4614
DayZ - Zombie apocalypse online FFA permadeath survival (Arma II mod)


DayZ WIKI



\" target=\"_blank\">DayZ kezelési videó guideok



DayZ térkép 1  |   DayZ térkép 2



Helikopter roncsok térképe



DayZ Teamspeak szerver: 80.249.163.55:1111

  • Maróth
    #3453
    Nem! A csítelés egy meg nem engedett eszközzel történő előnyhöz jutás folyamatát írja le. Don az admin jogával rakta be a helit, ami megengedett eszköz. Csak vétett egy hibát a radarral.
  • wardogzombie
    #3452
    Te meg tudod mondani a dolgok jelenlegi állása szerint melyik jármű tartozik bele a dayzbe és melyik nem? a dayz összes vállfaját beleértve
  • Susarc
    #3451
    3448 2x3x átolvas pls
  • Susarc
    #3450
    akinek nem inge...szokták mondani.../sry ez magas labda volt/ szerintem a te neved egy percig se emlitettem és azthiszem nem is a te haverjaid voltak akikkel a bajom volt
  • Maróth
    #3449
    De akkor miért jössz még mindig azzal, hogy csítelt heli volt????? Ez ellentmondás a korábbi szavaiddal!!!
  • Susarc
    #3448
    a "csitet" rossz értelmezésben használtam akkor ezekszerint....mint mondtam számomra az is csit ha valaki egy olyan dolgot használ ami jogosulatlanul került a játékba vagy felejtődött bennt.....ha teszem azt egy kinemfogyó tegezt hagy bennt az admin az ijász FPS ben ahol mindenkinek 10 lövedéke van és azt valaki megtalálja és használja akkor arra is azt mondanám,hogy csitelt...ennyi!

    felszálltak összeradarozták az eldugott cuccokat majd leszüretelték---> nekem ez "csitelésnek" számitott! end of story
  • wardogzombie
    #3447
    ja elmondta igen de még utána is behekkelt heli volt ...
  • Maróth
    #3446
    Mi is megértettük és próbáltuk neked százszor megmagyarázni, hogy a mi oldalunkról mi is történt, de te csak elsiklottál fölötte és egyből csítereknek neveztél meg olyan embereknek állítasz be, akik nem képesek rendesen játszani. Nem tudom, hogy miért akarod már az első pillanattól kezdve lebombázni a szerverünk hírnevét (talán irigy vagy, hogy neked nincs, vagy te nem kerültél be egy ilyen jó csapatba), de ideje lenne erről leszoknod, mert az ilyen magatartás sose vezet jóra és téged ír le.
  • wardogzombie
    #3445
    ez nem stílus kérdése.fordított helyzetbe mit tennél?mikor akárhogy bizonyitod hogy nem csalsz akárhogy magyarázod mégis a fejedhez vágják hogy egy mocsok csaló vagy na te mit tennél?hogy reagálnál?
  • Susarc
    #3444
    nagyon helyes ! ahogy irtam is ő végig korrekt volt! rögtön elismerte a hibáját/véletlen mulasztását...és ha visszatekersz a csetben láthatod is,hogy már rég beirta mikor még legalább 3 "szőrfelállós" srác már nekem esett,hogy "sirok" pedig már Capello admin elmondta,hogy igazam van és sry....
  • wardogzombie
    #3443
    nem is az a kérdés hogy mi a bajod hanem hogy elmondtuk mi miért történt de nem fogtad fel akkoris csak becsítelt heli meg hasonlók.vágod már?
  • Maróth
    #3442
    Mit derített ki? Nem tudom elhinni, hogy tényleg ennyire idióta vagy! Csak azt tudom feltételezni, hogy direkt írsz ekkora sületlenségeket, hogy minket idegesíts!
  • wardogzombie
    #3441
    szerinted kinlódnánk illetve szükségünk lenne radaros helikopterre egy aktív admin mellett?kár hogy nem tudja megmutatni mit lát egy admin ha kiváncsi kb semmi se kéne hogy bármit megtaláljunk.de nem teszi nem segit senkinek se még abba se ha megkérdi valaki pl van e a közelünkben valaki.
  • Susarc
    #3440
    mindegy más a stilusunk...amúgy meg akiknek feláll a szőr azokkal vannak bajok,mert legalább fél tucat emberke van akivel azóta beszéltem és tökéletesen megértették,hogy akkor mi is volt a bajom.....
  • Susarc
    #3439
    most már igen,köszönöm
  • wardogzombie
    #3438
    nem fura hogy itt mindenkinek feláll a szőr a hátán ha beírsz? ez nem tünt még fel? én most is normális vagyok.csak már unalomig olvastam ezt az én vagyok a becsület példaképe meg multizok ovodás korom óta meg szar csíterek vagytok szöveget.az nem furcsa vagy nem tünik fel hogy pl fegyverrel vigyáztam rájuk hogy ne csináljanak baromságot mig Don az inventorikat nézte aki szintén a csalást próbálja kivédeni? nem tünnek fel ilyenek?
  • Susarc
    #3437
    igazad van téged megkövetlek,mert nagyon normálisan álltál a dologhoz! tehát nem csitelt,de orbitális előnyt biztositó stuff volt hiszen 10 pőerc alatt az összes játékos féltve rejtegetett holmiját összelehetett listázni vele.....
    aki erre azt mondja,hogy ez normális az hazudik!
    Javitottad megköszöntem,de ahogy fogadta a játékos állomány a dolgot sajnos sok mindenre fényt deritett!
  • Maróth
    #3436
    Szánalmas vagy, ugye tudod. :D
  • Susarc
    #3435
    az összes event alatt dolgoztam....és mivel én nem a neten élek nincs minden nap 1-2 órám összeszedni az alap felszerelést...ezért is hanyagolom azt a szervert nomeg azért amiért a fair playerek aránya elég radikálisan alacsony....pedig te is normálisnak tűntél anno
  • wardogzombie
    #3434
    gombold be a zakód hideg van odakünn b+!!!4négy
  • Maróth
    #3433
    Századjára is: NEM CSÍTELT HELI!! Don véletlenül nem kapcsolta ki a radart rajta mielőtt berakta!!!! Ha lehet ezzel az érvvel többé ne hivatkozz semmire, mert már rohadtul idegesítő kezd lenni!
    Az meg, hogy visszakaptad a cuccaid meg igeni kivételes, mert a legtöbb szerveren ezt nem tették volna meg az adminok.
    Az összebeszélés nem volt kizárva az eventből (ebből nem, máskor csak kétfős csapatok vannak). Az már a te hülyeséged, hogy ezt úgy fogod fel ahogy. Le vagy szarva! :D
  • Susarc
    #3432
    ez nem a gamernight fórumja....ha ott irogatnék igazad lenne...ebben a topikban ez is csak egy 39. videó volt amit megnéztem ,és véleményeztem...tehát most mondhatnám,hogy kussolsz,de nem mondom,mert úriember vagyok
  • wardogzombie
    #3431
    fel sem merült volna mert se teambe nem nyomtad csak egyedül szerencsétlenkedtél mikor fenn voltál is se eventen nem voltál mert féltetted azt a 2 tin cant amit 5 nap alatt találtál hagyjuk már süket szöveg az egész mondom nem tudsz te semmit.20 éve multizok persze sakkozol a parkban
  • L H Oswald HUN
    #3430
    Susarc, te egy igazi seggarc vagy....
    Szerintem jobb is, ha nem jönnek ilyenek a szerverre mint te, de aez maradjon is így.
    Mert ez a nyavalygás senkinek sem hiányzik.
    Ha meg nem jársz fel, akkor kussolsz!
  • Fabio Capello
    #3429
    BECHEATELT ISTENEM MIÉRT?

