6291
banner
  • hykao #6291
    Cyberpunk 2077 -esített Opera GX böngésző - ha éppen erre lenne gerjedelmed. :D
  • lwb
    #6290
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Csak a felszálló űrhajót látod, a leszállásnál te már nem vagy ott ... Oda So Mi egyedül megy.
  • hykao #6289
    Na most akkor mikor van a Holdraszállás? :d
  • Sunrider924
    #6288
    Abszolut kozonsegkedvenc befejezes mivel nagyon komoly athallas van az anime befejezo reszevel, gondolom "veletlenul" XD
  • lwb
    #6287
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Nem, sőt, szerintem ez a legpozitívabb befejezés. Jó, Reedet le kell lőni, de neki is jobb úgy, békét lel legalább. Alex megkapja a nyugis trópusi visszavonulását, amit szeretne, So Mi meg megmenekül attól a sorstól, ami kb ránk is vár. Legalább egy valaki megússza. Johnny is ennek a befejezésnek örül a leginkább, mert bemutattunk az NUSA-nek.
  • hykao #6286
    SPOILER

    So Mi mellé álltál, akkor nem hal meg Alex, és mentek a Holdra? Ez a Holdra szállás kimaradt még, ezt még majd megnézem. :)
  • lwb
    #6285
    Hát a dlc új befejezése valóban eléggé harmatos lett. Mekkora hülyeség, hogy króm nélkül mindjárt hajléktalaneledel lesz V-ből, meg minden haver lesz.r téged innentől. Wtf. Eleve végig lehet vinni a játékot 0 implanttal, ahogy egyébként az első scaves tutorial missiont is csináljuk. Nyilván gyengébb leszel, de azért nem annyival, hogy útszéli koldus agyonüt.
    Én inkább So Mi mellé álltam a legutóbbi végigjátszásnál és maradtam a secret endingnél. Adam Smasher harc jóval nehezebb lett, de teljesen megcsinálható még így is, csak sokat kell mozogni.

    Szerintem addig ne menj be Hanakohoz az Embersbe, amíg nem csináltál meg minden mellékküldetést. A gigeket hagyhatod, de a sárga mellékküldiket csináld meg. Max a verekedős beat on the bratet lehet skippelni, ha nincs olyan krómod. Akkor több emberrel fogsz majd beszélni a végén.

    Népszerűtlen vélemény jön: örülök, hogy nem lesz több expansion a játékhoz. A PL-el együtt már akkora lett a játék, hogy egy-egy végigjátszás már iszonyú sok idő lenne.
  • hykao #6284
    Hirtelen azt hittem a 10M és 15M az árai a jószágoknak. :D No, de mi történt a környezettel? Jönnek mennek ezekkel a mai csodákkal egy Half-Life 1 szintű grafikai környezetben. :D Hozzáteszem így a környezet legalább kellőképpen lehangoló a játékbeli verőfényhez képest, ami eléggé zavaró cyberpunk témakörben. :D

    Valamilyen sztori alapú mod nincs még?
  • MerlinW
    #6283
  • hykao #6282
    KIS SZPOJLER LESZ

    Csak nekem zavaró valahogy ez a 2x befejezése a DLC-nek? Mármint úgy értem, hogy a Johhny-s tetőn ücsörgés (túl azon, hogy már kissé unalmas) lehetne csak akkor, amikor az alapsztori végére érünk. Így a DLC-be a Johhny-s visszaemlékezés után csöppenve a végén ha felmegyek a tetőre, kimarad a fő történetszál majd egészében. A végén egyedül Viktort tudtam felhívni, és csak hozzá tudtam elmenni.

