4614
DayZ - Zombie apocalypse online FFA permadeath survival (Arma II mod)


DayZ WIKI



\" target=\"_blank\">DayZ kezelési videó guideok



DayZ térkép 1  |   DayZ térkép 2



Helikopter roncsok térképe



DayZ Teamspeak szerver: 80.249.163.55:1111

  • Kistax
    #4533
    A honlap http://www.dayzafterlife.atw.hu/
    Facebook :) :https://www.facebook.com/dayzafterlife
  • Kistax
    #4532
    Arma 2 Magyar DayZ Szerver :)
    Server IP :85.66.170.213:2302
    http://hexagaming.atw.hu/

    TS3 ip:85.66.170.213
  • Susarc
    #4531
  • Maróth
    #4530
    Miért nem kell? A legjobb erre a feladatra.
    Amúgy skype is működik, de sokat vesz le a sávszéledből.
  • Ironman2
    #4529
    http://www.gamestar.hu/dayz-mit-varhatunk-iden.html

    tuti az év játéka lesz!
  • Ironman2
    #4528
    Van olyan platform amivel lehet játék közben csetelni,úgy hogy ne kelljen kilépni a játékból? TS most nem kell
  • Ironman2
    #4527
    Irj a steam topikba is,azt többen olvassák!
  • fejnelkuli
    #4526
    sziasztok
    Megvettem a gamet steamen
    indításnál ezt írja : Hiba lépett fel a kérésed feldolgozása közben:
    Hiányos vagy érvénytelen formátumú titkosító kulcs
    Itt egy hivatkozás a Steam közösség honlapjához.
    Ez mit jelenthet?
  • Ironman2
    #4525
    Bakker,főuton katonák,nyirnak minden arratévedőt,gyorsan lehajoltam,kúszva mentem tovább,és nem vettek észre.DD
  • Camouflage
    #4524
    Jobb SHIFT melletti billentyu: "/". De szerintem egyszerubb a beepitett voice klienst hasznalni (CAPS LOCK, ha ketszer nyomsz ra gyorsan, akkor ugy marad)
  • Camouflage
    #4523
    Kijelentkezes utan a karaktered meg 30sec-ig bent marad a serveren. A masik, lehet, hogy hardcore serverre jelentkeztel be, probalj meg 2-3 masik servert, ha ott is fresh spawnkent kezdesz, akkor bizony elhalaloztal.
  • Maróth
    #4522
    Nem lehet, hogy resetelték a szerót? :) Esetleg egyes frissítésekkor fellépő bug, vagy következmény, hogy reseteli a karaktert.
  • bigmano
    #4521
    Srácok ha kilépek a szerverről (SA) akkor hogyan tudnak megölni?
    Tegnap sikerült kilootolni elektro mellett a tűzoltóságot,na mondom jól van innen folytatom kiléptem....ma reggel belépek a tengerparton vagyok kopasz pics@val hogy van ez?
  • Ironman2
    #4520
    Megtaláltam életem első pepsi kóláját!!!! (DayZ SA)

  • Ironman2
    #4519
    Ebben hogy kell csetelni?
  • 7days
    #4518
    ja egy óra múlva lesz, én az előző kettőt megnéztem, elég volt ahhoz h úgy döntsek többet nem nézek ink. játszom :D
  • Ironman2
    #4517
    http://www.gamestar.hu/1800-miss-dayz-soforje-livestream-3-resz.html
  • bosco05 #4516
    ki lehet már menteni a cuccokat vagy még mindig a die és gg a szitu?
  • Ironman2
    #4515
    Standaloneban gondoltam
  • Maróth
    #4514
    A régi rendszer szerint, ha kilootoltál egy lootkupacot, akkor az újratermelődik, ha: 1. teljesen kiürítetted, 2. legalább 30-35 m-re eltávolodsz tőle kb. egy percig, majd visszamész.
    Ha a mod-ról beszélsz, akkor ez a válaszom. Az SA és BP nem tudom hogy működik.
  • Ironman2
    #4513
    Amúgy a cuccokat ha összeszedik előlem,akkor nem teremnek újra egy idő után a szerveren? Volt hogy órákat bóklásztam,és sehol semmi se volt a földön.
  • Susarc
    #4512
    senki nem akar BP-ot partyban nyomni esténként,késő délutánonként?
  • Susarc
    #4511
    neeeee lewipeoltatták a karaktereket :((((( level 2-es HERO-m fullos gear--> KUKA.....most kezdhetem előről a bandita vadászatot ami kuuurva nehéz! ,de akkor sem leszek bandita! :P
  • Camouflage
    #4510
    Szia. Itt talalod a Dayz Standalone topicot:
    http://sg.hu/listazas.php3?id=1394491017

