4614
DayZ - Zombie apocalypse online FFA permadeath survival (Arma II mod)


DayZ WIKI



\" target=\"_blank\">DayZ kezelési videó guideok



DayZ térkép 1  |   DayZ térkép 2



Helikopter roncsok térképe



DayZ Teamspeak szerver: 80.249.163.55:1111

  • Fabio Capello
    #3653
    Nem is fogják, mivel maga a játék nem így működik :) A modokkal az a baj, hogy nem tudnak túllépni az eredeti játék motorján, működésén - nem tudsz megvalósítani valamit, ami alapból nem adott az eredetiben :)
  • ToMy_
    #3652
    Ódejó, végre van 50 féle kaja, meg új custom modellek...
    De hogy azt megcsinálnák végre, hogy a puskát a kezemből a vállamra akasztom, és a baltával fejbeverem a zombit, na nem, aaazt nem....
  • Fabio Capello
    #3651
    1.7.6 Patch Notes
  • Susarc
    #3650
    most még lekell harcolnom a STEAM-el,hogy a DLC-jeimet ami az elcsórt ARMA 2-höz vettem áttudjam rakni az új ARMA 2-höz amit a Bohemia adott....nagy kecsegség lenne a steamtől ha nem engednék...hiszen arma 2 nélkül kuka:D
  • JanáJ
    #3649
    A kezdő karakterek, a camo gear és minden egyébb ami a AF/PMC-ből van az homályos lesz ha nincs meg a két DLC.
  • tutituti
    #3648
    A két kieget:

    Arma 2: British Armed Forces
    Arma 2: Private Military Company
  • Maróth
    #3647
    Ne a Minecraft karaktered használd! XD
  • Susarc
    #3646
    miért atombéna felbontásu a karakterem ? minden nagyon szép /kivéve pár jármű/ de a karim olyan pixeles mint a ház:S ez miért van? mit kéne még letölteni?
  • Laza
    #3645
    Na de nem ott :)
  • wardogzombie
    #3644
    valahol biztos
  • Laza
    #3643
    Rockettel elfelejtették közölni, hogy a pofavágásait nem rögzíti a rendszer :D
  • Laza
    #3642
    Fél éve esett a hó? :)
  • Susarc
    #3641
    nem törvényszerü,hogy a riport 2013 február Xedikén készűlt...lehet már fél éves
  • Maróth
    #3640
    Az veszik akart lenni! :D
  • Maróth
    #3639
    Te jó ég! Ha ezek még a mozgásokat viszik csak fel, akkor a játék majd csak jövőre jön ki!
  • tutituti
    #3638
    dehogynem.Elején egy srác ott rohan balról jobbra :D

    egyes pletykák szerint a forgatáson több lábtörés is történt.a csapat többi tagja azóta a kórházakat járja morfium injekcióért
  • JanáJ
    #3637
    á, azt megint nem vették fel, hogy kell hídon átmenni
  • tutituti
    #3636
    kijön a dev videó és szó sincs róla?ejj-ejj :)
  • Susarc
    #3635
    javitásra! skinningre is van spawn.....
  • JanáJ
    #3634
    Valamelyik tapaszra azt írták, hogy favágásra, meg tűzrakásra is spawnolhatnak. Mert meghallják a kifinomult rohadó füleikkel a fejsze csapásokat. Nekem ezt a fícsőrt még nem sikerült előhoznom az utóbbi 10 favágással.
  • wardogzombie
    #3633
    őshiba ismert ezer éve kb
  • wardogzombie
    #3632
    Viszont ugyanott megvolt a gyógyír is miszerint ússz lejtőnek felfelé és láss csodát már minden rendben
  • wardogzombie
    #3631
    Nem ezért vagy azért a panelban átnyulkáló zombit még értem valahogy hiszen a korházban is benyulnak a falon de szerintem olyan nincs hogy kinn vagy a semmi közepén és ott terem egy zombi mivel azok épületekhez vannak kötve mármint a megjelenésük most vagy az lehetséges hogy követett téged csak nem vetted észre vagy pedig hogy annyira nem lehettél a semmi közepén és valahol messzebb volt egy épület,viskó,vadászles stb és onnan rusholt le a rohadék.
  • JanáJ
    #3630
    Nekem ilyen gondom sosem volt.
    De az vicces volt mikor valaki a debug erdőben spawnolt. Eltartott egy ideig míg sikerült meghalnia.
  • Laza
    #3629
    Mondjuk a lábtörés és a halál között azért van különbség ... bár ha nincs nálad injekció, akkor a lábtörés egyenlő lehet a halállal is ... sőt, rosszabb is lehet, ha nincs a közelben semmi amivel ki tudnád nyíratni magad :)