    A klinikán a laptopon azt olvastam, eltűntek az utcáról a hajléktalanok. Hááát, erre magam is az lettem, de legalább még jó szarul is néztem ki. :D

    Misty legalább valamivel jobban nézett ki, mint korábban. :D Jackie dzsekiében, bár kissé Jackie anyjára is emlékeztetett. Oké, hogy egy ilyen sztorinak nem kell happy-end legyen a vége, de már megint túlontúl olyan érzésem volt valahogy, mint az alapjátéknál, hogy sok hűhó volt a semmiért valahogy. Ez még rosszabb volt, mint mikor a fő történeti szál végén felültem a 219-es vagy hanyas buszra. :D

    A stáblista alatt így elég kevsen búcsúztak...Takemura is roppant csalódottnak tűnt, Hanako is meghalt, és Takemura bújkálni kényszerült emiatt...

    Inkább a tetőn visszaléptem, engedve Johhny unszolásának, és nem hívtam Reedet. Na, de ilyenkor meg mi van? Semmi? Akkor nem fejezem be? Vagy majd később jön ugyanez kb, csak Viken kívül mást is fel tudok hívni? Máshoz is el tudok menni?

    Egyelőre inkább visszamentem a Judy-s Clouds-os babazsúrba. :)

    Közben érdekes módon Hands mégegyszer felhívott, hogy valamit hagyott nálam, a kérdésre, honnan tudta, hol vagyok, már nem válaszolt - ezzel még lesz valami, vagy most mi van? :D
    Utoljára szerkesztette: hykao, 2024.01.16. 23:32:48
  • hykao #6281
    Nem Dogtownban van, az alapjáték mellékküldetéssorozata. Magyar verzióban "Gyepáld meg a kölyköt" vagy valami ilyesmi. Az alapjátékot még 2020 végén kitoltam konzolon. A PL-nek PC-n kezdtem neki, felhő alapon, és mivel épp nagyjából ott tartottam a PC verziómmal, ahol a PL elérhetővé válik, ha az alapjátékon keresztül folyunk bele, így ezt választottam. Ily módon a PL-lel már vélhetően tényleg a legvége felé járok, de a fő sztoriban még csak most kéne Takemurával találkoznom, így amikor beleunok a PL-be, néha ránézek az alapjáték mellékküldetéseire.
  • uwu2020
    #6280
    Én nem találtam bunyós küldit Dogtoown-ba. Hol keressem? Hogy kell elkezdeni?
    Utoljára szerkesztette: uwu2020, 2024.01.04. 06:32:01
  • hykao #6279
    Nahh nem tudtam már kik hiányoznak, erre beléjük futottam a régi stadionban Dogtownban... :D Az ijedt szemű, hülye hajú Marcin és hű társa, a másik CD Projekt alapító, valamilyen Mihály, most nem jut eszembe pontosan. :D Marcin most is makulátlan a fehér zokni + papucs kombóval odateszi magát. :D Braindance cuccokat árulnak, képesség pont növelőt stb. :D Én meg egyből: Mi az elköltöznek? :D Lengyelül tolják a vakert. :)

    Közben Reed hívott, hogy mehetek az ereklye műtétre. Mondam neki, még átgondolom. :D Ez után van még valami érdemleges, vagy már tényleg a vége?
    Utoljára szerkesztette: hykao, 2024.01.02. 23:28:49
  • hykao #6278
    Ezt én pontosan értem, arról írtam, hogy az ajánlat elutasítása esetén azt lehet választani, hogy visszalépek, de nem lépek vissza valójában, hanem ugyanúgy elkezdődik a mérkőzés. :) Mindegy, ez legyen a legnagyobb bajunk a játékkal. :)
  • MerlinW
    #6277
    Az edző azt akarja, hogy eladd a meccsett, azaz hagyd nyerni az ellenfeled.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2023.12.27. 15:24:16
  • hykao #6276
    Kicsit belefáradván a PL végi robot furkálásba - elkezdtem a bunyós mellékküldit a felfejlesztett gorilla karokkal + egyéb ide vágó képességekkel. A terhes csajos bunyó után egyből a végső fekához ugrottunk, ahol van egy fordítási vagy választási szöveg hiba. Ha elutasítjuk az edző ajánlatát, akkor azt írja, visszalépünk, ennek ellenére már másztam is fel a ringbe. A fekát gyorsan ledaráltam - aztán hisztizett a managerével telefonon. A szaros kölyök persze átvágott a szomorú kamu sztorijával... :)

