4614
DayZ - Zombie apocalypse online FFA permadeath survival (Arma II mod)


DayZ WIKI



\" target=\"_blank\">DayZ kezelési videó guideok



DayZ térkép 1  |   DayZ térkép 2



Helikopter roncsok térképe



DayZ Teamspeak szerver: 80.249.163.55:1111

  • wardogzombie
    #3213
    végem van ez eddig a legjobb
  • wardogzombie
    #3212
    Kezd körvonalazódni az uj event téma készüljetek fiuk lányok szerelkezzetek fel nagy buli lesz ismét.
  • Fabio Capello
    #3211
    A térkép csak a huey roncsokat mutatja, a többi roncsot (c130, hmmwv, ural, etc) nem :)
  • ToMy_
    #3210
    Akkor fura. Az imént a krasnostavi reptér ÉNY-i végénél volt 2 db C130 roncs, az egyik loot-tal, a másik anélkül. De itt nem mutat roncsot a fenti térkép.
    Akkor értsem úgy, hogy a fenti térkép + sok más random pozíció?
    Vagy értsem úgy, hogy mászkáljak, keresgéljek, és örömködjek, ha találok, de ne keressek benne rendszert?
  • Fabio Capello
    #3209
    Érvényes, igen.
  • Maróth
    #3208
    Nem csak díszek, van loot is körülöttük. Egyiknél industrial, másiknál military, megint másnál residental. Szóval érdemes körbenézni ezeknél is.
  • Susarc
    #3207
    másnak is tetszik az összes szerveren ami ezen megy 50-60 emberke van:P:)
  • Susarc
    #3206
    én is láttam Osprey-t meg Mi24-et,de sztem azok csak diszek nem? lootot nem leltem bennük
  • Maróth
    #3205
    De úgy látom ezek eleve bent vannak. Azt hittem nekünk kell összerakni. Az lenne a király. :)
  • ToMy_
    #3204
    Ja, visszatérve a roncsokra: az itt fentebb lévő "Helikopter roncsok térképe" az érvényes a mostani konfigra is? Valamint, a roncsok hányfélék lehetnek? Mert láttam kiégett C130-at, kiégett Osprey-t, lángoló Huey-t, szétlőtt Humwee-t.
    Ezeken kívül van még más típus is?
  • tutituti
    #3203
    oké,megnéztem a videót és megváltozott a véleményem.tényleg jó ötletek vannak benne!
    De a képek először elvették a kedvemet

  • Fabio Capello
    #3202
    Szerintem nagyon jó és realisztikus az elképzelés - mindig hiányoltam a barkácsolt járműveket a DayZ-ből :)
  • tutituti
    #3201
    Csak szerintem vérgagyi ez? :)

    http://www.pcgamer.com/2013/01/28/dayz-origins-a-new-arma-2-zombie-survival-mod-inspired-by-dayz/
  • Fabio Capello
    #3200
    Most érdemes ráhajtani a crash site-okra, ott már rModos fegyverek (is) spawnolnak.
  • ToMy_
    #3199
    Hehe. A winchester szerintem az enyém volt :)

    Restartkor generálódik a loot, és utána a júzerek lerabolják az ismert katonai pontokat. Közvetlen restart után érdemes az ilyen helyekre menni, egyébként a crash-site-okkal jobban jár az emberfia.
  • Susarc
    #3198
    erről is lecsúsztam:P

