4614
DayZ - Zombie apocalypse online FFA permadeath survival (Arma II mod)


DayZ WIKI



\" target=\"_blank\">DayZ kezelési videó guideok



DayZ térkép 1  |   DayZ térkép 2



Helikopter roncsok térképe



DayZ Teamspeak szerver: 80.249.163.55:1111

  • wardogzombie
    #3533
    Az meg a másik
  • Susarc
    #3532
  • Fabio Capello
    #3531
    Mert ha nem használod/nem játszol éppen, akkor ő tudja használni. Ha teszem azt, én nem játszanék most, te nyugodtan használhatnád az én cd-kulcsomat.

    Általában el szokták adni a lopott kulcsokat, lehet hogy most vette meg valaki, ki tudja. Érdemes írni a Bohemiának, általában adnak egy új kulcsot.


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    És legközelebb ne tölts le jutyúbos csodahackeket
  • wardogzombie
    #3530
  • Susarc
    #3529
    az elmúlt 3 napom: Global Ban majd Bad CD key utánna CD key in use és ma pedig megint valami battle eye ban....:S
    A gépemen eredeti Nod 32, naprakész egy db virúsom nem volt az új rendszerem óta ez kb. 5 hónap....

    most már levelezek a Bohemiával kértek mindenről Screenshot-ot elméletileg lehet adnak új CD kulcsot....

    kérdésem csak annyi: WHAT THE FUCK IS THIS SHIT?!

    noob laikus kérdés: ha a Cd kulcsom használatban van akkor pl. tegnap miért tudtam belogolni? és ha 5 hónapja használom az új rendszerrel / a régivel is kb 3-4 hónapig volt fennt ARMA2/ akkor aki "ellopta" a CD kulcsom az,hogy a rákba tud belépni? miért élvez "ő" prioritást velem szemben aki már hónapok óta használja a játékot?

    ááááá
  • Laza
    #3528
    A hangjából ítélve kilométerekre össze fognak beszélni a zombik a hátad mögött :D

    Vazze, ezt most találtam ki/írtam át ... nem is kellett sokat módosítani :D :D :D

    DayZ királynak hívják a háta mögött,
    Az új fiút ki a szerverre költözött.
    Ha elsüti a puskáját,
    A dörej száll az utcán át,
    Odavonzza a zombik táborát.

    A Chernoból hazafelé este ha láttuk őt,
    Vérezve állt egy kapu előtt.
    Róla bárki megmondja,hogy
    Tizenöt perc a rekordja,
    Nem mutatsz ma nála nagyobb agymenőt.

    Ő a DayZ király,(király, király) ő a DayZ király. (DayZ király)
    Ő a DayZ király,(király, király) ő a DayZ király. (DayZ király)
    Ha feltűnik a játékosok között,
    A zombik összesúgnak a háta mögött. (DayZ király)
    Ha feltűnik az játékosok között,
    A zombik összesúgnak a háta mögött.
  • wardogzombie
    #3527
    Köszönjük és mostmár akár ki is pihenheted magad az utóbbi időben ugyse volt rá időd
  • Fabio Capello
    #3526
    Gamernight 24/7 update - 2013.02.14. 9.00 restarttól

    -Kutyák bugfixelve - mostantól lehet "parancsolni" nekik - helyben maradnak, támadnak vagy állatot keresnek neked a húsért.

    -Anomáliák bugfixelve - mostantól elvileg csak az látja a teleport effektet, aki ténylegesen átmegy az anomálián, nem mindenki a mapon. Emellett a "stat" pozíciók helyett minden restartkor változtatják a helyüket.

    -A titkos labor (ami nem is olyan titkos mostmár) textúrái fixálva, a hatórás restart ciklus mellett elvileg már nem okoz FPS droppot.

    -Fullmoon éjszakák bevezetése az NV nélküli játékosok segítésére

    -Az eső/köd esélyének jelentős csökkentése (túl gyakori volt)

    -Új lootolható épületek bizonyos helyeken (nagy részük a "szar" spawnhelyek javítására, a többi hogy jobban eloszoljon a nép a térképen, megemeltük az ún. kulcsfontosságú területek arányát). Új helyek többek közt:

    -Kórház Zelenogorskban
    -Apartmanépületek Kamenkában
    -Bolt Mogilevkában

    A többit pedig fedezzétek fel ti... :)

    -Mostantól lehet biciklik és alapvetően kétszemélyes járművek (pl. platós Hilux) hátuljára ülni. (Görgős menü - Sit on back)

    -Rá lehet kötni járműveket a helikopterekre mostantól (a jármű-jármű verzión még dolgozom)

    -Új anti-hack script: globális figyelmeztetés a hacker kilétére, érzékenyebb szűrő, jobb megelőzési arány.
  • wardogzombie
    #3525
    Bambikat viszi egy lövésből is?
  • tutituti
    #3524
    a jó öreg mosin visszatér
  • Panzeradler #3523
    Köszönjük szépen!
  • Fabio Capello
    #3522
    Semmi gáz. Az ATV-t a következő restarttal átrakom egy másik helyre, a koordinátákat privátban elküldöm mindkettőtöknek.
  • Panzeradler #3521
    Srry érte, csak hát tudod a kíváncsiság.
    Többet nem fog előfordulni.
  • tutituti
    #3520
    Ja értem én hogy pucoljunk,csak mire kiértem az útra és elkezdtünk kimenni akkorra dobott ki.

    Azért írtam ide mert gondoltam hogy valami ilyesmi,de semmi gonosz szándék nem volt benne csak időnk nem volt a kijutásra.

    köszi :)

    (írni akartam hogy tipli van csak ahogy írtad akadtam mint a rosseb)
  • Fabio Capello
    #3519
    Legalább négyszer szóltam nektek adminon keresztül, és a dome is 2 percig figyelmeztetett titeket, plusz itt is és az oldalon is leírtuk, hogy Pobeda átmenetileg tiltott terület, mert egy magas textúrájú épület van benne, ami masszívan akasztja a szervert.

