    Többek között ezért is bírom a játékot, mert rengeteg humormorzsát szórtak szét a városban a készítők. Érdemes elolvasni az összes naplóbejegyzést, a szövegszilánkokat, meg a számítógépeken lévő emaileket, üzeneteket is. Például némely meló poénfaktora is csak így érthető meg.

    Számomra az volt a legviccesebb, amikor egy filmes stáb a tengerparton forgatott egy jelenetet a sorozatukhoz, amelyben egy lánytestvér átverte a nővérét azáltal, hogy bedrogozta, majd míg ki volt ütve átoperáltatta az arcát az övére, és ő ment hozzá a vőlegényéhez, aki észre sem vette a különbséget. Majd mindezt írásban is elküldte a nővére gépére, hogy amikor majd felébred a kábulatból egyből ez az üzi fogadja. Szóval ez volt dióhéjban a forgatókönyv.

    A színészek fel is készültek a jelenetre, amikor a rendező kitalálta, hogy adjanak be igazi drogot annak a színész csajnak, aki az átvert lánytestvért játszotta, mert akkor hitelesebb lesz a kábulata meg a reakciói. Ez meg is történt, bedrogozták, majd amikor felébredt elolvasta az üzenetet, viszont elfelejtette a nyomorult, hogy ez csak egy jelenet egy sorozatepizódból, azt hitte minden valódi ezért lemészárolta az összes stábtagot és a színésztársait is a megrendezett esküvőn, amiről azt hitte valódi... nyilván nem volt még teljesen észnél, mert elég komoly adagot kapott.

    Ekkor kapjuk a melót Reginától, hogy kiberpszichó garázdálkodik a parton, és menjünk hidegre tenni. Morbid és röhejes is egyben az egész sztori, ennél röhejesebbek legfeljebb a szörnyikrek voltak, a bunyós küldetésben.
  • bendáj17
    #6208
    Ja az tényleg érdekes volt a BD stúdiós, akkor szöveg volt ott. :D
  • hykao #6207
    Lina Malinás mellékküldetést csinálta már valaki? Azon is szarrá röhögtem magam. :D
  • hykao #6206
    Még nem tartok ott, de a youtube-os vide alapján a Blood Money hamiskás hangú beugrója jobban bejött, akinek a hagját az egyik magyar fejlesztő hölgy adta. :D
  • Carlos
    #6205
    Szerintem is!
  • MerlinW
    #6204
    Számomra a játék legmenőbb és hangulatosabb jelenete volt az a koncert :)
  • hykao #6203
    Nem rossz. :) Az ezüst hölgy viszont engem nem hozna lázba. :D
  • MerlinW
    #6202
  • MerlinW
    #6201
  • uwu2020
    #6200
    Köszi a választ. Így is lett, mikor egyszer arra jártam beadta.
  • MarkBlade
    #6199
    Csináld a qkat és idővel beadja.. nekem már megvan úgyhogy meg lehet csinálni nem bug.
  • uwu2020
    #6198
    A psychofan külfetést hogy lehet előcsalni? Hiába megyek a ház elé, Padre nem hív. Nem lesz meg Johny nadrágja:(
    Néztem teljesített küldik lözt, hátha csak elnyomtam, de ott sincs.
    Újabb bug?
  • uwu2020
    #6196
    Azt hiszem rájöttem mitől lett halhatatlan V.
    A biomonitor implant csinálja, folyton bekapcsolja a Biodone bersrk implant helth funkcióját: nem megy 25% alá a hp.
    Ez egyébként szerintem bug, a berserk implant nem is helth item, nem kéne rá hatnia, és nem biztos, hogy más típusú berserk implantokkal is csinálja.
  • uwu2020
    #6196
    Én berserk-et használok. Illetve van rá lehetőség, de nem kell bekapcsolni, anélkül is halhatatlan lett V. Hogy ne kelljen annyit rohangálni, vátni szoktam kicsit, hogy kupacba győljenek az 5 csillagos zsaruk, meg mindenki aki meg akar halni. Kőzbe villogma képernyő veszettül a lövőldözéstől, de a hp megáll 25% kőrū, soha nem megy lentebb. Be kell egrani a katanéval, és hullanak nagyon. Az intnzív crime activity helyeket is másodpercek alatt ki lehet pucolni.
  • uwu2020
    #6195
    Legnehezebben van. Az eleje egyébként kicsit lassú volt, volt pár loadgame.
  • hykao #6194
    Természetesen csak viccnek szántam. :D