    Gondoltam ránézek Judy-ra meg a kis bosszú hadjáratára, melynek tompítottam az élét (nem gyilkoltuk meg a csókát), viszont a Judy-hoz vezető úton kb. ugyanott 2x is kidobott a játékból, kénytelen voltam harmadjára leszállni a motorról és gyorsutazással megérkezni, illetve motorozás közben bármerre is vitt az utam, vagy hiányoztak néhol az út textúrái vagy csak simán meg-megakadt a haladás időről időre... úgyhogy 2.1 ellenére még vannak jócskán bugok. PL-nek pl. sok összecsapott része van, a hányaveti célpont és rész útvonal megjelelölések kiemelkedően idegesítőek.

    Érdekes, hogy a PL-nél már lemegy a szokásosan rohadt hosszú stáblista (még átpörgetve is), de a történet még folytatódik... Mellékküldik már nem látszanak a térképen, de még ad egy-két apróságot.

    A metrózást kipróbáltam, azért nem nagy tűz, nem túl komplett élmény. Belevarázsolódunk a szerelvénybe kb. aztán vagy ülni tudunk vagy az ajtóhoz állni (vagy leszállni).

    A Trauma Team-ben több lehetőség lett volna, kicsit hiányolom az ezzel kapcsolatos mellékszálat. Az árkád mini játékot végignyomta valaki a Trauma Team-es jutalmakért? (Ruházat és TT jármű modell)
  • Sunrider924
    #6275
    FSR3 replaces Frame Gen in any game akiben megvan a felfedezo szellem az allitolag 2xx es 3xx nv kartyakon is be tudja majd kapcsolni a frame gent. Hajra AMD, NV kapja be..
    A linkelt cikkben benne van a mod elerhetoseg/telepites stb..
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2023.12.20. 15:08:40
  • lwb
    #6274
    A karid elég, de a procid egy generációval lejjebb van, mint a hivatalos 2.0 minimum konfig. Szerintem próbáld meg a warezt elsőnek, mert ez még önmagában nem jelent semmit.
  • krisztajo
    #6273
    Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni. Az alábbi config-al elmenne az új bővített verzió?
    I-5 2300, 16 GB RAM, GTX 1060 6 GB win 10
    A régi 1.0-ás simán ment, azzal nem volt gond.
  • hykao #6272
    Állítólag vannak kontroller hibák a 2.1 óta. Valaki tapasztalt ilyesmit?
  • Orbancapitan
    #6271
    hát ja inkább csak le nyúlták ők maguk mondták h nem tudják megvalósítani a metro-t erre jött egy srác a félkész v negyed kész(tán a cp1.3v-1.5v között töröltek is ebből a kódból leagalábbis a nexuson a mód készítője ezt írta a posts fülben) kódjkukból megvalósította. de a rádiót le nyúlták egy az egyben csak csicsás ui-t kapott.
    Utoljára szerkesztette: Orbancapitan, 2023.12.03. 04:18:55
  • MerlinW
    #6270
    Inkább a mod-okat vették meg, de inkább csak egyszerűen "lenyúlták", amihez persze joguk lenne, de valszeg nem, mert a metrózás már az 1.0-ban is tervben volt, a rádió miatt meg ezrek sírtak a fórumon eddig is. Lényeg hogy nem engediik még el a projektet, míg eddig arról volt szó, hogy már csak bugfixeket csinálnak.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2023.12.02. 14:33:02
  • Orbancapitan
    #6269
    AKKOR ezekszerint felvették a metro-s mód alkotóját :D meg a radioext és pocket radio módok alkotóját is xd
  • MerlinW
    #6268
    v2.1 Metróvonalak, autóverseny, hordozható rádió, boss balansz, autós üldözések, új járművek (5 motor, új Porsche és még pár autó), stb.

