619
  • Narxis
    #499
    Nincs.
  • Shep
    #498
    Nincs valami összefoglaló valahol az eddig történtekről, jó lenne képbe kerülni megint, mert azért már régen volt az előző évad.
  • Narxis
    #497
    jaja
  • Shep
    #496
    Vasárnap indul az új évad?
  • Narxis
    #495
    Jó teaser. :D
  • ToCsEk
    #494
    hopp ez nekem kimaradt :D

  • cylonflatus
    #493
    Nem is gondoltam soha, hogy az lett volna.
  • cylonflatus
    #492
    Nem az egészet. Volt egy ilyen jelenet, hogy tolják lekötözve a hordágyon, majd berakják abba a rácsos plafonú cellába, aztán fölébred.
  • Petike125
    #491
    És most már ez is világosabbá vált:
    kép
  • ToCsEk
    #490
    persze álmodja az egészet mi?:D vagy most mivan?:D megnem nézem
  • Petike125
    #489
    Arra emlékeztek, hogy a második évad első része azzal kezdődik, hogy Kierának rémálva van 2077-ben? A többit nem lövöm le, aki nem emlékszik, nézze meg!
    Aztán lehet gyártani a teóriákat ;)
  • Zomil
    #488
    Engem az zavar egy kicsit, hogy semmi felvezetés nem volt a következö évadba. Fringe-be ez tetszett nagyon hogy megvolt a finálé és akkor mindig bedobtak pár perces felvezetést ami a következö évadhoz kapcsolodott :)
  • stargatelost
    #487
    Na ez kurva jó zárás volt! Igy kell kinéznie egy finálé cliffhngangernek, itt meg még több is volt! áltlában ilyen brutális cliffeknél kapnak kaszát a sorozatok (most hirtelen a The lost world jut eszembe, talán az időutazás aspektus miatt), de itt lesz folytatás szerencsére! Tűkön ülve várom :-)
  • jackoneill90
    #486
    hülyeséget írnak.?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    So Kiera has sex with Alec and Matthew is their son? Lame!
  • Narxis
    #485
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Alec-nek se tetszett, hogy mire használják a technológiát amiket feltalált meg ő is érezte, hogy a Liber8 miatta jött létre vagyis a tevékenységei miatt. Szóval öreg korára megbánt egy csomó dolgot Kiera pedig egy olyan zsaru volt aki mindenáron az igazságot kereste, ezért küldte őt a múltba, hogy vezesse fiatal énjét. Nekem az fura, hogy Kiera nem ismerte a fiát. Egy ilyen híres embernek durva ha akkoriban lehet titkon gyermeke. A média nem hagyná.
  • Evoluti0N
    #484
    Húha! :)
  • ToCsEk
    #483
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    első volt travis én 2.at meg gardinernek néztem :O btw nekem fűrész feelingem volt végén kurva jó volt, kierát sajnáltam, kis elacot meg úgy megutáltam mint a szar pfej, remélem lesz 3.évad mert ez így fos, csak nem kap kaszát de mintha már berendelték volna volt róla hír, remélem azért nem felejtik őket ott az akváriumba őket nem ez a szál lezárása, kőv évad tuti Thézeusz köszpontú lesz meh :S :(
    amúgy 77es alec miért is küldte őket vissza a múltba azt nem vágom mi nem tettszett neki a jövőben?
  • Narxis
    #482
    Nekem is.
  • ForzaInter
    #481
    Freelancerek a tér idő kontinuumot védik mindentől ami arra fenyegetest jelent, nekem ez jött le.
  • Shep
    #480
    Igazán jó lett a vége, mert így bármi lehet. Innen simán lehet folytatni is az egészet ha meg nem folytatják akkor lényegében kaptunk egy olyan befejezést amiben elég sok minden kiderült de maradt még agyalni való is, igazi sci-fi :)
  • Borg
    #479
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nyilván Emilyt. Akkor és ott csak az volt fontos neki. Én egy dolgot nem értettem csak, hogy miután Kierát is bezárták az akváriumba a végén, ki volt a második faszi akit látott bezárva?
  • ToCsEk
    #478
    nah ez most mi a faaaaasz
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    most alec elhúzott megmenteni a Jővőbe? de kit? vagy vissza a multba ment emily megmenteni, meg most milyen anomália kierra?:D már jövőben se szerették? fuck the rules freelancer nigga, kierra meg
  • Fradi88
    #477
    Sziasztok!

    Valaki, aki megnézte már így 2 évad után írna egy rövid pár mondatos kis összefoglalót? Mert néhány dolog nem egészen tiszta számomra

    Az öreg Sadler pontosan miért is küldte vissza a múltba Kierát, a Felszabadítókat és ?