    Nahh ez volt az uccsó, ilyen poszt itt, ígérem. :)
    Utoljára szerkesztette: hykao, 2023.10.20. 14:43:16
  • hykao #6193
    GOD MOD OFF :D
  • uwu2020
    #6192
    Ez valami bug, vagy szándékosan ilyen? Kb 38. szint óta V halhatatlan, szó szerint. Ha csak állok egy helyben akkor se tudják megölni, hiába ugrasztom elő a kutyaverem összea fattyát, meg az összes rendőrt.
    Azóta leépítettwm a páncélt is, nem kell, Csak olyan implantokat választok, ami valahogy növeli a dps-t.
  • Carlos
    #6191
    inkább keanu -val csináld meg. vagy male v-vel.
    Jacky-vel még vicces lenne. :)
    Utoljára szerkesztette: Carlos, 2023.10.19. 13:58:13
  • Carlos
    #6190
    szar. sry
  • hykao #6189
    Köszi...és Bud Spencer előadásában? :D :D :D

  • Carlos
    #6188
    hmmm... nem rossz!
  • hykao #6187


    Female V - Never Fade Away
    Utoljára szerkesztette: hykao, 2023.10.17. 12:22:38
  • hykao #6186
    Köszi, már megoldottam 2 youtube videóból kiollózott hangokkal. A Microsoft calling centeres bassza meg hölgyem videóból, és a vége never fade away videó hanganyagából, amikor a végén kinézünk az ablakon a földre vagy a holdra. Előbbi elég pepecs munka volt, mert sűrű oda-vissza pofázás van. :) Összesen 2 percnyi lett a tömör hangminta anyag, ahhoz képest egész tűrhető. :D Még be kell lőnöm a hangmagasságot, hogy eléggé V-s is legyen, de ne legyen se túl magas, se túl mély, se ne tűnjön hamiskás melléénekelgetésnek. :D Ami V elég egyedi hangtónusával nem is oly könnyed művelet. Nemsoká rakok be mintákat, ha érdekli a társaságot, magyarul is megénekeltetem persze, de pl. a Never Fade Away-t már egész jól nyomja. :D Ha van ötlet, mit énekeljen, szívesen fogadom őket. :)
  • Gary
    #6185
    Kis segítség a projekthez. CP2077 Archive file-ok kicsomagolása:
    https://www.youtube.com/watch?v=o5duJGH1Bbs
  • hykao #6184
    Srácok, akinek telepítve van a gépére a játék. V női hangját szeretném lemodellezni. Ehhez szükségem lenne pár perc (vagy több hanganyagra, lehetőleg háttérzaj nélkül. Elkezdhetem a youtube videókat kutatni, és vagdosni - a capellásítani, de ha ki leehtne szedni a játékból a tiszta V hangokat, minél emócionálisabbakat, hogy legyen hangtartomány, akkro nem kéne szívni és tisztább eredmény születhetne. Aki ért hozzá, vagy ki tudja szedni, vagy ha eseleg simán csomagolatlanul vannaka hang fájlok, azt megköszönném, mert én felhő alapon játszom, így nem férek hozzájuk.
    Utoljára szerkesztette: hykao, 2023.10.15. 23:51:24
  • Sunrider924
    #6183
    Probalj ra a The ascent-ra ott aztan van cyberpunk hangulat(meg latvany is)
    jo hogy eszembe jutott lehet elo is veszem, a 3080-on nem jatszottam meg vele.
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2023.10.15. 21:29:49
  • extra sensory
    #6182
    Én is kijátszottam a dlcvel együtt, és várnék valami hasonlóra. Addig meg míg nem jön valami érdemleges, a Cloudpunkkal vigasztalódom. Persze nem lehet egy lapon említeni ezzel a játékkal, meg nem is FPS, de a cyberpunkos fíling átjön rajta, mert olyan a környezete.
  • Sunrider924
    #6181
    Reed ending, ott van MaxTac bunyo. De te magad is mondtad nem a tapossagal van a problema hanem hogy vegtelenitve onti rad a jatek plusz semmi ertelme, egyszeruen nem illik a jatek narativajaba, te egy legenda vagy, nem egy tomeggyilkos/omega level threat. Egyebkent a jelenlegi formajaban a jatek broken, hackerrel vegtelenitett Overclock modban, solokent vegtelenitett sandevistan modban(apogee) tudsz maradni, gondolom a CDPR azt akarta hogy erezd az erot, ejj angolul mennyivel jobban hangzik: feel the power.
    Amikor jeleztem hogy 400 oram van a jatekban 1.5os verzioval bezarolag, akkor azt kivantam mondani hogy minden ertelmes dolgot megkerestem mar, minden lifepath/sidequest/NCPD/fixer melot minden morzsat felporszivoztam ebbol a csodalatosan kepernyore almodott univerzumban de elfogyott es ahogy neked az ismetelt ujrajatszas megoli az imerziot nekem a sokszaz ora tette ugyanezt. Marad a varakozas es a remeny hogy a Project Orion legalabb ennyire jo lesz.
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2023.10.15. 18:28:41
  • Bokafix2
    #6180
    "a DLC vegere tul tapos lettem, semminek nem volt mar ertelme utana"