    Semmi köze nincs a cheathez, azt ÉN raktam bele, véletlenül, ami hibát később javítottam.

    Másrészt, a külföldieket, vagy bárkit a szerveren, hogy felügyeljem, hogy ne ts-ezzenek?
  • Susarc
    #3428
    "last man standing" és nem last team standing volt az event.....
    sokkal élvezetesebb lett volna ha az is szabályban van kötve,hogy csak direkt voice komm mehet....
    furcsa dolog ez tudod,de bennem egy hasonló event alatt fel sem merűlt volna a külső beszédprogram adta előny alkalmazása....
  • Maróth
    #3427
    Ezt részben megcáfolnám. Autóvásárláskor jobb helyeke és magánemberektől vásárláskor ki lehet próbálni a kocsit és menni vele egy kört. Így INGYEN kipróbálhatod a megvásárlásra szánt járgányt és még mindig mondhatod azt, hogy köszi, de mégse kell. És ez nem lopás.
    Ami a szörpöt illeti: amennyi márka annyiféle aroma, de még a természetes anyagokból készült szörpök is különböznek és lehet pont annyira, hogy az már nem is ízlik és inkább keresel egy másikat.
  • Susarc
    #3426
    ádes fiam álljunk meg egy szóra!

    amiért legutóbb "nyavajogtam" az egy BECSITELT RADAROS HELI NYÚJTOTTA JOGOSULATLAN ELŐNY MIATT VOLT! tehát ne hazudozz és próbálj meg bemocskolni! én világéletemben becsületesen játszottam és igencsak felbaszott az az eset! Az,hogy utánna "nagy kegyesen" visszaadtátok a mégegyszer mondom BECSITELT RADAROS HELIKOPTER MIATT megtalált cuccaiam sajnos már nem enyhitette a sérelmem....CSALÓDTAM! NAGYOT! azthittem felnőtt emberek játszanak a szervereteken! de tévedtem!

