4614
DayZ - Zombie apocalypse online FFA permadeath survival (Arma II mod)


DayZ WIKI



\" target=\"_blank\">DayZ kezelési videó guideok



DayZ térkép 1  |   DayZ térkép 2



Helikopter roncsok térképe



DayZ Teamspeak szerver: 80.249.163.55:1111

  • denevérember
    #4373
    De igazad van,még nem kéne temetni Rocketet várjunk aztán majd meglátjuk mi kerekedik ki a végén belőle... Reméljük a legjobbakat,és hogy vállalható időn belül történik meg :)
  • denevérember
    #4372
    Ennyire azért ne rohanjunk előre,a bétáról még szó sincs :)
  • bosco05 #4371
    Én is azért játszom inkább azt, teljesen rendben van és amiket összefoglaltak most, hogy milyen fejlesztések lesznek betéve belátható időn belül... hát az na :) Lassan körözi a DayZ-t szerintem, nem beszélve arról, hogy 5-6 éves configokon 1920x1080 ultra grafon simán megy :) Na de off off :) Akit érdekel a Rust a játék topikjába látogasson el :)
  • Zero 7th
    #4370
    Azért ennyire ne utáld, mégiscsak letett az asztalra egy játszható bétát. Ha nem csinálta volna, most azt sem tudnád, ki ő, nemhogy keresztre akarnád feszíteni...
  • KiruHoshino
    #4369
  • Susarc
    #4368
  • denevérember
    #4367
    Amúgy meg ennek a játéknak nem csak időre van szüksége,hanem egy normális csapatra aki foglalkozik vele,és ameddig ez a senkiházi Rocket vezeti az egészet... Addig marad ilyen amilyen most. Semmi előrelépés nem lesz.
  • N3suten
    #4366



    Ahol felüti a fejét a kereslet ott előbb utóbb előkeveredik a kínálat ...
    A kínálat pénzhozamot eredményez és a velejáró vérszemet ...
    A vérszem okozza a kínálat ,kereslet nélküli megjelenését ...
    Ami a jelenhelyzetet vonja maga után ...
  • denevérember
    #4365
    Még talán annak is jobb a supportja mint a Dayz-nek..
  • bosco05 #4364
    Jaja :D A negyede már Rustozik :D
  • Zero 7th
    #4363
    Ezt is mondjuk mondta előre, hogy nem enged "beleugatást". Egy szintig érthető, sőt, támogatható hozzáállás, de amit helyenként művel az már nem az "eltökélt, céltudatos ember" hatását kelti, hanem a "csökönyös fasz"-ét.
  • denevérember
    #4362
    Persze ezt már én is olvastam. Reméljük a türelem egy nagyobbacska updatet terem :)
  • Árnyvadász
    #4361
    info

    Itt le van írva, mikor lehet számítani a bejelentett dolgokra. Türelem.
  • denevérember
    #4360
    Hálistennek még nem vettem meg,és Rocket hozzáállása sem ösztönöz rá... Gyűlölöm azt a palit,és nem azért mert be van sózva a seggem,és nem birom kivárni a végterméket. Hanem mert telibe leszarja az embereket,akik problémát jelentenek be,esetleges változtatásokat találnak ki. Nem nyit a játékosok felé... Egyáltalán nem..
  • Susarc
    #4359
    amennyi tartalom bennt van a játékban maximum 2 hétig köti le az embert! a több ezres streamelők is kezdenek lázadozni és mással játszani!

    aki nem vette meg nagyon jól gondolja meg a vételt! én karácsony óta nem játszottam 5 percet se:S
  • Zero 7th
    #4358
    Nem sírni kell, hanem odébbállni. :P

    Én néhány ilyen alfa/fizetős béta játékba beszálltam az elmúlt évben, ha az egyiket megunom, megnézem, hogy hol tart egy másik. Türelmetlenkedéssel csak magamat szivatnám, közben meg annyi más játék van, hogy több élet kevés lenne.
  • denevérember
    #4357
    Igazad van,egyedül azért "sír a szám" nekem is... mert az igérgetés az megy,de ezenkívül az égvilágon semmi :)
  • Zero 7th
    #4356
    Eh, mindegy, nem tudom, mire vagyok kíváncsi, meg több idő lenne kideríteni, hogy mikor hagytam abba, és hogy azóta mi történt, mint amennyit érdemes rászánni.