  • bendáj17
    #6267
    A CD Projekt nemrég közölte a pénzügyi év harmadik negyedévének a jelentését, ebben kerültek centrumba a játékok, az eladási statisztikák és a közeljövő fejlesztései egyaránt. Az egyik fontos infó tehát az, hogy a Phantom Liberty szeptember 26-ai premierje óta, tehát két hónap alatt több mint 4,3 millió példányban kelt el. A Cyberpunk 2077 csak az első hónapjában, 2020 decemberében produkálta a több mint 13 millió példányt. Az meg hab a tortán, hogy most már tényleg gőzerővel fejlesztik a The Witcher 4-et.

    Jelentés
  • bendáj17
    #6266
    Ja értem igen azzal lehet sikerül meg utána megválaszolták, nem lövöldözött csak leütötték őket :)
    Én legutóbb próbáltam egy ilyen pisztolyos hackelős karit csinálni nomád előtörténettel, nagyon adta. Meg azelőtt egy test fene gyereket legtöbbször shotival aprítani az ellenséget aki utca gyerek volt.
  • hykao #6265
    Kiszálltam és már lőttek is. Már megszoktam, nem gáz. :D Pedig a második szívet még be sem szereztem a megfelelő helyről.
  • hykao #6264
    Gorillakarral :D Nem lövöldözök senkire. Amúgy a netrunner módi sem halálos. Gorillakarral a bunyós küldetéssorozat végére pályázok. A kisfiúnak akarok kedvezni, ahhoz ki kell ütnöm a jó fekánkat a végén. :)
  • Carlos
    #6263
    asszem skillcheck-el ki lehet dumálni.
  • bendáj17
    #6262
    Lesz következménye :) hogy sikerült nem kinyírni a cégeseket?
  • hykao #6261
    Futni hagytam, de a Biotecheseket sem nyírtam ki. :) Köszönöm a válaszokat. :) Remélem van még hátra pár mellék küldetés és a sztori végtől sem fogok agyvérzést kapni. (nekem kicsit ez is összecsapottnak tűnik eddig sajnos...)
  • bendáj17
    #6260
    Igen ő az jogos amit írsz, azért a cégesek között is vannak jók szerencsére. Jó hogy lehet máshogy is dönteni.
  • Sunrider924
    #6259
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha az a Nelle aki a Veres Aratas terrszervezet tagja es aki a Biotehnika berlini kozpontjanak a felrobbantasakor megolt 35 embert hat, izles dolga, cegesek is szar emberek de a terroristak is, szerintem. meg addigra mer ugyis felvettem a Herkulest szoval mindegy .
  • bendáj17
    #6258
    Érdekes küldi az is, silverhand is elmondja a véleményét. Én futni hagytam nem támogattam a céges patkányokat :D
  • hykao #6257
    Tehát akkor Jenő is legyen a hivatalban. Ok, ezen leszek. :D Köszönöm a válaszokat. :)

    Nele küldi? Fusson vagy ne? :)
    Utoljára szerkesztette: hykao, 2023.11.27. 11:32:50
  • bendáj17
    #6256
    Én is azt választottam, egységben az erő :D
  • Carlos
    #6255
    Én aszondom egyszerre mindkettő vezesse. az a jó
  • bendáj17
    #6254
    Hupsz bocsánat azonnal javítottam.
  • lwb
    #6253
    Khm. spoiler tag ... A CP régi játék, de a PL kiegészítő az konkrétan pár hónapos csak.
  • bendáj17
    #6252
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az amikor dönteni kell hogy Dogtown ki vezesse tovább Jago vagy Benett, kurt halála után. Mr Hands benettet favorizálja de ha jól csinálod össze is foghatnak, ami elég békés megoldás :) Ha jól emlékszek csak több pénzt kapsz nagyon nem befolyásolja a történetet

    Utoljára szerkesztette: bendáj17, 2023.11.27. 09:53:02