4614
DayZ - Zombie apocalypse online FFA permadeath survival (Arma II mod)


DayZ WIKI



\" target=\"_blank\">DayZ kezelési videó guideok



DayZ térkép 1  |   DayZ térkép 2



Helikopter roncsok térképe



DayZ Teamspeak szerver: 80.249.163.55:1111

  • Laza
    #3413
    Tudod a játékok 90%-áról addig amíg nem játszol vele, semmit sem tudsz a 'működéséről' ... a maradék 10%-nál is csak azért tudod, mert folytatás, és már nagyjából ismered :)
    És a játék biznice is egy olyan elbaszott üzletág (mint pl a mozi), ahol ha nem tetszik a pénzedért kapott szolgáltatás/termék, akkor mehetsz panaszkodni a sóhivatalba, a pénzed akkor sem kapod vissza.

    Itt mondjuk ingyenes termékről van szó, tehát nem is mondhatnád azt, amit mondanál :D
    Max majd a stanadlone esetében ... de az majd jövő karácsonykor jön, szóval addig még eldönthetem :D
  • Maróth
    #3412
    Like! :D A laborban az infókon kívül más érdekességet is lehet találni? :D
  • JanáJ
    #3411
    Dehogynem. De akkor meg azt fogom mondani, hogy ha nem tetszik, akkor minek vetted meg. :-)
  • Laza
    #3410
    Egy éve alfa, és sosem lesz már ennek más státusza :D
  • JanáJ
    #3409
    Mondom: Alfa.

    Több logikai hiba van a játékban a játszhatóság és/vagy a technikai korlátok miatt. Eddig fegyver nélkül sem voltak kihívás mióta nem ér utol futás közben. Most, hogy egy riasztja a többit, most már neccesebb.
  • Laza
    #3408
    A titkos labor mindig fix helyen van? Vagy random?
  • Laza
    #3407
    Ezzel kettővel semmi bajom nem lenne (bár erős kifejezés a láncagróra a 'kommunikálás' :)), ha nem random szaporodnának.
    Tőlem agrózhatnak bárhonnan, de akkor ne legyen az, hogy látok három zombit, úgy döntök, hogy nekik megyek, mert ennyivel simán elbánok, és a semmiből elkezdenek rohanni kismillióan.
    Szeretem, ha egy játékban átlátom a helyzetet és megtervezhetem a lépéseim. Az ilyen szintű randomitást meg már nem túlzottan szeretem :)

    Addig kiszámíthatóak ezek a zombik, amíg látod, hogy merre vannak és kerülgeted őket. Amint összetűzésbe keveredtek már kiszámíthatatlan.
  • wardogzombie
    #3406
    impresszív
  • Fabio Capello
    #3405
    Gamernight patch 02.09

    -Kutyák! A játékosok mostantól kutyákat tudnak szerezni a következő városokban: Bor, Msta, Polana, Vyshnoye, Grishino. Figyeljetek a kutyaugatásra, és keressétek a kutyaházat! A kutyák automatikusan megtámadják a zombikat, és ugatással jelzik, ha 80 méteren belül játékos van a környékeden. Elvileg mindenhová követnek (a járműbe is veled mennek). Ha meghal, utána 12 óráig nem lehet új kutyád.

    -Anomáliák! A zombik anomáliákon keresztül kerültek Chernarus szigetére, és ugyanezek az anomáliák a játékosra is hatással lehetnek! Elteleportálhat téged egy másik helyre, megsebezhet, vérzést okozhat, eltörheti a lábad, vagy bele is halhatsz. De nem feltétlenül! Akár pozitív hatása is lehet: feltölti a véredet, feltölti az éhség/szomjúság mérődet, meggyógyít.

    -Titkos laboratórium! Szeretnéd tudni, honnan jön ez a sok zombi? Keresd meg a titkos labort, és derítsd ki! :)

    -Platón utazás! Unod, hogy nem fér be a csapatod a kocsiba? Semmi gond, mostantól utazhatsz a platón is! :)
  • JanáJ
    #3404
    Alfa.

    Attól hogy nem csak a városban agróznak, attól, hogy kommunikálnak. Már nem elég egy sd-s fegyver hogy mindent megússz. :-)
  • Fabio Capello
    #3403
    20-tól "ajándék" loadoutok lesznek azoknak, akik besegítenek a szerverköltségekkel, amolyan köszönetféleképpen (és hogy egy kicsit lendítsünk az adakozó kedven, minden apró sokat számít :) ) Emiatt, hogy azért igazságosak maradjunk, változik a kezdő loadout is, az oldalon a Donations v2.0 topikban le tudod csekkolni :)
  • MarkBlade
    #3402
    Nem tervezitek egy alap felszereléssel a kezdést. Térkép, sátor,pisztoly. Stb. Most főleg hogy ilyen superman z -k vannak nem lenne rossz
  • Fabio Capello
    #3401
    Ma (02.09) délután három órakor tartjuk a Gamernight szokásos heti eventjét. Minden részletet megtaláltok itt, illetve jelentkezni szintén ugyanitt lehet :)
  • tutituti
    #3400
    méretek miatt linkeltem

    a felem dayz map az arma1ből van csak úgy mellékesen :)
  • wardogzombie
    #3399
    Ha ezen játszunk nekem nem kell map.
  • wardogzombie
    #3398
    Még hogy uj map ne röhögtessetek ez az arma1-es alap map.
  • Maróth
    #3397
    Jó, most egyből 3 bugot fel is soroltál velük kapcsolatban, amit remélhetőleg hamarosan kijavítanak. :)
  • Laza
    #3396
    Dead Rising 2 ... na, esetleg azok 'élethűek' ... legalábbis a viselkedésük és a mennyiségük :)
  • Laza
    #3395
    Mitől élethűbbek? Hogy 3-at látsz és 20 jön? Hogy minden szartól agróznak? Hogy falon keresztül is észrevesznek és ütlegelnek?