    Annyiból meg nem nagy baj ez, hogy mutatott egy irányt, ami népszerűnek bizonyult, lett is hirtelen egy csomó koppintás a témában. Talán egyszer kapunk egy kidolgozott, jó játékot is ebből a sandbox zombis alapkoncepcióból. :)

    Mondjuk az eddigiek siralmasak, a Dead Island (kérdés, hogy klón-e) egy Diablós grindfest, a State of Decay szinglipléjer, az Infestation Survival Stories meg még a DayZnél is nagyobb átbaszós lehúzás negyedkész játékkal. De legalább próbálkoznak...
  • denevérember
    #4355
    Most a mod-ra vagy a SA-ra vagy kíváncsi? Mert a modot oct 23.án frissítették utoljára. Itt van a changelog:http://forums.dayzgame.com/index.php?/topic/149928-dayz-mod-1803-hotfix/

    Az SA-hoz viszont semmi új... Csak egy lista,hogy mit terveznek. Elszomorító... :(
  • Zero 7th
    #4354
    Nem tudom, nekem is nagyon vontatottnak tűnik ez a fejlesztés. Ami azt illeti, fura is, hogy a mod hirtelen a semmiből meglepően játszható állapotban érkezett, aztán gyakorlatilag azóta semmi érdemleges nem történt vele. Amit én a kb egy hónap játékom alatt fejlődést láttam, az annyi volt, hogy elvették a kezdő makarovot és babot, meg került a játékba balta. Talán még valamit a tárakban lévő golyók számolásán mókolt, meg sűrűbb lett a bab. Ennyi, kész, többre nem emlékszem.

    Ja, meg bejelentette, hogy lesz kutya. Az belekerült végül?
    Meg látom, hogy lett konzervnyitó, hát az valami csodálatos.

    Van azóta valami említésre való fícsör?
  • denevérember
    #4353
    Csak érted... Nehogymár azután menjen el tőle a kedve,hogy bezsebelt nem kis pénzt,és igérgetett nem kis dolgokat utána. Figyeld meg,eltelik most X idő,és valamikor majd hó végén előáll egy 2mb-os fixel ami nem javít majd semmit csak előhúz még nagyobb problémákat (tudom hogy alfa) de amikor megjelent a játék a rá következő 3 napban 3 update egyből jött hozzá,nem kis listával. Mostanra hová lettek ezek?
  • Zero 7th
    #4352
    Ez a csóka saját kis hobbiprojektje volt, valószínű így, hogy kötelesség lett belőle, a kedve is elment tőle rögtön.

    Egyébként tehetséges a csóka, mint dizájner, de nem zseni. Az alapötlet kiváló, a hangulat nagyon el lett találva, a játékmechanikák egy része teljesen frappáns... egy másik részük idegesítően idióta, és a végjáték végképp koncepciótlan.
    Egyéni projektnek példás, igazi, "nagy" játéknak meg kevés. Ahhoz szerintem kéne mellé egy nagyobb fejlesztőgárda, egyszemélyesnél kicsit nagyobb kreatív stábbal. A haladáshoz meg egy csapat programozó.
  • denevérember
    #4351
    Nekem picit úgytűnik,hogy most hogy elérték az egymillió eladott példányt még jobban nem akarnak foglalkozni a játékkal. Rocket-nek is a twittere nincs tele mással mint hogy ide utazok oda utazok... De ha valaki rákérdez a játékra,vagy talán csak egy újabb frissítésre semmire sem válaszol. Értem én hogy nem megy ez egyik napról a másikra,de legalább valami életjelet adnának.. Brutálisan rossz a support. Teljesen az az érzésem,mintha csak muszájból csinálnák a játékot...
  • SweeneyTodd
    #4350
    Akkor pedig elnézésedet kérem, nem vagyok tisztában a Modos verzióval, le ragadtam akkoriban az ISSnél , a Mod kimaradt az életemből, és így első neki futásra a SA bejött, sok fantázia van benne, új dolgo volt nekem ez a minden zsebembe fér valami "kincs" , konzerv kinyitás, eltört láb sinbe rakása stb.. igaz viszonyítási alapom csak az ISShez meg a State of Decayhoz van.
  • Zero 7th
    #4349
    A modot toltam hónapokkal ezelőtt, nem az SA-t, nyilvánvalóan.

    Azt meg nem tiltottam meg, hogy neked tetsszen a dolog, csak leírtam, hogy nekem unalomba fulladt a végjáték céltalansága miatt, és hogy elég szomorú, hogy azóta sem változott ez a dolog, még gondolati szinten sem.
  • SweeneyTodd
    #4348
    Helló Sziasztok !
    Tegnap meg vettem végre én is a SA. nekem nagyon tetszik, sokat ISS-eztem elötte, ég és föld a kettő.

