4614
DayZ - Zombie apocalypse online FFA permadeath survival (Arma II mod)


DayZ WIKI



\" target=\"_blank\">DayZ kezelési videó guideok



DayZ térkép 1  |   DayZ térkép 2



Helikopter roncsok térképe



DayZ Teamspeak szerver: 80.249.163.55:1111

  • wardogzombie
    #2893
    elfelejtettük befizetni
  • csanyigabor
    #2892
    Ááá értem, na akkor várjuk a januárt :D.
  • Fabio Capello
    #2891
    Nem, sajnos a karácsony kifosztotta mindenki pénztárcáját, így nem igazán jött össze a keret a havidíj kifizetésére.

    Viszont januárban mindenképpen folytatjuk! :)
  • csanyigabor
    #2890
    Sziasztok, nem megy most a Gamernight szerver ?
  • Fabio Capello
    #2889
    én. :3
  • ToMy_
    #2888
    Ki dugta el az összes járművet Taviana-n?
  • Maróth
    #2887
    De egyébként, ha kicsit visszaolvasnál, akkor az összes eddig feltett kérdésedre megtaláltad volna a választ. Igazán jó lenne, ha nem kéne az alapkérdéseket 1000-szer elmondani újra és újra.

    Tessék olvasgatni hölgyek és urak, mielőtt kérdeztek! :D
  • Maróth
    #2886
    Mivel az OA játék kódját figyeli a rendszer és nem az alapjátékét, így igen, meg kell legyen az OA eredetiben.
    Single playerben is nyomhatod, de max. úgy, hogy az editorban beraksz zombikat. Az úgy meg szerintem nem valami élvezetes.
    Amúgy meg játszhatod egyedül is, nem kell csapatba beállnod. Meg, ha olyan szerverre lépsz fel, ahol nincs fent senki, vagy 1-2 ember van fent, akkor relatíve egyedül játszol. :)
  • kifli
    #2885
    multi igen. Csak arma2-vel nem megy. Ha jóltudom csak oa-val és arma2 free-vel működésre lehet bírni.
  • deestroy
    #2884
    és ez csak multiplayer? mert az O.A. nincs meg. de csak a mód miatt nem vásárlom meg... érdekel menne-e.
  • kifli
    #2883
    combined operation kell neki.
    Azaz arma 2 és oa is.
    Egyébként az arma2oa exe mappájába kell betenni a @DayZ mappát. Majd parancsikonnal szórakozni, vagy arma2 launcherel elindítani.
  • deestroy
    #2882
    Hali! Ez a mód a sima ARMA II-vel megy? És csak multiplayer??? Hova másoljam hogy működjön? Köszi előre is!
  • wardogzombie
    #2881
    Egyszer sikerült rávennem hogy énekeljen voicechaten és ugy tök normális a hangja de mikor csak ugy spontán beleszól a mikrofonba hát nem tudom mit gondoljak.Mindenesetre röhejes.
  • JanáJ
    #2880
    Mi a bajod a mély, dörmögi hangjával.
  • ToMy_
    #2879
    Tegnap este majdnem felröhögtem hangosan, amikor Natasa a vérátömlesztés után megszólalt. Erre azért nem számítottam...
  • Maróth
    #2878
    De, ha találsz nagyobb táskát, ami már legalább 10 slotos, akkor már belefér. :)
  • ToMy_
    #2877
    SD fegyvert én eddig csak a kincses kalendáriumban láttam...
    Illetve még egyszer lőttem is egyet magamnak egy mozgó bokortól.
  • ToMy_
    #2876
    Amúgy körbejártam a témát: a balta primary fegyverként van kezelve, ha leveszed az övről, és ettől kezdve a másik primary fegyvert vagy a zsákba kell eltenni (az alapba ugye almás berakni, mert az csak 8 slot) vagy lerakod a földre (de csak inventoryval: először puska jobbról átrak balra, aztán balta levesz az övről), vagy búcsút intesz neki.
  • wardogzombie
    #2875
    Akkor se muszály ölni ha népes helyen vagy.Te mondtad-ninnya.Hát ninnyázz lopakodj sd fegyverek is vannak.Bár én inkább a harci szimulátor részéről közelitem a dolgot mint a szörvájvör részéről.De egyébként értem mire gondolsz.
  • ToMy_
    #2874
    Naja. De a fejsze azért jó ám ninnyamódra fejbeverni a zedeket, úgy, hogy nem szalad oda hirtelen az egész város. Nem szeretem felhívni magamra a figyelmet a durrogtatással, pláne ha népes helyen vagyok.
  • Fabio Capello
    #2873
    minek, ha vannak csapattársak, akik vágnak fát helyetted? :D
  • wardogzombie
    #2872
    Ezért nem használok lőfegyveren kívül más haszontalan eszközt.Fejsze minek?Jó tudom húst sütni kell a favágáshoz na de ott az a rengeteg konzerv ami hidegen is nagyon finom.Tessék megenni szépen a babfőzeléket!!!
  • ToMy_
    #2871
    Maroklőfegyvernél okés, van rá definiálva gomb, és azzal váltogatok. De a baltánál előbb kell egy inventory-ban elkövetett jobbklikk, hogyaszongya "remove from toolbelt", ekkor kerül kézbe, és ekkor tűnik el a puska a zűrben.
  • JanáJ
    #2870
    Elvileg vállra veszi, mintha pl a maroklőfegyvered vennéd elő. A bugokról nem tudok, kérem kapcsolja ki.
  • ToMy_
    #2869
    Ehhez kapcsolódó a következő kérdés is: van nálam egy puska, de kellene a baltát kézbevenni. Ilyenkor a puskának helló? Nem megoldható, hogy puska vállra, balta kézbe?
  • ToMy_
    #2868
    Az bug vagy feature, hogy a feszítővas + puska lehet egyszerre a kezemben (váltás köztük úgy, ahogy pl. flare-re is lehet váltani) viszont baltát övről kézbevéve a puska eltűnik a mélyürben?

