4614
DayZ - Zombie apocalypse online FFA permadeath survival (Arma II mod)


DayZ WIKI



\" target=\"_blank\">DayZ kezelési videó guideok



DayZ térkép 1  |   DayZ térkép 2



Helikopter roncsok térképe



DayZ Teamspeak szerver: 80.249.163.55:1111

  • Laza
    #2653
    Hátha ki szoktad osztogatni a bringákat :)
    Ami egy tisztás közepén egy bokorban van az tabu :D :D
  • gvarga12
    #2652
    hat ja eppen legiccselt a hatizsak a hatamrol Stary satrai kozott
    erre Hunter jol lekaszalt...
    egyebkent eleg sok lootot lattam lebegni a levegoben ez ilyen szerver specifikus glitch??? eddig csak errefele lattam mashol nem
  • Laza
    #2651
    Zombi vagy player? :)
    Hol a hullád? :D
  • Fabio Capello
    #2650
    Welcome to DayZ :3
  • gvarga12
    #2649
    R.I.P hat ez rovid eletu kari lett...
  • Fabio Capello
    #2648
    Látom, de minek nézegessem :) Az egyetlen dolog amit meg szoktam nézni, hogy van e Ural spawn, a nagy csapatlétszámú squad miatt, illetve épp most tesztelek egy command rendszert, ami a megfelelő parancsra megmondja neked, hogy milyen járművek vannak a mapon - de nem többet.
  • Laza
    #2647
    Na, eldugtam a cangám egy bokorba, remélem senki sem fedezi fel ... bár gondolom Te látod a logokban hol van éppen :)

    Egy heli roncsnál jártam, konkrétan 3 hullám zombi jött ki belőle. Volt ott 2 FN FAL, csak az egyikhez volt 1 tár. Nagyon nem is tudtam jobban körülnézni, mert ömlöttek a zombik, csomót így is leszedtem. Ezt a rendszert még mindig nem tudom megszokni ... miért nem lehet kipucolni egy helyet és nyugodtan átkutatni? A 'valóságban' is így működne ... utálom a hasonló random enemyket egy játékban.
  • Laza
    #2646
    Gyakorolni mindenki tud a single játékban :)
  • JanáJ
    #2645
    Csak vigyázni kellene rá. Van "gomb" a kilebegtetésre, szóval odafigyeléssel bárki tudná vezetni.
  • Laza
    #2644
    Komédiás megdobott egy bringa koordinátával ... csak úgy teker a faszikám északnak :D
  • JimKirk
    #2643
    Ha valaki meg murepulni akar, akkor rakja fel a Lock On-t es elje ki ott magat.
  • JimKirk
    #2642
    Tamogatnam, hogy ugy mint regen, most is csak 1-2 fopilotank legyen. Ha meg ti nem vagytok, akkor nincs helizes.
  • JanáJ
    #2641
    Legalább tele tankolták addigra?
  • JanáJ
    #2640
    Heliből le sem szálltam volna az UAZ-ért.

    Szeretek helit vezetni. Kb a Day Z az egyetlen ahol a transzport helit lehet is használni valamire. Ezért idegel fel, hogy ha lesz, akkor másnapra már tuti tropa. Asszem le fogom nyúlni és enyim lesz a légi szállítás monopóliuma. Ryant meg Dont meg lepénzelem 1-1 éves légibusz bérlettel.
  • wardogzombie
    #2639
    El vagytok kényelmesedve az a ti bajotok.Gyalog több mindent észreveszel mint ha elsuhansz a táj felett.A minap épp rávettem két kolegát hogy fussunk végig délen gyalog csak ugy ők persze végig rinyálták az utat hogy hozni kellett volna járművet és mit ad isten elektro benzinkútnál bent áll a fehér UN-es uaz két mazsola meg buzgón tankolja.Beugrottam a kormány mögé mondom kössz skacokők meg hirtelen azt se tudták mi van lőttek is meg nem is mi pedig nagy vidáman elrongyoltunk a területről.Ezt heliből nehéz lett volna kivitelezni.
  • JanáJ
    #2638
    öööö, akkor az ötlet törölve :-)
  • Fabio Capello
    #2637
    A fene se tudja, láttad már az eredeti térképet mekkora, ott kb. bárhol.
  • JanáJ
    #2636
    már ha nem 6 bicajról van szó :-)
  • JanáJ
    #2635
    És a map határain mennyire lehet kívül? Mert ha épp van egy helink, akkor lehet megérné tenni egy nagy kört a határon.
  • JanáJ
    #2634
    Nem hiszem el, hogy a helire nem lehet vigyázni. Aki nem tud vezetni, felelőtlen, vagy csak aznap 5x-re hullik le a netről, az ne repüljön.

