4614
DayZ - Zombie apocalypse online FFA permadeath survival (Arma II mod)


DayZ WIKI



\" target=\"_blank\">DayZ kezelési videó guideok



DayZ térkép 1  |   DayZ térkép 2



Helikopter roncsok térképe



DayZ Teamspeak szerver: 80.249.163.55:1111

  • ToMy_
    #2853
    Ha DZCommanderből nem látom a Gamernight Taviana-s szervert, az azért van, mert nem megy perpillanat, vagy azért mert alma vagyok?
  • JanáJ
    #2852
    arma akció
  • Fabio Capello
    #2851
    Igen, csak átömlesztéssel, vagy totális karakter resettel.
  • ToMy_
    #2850
    Egy kérdésem lenne:
    a karakterem elkapott valami nagyon csúnya bőrbajt, és kénytelen lett eltakarni az arcát mindenféle rongyokkal.
    Ettől valahogy meg lehet szabadulni? Frusztráló, hogy senki nem akar szóba állni vele, biztos a fertőzésveszély miatt...
    Csak az a módja, hogy vérátömlesztéseket adok rászorulóknak, sokat, jószívvel?

    Amúgy nem, nem vagyok olyan, csak játszottam párszor a nagylétszámú ES szerveren, és ott előbb lövés van, aztán kérdezés, ott szedtem össze ezt a jónagy mínuszos humanity-t.
  • wardogzombie
    #2849
    van egy uj francia klán valami staff vagy mi ők nagyon barátságosak ne daráljátok már le őket légyszi máshonnan ismerem őket jó arcok mind
  • Fabio Capello
    #2848
    n00b.

    Jah, külföldiek is elkezdtek feljárni, sőt, a ruszki hadosztály is képviselteti magát.

    Majd beszéljünk, van egy pár dolog az új kliensben, amit tisztáznunk kell.
  • Ryan626
    #2847
    Sziasztok!

    Megy ezerrel a játék Taviánán?:) Ne haragudjatok,hogy nem tudtam felmenni a hétvégén de valami teljesen összekutyulódott az arma fájlokkal,már 2x újra raktam de még mindig nem hajlandó csatlakozni... :/
    Szóval jövök,amint működésre tudom bírni a játékot. :D

    Ryan
  • wardogzombie
    #2846
    de van most hogy mondod megrendelem az uj vasat
  • Maróth
    #2845
    Azért se!
  • denevérember
    #2844
    Már megint itt lógsz? :) nincs jobb dolgod?
  • wardogzombie
    #2843
    Takarodjatok havat lapátolni!
  • wardogzombie
    #2842
    "Úgy tudom hogy a tavianat nem szabad a dayz commanderrel vagy a sixupdate-errel leszedni mert nem lesznek hangok meg az egyedi járművek se láthatóak."-ezt cáfolom le van tesztelve és hibátlan
  • Laza
    #2841
    Ok, akkor az kirr.
  • Fabio Capello
    #2840
    Nem nagyon vannak róla ismereteim, én tősgyökeres Chernarus játékos vagyok :)

    Ezen a mapon friss karakterrel kezdesz, de a Chernarusos karaktered elmentődött, ha visszakerül az a map, onnan folytatod ahol abbahagytad.
  • Laza
    #2839
    Pedig a hivatalos oldal is a Commandert írja, nincs is náluk fenn a kliens.
  • tutituti
    #2838
    eddig mindet kipróbáltam.Celle kb annyira jó hogy pár órát játszon az ember vele.
    viszont a Taviana meg a namalsk szerintem hihetetlen hangulatosak lettek.

    Úgy tudom hogy a tavianat nem szabad a dayz commanderrel vagy a sixupdate-errel leszedni mert nem lesznek hangok meg az egyedi járművek se láthatóak.

  • Laza
    #2837
    És ez a map jó?
    Én eddig csak a Fallujah és Lingor mapokat próbáltam, de egyáltalán nem jött be a hangulat sem az egész terep, semmi.

    Ja, és a régi karit buktuk?
  • wardogzombie
    #2836
    Az tök teljesen mindegy ha csak a vinyódon fog porosodni.
  • Fabio Capello
    #2835
    dayztaviana.com, érdekes, sokan panaszkodtok hogy nem megy, nekem meg simán felment O.o
  • denevérember
    #2834
    DayzCommander-el töltöm le a Taviana-t de mikor eléri a 100%-ot kiírja hogy hibás a file... Valami ötlet? Vagy esetleg manuálisan máshonnan be tudom szerezni?
  • otisz111
    #2833
    Sátrat supermarketben elég nagy valószínűséggel találhatsz.
  • sebi89
    #2832
    még egy kérdés, sátort merre lehet találni, mert már egy csomó települést átkutattam és semmi. eseteleg military base-on?
    egy helyet érdemes bizonyos időközönként átkutatni? tehát a cuccok bizonyos időközönként ujra spanolnak vagy csak szerver restart után?
  • Fabio Capello
    #2831
    sorry, elírtam, a béta patch 98866
  • Fabio Capello
    #2830
    Gamernight közlemények

    -A szerverünk a mai naptól teszt jelleggel DayZ Tavianát futtat, aki szeretné kipróbálni / a szerveren játszani, az telepítse fel. A verziószámok: DayZTaviana - 1.7.4.4 (A dayztaviana.com verzió). Béta patch: 99202

    -Új admint neveztünk ki, Wardog személyében - őt ismeritek itt SG-n - ha bármi gond van, immáron hozzá is fordulhattok, ígérem, nem fog lelőni az AKM-el, maximum értesít engem a problémáról, ha olyan a gond.