    hanem mentem egy nagy kanyart Nagy reptér/Kis reptér/Stary Sobor.....és egyszerüen nincs semmilyen fegyó sehol:S:( egy AKSU-t találtam azt hali meg láttam egy Mp5-öt és egy Winchestert/ami ugye ráadásul civil fegyó/
    ennyire direkt nincsenek katonai fegyverek a szerveren? vagy ennyire peches lennék?
  • wardogzombie
    #3197
    Na sorrendben a második eventünk is lezajlott és marhára élvezetesre sikerült.A történet szerint egy amerikai titkosügynök( jómagam ) nagy erejű fegyvert akar kicsempészni csernaruszból és likvidálni kell mielőtt eléri a parton kijelölt evakuálási zónát.Az aki kilövi nyer egy fullos geart és magát a nagy erejű fegyvert jelen esetben egy m-60as géppuskát.Az üldözőket uav segitette az üldözés során ami köszönhetően Donnak időközönként pontos koordinátákat szolgáltatott a célszemély helyéről.Devil's Castle-től északra eső ponttól indulva Cap golovánál lett volna az evac zóna de menet közben hogy egy kis csavar legyen a dologban átkerült Krutoy capra.De nem szaporítom a szót beszéljen helyettem a videó Komédiás és az üldözők szemszögéből....
  • Fabio Capello
    #3196
    Igen, tudok róla hogy nem megy, porszem került a mátrixba, dolgozom rajta :)
  • Fabio Capello
    #3195
    Jó neked, még a régi Gamernight szerveren nekem a seggem alatt robbantak a kocsik általában minden ok nélkül. Azóta csak helikopterrel járok mert megtehetem

    Ne felejtsétek, délután ötkor event, fegyverkezzetek fel, szükség lesz rá!
  • Laza
    #3194
    Én nem sima 'Laza' néven játszom, szóval nem én haltam meg :)
    Már nem is emlékszem mikor haltam meg utoljára ... ja de, mikor haverral frontálisan csapódtunk egy UAZ-al a fának, de már annak is legalább 2 hónapja :D
  • otisz111
    #3193
    Guns N' Roses - Welcome To The Jungle lett volna, de sebaj. :D
  • otisz111
    #3192
    Hmm. Miért ezt a videót linkelte? :D
  • otisz111
    #3191
    Nekem ez jutott eszembe a videóról. Már csak egy Vietnam map hiányzik. :D

  • mathias trans
    #3190
    Nem mert már ez volt a harmadik repülésünk körbe
  • Maróth
    #3189
    Ahogy néztem a sidechatet nem sokan vették észre a légierőt. :)
  • wardogzombie
    #3188
    Laza lebukott
  • mathias trans
    #3187
    Egy kis repülés a HUN-EU nevezetű szerveren
  • Fabio Capello
    #3186
    Ma délután öt órakor újabb eventet tartunk a Gamernight szerveren, aki érdeklődik, sok szeretettel várjuk :)
  • tutituti
    #3185
    http://www.pcgamer.com/2013/01/25/dayz-standalone-update-improved-lighting-anti-hack-measures-and-closed-testing/
  • Fabio Capello
    #3184
    Figyelem!

    Ma este hat órakor custom eventet tartunk a Gamernight szerveren! Hogy mi lesz maga az event, az legyen meglepetés, annyit elárulok, hogy a becsületes megtaláló nagy jutalomban részesül! :)

    Várunk minden érdeklődőt! :)
  • Maróth
    #3183
    Azaz, ha szerencséd van, akkor fél óráig ott marad a holtested és talán kitudod még lootolni. Ha nincs szerencséd, akkor csak 1 percig. :D
  • Fabio Capello
    #3182
    A járművek igen. Body cleanup minden félórában van.
  • otisz111
    #3181
    Restart előtt 30 perccel, NW Airfield mellett lecsapott egy zombi, elájult és megfőtt a karakterem. :/
    A hullák eltűnnek az újraindítás után? A járművek maradnak a helyükön, ugye?
  • JanáJ
    #3180
    köszi

    gyalásó kell a zsákhoz
  • Susarc
    #3179
    az lehet,mert azt ma találtam és szögesdrótot is és azt tudtam aplikálni:P
  • ToMy_
    #3178
    Asszem mintha kéne hozzá a gyalásó is, nem?
  • tutituti
    #3177
    én simán leraktam.el is vagyok barikádozva egy szerveren a tűzoltóságon :)
  • Malakai
    #3176
    Nem ugrik az idő, pár másodpercig fekszik csak a karakter, aztán minden csudijó.
  • JanáJ
    #3175
    Nem értem az alvást, ez nem egy on line játék lesz? Mert off line nál pl: gta ugye ugrunk 6-8 órát az időben alvásonként, de itt ??
  • Susarc
    #3174
    milyen extra fegyók/cuccok lesznek?

    homokzsákot találtam,de mikor use-oltam nem történt semmi egyszerűen eltűnt:P