4614
DayZ - Zombie apocalypse online FFA permadeath survival (Arma II mod)


DayZ WIKI



\" target=\"_blank\">DayZ kezelési videó guideok



DayZ térkép 1  |   DayZ térkép 2



Helikopter roncsok térképe



DayZ Teamspeak szerver: 80.249.163.55:1111

  • Lunki88
    #3333
    Lehet erre még valahogy jelentkezni?
  • JanáJ
    #3332
    A radarért sírás jogos, de simán megláthatták volna szemmel is.
    Az hogy mindenki egyből hackert kiált, az a Day Z hibája, az hogy mindenki a másikról egyből a legrosszabbat gondolja, az meg ezeket az embereket minősíti.

    Mindenesetre valami rezervátumot ki lehetne alakítani a békés bennszülötteknek mint jómagam is. Esetleg lehetne máshova menni mikor csak pvp van.

    Én pl egy békés szerveren szivesen eltaxiznék/légi taxiznék. Mert pvp nekem nem pálya, a loot meg hamar uncsi, pláne ha segítetek. :-)
  • tutituti
    #3331
    dayz standalone steam teszt
  • L H Oswald HUN
    #3330
    Jó volt nagyon, csak kicsit elkúrtam , de majd legközelebb jobban igyekszem.
  • wardogzombie
    #3329

    Nem gyenge event fail
  • Maróth
    #3328
  • wardogzombie
    #3327
    Végülis amiért annyira ment a picsogás minden meg csinálva és azóta fel se jön szal ezért megérte valószinüleg.
  • JanáJ
    #3326
    A BH-ot én tettem tetőre egy felszállás alkalmával valamilyen általam nem ismert okból. Éreztették is a többiek, hogy szeretnek ért.
    Másnap friss karakterrel Rogban találtam az alap helyén egy tip-top Hueyt.
    Azt, hogy elhiszitek e, az pont leszarom.

    Sírtam Donnak adjon nekik másik BH-t, mert ARMA szinten is hihetetlenül sikerült összetörnöm az ő által talált helit, de nem adott.

    Itt jegyzem meg, hogy engem mindig lelőnek az ilyen kétes szitukban, mert nem lövök elég korán. Többször szívtuk meg, hogy ledaráltak, mert nem lőttünk elsőre. De érdekes módon mi magunkban kerestük a hibát.

    Azt meg fel nem foghatom, hogy lehet összehasonlítani a pénztárcád ellopását azzal, hogy egy játékban elveszik a cuccod, vagy lelőnek. Jó hogy nem kérsz kötelet nekik emberölésért.
  • JanáJ
    #3325
    én örülök, ha folytatod :-)
  • wardogzombie
    #3324
    Már vége.
  • Fabio Capello
    #3323
    Hamarosan indul az event!
  • wardogzombie
    #3322

    szerver történések
  • wardogzombie
    #3321
    tustommal semmit nem cseszett szét de azért kössz
  • Fabio Capello
    #3320
    Mert kacagok, igaz? Ne haragudj, de egy szervert nem fogsz összeegyeztetni egy csoporttal. A szervernek SEMMI köze nincs a csoporthoz, azon túl, hogy besegítenek a fenntartásában. Nem kérték, nem könyörögtek, teljesen a saját döntésem és felelősségem volt, hogy elindítottam a szervert - és ezért én vállalom a felelősséget a véletlenül berakott radaros BH-ért. Viszont bármilyen vádat arra tekintve, hogy bárkinek az oldalára hajlanék, és szándékosan segítem a szerveren, visszautasítom.

    Lehet, hogy egy csoport a szerveren (megjegyzem, nem csak egy) baromságokat csinál, de nem tűröm, hogy emiatt a szerver reputációját gyalázzad.

    A másik hozzáfűznivalóm - annak ellenére, hogy mindenki bázisa érintve volt kb. magyarok, németek és oroszok által (van akit csak egy, van akit mindhárom leraidelte), senki nem költöztette még el, menekítette máshová a cuccait.

    Ettől eltekintve, továbbra is amellett vagyok, hogy próbáljatok meg békében ellenni egymás mellett, ha gondotok van, jelezzétek nekem - de ne vádaskodjatok alaptalanul, és főleg ne azonosítsátok a szervert a szerveren játszó csapatokkal, köszönöm.

    A járműspawnokat érintve - holnap újraspawnolnak az elpusztult járművek, a helikopterek számát kettőre módosítottam, illetve bekerül pár gunneres jármű a mapra. Persze ha megfelel mindenkinek.
  • Fabio Capello
    #3319
    Megtörtént.

    Ki látja szükségét rollbacknek?
  • Laza
    #3318
    Kösz, bár nem egyértelmű hogy van vidi róla :)

    Az 'rMod'-ra rákerestem a topicban, de csak Capello leírását és linkjét dobta ki :)
  • wardogzombie
    #3317

    Szemesnek áll a világ
  • Laza
    #3316
    Hogy lehet most bejutni a szerverre?