    Anno azért én is sokszor kiakadtam (sőt, abba is hagytam a gamet) mert belogoláskor leesett a kari a semmibe és meghalt ... ráadásul full üresen dobott a tengerpartra Konkrétan orosz rulett volt a játékba lépés ... meghalsz vagy sem :)
  • JanáJ
    #3628
    Asszem ez viszi a pálmát.

    Nekünk kapuval volt lábtörés, de kocsiban..
  • tutituti
    #3627
    :DDDDD

    A WC ajtót gondolom felesleges is leírnom
  • Susarc
    #3626
    ruha csere--->lábtörés:P
  • tutituti
    #3625
    itt semmi nem volt.Német (DE ) szerveren voltam,kiléptem biztonságos helyen reptértől tíz percnyire.
    gondoltam átlesek egy másikra mert üres volt ez a szerver és kilootoltam addigra a repteret is.

    átlépek,zuhanok,zuhanok,és kilogolhattam volna de annyira ledöbbentett hogy végignéztem ahogy becsapódok :)
    Úgyhogy kezdtem előröl az egészet.De ismerősöm is zuhant meg többen meghaltak,valszeg vagy gikszer volt vagy valaki mókás kedvében volt...
  • Fabio Capello
    #3624
    az szép, nálunk csak a combat log jutalmaz vele, de az 600 méter, nem 200, lol
  • JanáJ
    #3623
    Namalskon minden bejelentkezésnél úsztál a földben. :-)
  • tutituti
    #3622
    szervert váltottam.lezuhantam 200méter magasról.fullos gear bukó.játszottam tovább.idegesítő volt,de ez van :)
  • JanáJ
    #3621
    Nem lámáztalak le, nem érdekel mennyire vagy béna vagy pro. Azt nem értem, hogy ha ennyire világ tragédiája a dayz-s lét neked, akkor miért csinálod. Kérlek segíts megérteni. (Ellopták a kódom, Zombi apokalipszisben zombik vannak, FPS-ban lőnek rám, sandbox játék nem tökéletes, télen hideg van, nyáron meleg, véget ért a Dallas, meghalt Magdi anyus...)
  • JanáJ
    #3620
    hát ez van ha valaki ilyen mimózatúllelkizős mint te
  • Susarc
    #3619
    te miért vagy ennyire értetlen? a SEMMIBŐL SPAWNOLO ZOMBI AMIT NEM LÁTTAM,mERT A SEMMIBŐL JÖTT EGYSZERCSAK MEGÜTÖTT--->ÁJULÁS-->HALÁL.....

    majd légyszives tarts továbbképzéseket,hogy az ilyen eseteket a láma mivoltom eltudja kerülni....

    hasonló eset barátommal történt akit a panel 4. emeletén lootolás közben a föld alól csapott meg egy zombi--> instant tört a lába majd szétverte....majd hozom őt is,hogy tanithass minket lámákat,mert te nagyonügyesvagylátom
  • wardogzombie
    #3618
    Így van napokon keresztül random rám jött a pityergés ez miatt.
  • JanáJ
    #3617
    Nem a játék hibáit vonom kétségbe. Csak nem értem miért kell Susarcnak a fájdalom.
  • Fabio Capello
    #3616
    Mi törtünk Doggal asszem úgy lábat, hogy csak egymásnak ütköztünk.
  • JanáJ
    #3615
    Pár napja mondta az egyik "kollega", hogy még régen eltört a lába miközben átkúszott egy küszöbön. Mindezt röhögve, ő nem lett letargiás tőle. ;-)
    De Laza is pozitívan fogja fel. A zombik még az olyan FPS lámáknak sem jelentenek gondot mint pl én. :-)
  • Fabio Capello
    #3614
    Igen, a DayZ mint modot arra értettem, hogy nehogy valaki azt higgye, hogy a standalone van kinn Steamen :)

    Itt érhető el egyébként

    Más közlendő - elkészült az AI script, több szerveradmin kolléga közreműködésével, valószínűleg ma tesztelni fogjuk élesben, úgy készüljetek.