4614
DayZ - Zombie apocalypse online FFA permadeath survival (Arma II mod)


DayZ WIKI



\" target=\"_blank\">DayZ kezelési videó guideok



DayZ térkép 1  |   DayZ térkép 2



Helikopter roncsok térképe



DayZ Teamspeak szerver: 80.249.163.55:1111

  • Laza
    #3133
    Azért h a munkahelyen ne játsszál :D
  • Laza
    #3132
    Ennyire unatkoztok? :)
  • Maróth
    #3131
    Csak a szokásos Zalán vs. Comédiás! :D
  • wardogzombie
    #3130
    Ha egyszer elfogyna minden élelem a földön az emberek egymást kezdenék elfogyasztani.A dayzben ha elfogynak a kilőhető játékosok a squad tagjai egymás ellen fordulnak.Ezek már az őrület jelei?
  • wardogzombie
    #3129
    Ott valami piszkosul össze van kutyulva akkor
  • Susarc
    #3128
    szóval a munkahelyen csak Arma2-m volt dayZ sehol...most hazajöttem visszaraktam a gépet most van DayZ viszont Arma2 singleplayer az nincs/ezt idág észre se vettem:P/:D WTF????
  • Susarc
    #3127
    köszönjük....
  • KiruHoshino
    #3126
    A Standalone DayZ még meg se jelent. XD így nem vehetted meg. Maximum az Arma 2-t. :)
  • Susarc
    #3125
    WTF??? hol a DAyZ-m? otthon kihúztam a gépet itt meg bedugtam:P az úton lemászott a vinyóról?? WTF?

    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_1_22_j6rloxucuy.jpg
  • Susarc
    #3124
  • Susarc
    #3123
    Steamen vettem a DayZ-t...most behoztam melóhelyre és nem akar elindulni...létezik,hogy csak 1 IP-ről tudom futattni?vagy van valami trükk?
  • Laza
    #3122
    Áhh, most láttam h írtál, csak nem néztem a chatet, annyira belemerültem a játékba (egyik örök kedvenc RPG-m :) )
    Még azt is elfelejtettem, h újra van szerver :D
  • Fabio Capello
    #3121
    Random agyfasz:

  • kissssss
    #3120
  • Maróth
    #3119
    A bogarak viszik el, úgyhogy bug. :D
  • JanáJ
    #3118
    debug elvileg már nem lesz.

    Azt meg nem nevezném bugnak, ha a lejtőn lecsúsznak a cuccok :-)
  • Laza
    #3117
    Én a múltkor kikukáztam a fenébe a snipert, kell a francnak ... csak a helyet foglalta :)
    Inkább egy assaultot meg egy hangtompítós fegyvert (pl MP5) viszek magammal. 'Lakott területen' nem szarakodok meg kerülgetem a zombikat, a hangtompítóssal mind kap egy fejlövést és kész :)
  • Fabio Capello
    #3116
    Örömmel jelentem, hogy megint fut a Gamernight szerver - az ip:

    5.153.13.115:3357

    Várunk mindenkit! :)
  • KiruHoshino
    #3115
    M4A3 CCO és a Remington shotin is van lámpa.
  • Maróth
    #3114
    Volt, amelyiken volt ilyen, de azokat a fegyvereket kivették (ha jól tudom). Csak a G17-en van lámpa, amit az L betűvel tudsz felkapcsolni, ha a kezedben van.
  • Susarc
    #3113
    fegyókon lézert/lámpát lehet használni vagy csak kozmetika?
  • Susarc
    #3112
    jó csak én taktikai szempontból szeretnék 2 fegyvert magamnál /sniper szerűség meg egy assault fegyó/ és ha a hegyoldalba kell a sniper vagy a géppuska ott nemlesz aszfalt meg egyenes út:P Épp ma realizáltam mikor este a hegyoldalban chemlightal baszakodtam,mert mikor ledobtam őket egyszerűen lecsúsztak a hegyoldalon:D
  • Maróth
    #3111
    Ha aszfalton, vagy sima földön rakod le, ahol nincs fű és vízszintes a talaj, akkor elvileg nem tűnhet el.
  • Susarc
    #3110
    O nagyon köszi:)
  • otisz111
    #3109
    Mindig a táskából kell elővenni a fegyvert. Tehát arra kell kattintani ami éppen a táskában van. Ekkor kicseréli egymással a kettőt. Ha a kezedben lévőre kattintasz, hogy betegye a táskába, akkor azt ami benne van nem veszi elő, hanem elpusztítja és a helyére berakja a másikat.

    Én is eltüntettem pár fegyvert így. :D
  • Susarc
    #3108
    tenkes...csak félek a földre rakástól is már tűnt el úgyis cumó:(

    debug monitor még mindig nincs?
  • tutituti
    #3107
    ace modnál volt jó ,mert hátra lehetett rakni.igaz kilépéskor elbukta az ember de addigra azért egy sátrat vagy kocsit össze lehetett kukázni :)
  • Laza
    #3106
    Én úgy szoktam, h ami a kezemben van földre ledob és úgy veszem ki a táskából kézbe a másikat ... majd felveszem a földről amit ledobtam.
  • wardogzombie
    #3105
    10
  • Susarc
    #3104
    néhány buta kérdés:P a main fegyómat,hogyan tudom úgy lecserélni egy másik mainre pl. PKM-et akarok cserélni m16-ra ,hogy azt ne dobja le a földre és ne vesszen el? már 2 kurvajó fegyvert buktam azalatt a 3 nap alatt,hogy játszottam /m14 meg KSK/,mert snipeolni szerettem volna kinyitottam a hátizsákot és eltűnt:S van valami trükk? egy fegyver hány táska slotot foglal? 6? /sry üresen nem próbáltam ki még,hogy megszámoljam és nem merek a földre rakni semmit,hogy nehogy eltűnjön:P/
  • KiruHoshino
    #3103
    Töltsd le ezt: https://github.com/conan513/DayZ-Private

    Másold be a fájlokat az arma mappájába.
    Futtasd a dayz_server_setup.bat
    Szerver telepítése után tiltsd le a 29910-es UDP portot.
    dayz_server.bat -al indul a szerver (Erős gép kell hozzá)

    dayz_1.chernarus - Itt tudod módosítani a szerver adatait. Tört játéknál a BattlEye értéke legyen 0

    Ennyi.



  • szatomi30
    #3102
    Sziasztok!
    Hogyan tudnék tört szervereken játszani?
    A Combined Operations fent van, a mod is, a beta patch is.
    Előre is köszi! :)
  • JanáJ
    #3101
    nem akartam elorozni más dicsőségét, hogy megtalálta, meg így sokkal izgibb volt, nem?
  • Lunki88
    #3100
    Valaki meg tudná mondani hogy a dayztaviana.com és a dayztaviana.eu modok között mi az érdembeli különbség?
  • Maróth
    #3099
    Az! Éjjel féltem, hogy felébresztek itthon mindenkit annyira röhögtem. :D
  • wardogzombie
    #3098
    Paycer egy fenomén ha trollkodni kell
  • Maróth
    #3097
  • Maróth
    #3096
    De ettől érdekes, hogy neked felfedezned. :D
  • Laza
    #3095
    Anyám, ez aztán az info/link-lánc :D
    Még a végére teszed, hogy 'a GamesGate-n', és megspórolsz nekünk egy csomó kattintást :D
  • JanáJ
    #3094
    akciós arma 40% kedv.