    Leszedtem az rMod-ot, betettem a helyére. Ha DayZComanderrel mennék a szeróra akkor vmi olyasmit ír, hogy nincs meg a küldetés, vagy mit (nagyon gyorsan elkapja, nem tudom elolvasni), ha meg simán a játék indításánál adom meg a mod paramétert és ingame keresem ki szervert, akkor azt mondja nem jó a játékom verziója (1.62-t ír nekem és azt, hogy 1.62.10096 kell ... pedig a DZComanderben a 10096-os van telepítve).
  • wardogzombie
    #3315
    Nem mondta senki hogy panaszkodtatok volna.Egyébként ne is csodálkozz ha ilyesmi történik épp nincs 10 perce hogy a csapat fejvesztve menekült mert egy T-72-es!!! tartózkodott Elektro közepén.A kis mákvirág neve Mermanaway volt utólagos bannolását kérném az admintól ha megoldható.Akit addig sérelem ért általa gondolom backup-al orvosolni fogja Don
  • otisz111
    #3314
    Összegyűjtöttünk a csapattal egy buszt, két terepjárót, két motort, meg volt mellettük pár sátor is néhány fegyverrel. Én nem játszottam kb. 4-5 napig, mikor felléptem a szerverre már csak a busz maradt ott kilőtt kerekekkel. Megkérdeztem a többieket, ők nem vitték el. Tehát mások odamentek és szépen kifosztották. Tudtommal közülünk senki nem panaszkodott emiatt.
  • otisz111
    #3313
    Te hagytál elmenni az UAZ-zal. Én azután szépen eltettem egy félreeső helyen és kiléptem. Azóta nem voltam fent, lehet már tőlem is elvitték.
  • Maróth
    #3312
    Ehh! Tiszta bolondok háza ez a csapat! Ne is figyeljetek rájuk! :D Mármint figyeljetek rájuk, nehogy lelőjenek titeket! Mostanában kicsit elszabadult a pokol, egymást is ölik néha csak úgy. :)
    A zónajelölés nekem is tetszik, bár inkább a warzone-t kéne jelölni, hogy aki nem akar belekeveredni, az kikerülhesse.
    Az event-ek is ezt a célt szolgálják.
    A bambira való lövést meg én is ellenzem, mert már nem egyszer lőttek le engem is úgy, hogy max. egy fejsze volt nálam.
  • MarkBlade
    #3311
    Sziasztok! Én voltam a 4 az 1 ben. Nem akarok újabb vitát nyitni, sőt lezárni szeretném azért írok. Az egész dolog furcsa volt azért akadt ki barátom is, és mint kiderül volt valóság alapja is. Nem fáj hogy lelőttek, spawn után 10 m-re valszeg ennyire szerencsétlen vagyok. de azt tényleg gáznak tartom hogy a kezdő területeken mászkálnak fel-le és gyilkolják az új embereket akinek még fegyvere sincs. Tudom ez is benne van a pakliban, lehet mondani hogy veszélyesen mozog meg engem is lelőttek. ne mis azért írom hogy sírjak inkább csak azért hogy hátha magukba néznek és rájönnek hogy mind az amit életben kapnak nem feltétlen egy játékban kell megpróbálni visszaadni. Csak ennyit akartam köszönöm :)
  • JimKirk
    #3310
  • JimKirk
    #3309
    *tabletrol nehez irni
  • JimKirk
    #3308
    Elotte volt par honapig egy masik szeronk, de ez most mindegy. Don hozzaszolas folott ugylatszik atsiklottam de mint te is olvashattad korrigalta a hibat, mostantol nem lesznek olyan jarmuvek a szeron amikkel jogosulatlan elonyokhoz jutnanak a hasznaloik. Igazad van, en szemely szerint nagyon elvezem, hogy ennyi jatekos tiszetel meg bennunket a jelenletevel, es nagyon szertnem ha ez tovabbra is igy maradna.

    De mint ToMy is irta ez DayZ, ha meglatok egy satrat kilootolom, ha eppen nincs jarmuvem es talalok egyet, akkor elveszem. Tessek jol eldugni.

    Igen, egy szar vagyok!
  • Susarc
    #3307
    magatokkal baxtok ki,mert ha nem tévedek 1-2 hete még szerver sem volt....az ilyen szösszenetekkel amiken ti jót kacagtok a magam fajta normális játékosok a környékre se fognak jönni aztán majd megint játszhattok egymagatokban.....

  • wardogzombie
    #3306
    Jól van szüntessük be ezt a vitát mert semmire se megyünk vele gyertek és játsszunk.
  • Susarc
    #3305
    akkor 4x-e is:

    "Ugyanakkor, egyvalamiben hibáztam, ezt be kell ismernem. Felelőtlenségemben egy radar-aktivált helikoptert helyeztem el a mapon (normál esetben ez nem lenne lehetséges, egy egyszerű "kapcsoló" nem aktiválása miatt történt), így relatíve könnyű a megtaláló számára járműveket, járműcsoportokat keresni - a radar ezeket instant jelzi. Ez a helikopter mostanra megsemmisült, két másik társával együtt: az MV22 Osprey két napja, az An-2 öt napja zuhant le és tört össze. Az egyetlen épen maradt jármű a Huey, ezt találták meg."
  • JimKirk
    #3304
    A solyom egy legalis jarmuspawn volt.