    Alapvetoen el akarnam kerulni a topic reklamozasat, de mivel latom, hogy senki mas nem valaszolt, szeret kell ejtenem.
  • Susarc
    #4509
    áá még 1 bandita kill...már 9570 a 10000-ből:) pár zombi:)


    benne megbÍzhattok:P

  • Susarc
    #4508
    FuckYeah mindjárt level 2-es HERO vagyok:P levágtam pár maszkos bandítót :) a nem maszkosokat kerülöm ill. nem bántom
  • Susarc
    #4507
    LIRIK is ARMA 3 Breaking Point-ozik:) 10-11000 názője van a kis rohadéknak:D de baszki oylan showt nyom,hogy nem is csoda!!!

    ui: kb a játékosok 80%-a az autó update miatt ma nem tud játszani :D ugyanis a BP mod nem megy az új ARMA 3 peccs-el :)
  • Laza
    #4506
    Én meg az ajánlásra írtam :)
  • Laza
    #4505
    Jó az ... de ha még nem volt meg a State of Decay akkor az kötelező :)
  • tutituti
    #4504
    hogy a fenébe ne játszottam volna.minden pillanata izgalmas.és lassan a multi is játszható lesz.
  • bigmano
    #4503
    Megvettem a standalone verziót,esetleg csatlakozhatnék egy társasághoz amíg belerázódom egy kicsit???
    Az idősebb genrációhoz tartozom így leginkább este érek rá munka után pár órára!
  • T800
    #4502
    Project Zomboiddal játszott valaki? :)
  • bosco05 #4501
    " csak az meg szar szvsz, de legalább készen van. " <- ezt is el tetszett olvasni? :) mondjuk ahogy most áll a dayz sa, meg a bp... na az is no comment... rustba se jött most se normális patch, szóval..
  • Laza
    #4500
    "ha túlélős játékot akarsz tolni akkor Infestation"

    Ajánlani is bűűűn! :)
  • sirpalee
    #4499
    Standalone, a Breaking Point nagyon gányolt és még annyira sem kész mint a Standalone.
  • bosco05 #4498
    Egyik se éri meg. SA egy bughalmaz, totál játszhatatlan, BP meg hát nagyon kezdetleges még szintén... Igazából se a Rust se a DayZ se a 7wtd nem játszható igazán. Ezek közül még a Rust az ami legelőrébb jár, de ha túlélős játékot akarsz tolni akkor Infestation, csak az meg szar szvsz, de legalább készen van.
  • balazsgigi
    #4497
    Ez jól néz ki!Lehet visszadobom a 2-t,és kipróbálom.
  • BEAST #4496
    Árban kb ugyan ott van a kettő. Amíg a Breaking Pointban rengeteg (buta) zombi van, és a tűzharc is szórakoztatobb, addig a DayZ-ben szórakoztatóbb a túlélés rész és főleg jobb lesz a következő survival update után (sütés/főzés, vadászat, miegymás).

    Nekem a DayZ SA inventory-ja és item kezelése jobban tetszik, mint a korábbi DayZ-k, vagy a Breaking Point féle verziók. Már csak valahogy meg kellene oldaniuk, hogy sok, valóban veszélyes zombi legyen a játékban és az embereknek inkább a túlélésen járjon az agyuk, mint egymás vadászásán.
  • bigmano
    #4495
    Srácok a dayz standalone éri meg jobban vagy az armalll és ez a breaking point vagy micsoda?
  • Laza
    #4494
    Ez miért nincs a Workshop alatt?