6291
banner
  • Carlos
    #6251
    ez melyik küldi pontosan?
  • hykao #6250
    A Szabó uras mellékküldetésnél mi a "jó" megoldás? (megemlékezés)
  • MerlinW
    #6247
    .
  • uwu2020
    #6248
    Egyébként szerintem a halhatatlanság bug volt.
    Most újra kezdtem, hasonló builddel, nemsokâra 50 szintez érek, de V még meg tud halni, ha hagyom. Bár nem sok kell hozzá. hogy bug nélkül is halhatatlan legyen.

    Legutóbb 37 szintjén halhatatlan lett, szerintem a biomonitor képes a rendellenes mūködésre, és úgy is marad a hibás mentés után.
  • uwu2020
    #6247
    Ezt terjeszteni kell.
    Több ilyen is van? Mármint ilyen profi.
    Ez nem kis meló volt.
  • Carlos
    #6246
    WOW BAZMEG!!!
  • MerlinW
    #6245
  • Sunrider924
    #6244
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kerdes hogy mire gondolsz, mert ha Hansen fegyvereire akkor nem bukod, siman vissza fel tudsz menni a galeriaba ott lesz a cucc a foldon a hullajanal, ha az Erebus/Militech Encanto akkor meg a ketto jo lesz egynek mert valasztanod kell hogy melyiket gyartod le...
  • MerlinW
    #6243
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt nem tudom, én Reed-et választottam, úgy Alex meghal, Songbird pedig megmenthető. Azt viszont tudom, hogy ha Songbird-öt választod, akkor buksz két nagyon jó iconic fegyót.
  • hykao #6242
    Generáltattam pár Aurore képet (kár, hogy Reedék kinyírják) Aurore Cassel és a hangját is elloptam. :D
  • hykao #6241
    Igen, szerencsére eddig még végzetes buggal nem találkoztam, random baromságok vannak, de mentés-töltés ált. megoldja, max korábbi mentés, ha az utolsó nem.

    SPOILER

    Songbird vs Reed - Ha Songbirdöt választom, akkor Alex életben marad, és Reedet sem kell megölnöm később?
  • MerlinW
    #6240
  • MerlinW
    #6239
    Van bug rendesena PL-ben. Én pl nem tudtam befejezni Mr. Hands gig-jeit, mert az utolsónál nincs a szobájában :) Én is szorultam be sok helyre, a quest marker sokszor teljes zavarban van, stb :)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2023.11.03. 10:32:32
  • hykao #6238
    jól van, nem foglalkozom vele

    más: az egyik PL-es El Capitanós mellékküldetést meg lehet szenvedni. No nem a nehézsége miatt, sokkal inkább a benne lévő hibalehetőségek miatt. Kínlódtam vele, de máshol is olvastam, hogy kínlódnak. A végén nem tudtam bemenni a garázsba, mert a garázskapu melletti ajtó nem nyílt ki, én meg nem tudtam guggolni, hogy a résnyire nyitott garázskapun jussak be. Nagy nehezen becsúsztam rajta, ekkor viszont nem jelent meg a beszéd lehetőség Muammarral. :D Mentés-töltés párszor, így tudtam mindig kicsit előrejutni. :D Amikor végre tudtam beszélni vele, kimenni nem tudtam a területről, mert a kapu zárva maradt, és ezúttal ugrani nem tudtam. :D Volt egy pont, ahonnan a mentés-töltés sem segített továbbjutni, így egy korábbi állást kellett vsszatölteni, és megint végigszenvedni kb. a küldetés felétől. Mindegy, már túlvagyok rajta, de elég idegesítő volt azért. :D Egy új verda volt a küldetés jutalma. Sokra nem használom, mert sajna a repkedő autók csak a modderek jóvoltából léteznek a játékban, mivel felhő alapon játszom ez kimarad nekem, így viszont semmi nem indokolja az autóhasználatot, hisz sokkal lassabb és körülményesebb, mint a jó öreg Kusanagi...
    Utoljára szerkesztette: hykao, 2023.11.02. 13:25:29
  • Carlos
    #6237
    Hát ez day 1-től benne lévő dolog, ha nem érdekelt sose akkor nem kell vele foglalkozni. inkább érdekesség és rejtvény.
  • hykao #6236
  • hykao #6235
    Játéktermi játszható játékok:

    Panzer Xtreme
    Roach Race
    Trauma Drama
    Netriss
    Cyber Gryphon
    Arasaka Tower 3D

    A Quadracerrel nem lehet valhol játszani? (autós) Ezeken kívül van esetleg még valami?
    Utoljára szerkesztette: hykao, 2023.11.01. 15:33:30
  • hykao #6234
    Igen, kb. 3 éves. :)
  • Orbancapitan
    #6233
    nem mai darab
  • hykao #6232
  • hykao #6231
    Ebből nem sokat értettem. :D
  • hykao #6230
    Mentés-töltés megoldotta. :)
  • hykao #6229
    Kösz a válaszokat. Közben megakadtam egy helyen: Rinder (vagy ki a franc) garázsa. A kódot (1975) beütve csak nem nyílik. :D (A dögcédula elhozós feladat...)
  • MerlinW
    #6228
  • uwu2020
    #6227
    Megnéztem megint a nyelv beállítást, ott van a helyén, nem értem miért nem találtam, valószínűleg csak átpörgettem a magyaron.
    Utoljára szerkesztette: uwu2020, 2023.10.31. 10:43:51
  • Carlos
    #6226
    Én asszem kaptam egy küldetést utána ahol ki akartak csinálni. Vicces volt.
  • hykao #6225
    Köszi, közben úgyis szöszmötölök a mellékküldetésekkel is.
  • MerlinW
    #6224
    Tisztán kb 2 óra van hátra, de az mozgalmas mint a fene.
  • hykao #6223
    Pedig a beállíások között külön kategória a NYELV, így nem nehéz megtalálnod. A jármű, mint írtam korábban is nekem sem érkezik meg sokszor, ilyenkor mentés-töltés megoldja.

    Egyéb bugok amikkel eddig találkoztam:

    - a kódos ajtók liftek használata után beragadva maradunk, menübe lépés - visszalépés után már jók vagyunk.
    - a Hansen féle bulin szépen elvesszük középről az üres pezsgős poharat és azt húzzuk meg :D a pultnál kellett rövidet innom, hogy szédelegni kezdjek :D
    - az egyik kihallgatható párbeszédnél a két beszélgető alak mozdulatlanul áll, a szájuk sem mozog, hab a tortán, hogy a szöveg ehhez amikor Reednek meséljük olyan szöveget tartalmaz, hogy "tátognak" (hát nem :D)

    Lizy Wizzy előadása engem továbbra sem nyűgözött le, a végén fejjel lefelé lebegő levonulásával :D (azért utána a bárpultnál oda lehet köszönni neki, mintegy előrevetítve az alapjátékos mellékküldit vele)

    A parti után kíváncsi lennék, hogy mi van akkor, ha nem oldalgunk el fülünket, farkunkat behúzva, hanem szétcsapjuk a Bargesz száját. (nem volt kedvem kipróbálni, túl sok idő lett volna mindenkit szétcsapni, elég sokan előkerülnek amikor elkezdődik a tánc :D)

    Carlos: most már tiszta, youtube-on megnéztem a lehetséges kimeneteleket. Én Tool irományát választottam, motort így nem kaptam, a küldetés viszont teljesült, lóvé ok. (azt a ruhát én otthagytam :D)

    Bree küldetésnél ha a "szomszéd" oldalára állunk (gondolom ez a jó választás), akkor nem üldöz minket az ügynökség utána? Bree oldalára állva, az csak egy szöveg, hogy célkeresztbe kerültünk, vagy tényleg lesz ebbőla későbbiekből valami?

