4614
DayZ - Zombie apocalypse online FFA permadeath survival (Arma II mod)


DayZ WIKI



\" target=\"_blank\">DayZ kezelési videó guideok



DayZ térkép 1  |   DayZ térkép 2



Helikopter roncsok térképe



DayZ Teamspeak szerver: 80.249.163.55:1111

  • tutituti
    #4333
    én inkább azt mondanám.A mod arma2,az SA arma 2.5
    mert se nem arma3 motor,de azért nem is arma2.köztes állapot(tele gyermekbetegségekkel,még)
  • dregnarr1 #4332
    Arma 3? Akkor hagyom a francba:DD
    Köszönöm a válaszokat!
  • Dobronski
    #4331
    A mod Arma2, SA Arma 3.
  • dregnarr1 #4330
    A standalone dayz ugyanarra az engine-re épül, mint az armamodos változat?
  • Fabio Capello
    #4329
    azért tegyük hozzá, hogy az arma2 kétféle módon tudott csak futni, egyáltalán nem, vagy tűrhetően :D
  • JanáJ
    #4328
    próbáld ki arma 2 freevel
  • JimKirk
    #4327
    Nem hinnem, ez meg Arma2-nek is keves volt.
  • dregnarr1 #4326
    Szerintetek van arra esély, hogy szaggatás nélkül, minimal-grafon elfusson a játék ezen a gépen?
    Core2Duo E7400 (2,8)
    2GB RAM
    GF 7650 GS (256)

    Én a nemre szavazok, de hátha?
  • Fritz Von...
    #4325
    Nem tudom, hogy volt-e pár általános tipp a fórumon. Amiket én tapasztaltam:

    1. A legfontosabb, hogy legyen kajapia elég. Én most végre elértem, hogy regenerálódok, ehhez megittam két tele üveg vizet, és megettem nagyjából 15 konzervet. A visszajelzés: "my stomach is filled", és ehhez hasonló fehér betűs spam a képernyőn. Így viszont úgy láttam, hogy jóval gyorsabban visszatér az élet, mint amiket a neten találtam. Kb 10 perc alatt szürkésből full színes lett ismét minden.

    2. Szerintem egyéb fontos tárgyak: csavarhúzó, vagy konzervnyitó. A kaják nyitásához kell valamelyik. Víztisztító por, amit elsősegély ládákból lehet kiszedegetni. Kötszereket szintén. Vér cuccokkal nincs értelme a helyet pazarolni. Defibrillátor is max akkor kell, ha többen mentek együtt. Minél előbb érdemes egy fejszét találni, melee távon elég keményen odavág. Lőfegyverből a magnum szinte felejtős, nagyon ritka hozzá a lőszer. A 45ös pisztoly jó, ahhoz lehet tárakat találni. Én mindig 3 tárral megyek, kettő előkészítve, egy a fegyverben. Sokkal gazdaságosabb a lőszereket kiszedegetni, mert 40 darabig stackelődik, és így 3 slot helyett 1-et foglal.
    Én találtam egy fasza farmhelyet, mégpedig Zelenogorsk déli részén van egy kisebb military base, a város része. Itt szinte senki sincs soha, nyugodtan lehet ugrálni és szedegetni dolgokat. M4A1 Carbine a fő fegyverem, 3x60as tárral, hangtompítóval. Lőszeres láda se árt.

    Ezek ha megvannak, akkor már van bárhol bárki ellen esély.

    A zsákpakolgatás: egy hátizsákba be lehet tenni még egy fullt, de ennél több esetén a játék játszhatatlanná válik. Ma egy teljes zsák tartalmát inkább hagytam elveszni.

    Nagyjából ennyi. :)
  • Smithwarden
    #4324
    Nem tudnak egyutt jatszani az SA-sok es modosok.
    A masik kerdesedre #4300 korul van 1-2 valasz.
  • Fritz Von...
    #4323
    Így igaz, épp ma szopódtam ezzel a gonddal. :)
  • BEAST #4322
    Nem túl jó ötlet, állítólag a sok táskában táska is hozzájárul a desync gondokhoz. Ami viszont biztos, hogy néha eltűnnek "mélyebben" lévő táskák server resetek után.
  • kemotox
    #4321
    SA-sok és modosok tudnak együtt játszani? Melyiket éri meg megvenni? Melyik jön ki olcsóbban? Gondolom majd ha kijön az SA akkor a modot nem fogják tovább fejleszteni, vagy de? Vagy hogy van most ez az egész?:D
  • Fritz Von...
    #4320
    Jah, én is ilyen mountain hátizsákokat csomagolok egymásba. :D
  • Fritz Von...
    #4319
    Az az egyedül zavaró, hogy semmilyen info nincs, hogy milyen állapotban vagy. Mert ha lenne legalább egy százalékos kijelzés, az segítene.
  • HunAnFionn
    #4318
    Nekem még nincs meg sajna a gém, de fél-hivatalos guide-okban azt olvastam, hogy akkor lesz regen, ha healthy "egészséges" állapotban van a karaktered, amihez persze bazi sokat kell enni és inni, hogy odáig jusson.

