4614
DayZ - Zombie apocalypse online FFA permadeath survival (Arma II mod)


DayZ WIKI



\" target=\"_blank\">DayZ kezelési videó guideok



DayZ térkép 1  |   DayZ térkép 2



Helikopter roncsok térképe



DayZ Teamspeak szerver: 80.249.163.55:1111

  • MarkBlade
    #3493
    Kövezzetek meg biztos szent vagyok. De elég kevés időm van játszani és mikor már kicsit kezdem magam jól érezni és esélytelenül lelőnek az nem szórakoztat. Jó lehet mondani nem az én játékom. :)
  • Fabio Capello
    #3492
    Lehetetlen. Kinek adjam az NWAF-et, a PVP-seknek, vagy a nem PVP-seknek? Miért pont nekik? Hogyan kompenzálom a másik csoportot a kiesett lootért? Chernot vagy Elektrot szeretnéd inkább halálzónának? Járőrözzek a határon, és lőjek le mindenkit aki át akar menni rajta? "figyu elvileg pvp-s vagyok, de a kiskutyám a másik oldalon van, hadd sétáljak már át ezzel a gépágyúval, cserkészbecsszóra nem fogok játékost lőni".

    És ez csak egy ízelitő a kérdések sorozatából, amit a PVP területek kijelölése okozna. És persze no offense, ne higgyétek, hogy ilyesmik nem merülnek fel nálunk.

    Ezzel lelövök egy közelgő updatet, de per pillanat egy "hero falun" dolgozom, csak herok mehetnének be a területére, egyelőre azért a legtöbb hero megbízható. Persze itt is megvan a visszaélés esélye, nem olyan nehéz a hero skint összeszedni.
  • Laza
    #3491
    Igazából tök mindegy, mert mindenféle külföldi is van a szerveren, tehát sohasem tudhatod mikor kivel kerülsz szembe. Ezért marad a jó öreg megoldás, előbb lőni, aztán kérdezni :)
    Végülis a halál ad valami értelmet a játéknak, pakolhatod megint fel magad :D
  • JanáJ
    #3490
    Nem vitatkozni szeretnék veled, de ha ez igazi szitu lenne, akkor is így működne. Egy konzervért kinyírnának. Itt legalább van spawn.

    A csapat kétség kívűl előnyben van, de a többiek közül 1-2 ember rinyál, a többi meg csendben játszik.
    Valami német ürgék szintén csapatban tolják, ők sem rinyálnak.
  • MarkBlade
    #3489
    Most szerintem semmi ilyesmi nem volt csak farkast kiált. Mondjuk a pvp ben a zona kijelölés korrektebb lenne. De nagyon betartani azt sem lehet.
  • JanáJ
    #3488
    Nem értem ezt a nagy "vihart. Van értelme egy radaros helin lovagolni, mikor eddig hetente kétszer nullázták le a bázist, mert jött egy-két csíter? Teszem hozzá, ha nincs pvp akkor hosszú távon elég uncsi a játék.
  • JanáJ
    #3487
    Elvileg ha áll a rotor, akkor nem tudnak odajönni, de ha jár, akkor be tudnak menni a lapátok alá és szétverik az üveget, bár tegnap bal felül nem jelezte az üveg törését.

    Szerintem ez is olyan dolog, hogy itt próbálják ki mi az életképes beállítás.
  • Fabio Capello
    #3486
    Sorrendben:

    Susarc - Megpróbálom a korrektet nem úgy venni, hogy megint a szerver játékosait azonosítod a szerverrel, a szerverem teljesen korrekt, sőt, jobb mint az átlag. Ettől eltekintve nálunk is minden ugyanúgy működik, amikor masszív hackertámadás van, instant rollbackelünk, de alapvetően 99%-ban már az "akció" előtt eltávolításra kerülnek a rendbontó elemek.

    tutituti - nálunk ez a hiba (elvileg) javítva van, ha nem, szóljatok. Ami nem működik, az a járműfegyverek újratöltése, mert a kódot berakták rá, de elfelejtették kivételként hozzáadni az egyik logfájlhoz. Ezt elvileg minden szerveradmin meg tudja csinálni, az már egy másik kérdés, hogy kevésnek van hozzáférése a kérdéses fájlhoz (vagy 12 éves hülyegyerek, aki apu kártyájával vett egy szervert, és halvány fogalma nincs arról, hogy mit kell csinálni - nem vicc, látnátok mi megy a host IRC-jén néha, lol). Valamint igen, a járművek lootot tartalmaznak, ez az alap DayZ része.

    Blade - nem szerveroldali, hanem kód. Ahol játszol, valószínűleg egy korábbi vagy egy moddolt verziót játszanak, vagy vérgyengére butították az AI-t, és vele együtt a játék minden funkcióját - nem véletlenül vannak csak Beginner, Regular és Veteran besorolású szerók, ami ettől eltérő beállításokkal fut, ott már a játékélményt rongálják a beállítások "összefüggése" miatt.



