6291
banner
  • Maxtreme
    #2028
    azért abba a csaknem 45gb-ba tuti fért némi optimizácio is :D (ennyi lesz ugye a 0day patch)
  • Ainz
    #2027
    Amit láttam eddig xbox one s konzolon minimum grafikán kb akad a játék, szerintem van hogy 20 fps alá is bedroppol, de őszintén nem tudom megmondani, mert nekem a 30 fps is akadós, most nem felvágás, de 40-50 alatt zavarni szokott. Az biztos hogy full minimum grafikán van minden és eléggé üres a város. (De amúgy mások szerint is akad, akik konzolon játszanak, szóval valószínűleg nem csak nekem tűnt fel.)
    Ha így fog megjelenni, akkor kb nem tudom elképzelni, hogy valaki élvezze majd a játékot, de kinek mi. (Elvileg day 1 patch nem volt rajta, de nem hiszem hogy az csodát fog tenni.) Nem is értem hogy ezt hogy fogják megoldani, mert biztos lesz belőle anyázás ezerrel.
  • ChipHazard
    #2026
    Gondolom az alap eredeti, base változatokrol beszél nem, a X, meg a Pro változatrol. Igen én is olvasok most ép valamit az internet pöcegödrének nevezett redditen is, ( vagy az a 4chan sosem tudom XD ) ,szoval azt vettem le, hogy valaki álítása szerint fosul fut még a 40 gigás pach után is, noha az nem day 1 pach ugye, ami szerintem ezen fog majd inkább segíteni, legalábbis remélem .
    Nekem igazábol nincs választásom, a gépem talán a minimumot ha megüti le írás alapján, amire biztos hogy nem fogok látatlanban pénzt áldozni, de mivel van egy alab xboxom, arra hajlando vagyok megvenni, igy nekem ez marad. Persze azé majd a warez változatot, kiprobálom hátha még is elfut a gépen, de jobb biztosra menni. Akár 8 éves akár nem , nem álhatnak elö azzal hogy hát szar ügy vegyé jobb xboxot, meg ps-t. Ugy hogy müködő képessé kell tenniük.
  • AnuluWork #2025
  • Maxtreme
    #2024
    Ja hogy a ps4/xbo már őskonzolnak számít? én kérek elnézést
  • Ainz
    #2023
    Jó tanács azoknak akik őskonzolon akarják majd játszani.
    Ne tegyétek, mert csalódni fogtok.
  • Hexex86 #2022

  • Gary
    #2021
    Több kreativitás kellene!
    Mert így, a szlogen alapján, elég csak valami szörpöt önteni a KőBé-hez...
    Bár, a High-tech, Low-life-hoz illene! Éjjelváros világos.


    Amúgy, értem a mottód lényegét, csak eljátszottam (pfúj) a tartalmi-gondolattal! Kár volt!
    Utoljára szerkesztette: Gary, 2020.12.05. 12:21:34
  • caps lock
    #2020
    Cyberpunk sört is kellene csinállni, "Jutalom az év végén" mottóval.
  • Evoluti0N
    #2019
    Én már ezt az 5 napot kibírom. Ha lesz launch trailer, azt még maximum megnézem kedvcsinálóként, de nem akarok már mást látni a játékból, azt leszámítva, amikor én magam játszom.
  • drop
    #2018
    ez
  • TomStorm
    #2017
    Akkor már az első DLC lesz kiadva hozzá..
  • nordan
    #2016
    töltsd fel indavideora :P
  • lonvard
    #2015
    December 9-én kijön egy trailer, hogy már csak egy évet kell várni rá. Megjelenés időpontja, dádááám:

    2021.12.10.