    Hívd ki magad ellen a rendőrség haragját. Elkezdesz rampage-elni a civilek között és jönnek a zsaruk. Tudod, van az a mutató a képernyő jobb felső sarkában. Először 1 csillagot mutat, majd ha elkezded gyakni a zsarukat is, megy feljebb egészen 5 csillagig... meglátjuk mennyit ér a táposság az 5-dik csillagnál. Ott már jön minden: sandevistan-os őrültek, Maxtech különleges osztag, pajzsos juggernaut-ok, minden... és ömlesztve. Én is azt gondoltam, hogy tápos vagyok, aztán menekülőre kellett fogni, mert nem fogytak el. Persze ez nem egy értelmes küldetés/meló vagy ilyesmi, hanem csak egy kis tombolás a végén, amikor már mindent kimaxoltál és játszanál még, de már kitoltad 100-ig. Vannak még a rendőrségi szkenneres melók is, azok tulajdonképpen sose fogynak el, bár tény, hogy az meg nem nagy kihívás kimaxolt karakterrel.
  • hykao #6179
    AZ oké, de az állatoknál mindenki gyúrós, Angie nem. :)
  • Sunrider924
    #6178
    Mondanam hogy jol tetted, en pont forditva csinaltam, mert ugy gondoltam a dlc vegere jo tapos leszek es minel tobbet akartam ugy jatszani majd, nos ez kicsit felre ment, a DLC vegere tul tapos lettem, semminek nem volt mar ertelme utana, pont zavart is hogy ott a rengeteg ikonikus cucc es felesleges, nincs mit csinaljak vele. Szamomra orditoan nyilvanvalo hogy valamifele new game megoldas kellene, mert konkretan semmi ertelme a 30+ ikonikus fegyonak, tobbsegeben onmagaban akarmelyik elviszi a vallan a jatekot a nehezebb fokozatokon is. A legroszabb azonban nem is ez volt, hanem az a kinzo uresseg ami a jatek teljes kiporgetese utan jott, 180 oraval a DLC utan fogalmam sincs mit csinaljak, jatszanek de mar szo szerint rongyosra jatszottam az egeszet, azon agyalok hogy eddig semmilyen regeny vagy mozifilm nem hozta ezt a "fuggoseget" szamomra, nem egy hetkoznapi szitu az szent.
  • mégvadabbdisznó
    #6177
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Jó tudni... mindenesetre nem derült ki, hogy kicsuknak a dlc-ből, mert nem is hagytam rá időt... egyből visszatöltöttem a korábbi mentést. Én még nem vittem végig a játékot: éppen csak hogy vége lett a Tűzgyújtó küldetésnek. Viszont az Aguilar személyiségminta már megvan nekem, mert én mindig a mellékküldetéseket meg a fixer melókat csináltam meg először, és utána kezdtem el haladni a főszállal. Így Hands 10 küldetése közül már mindegyik kész van, sőt a Eurodyne-os meg a US Craks-es küldetések is, meg a többi is, amit NC-ből kapunk. Tehát a teljes Dogtown megcsinálva mellékszálon, meg a külsős feladatok is, amikhez ki kell menni NC-be. Így most csak a fő történetszál vége van még hátra.
  • Sunrider924
    #6176
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha az elejen nem rohansz megmenteni az elnokasszonyt akkor bukod a dlc teljes story lancot, ez inkabb csak egy easter egg, mint a Far Cry 4 elejen, ott is volt egy ilyen "vicces" variacio, az lett a leggyorsabb vegigjatszas mert kb 5 perc alatt vege is lett a jateknak, na Phantom Libertyben meg a dlc tortenetenek. A jateknak maganak nincs vege mert az alapjatekbn meg hatravan minden mas, de a dlc tortenetebol ki vagy csukva. Elagazasi lehetoseg a Firestarter kuldi ahol dontened kell hogy kinek hiszel Songbird vs Reed, a szemet huzas az, hogy az osszes adat hogy mennyire dontottel helyesen csak akkor lesz meg, ha a masik endinget is vegigviszed, ott megmutatnak neked mindent amirol most meg nem tudsz. Az Aguilar kuldilanc nekem mindig csak a main story vege utan jott elo, fuggetlenul melyik oldalt valasztottam a vege focimig nekem nem volt kiszallas. Szoval Reed semmit se szolt hozza. Adodik a kerdes, hogy Handsnek honnan van meg a tech, amivel a szemelyisegmintat lopjak...Poennak nagyon nagy, foleg amikor rajosz hogy Aguilarnak nulla kromja van csak a stukkerjere meg a hirnevere tamaszkodhat. Egybol az ugrott be hogy Aguilar playtrough de a CDPR-es fiuk ezt sajnos(?)kihagytak.