  • Laza
    #3485
    Ment válasz.
  • wardogzombie
    #3484
    mostmár odamennek a helihez? mert eddig megálltak pár méternyire tőle
  • wardogzombie
    #3483
    Loot eddig is volt bennük balotánál m-107 tárak csernoban fehér uazban stanag altarnál uazban néha gránát svd ak tár stb stb
  • tutituti
    #3482
    Amíg felpörög addig a haverod lődözze le a többit :)
  • MarkBlade
    #3481
    Heliben míg a rotor felpörög szarrá veretek. Ez is vicc. Az szerver oldal lesz. Mert ahol most játszom nincs ilyen. Van benne loot de tök változó.
  • tutituti
    #3480
    ural-ban nem, hál istennek.
    Addig nem sérülsz amíg az üveget be nem ütik

    Viszont azt vettem észre hogy a járművekben különféle loot van.
    pl ural-ban soda vagy 20 darab.
    heliben nvg
    uazban gránát
    quadban meg tent és ilyen túra cuccok
    ez lehet hogy szerver oldali dolog de nekem tetszik nagyon.
  • JanáJ
    #3479
    Jobb felül van valami instal/update fül piciben. Ott tudsz különböző modokat telepíteni/updatelni. Meg magának az armának a tapaszait is frissíteni.
  • JanáJ
    #3478
    Inkább legyen igazad.
  • MarkBlade
    #3477
    És mostmár a kocsiban is ütnek. Dupla szopacs.
  • tutituti
    #3476
    Ne a zombi miatt aggódj hanem a temérdek hiba miatt.

    van is bugreport.
    Engem a tankolás=instant kick zavar a legjobban!
    Sőt ha tankolsz akkor kb akkr mellettted minden zombi megtámad..
  • joebacsi
    #3475
  • wardogzombie
    #3474
    Basszus elfelejtettem kiírni.Na mindegy félre a "tréfát" a tegnapi vihar a top10-be repitette a topikot ma se időm se kedvem ezt megismételni viszont privát ment majd olvasd el
  • MarkBlade
    #3473
    Egyébként tényleg kiábrándító a szemem láttára teleportáló zombik. Remélem ez javítva lesz. Így elég játszhatattlan.
  • bakkerman
    #3472
    leszedtem ezt a dayzcommandert,a honlapon azt írták,hogy ez kell a gémhez,de a porgin belül nem találom,hogyan lehetne letölteni magát a játékot??
  • MarkBlade
    #3471
    Majd megmentelek.. addig keres fegyot..a zk elől meg fuss el. :)
  • Susarc
    #3470
    mi most találtunk egy korrekt szervert igaz tegnap bejött egy csaló és telerakta a szervert orosz rombolókkal:P az Admint hivta valaki és nyomott rollback-et igy életünk első helikopterje megmaradt:P más kérdés,hogy ma megmurdáltam a tehenes story miatt és 13 km-re vagyok a géptől gyalog:S:(
  • Laza
    #3469
    Mondjuk Te is rendesen trollkodsz állandóan ... az ingame chates 'beszólogatások' nem tudom minek kellenek. Úgy csinálsz, mintha valami generális lennél, vagy nem tudom. Én is meghalok, aztán a chaten írkálsz, hogy 'júj, Laza meghalt, mindjárt megy az SG-re' ... kvára nem kíváncsi erre senki.
    Meg folyamatosan potyogtatod a könnyeid a heli miatt, nehogy valaki összetörje, mert akkor egy hétig gyalogolnod kell.

    Nekem is szoktak problémáim lenni a játékkal, aminek néha hangot is adok, de a személyeskedést és a másikkal való direkt trollkodást felejtsük már el.

    Te sem vagy jobb mint a másik, max csak azt hiszed :)
  • Laza
    #3468
    Na látod, autót nem kell lopni a kipróbáláshoz, játékot igen :D
    A szörpnél meg kipróbálom, de utána mindig azt fogom venni, azaz mindig ugyanazt fogom kapni. Ha tetszik egy játék akkor nem fogom minden héten újra megvenni :D :D

    Szerintem hagyjuk ezt a témát :)
  • Susarc
    #3467
    ez az új Zombispawn a legnagyobb geciség.....1/3-ad Hpn 800 méterre a legközelebbi falutól egy mezőn lelőttem egy tehenet 1 lövéssel....erre a semmiből!!! ott termnett 2 zombi eltörték a lábam KO és megöltek.....
    komolyan ez mi ez? igy nem lehet játszani....amit Laza is mondott: van 1 tárad látsz 3 -om Zombit úgy düntessz odamész a cucchoz amit kiszúrtál....lőnöd kell lősz 1-et erre a 3-om Zombiból lesz 30 101% hogy meghalsz...GG! baromság ez igy most
  • Susarc
    #3466
    kolléga szavajárása...:P
  • wardogzombie
    #3465
    "de nem mondom,mert úriember vagyok"---->#3432
  • Susarc
    #3464
    ahogy a kollégám mondaná "hát te meg ki a **szom vagy?!"
  • kissssss
    #3463
    francba elfogyott a popcornom és a kólám.
  • Maróth
    #3462
    Nagyon jó! :D
  • tutituti
    #3461
    Pörög a topik :D

    /ON
    2017 ismét
  • Susarc
    #3460
    jaja "kitrollkodtam" magam:)
  • Maróth
    #3459
    Akkor végre befejezted? :D
  • Susarc
    #3458
    peace
  • Maróth
    #3457
  • Susarc
    #3456
    nem,nem tudom de ez nem is kérdés,mert akkor 47x is leirom Capello azonnal jelezte akkor:P hogy az a műszeres heli az nem:P

    na menjetek játszani ne rajtam ugráljatok mostmár!:)
  • Maróth
    #3455
    Azt még akkor írtam, amikor te írtad a 3448-ast. Mire végeztem és rányomtam a "mehet" gombra, már te is elküldted azt.
  • wardogzombie
    #3454
    hát igen csak tudod a csapat feeling ha velük bajod van ha bármelyikükkel bajod van velem is bajod van.ezt nem tudom érthetőbben leirni.