    amúgy meg majd ha más is megnézi ezt a videót tökéletesen látni fogja,hogy még egy event alatt is gusztustalanul játszotok!
    még jó,hogy ezt nem vágtátok le és még fel is rakjátok,hogy zárt TS-en összebeszéltek....
    NEM BAJ! ha van összebeszélés,de mivel nem direkt kommunikációba ment igy epiq fail!

    majd mások eldöntik,hogy troll vagyok-e vagy csak egy őszinte csalódott becsületes játékos!
  • Maróth
    #3425
  • Maróth
    #3424
    Mert szerinted a németek nem beszéltek össze az event alatt? Naná, hogy előbb a többieket ölöm meg, mint a csapattársaimat, hiszen így biztosabbra megy, hogy a csapaton belül marad a nyeremény. Az adminok meg nem beszéltek össze a játékban résztvevő csapattagokkal. Szóval semmi tisztességtelen nem történt.
  • wardogzombie
    #3423
    hallod öreg te inkább ne dumálj bele szerintem egy rohadt nagy troll vagy semmi más.azzal hogy kisirsz itt mindent aztán kb le is szarod az egészet.Nem hinném hogy itt bárki kiváncsi a véleményedre azok után amit müveltél itt is meg a szerveren is.tudom most azzal fogsz jönni hogy ez egy topik meg szabad vélemény nyilvánitás csak szerintem itt sokan levágták már hogy te imádsz nyavajogni mint egy hisztis picsa és rosszul vagy ha minden rendben.miért orbitális köcsögség amit csináltak? mert csapatjáték volt ami nem tiltott? ök csapatban játszottak ennyi bár szerintem te nem tudod mi az.amugymeg megint csak azt tudom mondani és remélem beszélhetek a csapat nevében hogy mig mi fizetünk addig mi diktálunk remélem érted ha nem tetszik,tudod.....
  • Susarc
    #3422
    tehát teszem azt felmegy az egyszeri gyerek aki örül ,hogy micsoda poén eventek vannak ,de közben annyi köze lesz a nyeréshez meg a nyereményhez ,hogy semennyi ha ilyen lebeszélt dolgok ellen kell harcolnia....
  • Susarc
    #3421
    nem kötözködni akarok ,de ez orbitális köcsögség volt megint.....tehát 4-en összebeszéltek-elbújtok mig a többség kinyirja egymást majd a jól bevált sok vs 1...

    "pró taktika" már nem azért,de igy mi az értelme? az eventek ötlete nagyon is jó és sok szervezést is igényel és szeretik is a népek,de egy ilyen eventnél TS-en összebeszélni....azt még adnám,hogy directbe kommunikáció,hogy hé gyere kapjuk el azt a csókát majd miután leszedtétek a társatok levág...,de ez....
  • otisz111
    #3420
    Tudom.
  • wardogzombie
    #3419
    én nem játszottam
  • otisz111
    #3418
    Az elején nyuszi taktika, utána meg 1vs4-ben alig bírtok vele. :D
  • Laza
    #3417
    OFF
    Nem személyeskedés, de az a tömör hülyeség amit Te írsz. Mert lehet, hogy megtehetem a virágbolti kipróbálását, de annak az ég világon semmi köze nincs az üzletág működéséhez. Be is b..na ha az lenne egy kiadó/fejlesztő indoka, hogy 'miért nem próbáltad ki warezban mielőtt megvetted?' ... szóval a virágbolti teszt egy lehetőség, amivel Én is élni szoktam, de nem jelenti azt, hogy ez a normális, és akkor már nem is élhet az ember 'panasszal'.

    Ennyi erővel ha valamit még nem ismersz mielőtt megvennéd, lopj belőle egyet ... legyen szó autó vásárlásról, élelmiszerről, bármiről. Lopj egyet és próbáld ki, és ha tetszett akkor menj és vedd meg.

    És a szörpös hasonlat is hülyeség, mert a málnaszörp, mint íz és minőség állandó, azaz ha kipróbáltam akkor utána minden vásárlásnál azt fogom kapni, ami ízlett/tettszett ... a játékoknál, filmeknél meg pont ellenkezőleg, mind más és más.
    ON
  • JanáJ
    #3416
    OFF
    Semmi személyeskedés, de szerintem tömör hülyeség amit írsz. A játékokat pont hogy le tudod tölteni virágboltiból, aztán ha bejön, akkor megveheted. Filmre persze ez már nem igaz. De ennyi erővel igyál mindig vizet, mert ha megkóstolod a málnaszörpöt és nem ízlik akkor kidobtál x száz forintot. ;-)
    ON
  • wardogzombie
    #3415
    Az első 28 másodperc nemtudom honnan van vagy minek van benne.
  • wardogzombie
    #3414

    Tegnapi event.