    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2023.10.15. 14:46:44
  • mégvadabbdisznó
    #6175
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Slider nálam is meghalt, lehet egyébként, hogyha mást választasz a felkínált lehetőségek közül, akkor megússza, de ha meg nem hagyom Songbirdnek (Csalogány... haha) hogy ügyködjön rajta, akkor meg a küldetés teljesítését veszélyeztetem.

    Amúgy nem tudom feltűnt-e valakinek, hogy ha az első küldetésnél nem érsz oda időben a repülő becsapódásának helyszínére, és nem mented meg Myers-t, akkor megölik, és vége a küldetésnek. Én először nem siettem, hiszen nem volt visszaszámlálás meg semmi, tehát úgy gondoltam, hogy felfedezhetem Dogtown-t, és majd komótosan odaérek egyszer... hát nagyon nem lehet. Pár perc után Songbird idegesen üzen, hogy csalódott bennünk, és dühös amiért nem siettünk megmenteni az elnököt. Utána válogatott trágárságok közepette elköszön tőlünk, de előtte még jól megrongálja az ereklyét, hogy kapjunk egy kiadós rohamot, és kidőlünk. Utána a földön ébredünk valahol Dogtown-ban, és kiírják, hogy a küldetés nem sikerült. De nem lesz vége a játéknak, nem kell újrakezdeni, hanem hívás jön, és felkínálják az első fixer melót. Nos, én itt megállítottam a játékot, és visszaléptem egy korábbi mentésre, mert meg akartam csinálni az első küldetést, hiszen az a történet főszálához tartozik.

    Nem tudom, mi történt volna, ha a sikertelen első meló után tovább folytatom, biztos máshogy jutottam volna el a célhoz, illetve máshogy alakul a sztori. Így hát megmentettem az elnököt, és most a végén, mikor felajánlotta a választási lehetőséget Hansen megölése után, hogy segítünk Songbirdnek elmenekülni, vagy pedig átadjuk őt Reed-nek, én Songbirdnek segítettem, ezzel viszont úgy néz ki, hogy a FIA az ellenségünk lett, és Reed is, mert elmondta, hogy vadászni fog ránk, hiszen Songbird egy áruló, ugyanis ő buherálta meg a dolgokat, hogy a gép lezuhanjon Dogtown-ban, és ő játszotta Hansen kezére az elnököt, mert Hansen megígérte neki, hogy cserébe hozzáférhet a main computerhez, amiben olyan adatok vannak, amik segíthetnek neki is meggyógyulni, és nekünk is (Songbird is haldoklik, csak őt a Fekete Fal mögötti renegát MI-k csinálták ki).