    Visszaraklak titeket meg a kocsit majd valami tetszőleges helyre, de kérlek, a jövőben kerüljétek a gát területét.

    szerk.: kérlek ugyanezt Tiborcnak is mondd meg, köszi.
  • tutituti
    #3518
    Na nem rossz a szerver.Egyből egy quad majd egy S1203 Van.

    Aztán elmentünk Krasnostav reptérre és onnan eltévedtünk,majd felismertem a gátat Pobeda-nál és időm se volt kijutni.
    Így buktam a kocsit meg mindent ami benne volt
    Ez amúgy miért van?A restricted area?
  • tutituti
    #3517
    Ez olyan dayz origins salvation city-s dolog lesz?

    Mert az nagyon jónak tűnt!
  • JanáJ
    #3516
    kb mikortól?
  • Maróth
    #3515
    Ohh yeah! :D
  • JanáJ
    #3514
  • Laza
    #3513
    "-Bandita táborok (Sátor lootokkal, amit AI banditák védenek).
    -Egy új város
    -Egy város benne nagyon jó lootokkal, viszont borzasztóan erős AI védelemmel."

    Végre valami PvE móka a DayZ-ben :)
    Hajrá! :)
  • Fabio Capello
    #3512
    Egy kis betekintés, hogy mire készülök a szerveren:

    -Új antihack script
    -Új épületek (pl. bolt Kamenkánál, hogy ne legyen akkora vacak spawn, lol)
    -Bandita táborok (Sátor lootokkal, amit AI banditák védenek).
    -Egy új város
    -Egy város benne nagyon jó lootokkal, viszont borzasztóan erős AI védelemmel.
  • JanáJ
    #3511
    Meg tudom érteni hogy miért lőnek akár bambit is. Mert ez a leggyorsabb módja a lootolásnak. Az más kérdés, hogy a három babért nem szép dolog kinyírni, mikor neked már halálcsillagod is van.
  • MarkBlade
    #3510
    Szia!
    Nem akarok fröcsögni meg értelmetlenül szurkálódni. Ráadásul konkrét példa nincsen előttem. Ezeket általánosságban írtam hogy aki tudja az magára ismerjen és hátha egy picit elgondolkozik. Bár erre kicsi az esély. Nem vagyok a pvp ellen de szeretem ha van értelme és közel azonos esélye van mindkét félnek. Mert máskülönben csak egy egyszerű verjük meg a kisebbeket effektus. Lehet hogy ez túl közhelyes de attól még igaz. Lehet belőle viccet gyártani és kifigurázni és lehet legyinteni rá hogy nem számít de a másik oldalnak számít. A pvp irányított keretek között sokkal szórakoztatóbb tud lenni. Nekem ez a véleményem. Mondom pap vagyok :)
  • Maróth
    #3509
    Általában kezdő gearel én is így szoktam (persze néha kivételezek :D). :)
  • Maróth
    #3508
    Ehehehe! :D A herok megbízhatók. :D Hát hogyne! :D
  • JanáJ
    #3507
    pm-ben eldobhatnád ki a két "bicskás" srác
  • MarkBlade
    #3506
    Nem szidnám a szervert. Mint említettem jó. Az hogy van két bicskával szúrkálódó sajna a világban is meg van ha nézi az ember a hireket. De reméljük játék helyet öcsikét csinálnak maguknak. :)
  • JanáJ
    #3505
    "Amit itt negatívum hogy sok csapat van."
    Ez mondjuk a szervernek elismerés. :-)

    @3500: akkor mi vagyunk a szeró hős pacifista mártírjai (röviden: lúzerei)
  • Laza
    #3504
    Azokat én beállítottam, hogy ha szarok akkor megegyék, így nem fullad bele a kis tama a kakába :D :D
  • csanyigabor
    #3503
    Jah, még a zombikat kéne ártalmatlanítani, hogy azokkal se legyen gond. :D
  • MarkBlade
    #3502
    Miért? Mert a respawnoló embereket nem tudod levadászni és magadban megmagyarázni hogy támadó szándékot véltél felfedezni?
  • Laza
    #3501
    Mé, nem az? Pedig már kifúrtam a monitorom, hogy rá tudjam tenni a kulcstartómra
  • MarkBlade
    #3500
    Én is.:)
  • csanyigabor
    #3499
    Miféle baromság már ez a non-pvp zóna, mi lenne ebből a játékból pvp nélkül, valami elbaszott tamagotchi.
  • wardogzombie
    #3498
    Ezzel megint csak nem tud mit kezdeni
  • JanáJ
    #3497
    Engem mindig lelőnek, mert előbb komunikálni próbálok. :-)
  • MarkBlade
    #3496
    Félre értesz. Én nem minősítek senkit. A tettek beszélnek. A szerverrel nincs bajom és a legtöbb ember is normális. Az tény hogy a szerver az eventek a tárgyak összehangolt jó munka. Ez kevés helyen láttam. Amit itt negatívum hogy sok csapat van. És ezért egyedül de még 2 en is játszhatattlan. Ez nem a te hibád.
  • wardogzombie
    #3495
    Köszönöm.
  • Fabio Capello
    #3494
    Nem ezzel van a gond, hanem hogy emiatt a szervert minősítitek, és hordjátok el mindennek, amikor én aztán végképp nem tudok mit tenni ellene. Egyszerűen nem áll módomban megtiltani a játékosoknak hogy PVP-zzenek, egyrészt kitörne a lázadás, másrészt elvenném a játék egyik fő vonulatát.