    Amúgy próbálja valaki "hősként" játszani a játékot? Így első látásra szimpatikusabbnak tűnik ez a hozzáállás a KoS-banditáénál.
  • tutituti
    #4317
  • Fritz Von...
    #4316
    Én két sárga ládányi cuccot fogyasztottam el, akkor ezek szerint több kell. Köszi, majd megnézem. :)
  • Susarc
    #4315
    hát nemtudom SACRIEL twitch streamjén tegnap fejbelőtték 300 méterről...elájult,de mákja volt,mert nem mentek oda hozzá így elszaladt....majd kötözött,rohadt sokat evett+ivott és elkezdett healing-efektbe kerülni! ekkor mondta a közel 5000 nézőnek,hogy van regen,de bazi sokat kell enni meg inni hozzá
  • Zero 7th
    #4314
    Mindegy. Nekem is PCGurus alap+Steames OA van.
  • koschwarz
    #4313
    Srácok, számít az, hogy nekem külön, dobozosan megvan az ARMA II és az Op. Arrowhead, vagy mindenképpen a Steam-ről letöltött Combined Operations-nek kellene meglennie?
  • Fritz Von...
    #4312
    Nem, harapás és vérveszteség után volt, azon így nem tudtam segíteni. De most bekészleteztem a délutánra megint. :)
  • Fritz Von...
    #4311
    Ittam marha sokat, ettem friss gyümölcsöt, halat, babot és nemtommiket, és simán bent voltam 2 órán át, de semmi se történt.
  • Torzonborz
    #4310
    Homályos kép néha szimpla bug miatt van , optionsben bemész displaybe vagy mi a rák az újra éles lesz a kép.
  • Susarc
    #4309
    van regen! igyál rohadt sok vizet +10 konzerv
  • Fritz Von...
    #4308
    Én a minap megvettem, és azóta nem is nagyon tolom mással. Igen, fullos felszerelésem is volt már vagy 4 alkalommal, és öltek is meg. De ettől lesz érdekes. Sok a hiba, de látni, hogy jó az irány. Én elszórakozok vele. :)
    Egyedül nekem a blood regen nem létezése zavar, mert ha egyszer elhomályosul a kép, akkor onnan nincs visszaút.
  • denevérember
    #4307
    Srácok láncfűrész végül belekerült a játékba? Mert eddig csak a trailerben láttam,egyik gameplay videóban sem. (Lehet csak az én figyelmemet kerülte el)
  • Susarc
    #4306
    kinek mi ér többet....tegnap nézetm Twitch-en LIRIK DAYZ streamet és kb mindeki lehurrogta a TESO-t:P
  • Fabio Capello
    #4305
    TES:O bétakulcs kb annyit ér mint maga az SA.
  • Susarc
    #4304
    TESO beta kulcsért adok kölcsön DAYZ SA-t játszani:P
  • Maróth
    #4303
    Jól teszed, én is ezen vagyok.
  • HunAnFionn
    #4302
    Köszi a válaszokat srácok!
    Igazából a gépem miatt kérdezem. Mert a modot gond nélkül tudná futtatni, viszont az SA-hoz már jobb vas kell (nálam mondjuk az OP rendszer a legnagyobb gond, XP-s vagyok még mindig :(
    De ha úgy is pár hónap múlva talán jobb lesz a SA, akkor inkább türelmes leszek és inkább gépet fejlesztek. :)
  • JanáJ
    #4301
    Ha van Armád, akkor mod elsőnek ingyé. Ha nincs akkor lehet hogy SA.
    Ellenben Arma 2 freevel lehet ingyen is tudsz modolni.
  • Torzonborz
    #4300
    Ha hosszabb távra tervezel akkor SA .
  • Susarc
    #4299
    MOD! SA-nak kell még fél év szerintem
  • HunAnFionn
    #4298
    Csak egy gyors kérdés: ha lehetne választani inkább a modot ajánljátok vagy a SA-t?
  • Susarc
    #4297
    igen ezt én is hiányolom! annak ellenére,hogy a 3. elvesztett karim után kecseg módon reggel felöltöztem 4-5 szerveren való átgyalogolással..:P

    más kérdés,hogy 3 hete nem logoltam be:)
  • tutituti
    #4296
    hál istennek a modderek kihúznak minket a szarból.ők figyelik a community véleményét.
  • Zero 7th
    #4295
    Na, ez mondjuk elég sokat segítene valóban, így talán még érdekelne is. (De most már csak Oculus Rifttel, azt megvárom. :P)

    És hát ja, itt jön be az, hogy a Rakéta nem hagyja, hogy "beleugassanak" a játékba. Ez ugye legtöbbször pozitív, mert kreatív szabadság, meg ilyenek, de amint látjuk, van hátulütője is...
  • HunAnFionn
    #4294
    Mondjuk lehet, ha lennének fix frakciók, bázisokkal, ahova hordani lehetne a szajrét s ahová respawnolni lehetne sokkal kiegyensúlyozottabb lenne a játék.