619
The voice
  • Tyler1
    #338
    Az komoly, Kim Jong megy tovább. Bár ez sztem igazságos, hiába volt favoritja Fatima a műsornak.
  • Dean Winchester
    #337
    nem mondod :D
    na erre nme számítottam, hogy ki ejtik őt... azt hittem nyomni fogják pár körig... örülök a döntésnek
  • wesker24
    #336
    Caramel döntése igencsak meglepett !
  • Zeraa
    #335
  • Tyler1
    #334
    Ennyi reklámot a világ nem baszott még...
  • Lord Mortanius
    #333
    Mező Misiből szépen előjött az igazi énje...
  • Ironman2
    #332
    Ez a csaj a fekete vonat énekese volt
  • Ironman2
    #331
    Itt azért énekelni is tudnak,messze van tőle a faktor!
  • Béka Benő
    #330
    Indul a show !
  • RatBaG #329
    3 órás élő műsor... kísért a Megasztár.
  • öregharcsa
    #328
    Ahogy nèzem a próbákat a mai adást a rèmület meg a fèlelem fogja összerántani...
  • Shiwo
    #327
    többeket is idegesít, legalább is nem először látok ilyen kommentet, bár engem nem irritál, fel sem tűnik
  • Dean Winchester
    #326
    leszedtem most már nézem az elmúlt adást
    "beletekertem" és pont malek beröhögésénél állítottam meg...
    ennek minden adásban kell ilyen idíótán nevetnie??? csak engem idegesít?
  • Tyler1
    #325
    Fatima beatbox az mi durva volt :D Már ha arról a promovideóról beszélsz.
  • Dean Winchester
    #324
    ismertebb is, no meg azért ott nem ismert énekes lépnek fel mint itt.
    meg amit írtam, hogy ott legalább nem 6 előadást látunk hanem dupla annyit. Voiceban sok a rizsa.
    tegnap mondjuk pont megakartam nézni de későn jutott eszembe :D
  • precision
    #323
    itt nincs miről dumálni, azért nem pörög a topik
    ott meg ott van a sok fahangú aki mindig témát ad és azért megy jobban a topikja
  • Nyiri
    #322
    Ha a mostani műsor végén azt az összevágott videót bárki megnézte, tuti nem néz többet X-Faktort.
  • RatBaG #321
    úgy tűnik a voice senkit sem érdekel. pedig mennyivel jobb, mint az idei X.
  • jackoneill90
    #320
    A fölszállott a páva műsort nem nézitek? Kár hogy mindjárt vége. Ott is vannak olyan jó hangok mint ebben.
  • Dean Winchester
    #319
    megláttuk :D most nem az volt?

    am a voice döntő mikor lesz?
  • Dynamic
    #318
    Itt van egy kissé kaotikus leírás, de a lényeg nagyjából leszűrhető.
  • Tyler1
    #317
    Élő adásban változik a séma valamit? Ott is minden párbajról csak az egyik jut tovább? Mert akkor gyorsan véget ér a műsor, ha minden adásban feleződik majd a mezőny. Illetve, hogy a zsűri szavaz-e ott is, vagy már a nézők?
  • IXEMGabeo
    #316
    na végre akkor lessétek:) kár h nem láthattam, ezekszerint most mennek a párbajok:)

    Meg fogtok még lepődni 1-2 döntésen. Balázs-Olivér féle párbaj kurva jó volt majd meglátjátok
  • Dean Winchester
    #315
    jó látni, hogy végre jót is írnak a magyarokról és nem csak a sláger (kurva szarok vagyunk, égés az összesnek a hangja..stb) :)
  • Dean Winchester
    #314
    regina vs berkes
    reginának a hangszíne jobban tetszik
    berkes hanglejtésben,érzelemben jobban kiadja amit kell, de reginanak kéne tovább mennie :D

    örülök, hogy somló is így döntött :D
  • a.carkey
    #313
    Sajnos, ez sem a hangról szól.
  • Tyler1
    #312
    Érdekes, hogy párbajon is PONT ezt a dalt kapták :)

    Mondjuk szerencsére azóta megtanulta elénekelni, mert ez borzalmas :D
  • MerlinW
    #311
    Ennek a Böbe lánynak világklasszis hangja van... A tesó sem rossz, de Böbe a brit/amerikai X-ben is komoly esélyekkel indulhatna.
  • a.carkey
    #310
    A másik csaj sem volt rossz, sőt, csak ugye a média: nem véletlenül választották be az ikreket a párbajba. Egy élő adást meg kell élniük, aztán majd meglátjuk mennyire jók is.

    Egyébként már a kisfilmekből lehet vágni ki jut tovább. Na pont emiatt undorító bulvárgeci a tv2 is, The Voice ide v. oda.
  • Lord Mortanius
    #309
    Köszönöm!
  • Tyler1
    #308
  • Lord Mortanius
    #307
    Gyönyörűszépen lemaradtam róla... Vissza lehet valahol nézni mostanság? Thx!
  • Tyler1
    #306
    A Szécsi ikreknek brutál hangszínük van 16 évesen. Pedig direkt nem nekik szurkoltam, mert két kis idétlen tini picsának tűnnek, de ahogy énekelnek...
  • Tyler1
    #305
    Somló bazmeg-.-
  • Dean Winchester
    #304
    a válogatáson mondta is, hogy ismeri és dolgoztak is együtt...
    én innen mndtam amit :D
  • precision
    #303
    a Voice -t amúgy a nézők 99% -a klasszikus tehetségkutatónak nézi, és nem akar ennyi háttéranyagot és interjút látni, látni akarja a bénázásokat is a selejtezőn..stb., szóval egy xfaktor v. megasztár jellegű műsort vártak, holott a Voice nem ilyen műsor

    ezt kellett volna a TV2 -nek egyértelműen a nézők tudtára adni és talán többen néznék

    amúgy egyetértek, a válogatásokon is volt olyan, hogy egy énekesre elment 15 perc adásidő, amiből az ének 2-3 perc volt, a többi interjú, ölelkezés Szabó-Kimmel -el, és a kampánybeszédek, hogy válassz engem

    ezzel együtt tényleg mérföldekkel színvonalasabb ez a műsor mint a FosFaktor, amit már 3 héttel ezelőtt canceleztem, már nem nézem... kritikán aluli szar az egész tényleg... megnézem Oláh Gergő és Antal Timi produkcióit a neten és "letudom" 10 perc alatt a 3 órás szart :)
  • precision
    #302
    Egyértelmű volt, hogy a Dávidot fogja tovább vinni... hisz jobb énekes mint a Krisztián

    amúgy a Krisztián (aki Kicsi Nyúl művésznéven fut már nagyon régóta youtubeon) szerintem nem ismerőse a Caramelnek és még nem dolgoztak együtt... de lehet rosszul tudom

    amúgy a Nyúl az egyik legjobb zeneszerző az országban, a hangja már nem annyira jó, de azért nem lehet rá mondani, hogy tehetségtelen... kicsit a stílusán kéne csiszolni és jó lenne
  • a.carkey
    #301
    Ja, kiesik a szextraktor és mennek szombatra. :)

    Vagy szombaton az RTL táncoltatni fog?

    Tök mindegy. Abban az országban, ahol milliónyian nézik az RTLes adásszünetet, na ott én nem venném kpnak ezeket a nézettségi tanulmányokat.
  • FZoleee
    #300
    Voice az eddigi 1,3M-s nézettségét előző héten már 1,5-re tornázta fel, van még remény.
  • a.carkey
    #299
    Szombat vs Péntek