  • Evoluti0N
    #2014
    Inkább most, mint hónapokkal a megjelenés előtt. Én már egyébként felraktam a spoiler protection 2.0-át, amit legutóbb a last of us 2 leakek után raktam fel és használtam, ameddig azt végig nem játszottam.
  • Papa01 #2013
    Benyögnék, hogy "Az van srácok, hogy idén már nem jön ki..." :D
  • Ssenkradlive
    #2012
    Durva ez a hisztéria ami minden fórumun megy a játékkal kapcsolatban...XD
  • Ainz
    #2011
    Na nálam most 2 videó van itt a gépen, az egyik 12 perc karakter készítés jó minőség kommentárral, a másik pedig 5 perc repülő autózás hang nélkül, de hatalmas feelingje van.
  • TokraFan
    #2010
    Nagyon örülhet ezeknek a leak-eknek a CDPR.
  • MerlinW
    #2009
    https://www.google.com/search?q=cyberpunk+2077+discord
  • retroid
    #2008
    Discord csatornahoz tudtok linket?
  • Ainz
    #2007
    Most megnéztem és már mindent töröltek, de nálam még benne van a memóriában/böngésző tárban. Le is screenshotoltam, bár a videók 2-3 másodpercig futnak.
  • Ainz
    #2006
    Majd később utána nézek, nagyon gyorsan törölnek sajnos mindent : D
  • Ainz
    #2005
    Link?
  • JaSoN HuNTeR #2004
    Ezeket újra megosszátok pls mert már nem láthatóak.
  • lonvard
    #2003
    Nincs benne link. :P
  • Ainz
    #2002
    Female választható hajtípusok.

    Utoljára szerkesztette: Ainz, 2020.12.04. 10:45:57
  • lonvard
    #2001
    Aww, pöcsös nő! :)
  • Ainz
    #2000
    14 perc elfogadható minőségű gameplay kommentárral.
  • Ainz
    #1999
    12 perc karakter készítő videó, jó minőség kommentárral.

    Utoljára szerkesztette: Ainz, 2020.12.04. 09:55:50
  • Ainz
    #1998
    Konzolon sem olyan kihalt a város azért.
  • Ainz
    #1997
    5 perc Street Kid gameplay.
  • Ainz
    #1996
    Perkek etc.
  • Ainz
    #1995
    Female (Női) karakter customiázció videó, haj etc.

  • Ainz
    #1994
    Female karakter customizáció (meztelen)
  • Ainz
    #1993
    Na majd most.
  • Ainz
    #1992
    Kép és videó egy híres szereplőről a játékban.
    Ezeket ne nézd meg, csak akkor, ha leszarod a spoilereket.
    A videó valamiért nem jelenik meg


    Utoljára szerkesztette: Ainz, 2020.12.04. 09:46:24
  • PiszkosFred
    #1991
    OFF:
    Huh, megnyugodtam. Orulok, hogy hardver jellegu volt a tucatnyi uj uzenet :D, mert picit megijedtem, hogy vagy bejelentettek (megint) valamit a lengyelek az ejszaka, vagy leak verziokbol szivargott ki vmi olyan kaliberu dolog, ami ennyire megmozgatta ma reggelre a forumozok billentyuzetet - de szerencsere egyik sem.
  • Papa01 #1990
    OFF:
    Háát nekem a alapórajelű E5640-esem, 4 Ghz-en megy, úgy h az alapórajele 2,66.. és jobb hőfokkal, mint az első genes i-7esem, ami 3,2Ghz- felett nem ment. És ez a CPU került kemény 5e Ft-ba... :D Mondjuk ha az alaplap bedöglene akkor gondban lennék.
    Az IGP-nek én sem látom értelmét egy gamer gépben.

    Most ezen agyalok:
    Alaplap

    CPU

    Haver gépe:


    Oké, h egy szintetikus teszt, de nagyon jó áron vannak ezek a cuccok szerintem. Mi mást vennék? De tényleg?

    ON

    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2020.12.04. 08:28:12
  • TokraFan
    #1989
    Mindig Xeonok lesznek a csúcsminőségű lapkákból, mivel ezeknek bírnia kell a 0-24-et full terhelésen éveken keresztül. Turbo Boost 10éve minden Xeonban benne van, overclock lehetőségben meg pont a legjobbak a kiváló lapka miatt, főleg amelyik szorzózármentes is (mint pl. az említett W3680/90). Itt pl. egy X5675 4,5GHz-re húzva (a gyárija 3,03GHz). A végén vannak grafikonok az i7 8700k-val összevetve, meg fogsz lepődni. És ez egy 10éves 6/12magos Xeon. IGP nincs bennük ami csak jót tesz, úgysem használja senki aki komolyan veszi a gaminget. Cserébe sokkal több L3 cache, ECC RAM támogatás, bizonyos szériák pedig Dual/Quad CPU-s rendszerekbe valók. Nekem is Dual Xeon WS-em van 96GB RAM-al, amit kb. gombokért vettem (de a lap 700+GB-ot támogat, i7-nél ezt se sűrűn fogom látni).