619
The voice
  • IXEMGabeo
    #538
    hoppá Bálint kapott 60%-ot. Őt még Olivérnél is jobban nyomják:O
  • Zeraa
    #537
    Bálint mindig jóóóóóóó
  • IXEMGabeo
    #536
  • IXEMGabeo
    #535
    amúgy most Bálint nem volt rossz
  • Zeraa
    #534
  • IXEMGabeo
    #533
    persze neked az ilyen kis cuki fiúk jönnek be Nem beszélek veled többet
  • Zeraa
    #532
    jaaaj Bálintkát szeressem nagyon
  • Zeraa
    #531
    Oli a kis cukorfalat
  • IXEMGabeo
    #530
    viszont Berkes kieshetne, de félő ő nyeri meg:(
  • IXEMGabeo
    #529
    tökmind1 mit mondasz nekem az X faktor 2010 óta kedvenc:)
  • a.carkey
    #528
    Az a röhej, hogy ott van. Erre még a döntőbe is bejut.
  • a.carkey
    #527
    Egy biztos, Weisz behozza smsekkel.
  • IXEMGabeo
    #526
    Nádor Dávid kapott 60%-ot:) Helyes
  • Béka Benő
    #525
    Swarcz Dávid vinnyogó kappanhangja megint aratott...
  • IXEMGabeo
    #524
    pfff...hol?:D vak vagy?

    Caramel a saját fajtársaira gondolt nem Dávidra
  • IXEMGabeo
    #523
    na a homi úgy néz ki ebben a cuccban, mint egy romagyerek:D
  • Béka Benő
    #522
    Caramel : " A romákra jellemző hogy máshová helyezik a hangsúlyt..."
    Caramel szerint Nádor Dávid cigány ?
  • IXEMGabeo
    #521
    Dávid Álomarcú lányt énekli
  • IXEMGabeo
    #520
    lol Carkey mindjárt jön, hogy Somló a farka után megy:D Regina kapott 60%-ot:D Azért csinálta, hogy a női szavazók szavazzanak Viktorra
  • IXEMGabeo
    #519
    Reginát pont nem láttam:(
  • Béka Benő
    #518
    Főleg ezzel a rendőrgyilkos nótával !
  • Béka Benő
    #517
    Pont ilyen sz@r Császár Előd nótával kell kezdeni a ma esti Voice-t ?
    Netán maga a cop killer is ott van személyesen az est vendégeként ?
  • IXEMGabeo
    #516
    Viktorka nagyon szar most
  • a.carkey
    #515
    Vsz ki akarják ejteni, ezért a sztorizgatás. Eddig - legalábbis - mindig arról sztorizott a blikk, aki kiesett. :)

    Ez a 60-40 erre esélyt is ad a mestereknek.
  • IXEMGabeo
    #514
    többször jártam ott éjjel és egy lélek sincs kb a Keleti környékén:O Nagy ritkán 1-2 bizniszelő cigót látok, de bandatagokat még nem...Barátnőm ugyanis ott lakott
  • a.carkey
    #513
    Legutóbb az volt. Hogy most a zenekar, a hangosítás vagy a saját hibájából, az más kérdés, de hamis volt, mint állat.
  • precision
    #512
    hamis? :) hát nemtom... :)
  • a.carkey
    #511
    Azért szép lenne, ha a totál hamis legutóbbi Nika bénázás után Nika - mesteri segítséggel - bejutna a döntőbe.
  • a.carkey
    #510
    Blikk
  • IXEMGabeo
    #509
    Az fog nyerni úgyis, akit a csatorna kiválaszt/kiválasztott...

    SMS-t meg nyomatja a sok majom, de ez mindig így ment és hányszor megbeszéltük, hogy a bevétel a lényeg a csatornánál.
  • IXEMGabeo
    #508
    Petiért kár:( viszont azt én sem értem a műmájer Gájer mit keres még bent. Henderson 100x jobb nála 17 éves létére...barom ez a Caramel...

    lényeg h Regina és N.Dávid bent vannak még a többiek nem izgatnak
  • a.carkey
    #507
    Pontosan. Lehet, hogy totál tele a swing tök, de azért Gájer profi. Jól néz ki a színpadon is, ami pl. a két vendégművész esetében csak az egyiknek sikerült.
  • a.carkey
    #506
    Fatima kiejtése volt a fp, és mindezt azért, mert kritizálta a homokos koreográfust és összeveszett az egyik balfék Barátok Közt Ákos szintű producerrel. Így borult a forgatókönyv, és megy tovább Berkes. A Tv2 meg annyira ökör, hogy talán most kezd nekik derengeni az, hogy Berkes meg is nyerheti. :D
  • Dynamic
    #505
    Istenem, itt tényleg a két karót nyelt tinédzsert siratnak, meg Hendersont az ezerszer profibb Gájer ellenében, ja meg miért nem inkább Pál Dénes esett ki Szécsi helyett? Tudjátok még fokozni?
  • a.carkey
    #504
    Regina és Olivér a két befizetett versenyző.