    A ruszkik engem - ilyen szempontból - nem érdekelnek. Múltkor két helit negyed óra alatt nyírtak ki.
  • JimKirk
    #2633
    Oda is spawnol? Az szep.........
  • Fabio Capello
    #2632
    a map határain kívül spawnolt járművek nem jelennek meg a logban.
  • Maróth
    #2631
    De ez így csak 24! :) Vagy a heli többet ér? :D
  • Fabio Capello
    #2630
    30 a verdalimit a szerveren, az általános tapasztalat azt mutatja, hogy ez az ideális szám ahhoz, hogy ne rohangáljon mindenki verdával, de épp elég ahhoz, hogy megérje vadászni rájuk.
  • Laza
    #2629
    Csak kevésnek tűnik a 70+ -os szerverekhez képest :)
    Így elég minimális az esélye, hogy valaha találok egyet ... bár talán egy bringa is jobb lenne a semminél :D
  • Maróth
    #2628
    :D Az tuti, hogy félóránként kéne restart, hogy az összetört helit pótolhassa a szerver, ha Iceman kaparintja meg. De lehet, hogy velünk is ugyanígy lesz. :D
  • Fabio Capello
    #2627
    #2625+#2626: Én csak a számot adom meg, a többit a játék dönti el. Én sem igazán vagyok elégedett a 12 biciklivel, de ha ezt dobja a gép, akkor evvan, azt nem tudom befolyásolni, hogy mi spawnoljon/mi nem.

    A helikopter pedig valószínűleg bugos, beszélek JB-vel majd ma, hogy ezzel mi is a stájsz, de nem kizárt, hogy lelimitálták egyre az eddigi három helyett. Őszintén, jobban is örülök neki, talán így egy kicsit jobban vigyáztok rá. Az egyetlen baj, hogy most éjjel-nappal hallgathatom a jégember rinyáját, akinek egy heli nem is elég, ő rögtön kettőt, vagy hármat szeretne magukat, be is ajánlotta, hogy legyen hat heli a mapon és felezünk. Persze, loot meg nem lesz a masszív delay és lagg miatt, de sebaj, mindenkinek helikoptert! :D
  • JanáJ
    #2626
    Bár ha jól emlékszem már mindegy, de a skodát nem lehetne hanyagolni? Semmi értéke. Heliből meg nem kevés egy? (Tudom valamit szétb@sz a logon :-))
  • Laza
    #2625
    Ennyi a max jármű szétszórva, vagy Te rakod be ezeket?
  • Laza
    #2624
    Üres szerveren gondmentesen lehet gyűjtögetni :)
  • Laza
    #2623
    Igen és? Az a történet még a szerver javulás előtt történt ... vagy gondoltad abban a két órában, ami eltelt a szerver megjavulása és az én bejegyzésem között, délután, szinte munkaidőben? ;)
  • wardogzombie
    #2622
    #2610
  • Laza
    #2621
    Kösz a kedves szavakat, de mintha nem ott játszottam volna előtte, csak 2 napi állt a szerver ;)
  • gvarga12
    #2620
    az is teljesen emgfelelo lenne na majd meglatjuk mikor tudok lenni
  • Fabio Capello
    #2619
    istenem...
  • preti96
    #2618
    De azt tudja-e az admin úr hogy a heli szét durrant.:D
  • Fabio Capello
    #2617
    Járműben max bringát tudok felajánlani :D

    UAZ(2), ATV(4), Skoda(3), Motorcycle(2), Bike(12), UH1H-DZ(1)
  • gvarga12
    #2616
    nah kedvel a szerveretek
    balotan a repteren GPS ez volt az elso amit talaltam :)
    aztan AK
    alice pack meg heli crashbol FN FAL
    fent staryban meg sator

    mind ezt ropke 3 ora alatt

    jarmuvel viszont nem igazan talalkoztam... meg playerrel se
  • wardogzombie
    #2615
    Hagyd ő szeret szenvedni már sokan mondtuk neki hogy jöjjön de látod inkább harcol egy hackerrel
  • Fabio Capello
    #2614
    cukkerek :3

    Nálunk mindig szívesen látunk, de ezt tudod te is. Buszt viszont ezúttal nem tudok felajánlani, nincs a mapon, úgy néz ki :D