    Vagy vmit kihagytam? :)
  • tutituti
    #3394
    Én nem hallottam a méreteket,de nekem is picinek tűnt.De 15 emberrel pont jó lesz.
    itt a térkép.
  • Maróth
    #3393
    Jól néz ki! Szép munka a hegyekkel. Tetszik, csak picit kicsi (ha jól értettem 10X10 km-es).
  • tutituti
    #3392
    Új map
  • Maróth
    #3391
    Hát ja. :/ És sajna eddig egy olyat se olvastam, amely tökéletesen ráillene az én problémámra. :(
  • JanáJ
    #3390
    Gondolom máshogy nem nagyon megoldható (technikailag)
    Ellenben az új tapasz sokkal élethűbbé és élvezetesbbé teszi a zé-ket.
  • MarkBlade
    #3389
    Engem ez a osztódó zombik bacnak fel..
  • JanáJ
    #3388
    Google millió skin bugot ír, de nem tudom követni melyik lett már javítva, melyik nem. :-(
  • Maróth
    #3387
    Oké, de akkor is gáz! Valahogy csak meglehet oldani, csak épp nem tudom miként. :)
  • tutituti
    #3386
    Hát jobb mint amikor valakit le akarsz lőni és észrevesz majd logoutol egyből.Így nem lehet egyből elmenekülni.Meg a zombik miatt kiléptek majd vissza és újraspawnoltak így nem egyből támadták az embert.Ezzel nehezítettek rajta.
  • Laza
    #3385
    Most komoly ez a hülyeség, hogy 1.5 percet kell várni míg megjelenik az Abort a menüben? 30-ról számol vissza, de kb 3mp míg lép egyet.
  • wardogzombie
    #3384
    kérj meg minket hogy ne használjunk custom skint
  • Maróth
    #3383
    Van egy kis problémám és hátha valakinek van valamilyen ötlete.
    Szóval "nyugodtan" játszok a DayZ-vel minden a megszokott ütemben megy (kicsit nagy a disync a szerverhez képest), majd összefutok egy csapattárssal, akin custom skin van és hirtelen összeesik a játék és bezárja önmagát. Ha a csapattársam leveszi és újra összefutunk, akkor minden oké.
    Valakinek valami ötlet? Már kétszer újraraktam az egészet a BattlEye-t is.
  • Maróth
    #3382
    És ez mikor lesz berakva a rendszerbe? Mert nagyon jól hangzik!
  • tutituti
    #3381
    most linkelték:

    Ok so far the biggest concern ppl have is the zeds. So this is where we are


    Community Notes:
    Affected addons:
    * dayz_code
    * dayz_sfx


    Community Change log:

    * [NEW] - Added a 2 minite delay to new zeds spawning once MaxLocal zeds fall's below the acceptable level.
    * [NEW] - Added new sfx for chopping wood.

    * [UPDATED] - loot weighted array generation fixed.
    * [UPDATED] - Updated logout system to check radius of zeds from 50 meters to 25 meters
    * [UPDATED] - Player range on logout to 6 meters.
    * [UPDATED] - Max Range of targats 120 meters down from 300 meters. (this should help long range agro).
    * [UPDATED] - AI behavour updated to try making them zigzag less.

    * [FIXED] - Zeds will talk to other zeds within 80 meters down from 200 meters (FIXED)
    * [FIXED] - CookedBeef StringTables now added.
    * [FIXED] - Spanish, French StringTables updated.
    * [FIXED] - logout timers updated from sleep 3 to sleep 1 this should now fix long logout timers.
    * [FIXED] - Zeds should no longer walk though objects.

    * [REMOVED] - Chase combat logging systems removed.
  • wardogzombie
    #3380

    A srácok már megint unatkoztak
  • tutituti
    #3379
    Hát ja.úgy kéne ahogy a wastelandben,hogy csak cipelheted,akkor lassna tudsz menni és be kell rakni a kocsiba.

    A zombikkal nálam az volt a baj,a domb oldalon mentem mikor a városból rámrohantak ezren.nem lőttem,se semmi.
  • wardogzombie
    #3378
    közel laksz Pakshoz?
  • Laza
    #3377
    Kocsival kéne ezeket szállítani :)
  • Laza
    #3376
    Mondjuk az ami most zombi téren van, szerintem egyre gagyibb. A zombik kezdenek átmenni értelmetlenségbe. Mi az, hogy van a közelben 3 zombi, de egy lövéshangra elkezdenek osztódni, és lesz belőlük 20, és utána minden újabb lövésre még 20 ... stb. Egyre elcseszettebb ez. Legyen akkor alapból ezer, és ha leszedem őket, akkor egy darabig várjon. De az automata végtelen ömlesztés kiábrándító.
  • tutituti
    #3375
    van nálad amiből majd kell mondjuk 3 meg scrap metal megint 3 meg még valami amit nem látok az is három.Az már egyből kilenc.
    na ha 9 farönköd van ami legyen fél méteres abból nem tudsz összerakni egy vadászlest már rég rossz :DDD

    De azt megnézem ki bír el egy repülőgép rotort meg két autógumit egy m249 mellett ;)
  • Laza
    #3374
    "Jaja! És gyalog voltunk. Se autó, se heli és rohadtul élvezetes volt!"

    Üdv a halandó DayZ játékosok körében :D :D :D