    Mi a Freelancers pontos szerepe és honnan tudnak ilyen sok mindenről?
    Escher szerepe, hogy tett szert ennyire fejlett technológiára?
  • kBagyula #476
    Köszönjük a feliratokat! :)
  • Narxis
    #475
    Tyűűű ennek a vége elég zavaros lett.
  • mikromanus
    #474
    EZ már az előző egyik részben is árnyalva volt. Amikor az Agymosott BEcsületes Rendőrnéni a természet lágy ölibe próbált Théseusszal konzultálni a módszerei megitéléséről és a jövőjéről.

    Azért alakul a gyerek. A kezdeti ellenszenves ostoba balekból lassan ember lesz...
  • cassoneitaly
    #473
    Continuum 2x13 (hdtv-killers, hdtv-afg, 720p-killers) Magyar felirat beküldve...

    Feliratok.info | Addic7ed | Hosszupuska

    Köszönöm az egész évados figyelmet! Jó Szórakozást Mindenkinek!

    Cassone
  • Borg
    #472
    Ez eddig sem volt soha fekete-fehér ügy.
  • cylonflatus
    #471
    A 3. évadban még a végén Theseus lesz a pozitív figura, a Sadler gyerek meg a szar arc - van egy ilyen érzésem.
  • Narxis
    #470
    Na neeeeeeeeeeee!!!! Gyerekek ez tényleg 100% brutális zárás lesz!!!
  • cylonflatus
    #469
    Kiera Cameron is PE #1? wow... Na ez érdekes lesz.
  • ToCsEk
    #468
  • jackoneill90
    #467
    Miért kellett meghalnia? rip Kár érte, de lehet emiatt lesz azzá aki.
  • jackoneill90
    #466
    10. részben történt valami érdekes? 11-t is nehezen bírtam már végignézni, ettől meg tartok egy két vélemény miatt. Már nem olyan érdekes mint az elején volt.
  • Narxis
    #465
    Jah értem, de nem lehet mindig a fő történetszálat vezetni, kell egy kis mellékes ami elvileg a karaktert is építi, mélyíti. Hogy most az minőségileg milyen az már más kérdés. Ha mondjuk 22 vagy 25 rész lenne akkor szerintem még több lenne a töltelékrész. :/
  • cylonflatus
    #464
    Nem erről van szó. Carlos előtt come outol Kiera, eddig ok, ez érdekes. De ezt nem az a sorozatgyilkos utáni nyomozásra kellett volna kifuttatni. Amikor ilyen rövid egy évad baromi kár ilyen kitérőket tenni.
  • Narxis
    #463
    Olyan szituációba kellett terelni Kierát ahol nem volt választása. Másrészt ez egy olyan ügy volt amit az ő jövőjében nem oldottak meg itt meg megoldották, szóval ezért is érdekes, hogy hogyan lesz ez tovább. Egyértelműen vagy más jövőbe érkezik majd ha érkezik vagy nem tom. Ugye emlékszünk még Kellog anyjára... az is érdekes volt.
  • cylonflatus
    #462
    Igen, az egy fontos momentum volt abban az epizódban, kár hogy tök felesleges 40 percen át jutottunk el ahhoz az érdekes 3-hoz. A Fringe-et nagyon bírtam, de ott voltam így sokszor, hogy végig kellet szenvedni a heti aktuális -sokszor langyosabb, gyengébben sikerült- új rejtélyes ügyet, hogy az epizód végén max. öt mondatot áldozzanak a Peter-gép, világvége para, univerzumok szembenállása etc. történetre. Csak ott az az öt mondat, vagy ucsó 3 perc elég gyakran volt komoly mindfuck :)
  • Narxis
    #461
    Az nem volt annyira mellék mert akkor kellett elmondania az igazságot a társának.
  • cylonflatus
    #460
    Na, a végére ez is izgalmas lett :) Csak azt nem értem (és ezt most a Falling Skiesre is írhatnám), hogy ha már mostanában ennyire ráálltak a nyúlfarknyi évadokra, és egy évet kell várni 10 epizódra, akkor miért nem lehet húzósra megcsinálni a főszálon maradva, miért kell belassítani tök lényegtelen melléksztorikkal? Végig ilyen epizódok kellettek volna, mint a mai, az ilyen szivárványhártyát kivágó sorozatgyilkos utáni nyomozás és hasonlóan mellékszálak annyira fölöslegesen veszik el az időt a kevés epizódból. Amúgy jó kis sorozat ez, csak keveset mérnek ebből is.