4614
DayZ - Zombie apocalypse online FFA permadeath survival (Arma II mod)


DayZ WIKI



\" target=\"_blank\">DayZ kezelési videó guideok



DayZ térkép 1  |   DayZ térkép 2



Helikopter roncsok térképe



DayZ Teamspeak szerver: 80.249.163.55:1111

  • Susarc
    #3613
    ??? a DayZ mindig is egy mod volt nem?
  • Fabio Capello
    #3612
    Kinn van Steamen a DayZ mint mod, egyelőre nem működik a mi szerverünkkel, ha sikerül rájönnöm, hogy buheráljam működésre, szólok.
  • Fabio Capello
    #3611
    Alfa. :)
  • Susarc
    #3610
    tehát az a magam szivatása,hogy kilövök egy tehenet a kajáért majd a semmiből rámteleportál/spawnol egy zombi aminek első ütése ájulást okoz és lezabál?:P
    én inkább a béta játék mivoltának tudom be ami bosszantó ugyan,de remélem javitásra kerül majd a release standalone-ban!
  • JanáJ
    #3609
    No offense. De megvan az a medves vicc aminek az a vége: "Vadász, vadász, te szopni jársz ide." Neked sosem jó semmi, mindig félig üres a pohár. Nem értem minek szívatod magad.
  • Laza
    #3608
    1001 sebből vérzik a játék, nem kell semmin sem csodálkozni, és akkor boldogság van :)
    Én végül mindig 'örülök' a halálnak, újra értelmet ad a játéknak :D :D
  • Susarc
    #3607
    ja és ha lelősz egyet odateleportál egy zombi a lövésre és megöl:D/ első ütésre ájulás és GG/ mint az történt velem egy hete amikor egy tehenet lőttem le a semmi közepén és buktam a fullos geart:P:)
  • Fabio Capello
    #3606
    Updatelik a Gamernightot, átállunk az új Arma patchre, most költözik az adatbázisunk, áll a szerver - várható restart 10-11 felé.

    A jó hír, hogy ezek után elvileg nem lesz annyi desync.
  • Laza
    #3605
    Nem az volt az egyik új patchben, hogy a nyúl hús 1600 vért tölt vissza 800 helyett? :)
    Próbáltam elkapni egyet a múltkor, de kva gyorsan szalad és cikázik, nem sikerült elkapni :)
  • wardogzombie
    #3604
    Kevés húst ad sajnos
  • Lunki88
    #3603
    Gamernighton sem ártana pár ilyen nyúl a banditáknak. :D
  • Susarc
    #3602
    metudom az A steam accountban megvett DLC-ket az új B accountba installálni:P jó lenne,de ilyet nem lehet:)
  • tutituti
    #3601
    Asszem a srác kicsit sokat tolta a dayz-t :D
  • JanáJ
    #3600
    egy reinstall nem lenne gyorsabb?
  • Susarc
    #3599
    új steam acc kellett mindenképp....most már csak a PMC/BAF ot kell visszavarázsolnom,de amit a Bohemiás gyerek mondott az nem működik:S
    Adott 2 direkt linket ahol letudtam tölteni a telepitőt....majd telepitésnél a CD kulcsokat kellett volna beirnom,de valamiért "writing of license file failed" van....úgyogy most megint várom a Bohemia válaszát:P
  • JanáJ
    #3598
    A kommentelő srác ott van a toppon.
  • Laza
    #3597
    Ehh ...

