619
  • Narxis
    #459
    ja az tényleg béna volt
  • Zomil
    #458
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Emily kap tölem egy Darwin dija, a sorozat készitöi, meg 2013 legidiotább halála dijat...komolyan igy elbaszni egy egész sorozatot. Az egész annyira szánalmas volt, ahogy egyértelmüen ki akarták irni Emily-t számomra ezzel a sorozat elérkezett a legmélyebb mélypontjába...az egész rész annyira jo volt, ugy gondoltam ez a rész lesz a 2. éved legjobb része...erre bumm a végével olyan szépen elbaszták az egész felépitett dolgot. És nem az zavar, hogy kiirták Emily-t, de egyszerüen NEM HISZEM EL, hogy nem lehetett volna ennél normálisabb halált irni neki, nem pedig ilyen barátok közt szinvonalat
  • Zomil
    #457
    Köszi :)
  • cassoneitaly
    #456
    Continuum 2x12 (hdtv-killers, hdtv-afg, 720p-killers) Magyar felirat beküldve...

    Feliratok.info | Addic7ed | Hosszupuska

    Ne feledjétek, jövő héten jön az évadzáró epizód! Jó Szórakozást Mindenkinek!

    Cassone
  • Zomil
    #455
    Végre egy brutálisan jo részt kaptunk, már vártam erre :)
  • cassoneitaly
    #454
    Continuum 2x11 (hdtv-killers, hdtv-afg, 720p-killers) Magyar felirat beküldve...

    Feliratok.info | Addic7ed | Hosszupuska

    Jó Szórakozást Mindenkinek!

    Cassone
  • cylonflatus
    #453
    Hurrá! Köszi.
  • Petike125
    #452
    augusztus 4 az utolsó rész elvileg, ami a 13. rész lesz.
  • Narxis
    #451
    jaja
  • cylonflatus
    #450
    Az aktuális epizód (11. rész) az utolsó ebben az évadban, ugye? Mostanában olyan rövidek a sorozatok, legalábbis amiket én nézek. Kevés a 10 epizód, kurva gyorsan lemegy :(
  • cylonflatus
    #449
    Kanadában is a TEK-et riasztják? :)
  • jackoneill90
    #448
    Valójában alec irányít mindent a háttérben. Nem tud kiszállni az üzletből amit kötött....
  • Borg
    #447
    Hát igen, kezd realisztikussá válni...
  • Shep
    #446
    Hát kezd kicsit lecsósodni a dolog, azt sem tudni már ki kivel van és mit akar, ezek meg csak sodródnak az árral.
  • Narxis
    #445
    Azért lett ilyen mert rájött, hogy ki Theseus.
  • Zomil
    #444
    Köszi szépen. Érdekes egy rész volt. Mondjuk ez az "uj" Kiera nem igazán tetszik, kicsit olyan eröltetett vagy nem tudom, hirtelen tul agressziv lett a személyisége.
  • cylonflatus
    #443
    10 GOTO #441
    20 END
  • cassoneitaly
    #442
    Continuum 2x10 (hdtv-killers, hdtv-afg, 720p-killers) Magyar felirat beküldve...

    Feliratok.info | Addic7ed | Hosszupuska

    Jó Szórakozást Mindenkinek!

    Cassone
  • cylonflatus
    #441
    Tudod Cassone Te vagy a király!
  • ToCsEk
    #440
    űber imba mega durva rész volt ez a 9es :O
    sadtech gonosz kis alec
  • Narxis
    #439
    Fúú jó kis rész volt a mai, ez az Eshör idegesítő egy alak.
  • cassoneitaly
    #438
    (hdtv-afg, 720p-killers), valamint (WEB-DL) időzítés J1GG4 jóvoltából!

    Cassone
  • mikromanus
    #437
    Köszi! Idő a sorozatsasolásra beütemezve estére :)
  • cassoneitaly
    #436
    Continuum 2x09 (hdtv-2hd) Magyar felirat beküldve...

    Hosszupuska | Feliratok.info | Addic7ed

    Jó Szórakozást Mindenkinek! Bocsi a csúszásért! A következő részt (is) már egyedül készítem, szóval Continuum 2x10 (hdtv-killers, hdtv-afg, 720p-killers) elkezdve... Holnapra ez is meglesz! ;) Szép napot mindenkinek!

    Cassone
  • Shep
    #435
    Köszönjük!
  • cylonflatus
    #434
    Köszi!
  • grebber
    #433
    Eddig a pontig volt jó a hétvégém
  • cassoneitaly
    #432
    Sziasztok! Maraxush tegnap este jelezte, hogy mégsem tudja megcsinálni az eheti részét sem, így átküldte, amit addig megcsinált. Így az ő részét is én fogom befejezni, de ma semmiképp sem, mert fél órán belül indulok egy legénybúcsúra, de ha holnap hazaérek az lesz az első, hogy befejezem az egészet & estefelé töltöm fel! Kitartás! Jó hétvégét mindenkinek!
  • Shep
    #431
    De megy csak jobb szeretem magyar felirattal. Angol felirattal olyan filmeket szoktam nézni amik érdekelnek de nem várható hozzájuk magyar fordítás. Na meg van amit felirat nélkül is megnézek, mert nem egy Háború és Béke a mondanivaló :)
  • cylonflatus
    #430
    A twittere szerint Cassone elkészült az ő részével már hétfőn, de szólt, hogy csak csütörtökön lesz felirat a másik srác elfoglaltsága miatt, aki viszont csütörtökön szólt, hogy mégse ér rá. A továbbiakban Cassone fogja csinálni egyedül a többi részt is ami még hátravan. Ennyit tudok, a pontos elkészültéről nincs infó(m), de szerintem most már nem kell sokáig várni.
    Más: angol semennyire nem megy? Én úgy szoktam, hogy angol felirattal nézem, és amit nem hallok ki azt elolvasom. Javaslom ezt, mert ha dadogva is megy az angol ezzel a módszerrel szépen föl lehet jönni belőle. Persze a beszéd rutinját ez nem segíti, de a szövegértéshez nagyon jó. De kényelmesebb az anyanyelven élvezni a műsort, elismerem.
  • Shep
    #429
    Feliratról a 9. részhez nincsen hír? Nyaralnak a srácok?
  • Narxis
    #428
    :DDDD
  • benioh
    #427
    Nekem egy kertitörpe ugrott be róla.
  • Narxis
    #426
    Annyira éreztem, hogy ez lesz, de azért jó rész volt. :D

    Theseus! Theseus!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nagyon komoly volt a szakállal! :DD

  • Janika114
    #425
    Tudtommal 13 részes lesz az évad, nem 10.
  • ToCsEk
    #424
  • benioh
    #423
    Jövő héten lesz csak.
  • ToCsEk
    #422
    most sincs rész?
  • Zomil
    #421
    Mert arrol tudtam :D
    Ez meg most ilyen hirtelen 1hetes szünet.
  • stargatelost
    #420
    Pár résszel ezelőtt is volt egy hét szünet, akkor senki sem sírt