    Az elöttem szólót nem értem, azt mondod hónapokkal ezelött abba hagytad a játékot, egy hónapja sincs a SA steam storeban, amúgy meg picit vissza pörgetve a fórumot mindeki elégedetlen ,hogy így rossz úgy rossz, le volt írva mit vásárolsz vagyis egy nagyon kezdetleges BUGhalmazt, valahol még olvastam bétába is év végére tervezik majd át tenni,

    na mindegy kár újra és újra leírni, én nem győzőm csodálni még ezt az alphát is, mindig is tetszettek az ilyen szabadon bejárható túlélős játékok, mindig a GTA korszakra gondolok vissza amikor kidobták a San Andreast, hatalmas bejárható terület, rengeteg tenni való, Dayzhez kanyarodva meg a zombik.
    ISSel töltöttem el elég sok időt, de sajnos nagyon nagy csalódás tele nagy kijelentésekkel amiből jó ha a 1/3 elkészül és bekerül, remélem , hogy ennek a játéknak nem ez lesz a sorsa.
  • Zero 7th
    #4347
    Olyan, mintha hosszú távra terveznének egy engine-t. Megcsinálják, hogy majd évekig jó lesz.
    Aztán nem használják évekig, minimális tartalmat még kibasznak hozzá, aztán elkezdik megint mókolni a grafikus motort.

    A Flashpoint még jól működött ebből a szempontból, az tényleg évekig fasza volt, és sorban jött is hozzá az anyag. ArmA1-gyel már úgy jártam, hogy "jól van, félreteszem, mire lesz rá gépem", és mire lett rá gépem, már az ArmA2 volt az aktuális.
  • JanáJ
    #4346
    bezony. irreális géppel megy az arma, csak a magyarok pénztárcája nem erre van - sajnos - méretezve
  • Zero 7th
    #4345
    "Ha kicsit népesebbek lesznek a szerverek és némi értelme is lesz játszani"

    Én soksok hónappal ezelőtt pont ezzel a reménnyel függesztettem fel a játékot. Hogy idővel talán lesz majd értelme, nem csak egy iszonyat körülményes deathmatch.
    Azóta nem nagyon érzem, hogy fejlődne a dolog.
  • bosco05 #4344
    Igazából a DayZ-vel nekem jelen állapotában annyi bajom van, hogy értelmetlen és unalmas a számomra. Rohansz rohansz rohansz, lelőnek a semmiből kezded előről... Nekem ez nem pálya. Ha kicsit népesebbek lesznek a szerverek és némi értelme is lesz játszani (Beta, vagy Release), akkor biztos fogom tolni a DayZ-t is. Rustban egyelőre több fantáziát látok :) Na de bocsi az offért :)
  • BEAST #4343
    A gyűjtögetés/craft tényleg jobb a Rustban, de ha túlélés/harc akkor egyértelmű, hogy DayZ.
  • bosco05 #4342
    A Rust a Garry's mod készítőinek az új játéka, bár a DayZ-hez hasonlóan Alpha verziós tapasztalataim alapján sokkal inkább játszható és élvezhető. Kicsit olyan mint ha a DayZ megszeretkezte volna a Minecraftot :)
  • Susarc
    #4341
    http://www.twitch.tv/lirik

    már fáj a hasam a röhögéstől ez az ember egy ISTEN :D:D bár most valami RUST-al játszik,de meghalok a röhögéstől ez is survival zom,bi játék
  • JimKirk
    #4340
    Ezt ide akartad?:)
  • JanáJ
    #4339
    ha csaK RÓLUNK A "BALKÁNRÓL" BESZÉLSZ, AKKOR IGEN :-) -caps
  • Zero 7th
    #4338
    Ettől mondjuk agyfaszt is lehet kapni, általában vagy két évvel későbbi, jelenleg még nem létező konfigra fejlesztenek, de mire a világ hardverteljesítménye éppen behozná a motor igényeit, kiadnak egy újat, ami szintén használhatatlan lesz még két évig.
  • denevérember
    #4337
    Következő frissítésről van valami hír? Nem különösebben új contentre gondolok,hanem esetleges létező hibák javítása stb.. Elég nagy csend van most a játék háza táján.
  • Torzonborz
    #4336
    Egy próbát szerintem megér.
    Én most néztem meg egy elég gyenge konfigon :
    AMD Athlon x64 4400+ 2.3 Ghz
    4 Gb ram de még csak 32bites Win7 van fent szóval 3 gb-ot lát
    Radeon HD 6670 1 Gb DDR5 vram

    1280*1024-es felbontással mindent kikapcsolva vagy alacsonyra véve szépen futott akadás nélkül.
  • Susarc
    #4335
    LIRIK:D édes Istenem sírva röhögök ezen az emberen! mekkora forma!!:D:D
  • JimKirk
    #4334
    Jogos!