    http://www.gamestar.hu/dayz-minden-heten-johet-extra-tartalom.html
  • JanáJ
    #3596
    SAcc egy órával később már hasított. Megmaradt minden.
  • Fabio Capello
    #3595
    Sajnos lehalt a szolgáltatónál a komplett hive, folyamatban a javítás, de ídőt nem tudok mondani, hogy mikor lesz megint szerver.
  • wardogzombie
    #3594
    ArmA3 topikban tudnak segiteni ha létezik hozzá changer előző részekhez csináltak.Nem kell a registryvel szutykolnod.
  • Susarc
    #3593
    PRO% thy
  • Fabio Capello
    #3592
    Ez a legjobb amit ajánlani tudok: katt
  • Susarc
    #3591
    Tudja valaki hogyan lehet átirni a CD kulcsot a registryben?
  • Lunki88
    #3590
    Kész ez a fazon. :D Már fáj a röhögéstől az oldalam. xD
  • Fabio Capello
    #3589
    Nem tudom, hogy a "pedro" névre hallgató kolléga jelen szokott e itt lenni, amennyiben igen, jelezném, hogy feleslegesen próbál fellépni a szerverre, mivel a guid-je (390b77721d4929ac6b28b49382bf6f41) legalább nyolc különböző szerverről van kibannolva, három banlistben szerepel, és pillanatnyilag BEye global ban elbírálás alatt áll.
  • Susarc
    #3588
    milyen esély van rá,hogy a STEAM a meglévő accountomon átirja a CD kulcsot amit a Bohemiától kaptam? ugyanis a 2 DLC-t nem szeretném bukni:P
  • tutituti
    #3587
    Tegnap akartam feldobni itt a kérdést hogy nem csinálunk egyet?
    De akkor már nem esedékes.
  • Maróth
    #3586
    De mi jó fejek voltunk és a háromból kettőt megjavítottuk. :)
  • Maróth
    #3585
    Ehh, akkor az új patchre kell várni. :/
  • Lunki88
    #3584
    Ez se rossz, van több része is. :D
  • Fabio Capello
    #3583
    rofl

  • JanáJ
    #3582
    Szimpi volt, hogy beírtad hol a hullád, ha valakinek cucc kell. A végén még kikopik ez a "dögöljön meg a szomszéd lova is" hozzáállás a szerverről.
    Bár tegnap is találtunk egy kocsit aminek három kerekét - szerintem - csak szemétségből lőtték szét. :-)
  • wardogzombie
    #3581

    Gamernight interjú
  • Fabio Capello
    #3580
    Valószínüleg a combat loghoz van köze, nem te vagy az első aki aktív CL alatt nem tud elportolni. Utánajárunk a készítővel, de erre csak azt tudom mondani, hogy bennevan a pakliban, haltak már meg emberek rosszabb dolgoktól is :)

    Maróth - Az rMod biztos hogy nem okoz laggot, mivel technikailag nincs a szerveren semmi, az csak egy funkció :) Gyanúsabb a 751-es patch.

  • ToMy_
    #3579
    Ja. A factory mellett.

    Az oké, hogy bele lehet halni. Nade nem abba haltam bele, hanem a zombik vertek agyon, miután beleragadtam abba a szarba...
  • Laza
    #3578
    De le is volt írva, bele lehet halni ... azt nem részletezte mi módon

    "-Anomáliák! A zombik anomáliákon keresztül kerültek Chernarus szigetére, és ugyanezek az anomáliák a játékosra is hatással lehetnek! Elteleportálhat téged egy másik helyre, megsebezhet, vérzést okozhat, eltörheti a lábad, vagy bele is halhatsz. De nem feltétlenül! Akár pozitív hatása is lehet: feltölti a véredet, feltölti az éhség/szomjúság mérődet, meggyógyít."
  • JanáJ
    #3577
    Te haltál meg Polana mellett?
  • ToMy_
    #3576
    Na ha már annamária, akkor mondanám én a tapasztalatokat:

    - a minap egy villámlós anomáliába (amivel elvileg teleportáltam is már) egyszerűen beleragadtam. Egy rakás Z kergetett, gondoltam milyen jó is lesz elteleportálódni egy nyugis helyre. Ehelyett jöttek az effektek, de ottmaradtam helyben, mozdulni sem tudtam, lőni sem, a Z-k meg szépen ripityára vertek. Full gear, 2 puska, ghillie úszott.
    Egy cseppet felbaszott agyilag a dolog, úgyhogy részemről ezt a csernobiloszónásstalkeres módot hanyagolom.
    Remélem ez nem lesz tendencia, csak egy vadhajtás, ami hamar véget ér.
  • Maróth
    #3575
    Ez eddig oké, de amióta felkerült az rMode kicsit megnőtt a desync a szerver és a gépem között és a videókból látszik, hogy ez másoknál is előfordul.
  • Fabio Capello
    #3574
    Elvileg a mostani restart ciklus mellett nem okozhat problémákat, ha tömegesen jelentkezik a probléma, akkor meglátjuk mit lehet tenni, de elvileg nem szerveroldali.

    Ha jól viselkedtek, talán elmehettek egy körre a repcsivel :D