    Az ikreknek ki kellett esniük, mert ha nem:
    A. lelki törés annak aki kiesik, mert miért rosszabb is ő, mint a tesó
    B. a végén még megnyeri a bentmaradó és nem az nyer, akire a TV2 gondolt

    Weiss és Pál egyértelmű. Ők a hang ebben a műsorban.

    Nika b+. Ezt a hamis produkciót! Mind a banda, mind Nika iszonyat hamis volt. Fog sincs, hogy egy profi minden ment tovább, ha egyértelmű, hogy Pál Dénesre többen szavaznak, mint rá. Abban sem lennék biztos, hogy Nikára adták a második legtöbb voksot/csapat. Egy biztos, a nézők nem szeretik a profikat, szóval szerintem - ha a nézők döntenek - Pál Dénessel találkozunk a döntőben.

    Schwartz Dávid nem tudom mit keres az elődöntőben, ahogy Nádor Dávidot sem tudom, hogy mi akar lenni. Minden esetre olyan, mint a haknikirályok, akik sokadjára sütik el azt, amit jól tudnak, de semmi több. Schrott Péter buta dalt választott, vagy választottak neki.

    Berkes Olivér olyan nálam, akit nem értek, hogy miért is jó ez bárkinek is? Ritka szar az egész produkció. Anyuci befizette, nyomják rá az smst ezerrel, de hogy ez lenne a Voice? Ha megnyeri, azt hiszem annyi a műsornak. Az a csúnya az egészben, hogy megnyerheti ...

    Ha Gájer ezt is megswingesíti, akkor repült volna. Most egész jól nyomta ezt a dalt, legalábbis Hendersonnál sokkal jobb volt. Henderson totál szar dalt választott. A röhej az, hogy Gájer is nyerhet, mint Berkes vagy a Regina.

    Én nem tudom ki dugja Reginát, de annyira látszódik, hogy Somló a farka után megy, hogy az már zavaró. De ugye itt jön be a mér említett A pont, viszont tényleg röhej, hogy Husnullina Regina elődöntős.

    Caramel bánhatja, hogy kivágta rendezői utasításra Fatimát, pedig az utolsó tag kiválasztásakor még Henderson előtt is jópár olyan volt, aki most simán befutó lett volna. Szóval Caramel: szopi. Jelenleg neki nincs esélyes versenyzője a döntőre, de az is röhej, hogy ez a totál béna Berkes még így is megnyerheti, ahogy a totál unalmas Nádor is, bár ő legalább tud énekelni.

    Nem szeretem az sms szavazós műsorokat.

    Ha a trendet nézzük, akkor Berkes, Pál, Weiss, Nádor döntő lesz, akik közül számomra Nádor idegesítő, Berkes meg vicc kategória. Berkes helyett - ha már énekhang - ha nem swingelne a gyerek, akkor azt mondom még hangja is volna Berkessel szemben, és ebből a döntőben bármi kijöhetne.
  • wesker24
    #503
    Hát én is jobban örültem volna de ez van !

    Caramel és Andi csapata engem nem érdekel viszont Somló csapata és Misi csapatával nincs gond !
  • wesker24
    #502
    Caramel csapatából Henderson Dávid

    Andi csapatából Schrott Péter

    Somló csapatából Szécsi Saci

    Misi csapatából Szécsi Böbe

  • Gábor3
    #501
    Sajna lemaradtam a mai adásról, és nem lehet visszanézni, cak a produkciókat... Szóval kik estek ki? (rendes neveket kérnék) Kösz!
  • Lord Mortanius
    #500
    Jobban örültem volna, hogyha a két lány megy tovább a Dénes helyett. A többivel egyetértek.(Mondjuk a Caramel féle csapat totál hidegen hagy.)
  • wesker24
    #499
    Nah gondoltam Caramel döntése FACEPALM kategória !