    Szokás szerint, bármilyen kérdéssel kéréssel bátran forduljatok hozzánk, amin tudunk, segítünk :)
  • Fabio Capello
    #2829
    Igen, csak sátorban - vagy autóban.
  • sebi89
    #2828
    lenne egy kezdő kérdésem: a cuccaimat csak sátor segítségével tudom elraktározni későbbre vagy halál utánra? ha ledobom a földre eltűnnek?
  • Fabio Capello
    #2827
    Update hamarosan:

    * [NEW] Weapon - Sa58P_EP1. (Military)
    * [NEW] Weapon - Sa58V_EP1. (Military)
    * [NEW] Weapon - Sa58V_RCO_EP1. (MilitaryS)
    * [NEW] Weapon - Sa58V_CCO_EP1. (MilitaryS)
    * [NEW] Weapon - G36C. (HeliCrash)
    * [NEW] Weapon - G36C_camo. (HeliCrash)
    * [NEW] Weapon - G36A_camo. (HeliCrash)
    * [NEW] Weapon - G36K_camo. (HeliCrash)
    * [NEW] Weapon - M40A3 (MilitaryS)
    * [NEW] - Ability to flip ATV's.
    * [NEW] - Zeds spawn while in vehicles.
    * [NEW] - Zeds mow have the ability to damage vehicles. This is limited to glass only once glass is destoryed players within will be damage.
    * [NEW] - Zeds now have the ability to pull you from open vehicles.
    * [NEW] - In combat bot added if your in combat and logoff your player will be replaced with a bot that can still be looted and killed.
    * [NEW] - New Load screens added to show timeleft for combat logging.
    * [UPDATED] - BAF_L85A2_RIS_CWS replaced with BAF_L85A2_RIS_Holo. (HeliCrash)
    * [UPDATED] - Added a much faster login process.
    * [UPDATED] - Limted amount of ammo found with weapons.
    * [UPDATED] - Gender selection images updated thanks Des.
    * [UPDATED] - Updated infection chance during zed attacks from 1/1000 to 1/50.
    * [UPDATED] - Changed Loot tables to increase the supply of Antibiotic drops.
    * [UPDATED] - Combat Mode is now effected by everything you do and everything done to you (example any kind of damage).
    * [UPDATED] - Bots will lie down on player dissconnect.
    * [UPDATED] - While bots are active all gear is synced in real time as if the bot was a normal player removes dupping issues.
    * [UPDATED] - Max local zeds updated based on the area your in (example CityCapitals - 100, City's - 80, Village's - 60 (Old Local Zed count was 40 at any location that has buildings)).


    * [Fixed] - Zeds hearing should now be fixed.
    * [Fixed] - Temperature icon color now ranges from iceblue (cold) to red (hot)
    * [Fixed] - German Tranlations updated.
    * [Fixed] - mi17 gunner seat is now fixed (you no longer stand outside)

    * [REMOVED] - BAF_L85A2_RIS_CWS (Based on poll)
    * [REMOVED] - Banned m136 as it never really worked and served no real purpose.


    + új UI ikonok:

  • JanáJ
    #2826
    milyen modot kér?
  • Norbii
    #2825
    Üdv!

    Tegnap vettem meg a combined csomagot Steamen és ugyanaz a problémám mint otisz111-nek ( #2805). Megcsináltam amit neki írtatok ( #2810) De még így is azt a hibaüzenetet kapom, hogy bad version...ha pedig nagy nehezen felenged valahova ahhoz meg valami modot kér. DayZCommanderből felraktam minden modot és patchet amit ajánlott. Egyéb ötletek?
  • wardogzombie
    #2824
  • JanáJ
    #2823
    heh? mit beszélni plíz?
  • wardogzombie
    #2822
    nem dobálja kaviccsal a repülőt
  • Laza
    #2821
    Szavazzatok:

    http://www.moddb.com/mods/dayz
  • JanáJ
    #2820
    Svédországban élő, magyar szülő kint élő gyermeke. Jó gyerek, csak kicsit trigger hapy.
  • Laza
    #2819
    Elég kevés infót csepegtetnek ahhoz képest, hogy elvileg már ki kellett volna jönnie ... legalábbis azt hitte a kis barátunk, hogy ki tud jönni vele :)
  • gvarga12
    #2818
    remek jol hangzik viszont > eleg nagyot harapnak csak bele ne torjon a foguk
  • Laza
    #2817
    Novemberi report a standalone munkálatairól:
    http://dayzdev.tumblr.com/post/36771692833/dev-report-november-2012
  • Laza
    #2816
    A srác 'határon túli' magyarszki? :)
    Érdekesen töri a nyelvet.

    Mondjuk ez már kiderült a múltkor is, mikor a térképen bejelölt nekem egy biciklit, oda megyek és kérdezem chaten, 'merre van pontosan a bringa' ... értetlenül válaszol, hogy nem tudja miről beszélek, mondom neki hát 'a bringa hol van?' ... megint nem érti, majd visszakérdez, hogy 'mi az a bringa?' :D
  • Cimbi
    #2815
    ez nekem is megvan nagyon jo kis progi gyakorolni:D
  • wardogzombie
    #2814
    Comédiás barátunk érdekes trainer videója.