    Ja, és ez a feszítővas + puska kombó is érdekes eléggé, látszólag a puska van a kézben, de "lövésre" suhint egyet a vassal...
  • Fabio Capello
    #2867
    dupla Ctrl
  • skymannn
    #2866
    Srácok melyik gombbal tudom leengedni a fegyót(tehát nem berakni a táskába, hanem a kezemben marad csak nem tudok rögtön lőni vele)? Nem találtam a controlsban. :D
  • wardogzombie
    #2865
    Hát igen van egy érdekes színvilága az tuti de az egész olyan mint egy warfare.
  • Maróth
    #2864
    Szuper! :) Kellet már egy hajó! :D
  • ToMy_
    #2863
    Kell egy kis változatosság. A Wastelands-et is kipróbáltam, az is elég vicces.
  • wardogzombie
    #2862
    Köszi
  • Fabio Capello
    #2861
    Újabb frissítés a Gamernight szerveren:

    -Taviana spawnbugok javítva
    -A "járműpark" bővítése, 3-4 új, engedélyezett járműtípus hozzáadása
    -Játékteljesítmény javítása
    -Szerver-kliens közti bugok javítása
    -Új AntiCheat és BEC hozzáadva

    Játékverzió: Taviana 1.7.4.4
    Bétapatch: 99806

    Ha bármi kérdés, probléma van, tudjátok kikhez lehet fordulni, jó vadászatot mindenkinek :)
  • wardogzombie
    #2860
    Tök jó na végre egy öreg róka.Bocs ha túl szájbarágósan magyaráztam de már túl sok volt a "honnan töltsem le a játékot" színvonalú kérdés.De hogy hogy zombizol?Nem gondoltam volna hogy bejön ez a stílus.
  • wardogzombie
    #2859
    Na ne szórakozz te vagy az?
  • ToMy_
    #2858
    Szándékosan játszottam, nem véletlenül... :)
  • wardogzombie
    #2857
    Nem játszottál te véletlenül IC Armában?
  • ToMy_
    #2856
    Triviális dolgokkal azért tisztában vagyok :)
    Most éppen látom, de kb. 2 órája ugyanilyen beállításokkal nem látszott.
  • wardogzombie
    #2855
    semmit se kell kipipálni a szerverkeresőben pinghatárt maxra játékos szám 0-128ig és any modra állitva látnia kell.
  • wardogzombie
    #2854
    inkább körte