    A parti amúgy kb hol helyezkedik el a PL vonalán? Sok van még hátra?
    Utoljára szerkesztette: hykao, 2023.10.29. 20:54:28
  • uwu2020
    #6222
    Új gépre költöztem, és most nem magyar a nyelv, nem is látom, hol lehetne átállítani.
    Szerintem a régi gépen magyar volt. Most angolul beszélgetek.
  • uwu2020
    #6221
    Nem blokkolás, egszerűen nem hozza be, teljesen random. Néha elég odébb menni, másra nézni, vagy csak várni és próbálgatni.
    Egyébként épp új gépre költöztem, és elmúlt. Gondolom egy újra install kellene a régin is, de már mindegy, mert format c: és eladom.
  • hykao #6220
    Hmm egyelőre csak pénzt kaptam. :) ...de még előtte is el lehet bukni, ha kiderül te intézted el a haverokat...és besétál az otthonába. :)
  • Carlos
    #6219
    Itt figyelj mit instruálsz, mert ha bukó lesz akkor kapsz egy szar ruhát, ha befutnak, akkor meg a mociját!
    Izlés kérdése ki mire megy rá... :)
  • hykao #6218
    Járművek átfényezésére továbbra sincs lehetőség?

    Ill. felhúztam a búvárruhát, kis Splinter Cell feeling, de eléggé árnyalja a képet, hogy ha elrejtem a testeket akkor meghalnak. Legalábbis a felirat tanúsága szerint... Értelmezhetetlen...

    Még valami: azt a böhöm nagy, csak eldobható fegyvert, amit pl. le tudunk tépni lövegekről pár 100 méter cipelés után vállra vette automatikusan. Jobb alsó sarokban a HUD szerint nálam volt, tudtam rendesen menni és futni. Amikor elő akartam venni, viszont csak a kezem jött elő. :D
    Utoljára szerkesztette: hykao, 2023.10.28. 15:42:31
  • bendáj17
    #6217
    Nálam is teljesen jó én nekem még segített is. New Person, Same Old Mistakes - Fixed an issue where the door to Bill's hot dog stand was still closed for some players on 2.01. Bill hot-dogos garázsajtó zárva volt.
  • hykao #6216
    Nálam jó, amiket írsz, akkor vannak blokkolva, ha valamilyen feladat közepén vagy éppen.
  • uwu2020
    #6212
    Ezt a legújabb peccset most miért kellett?
    Nem lehet menteni, és nem lehet járművet hívni.
    Nálatok is ilyen?
    Nem lehetne vlahogy visszatérni az előző verzióra? Ezelőtt semmmi baja nem volt.
  • hykao #6214
    Amúgy én az eddigiek alapján a PL esetén is kicsit azt érzem, hogy a nagyon változatos, rövidebb-hosszabb mellékfeladatok viszik igazán a hátukon a show-t a sokszor lelassuló, néha bugyutácska, időhúzósnak tűnő fősodor ellenében. Simán ellennék mind az alap, mind a PL esetében csak a mellékküldikkel, akár úgy, hogy a fősodor eseményeit csak a tv hírekben látom, vagy szilánkokból olvasgatom.
  • hykao #6213
    Igen, de amit írsz, az az alapjáték egyik mellekkuldetese volt. Pontosabban a kiberpszichós küldetesek egyike. Nem voltak ezek sem rosszak, bár valószínűleg ezek azért kaptak írásos alapokat csupán (egy két kivételtől eltekintve) mert nem volt elég idő már a kidolgozásukra.

    A Lina Malina, a Dodgeres stb. viszont a PL mellékszálai.
  • hykao #6212
    Most láttam egy képet, ahol hárman együtt vagyunk velük valahol. Ezek r szerint a sztori még folytatódik... Hmm...