    Viszont azért megöletni sem szerette volna az elnököt, ezért megbízott minket, hogy mentsük ki... végül is Hansennel csak abban egyezett meg, hogy elintézi, hogy lezuhanjon az elnöki gép az ő körzetében, de Myers-t elkapni már a Bargesztnek kellett volna. Így nem lesz gyanús, ha beszáll a játékba egy harmadik fél, (mi) hiszen nem tudnak minket Songbirdhez kötni.

    Nekem Aguilar karaktere nagyon adta... mikor felvesszük a fizimiskáját meg a személyiségmintáját, gyakorlatilag mindenki be van tőlünk rezelve NC-ben... a legendás kubai bérgyilkos, még nálunk is sokkal nagyobb arc, gyakorlatilag mikor Kubában meggyújt valaki egy szivart, akkor valaki mindig megmurdel Aguilar keze által. Ezzel azt akarták prezentálni, hogy annyit ölt már, hogy még egy háborúban sem halnak meg annyian. Kíváncsi vagyok Reed mit fog szólni hozzá, ha ezzel a pacekkal állunk ki ellene, hiszen erről a személyiségmintáról ők nem tudják, hogy megvan nekünk, mert ezt egy fixer meló részeként kaptuk, ők meg csak a hekker testvérpár személyiségmintáit intézték nekünk, hogy Hansen közelébe tudjunk férkőzni.
  • Carlos
    #6174
    Nekem nem sikerült.
    Angie meg nagyon jó csaj!
  • hykao #6173
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Angie - kissé Supercar Blondie-s fazonú hölgy nem furcsa, hogy az Állatok főnöke? :) Slidert sikerült Csúszkának vagy Csúzdának (már nem is tudom) fordítani legalább egy helyen. Mindegy. Meg lehet menteni, vagy mindenképp kampec? Eddig mindenkivel sikerült dűlőre jutni vérontás/bunyó stb. nélkül, kivéve Csúszkát, bár igaz, h nem én ölöm meg, illetve nem közvetlenül. :D
  • Synchronous
    #6172
    Homályfos? Ezt mégis honnan vetted? Én ilyen kártyát használok mindennap és nem homályos nekem semmi. Nem is értem, mire fel ez a gyerekes vagdalkozás, legalább lennél is tisztában azzal amit fikázol... megnéztem az árakat is, és természetesen a 7900XTX-et választanám, ez nem is kérdés. Az értelmezés ott siklott el nálad, hogy azt hitted, butának tartom azt, aki Nvidia-ra ruház be, holott erről szó sem volt. Olyan sem hangzott el, hogy jobb kártyákat gyártana az AMD, mint az Nvidia, tehát felesleges sorolgatni a zöldek erényeit, nekem is van szemem, tisztában vagyok vele, hogy mit kínálnak.

    Én azokról beszéltem, akik csúcskártyát szeretnének, de nem engedhetik meg maguknak az Nvidia legjobb kártyáit, amik 1 millió felett vannak, ezért az AMD legjobbját választják, ami kb. fele annyiba kerül, és mindezt elfogadható grafikával és teljesítménnyel kínálják. Elhiszem, hogy kicsattan a Cyberpunk a 4090-en minden eyecandy bűbáját maxra húzva meg bekapcsolva, de én kiválóan meg vagyok elégedve a felső kategóriás AMD-mel is, 4K-ban mindent maxra húzva. Nem csúnya így sem a játék. Azok közé meg nem tartozok, akik az anyjukat is eladnák +2 fps-ért, meg ilyen-olyan nyalánkságokért, amiket az Nvidia kínál.
  • Voltan
    #6171
    Nekem is az van. Régen volt AMD kártyám, több is, de akkor azért voltak problémáim vele, ezért ódzkodok tőle kicsit még mindig, bár elhiszem, hogy ma már sokkal jobbak a kártyáik.
    A 4080-at nagyon szeretem, hűvös, halk, nem fogyaszt sokat - kicsit mókoltam Afterburnerben is - és 1440p-re tökéletes.
    Nagyon hasznosnak tartom a frame gent, meg a DLSS is fasza most már.

    Nyilván az AMD is fejlődik, egyáltalán nem zárom ki, hogy a következő kártya az lesz majd, de ebben a genben nekem még mindig jobban fekszik az Nvidia. Az ár sajnos valóban szemét dolog. Nagyon kíváncsi leszek a következő generáció árképzésére, de az még odébb van.