6295
banner
  • Evoluti0N
    #1792
    Jah, az lemaradt nekem a hozzászólásából, h 3 GB-os a kártyája. Igaz, az 1080p high-on 6 GB az ajánlott. A gépigény táblázat szerint a 3 a low-ra elég.
  • xblades
    #1791
  • xblades
    #1790
    Hát amit én nézek gépigényt ott a 3gb gpu ram kevés lesz az 50+ fps 1080 high-ben.
    Az én picit OC-s rx 580 8 gb kártyám volt elég a high-ultra-hoz ezekhez az újabb játékokhoz, de ott is volt hogy leeset 35-40 re az Fps.
  • PiszkosFred
    #1789
    Ez nem cikk, ez egy kommersz hisztiskomment cikke duzzasztva likevadasz eszkozokkel :)
  • xblades
    #1788
    Ez az egész cikk úgy bar.mság ahogy van. Melyik amd kártya támogatja a ray tracing-et? De a GTX-es kártyával rendelkezők is hiába kapcsolnák mert azon sincs. Látszik hogy a cikk írója mennyire is van tisztába azzal a témával amit írt.
    Hogy nem lehet Rtx kártyákon kívül más kártyán kapcsolni a ray tracing-et meg már régóta tudjuk ehhez nem kell egy like vadász cikket írni, ez nem most derült ki.
    Meg milyen bizonyos elemeit emelték át? Nézzél meg egy ezzel kapcsolatos videót a youtube-on, azt meglátod milyen lesz a játék ray tracing-je.
  • AnuluWork #1787
    AMD-sek hátrányban
  • AnuluWork #1786
    Szerintem is remek dolog.
  • lonvard
    #1785
    Jaj máá', pár napja meg azért ment a nyafi, hogy nem eléggé szerepjáték. Nem kell ennyit agyalni előre szerintem, játék közben fogunk rájönni, hogy fekszik vagy sem. Nekem is vannak félelmeim, mert sem a GTA-k, sem a Watch Dogs, sem a nagyvárosos Assassin részek nem feküdtek. Egyszerűen amikor vergődni kell valami forgalomban, hogy elérjek valahova, az engem annyira frusztrál, hogy egy idő után abbahagyom a játékot. Na most ez a játék aztán töményen ez lesz. De. Pontosan a szerepjáték elemek, és az extravagáns lehetőségek miatt bízom abban, hogy nem jönnek elő a fóbiáim. :)
  • Evoluti0N
    #1784
    Számítani lehetett rá, h inkább szerepjáték. Ugyanakkor a Witcher 3-mal ellentétben itt sokkal eltérőbb buildeket tudsz építeni. Ott bármit is csináltál, a végén mégis csak csomó kardozás volt a végeredménye. Itt sokkal különbözőbb egy-egy végigjátszás játékmenet szempontjából is. Szal itt még jobban megéri a többszörös végigjátszás, mint a Witcher 3-nál.
  • nordan
    #1783
    viccet félretéve bármennyire is élvezem a szerepjátékot nem örülök neki,hogy a játék inkább szerepjáték....hiszen ez a része hamar kifog fogyni mégha kimaxolod minden sidequestet is.....
  • nordan
    #1782
    akkor egy atskinelt witcher :D
  • lonvard
    #1781
    Állandóan ezt az ostoba frizurát erőltetik, ha punk csajról van szó. Ki hordja így a haját? Úgy megnéznék már egy karakter kosztümizálást!
  • Evoluti0N
    #1780
    A táblázat alapján meglesz. Azt majd meglátjuk, h a valóságban ez hogy fog kinézni. :D
  • Palinko
    #1779
    Betoltad a hét viccét köszi.
  • Ainz
    #1778
    Vajon ez jobban fog futni mint a Red Dead 2? Csak mert annak azért jóval szebb a grafikája, de elég jól fut nekem a 1060 3gb kártyával. Remélem meglesz az 50+ fps medium high grafikán 1080p-ben.
  • Evoluti0N
    #1777
    TLDW: Érdekes küldik, jól kidolgozott open world, oké harc, a GUI nem éppen a legjobb. Röviden: Kb. ugyanazok az erősségek és gyengeségek, mint a Witcher 3-nak voltak.
  • MerlinW
    #1776
  • TokraFan
    #1775
    Nem engedik a szerződéseik, hogy bármelyik platformra előbb jelenlen meg. Ezek kemény jogi korlátozások, mivel dollármilliókról van szó nem csak nekik, hanem a különböző platformok üzemeltetőinek is.
  • MerlinW
    #1774
    Mert egyszerre akarják kiadni mind a hat platformra és még nem mindegyiken vállalható. Üzlet.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2020.11.22. 20:32:25
  • Piko888
    #1773
    még tedd fel húszszor, amőgy nem érted, hogy a 0day patchen dolgozznak, hogy minél jobb legyen megjelenéskor
    ha most megkapnád akkor meg azért höbörögnél, hogy miért olyan amilyen
  • BladeW
    #1772
    Írhatsz nekik emailt, felhívhatod őket, vagy személyesen odamehetsz a székház elé óbégatni.
    https://www.cdprojekt.com/en/contact/
  • nordan
    #1771
  • Evoluti0N
    #1770
    Patch. Jön patch. Patch. Megjelenés napi patch. Manapság már minden játékhoz jön szinte megjelenés napi patch. Addig is tudnak a bugokon meg a futáson javítani.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2020.11.22. 14:22:44
  • JaSoN HuNTeR #1769
    Mert állításuk szerint Cyberpunk 2077 bug irtás folyik a CDPRnél
  • Inquisitor
    #1768
    Két hónapnyi 0 day patch nélküli "fullos verziók".
  • nordan
    #1767
    ezek fullos verziók
  • nordan
    #1766
    akkor megint felteszem a kérdést: miért kell várni még közel 20 napot/szinte egy hónap/ ha már játszahtó a játék?
  • JaSoN HuNTeR #1765
    Akkor aki tud Cyberpunk 2077 PS4 lemezes verziót átvenném a mai nap folyamán.
  • Evoluti0N
    #1764
    Az természetes, h sokan kapják a rivjú verziókat már ilyenkor. Kérdés, h olyanok is játszanak-e ezekkel, akiknek nem volt szánva. Testvér, gyerek, bármilyen rokon.
  • Evoluti0N
    #1763
    Nem így működik. Legalábbis konzolokon. Nem csinál semmi online ellenőrzést, h megjelenési idő van-e már. Csak annyit néz, h van-e letöltendő patch.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2020.11.22. 14:17:04
  • JaSoN HuNTeR #1762
    jó hiába rakja be a lemezét és telepíti fel attól még lockolva kellene legyen az elindítás, én se értem.
    Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2020.11.22. 14:14:08
  • nordan
    #1761
    "Lol its just over 2 weeks until release. 18 days to be exact. Yes there are lots of review copies being sent to people. There are copies out weeks before release for everything"