    Azt megkoszonnem ha nem rombolnad alaptlanul a szerver es a klan hirnevet.
  • Susarc
    #3303
    ha a pénztárcámat az öltözőben hagyom azt megtalálja egy kollégám és elvereti a lóvét az is lopás nem?

    sry én úgy veszem,hogy aki olyan dolgot használ ingame aminek nem szabadna bennt lennie az az én szememben csit!

    én az a fajta "srác" vagyok aki az emlitett pénztárcás storynál,a pénztárcát leviszi a portára és leadja a biztonsági őrnek....és ezt az elvemet a játékban is alkalmazom! Ti röhögtök rajta vagy "sirásnak" tartjátok,de számomra az ilyesmi elvi kérdés!
  • ToMy_
    #3302
    Ehehe. Énis "találtam" tegnap egy zűd angol offródot, tele cuccal, nem halt bele senki, elvittem, eldugtam.
    Ma reggelre a sátram, a másik kocsim, és a talál járgány is eltűnt, kiürült.
    Jót röhögtem, ha Otiszék csinálták, akik elvesztették a zöld terepjárót, szép volt, kvittek vagyunk.
    Ha nem ők és nem tiszta eszközökkal, akkor rohaggyanakmeg.

    Disz iz Déjzí.
  • wardogzombie
    #3301
    összecsítelt...még mindig nem vagy képbe
  • JimKirk
    #3300
    Tucatszor kaptak mar szet a taborainkat, mi megsem sirtunk ennyit, max megkerestuk oket es elegtetelt vettunk. Alairom es egyetertek veled, hogy a radaros Blackhawk butasag volt, mondjuk en is csak tegnap hallottam, hogy volt ilyen extra benne. Azt viszont tovabbra is fenttartom, hogy nem vagyunk hacker bagazs. Bambikra nem szep dolog loni, de ahogy tobben is irtak tenyleg nem lehet tudni, hogy kiknek mik a szandekaik. 4 vs. 1 ami veletek tortent az kellemetlen, viszont mi mar jartunk ugy, hogy mindem szo nelkul azonnal ranklottek pedig ott is tuleroben voltunk, raasasul nem is mozdultunk rajuk.
    Egy safezone tenyleg jo otlet lenne.
  • Susarc
    #3299
    mivan?????!!!!

    Tudtommal elég bizonyiték lett arra,hogy a tegnapi "rinyálásom" nagyon is helyénvaló volt!

    "Fogalmam sincs hogy találták meg" akkor leirom 3x-a is amit Capello vázolt tegnap: VÉLETLEN! benntfelejtett egy radaros helikoptert amit a renitens kisgyerekek megszereztek...szépen összeirták mindenki táborát és mikor elbukták a saját járműveiket az ÖSSZECSITELT táborhelyeket szépen bejárva mindenkitől lenyúlták a járműveket!
    Most nehogy már én legyek a hibás,mert nem borsónyi agyam van és 3 perc alatt rájöttem,hogy valami rohadtul nem stimmel és még igazam is lett!

    Teljesen benne van,hogy meghalsz vagy elveszik a cuccaid,de ég és föld a különbség,hogy ezt saját kútfejből vagy egy csites radarral oldják meg!

    END OF STORY
  • wardogzombie
    #3298
    Ezen kár rágódnod személyesen én vittem vissza a többiek által megadott koordináta pontra.És ahogy emlékszem hibátlanul teli tankolva.Egyébként részemről sincs gond csak játszatok ne a csomót keressétek a kákán is.Egyébként annyiból tart vagy Donra vagy rám pm-ezel hogy figyu van egy kis gond lenyulták a verdát ok nélkül stb tuti utána járok az esetnek mint most is és ha tudok segitek visszaszerezni. Ennyi. Csak nem kell mindjárt háborogni.Laza ötletét szem előtt tartva megpróbáljuk megoldani ezt a bambi kérdést is hamarosan.Tervek már vannak rá.
  • wardogzombie
    #3297
    Fogalmam sincs hogy találták meg de nem is érdekel.Problémám volt megoldottam rinya nélkül ja és bármiféle admincucc nélkül mielőtt bárki is rosszra gondolna.
  • wardogzombie
    #3296
    Azt szerencsésen fához baszták és hála a rinyálásodnak nem is kapnak ujat.Egyéb óhaj sóhaj panasz zombik nem zavarnak esetleg? Kivetetem Donnal ,útakadályok hogy véletlen se gallyazd le az autód? Bármiegyéb?
  • wardogzombie
    #3295
    Nem férek hozzá sajnos semmilyen loghoz vagy szerverhez kapcsolódó cucchoz kb annyira vagyok admin mint te.
  • Susarc
    #3294
    lásd ugye amit CApelló mondott azzal a radaros helivel kapcsolatban