    Utoljára szerkesztette: nordan, 2020.11.22. 14:12:18
  • Evoluti0N
    #1760
    Valakik valahogy már hozzájutottak a PS4 dobozos verzióhoz.
  • nordan
    #1759
    baszkiiiii ezt hogy????
    Utoljára szerkesztette: nordan, 2020.11.22. 14:07:19
  • drop
    #1758
    tolja valaki már https://streamable.com/9hhn3u
    https://streamable.com/4i80ib
    Utoljára szerkesztette: drop, 2020.11.22. 14:01:30
  • Evoluti0N
    #1757
    Azért, mert addig a megjelenés napi patchen dolgoznak. Valszeg a halasztás is azért történt meg, mert túl bugos volt még a játék vagy túl szarul futott előző generációs konzolokon, amikor elkezdték legyártani a lemezeket.
  • nordan
    #1756
    ha már fizikailag is levan gyártva a CD akkor miért nem lehet már játszani vele? miért kell december 10-ig várni???
  • JaSoN HuNTeR #1755
    Igen tudom, de engem nem érdekelnek a számok, így is nagy volt a népharag, mi PCsek megkaptuk volna nov.19.-én, ők meg dec.10-én, nekem ez jobban tetszett volna.

    Ugyan úgy meglett volna a nagy eladási darabszám csak 21 nappal később, de szerintem PCre is több millióan megveszik/megvették.

    Én már rég megvettem.
    Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2020.11.22. 13:32:16
  • Evoluti0N
    #1754
    Hát, sajnos a legtöbb eladást a PS4 és Xbox One verzió közös eladása hozza. Szal nem engedhetik meg maguknak, h ezekre ne adják ki. Attól meg még nagyobb népharag lett volna, ha csak a PC verziót adták volna ki nov 19-én és minden más csúszott volna.
  • JaSoN HuNTeR #1753
    Én meg annak nem örülök hogy a konzolok miatt nem játszhatok már vele... pedig tizenkilencedike már elmúlt...