4614
DayZ - Zombie apocalypse online FFA permadeath survival (Arma II mod)


DayZ WIKI



\" target=\"_blank\">DayZ kezelési videó guideok



DayZ térkép 1  |   DayZ térkép 2



Helikopter roncsok térképe



DayZ Teamspeak szerver: 80.249.163.55:1111

  • JanáJ
    #3693
    Ja és nagyon sok olyan verdát találtam, ami a semmi közepén volt és elpukkant egy kereke. Az ilyen kerékvesztéseknél is sok a kocsi törés, mert tele van szórva a map roncsokkal. :-(
  • JanáJ
    #3692
    Tegnap elég sokat begyűjtöttünk. Részben mert egy helyre mentünk millió helyről és volt talált, régi, javított is. De mikor valaki fuvart kért északra, akkor kapott egy verdát. A többiek egy helit is lepasszoltak, mert nekik nem működöt, a másik csapatnak meg nem.

    Addig, míg mindenből spawnol új, addig nem is fognak vigyázni rá.
  • JanáJ
    #3691
  • JanáJ
    #3690
    Utálom a biciklit, motort, quadot. Szánalom az irányításuk. :-(
  • Laza
    #3689
    Én szeretem a bringát, gyorsabban lehet vele közlekedni a susnyákosban, mint más járművekkel :)
  • Maróth
    #3688
    Már eddig is duplikálta. Ezért nem lehet most a Gamernight-on lerakni! És nem értem mi a baj a biciklivel. Múltkor a srácok négyen ültek fel egyre és úgy mentek le csernóba. :D
  • Susarc
    #3687
    LOL


    btw a sátor is duplikálja a cuccokat! ez a peccs jól bekavart.....
  • wardogzombie
    #3686
    Egy nagy hazai rockbanda dalszövegéből idéznék:
    Láttam az embert, a kezében fegyvert,
    A megváltó golyóját várta.
    Láttam, hogy nem érti, mi történt vele, és
    Nem tudja mennyi van hátra,
    Fél az élőktől, fél a holtaktól,
    Fél a mától, és fél a holnaptól,
    Fél az ördögtől, fél az Istentől,
    Fél az embertől, aki embert ÖL!

  • Susarc
    #3685
    igen....ezeket könnyen behörcsögölik és marad a futás....és ahogy Lunki is mondta nagyon sokan direkt szétrombolják azokat amiket nem használnak...
  • Lunki88
    #3684
    Az a gond hogy ezeket gyorsan be is gyűjtik, aztán amit meg nem tudnak elvinni azt inkább szétlövik/felrobbantják csak hogy másé ne legyen.

    Amúgy ebből a 70 járműből jó lenne tudni hogy mégis hány a bicikli, autó stb.?
  • Fabio Capello
    #3683
    Nem kéne lezúzni öt óra alatt minden járművet, hetente hetven jármű van kb. 30-35 aktív játékosra / nap, nehogy már ne legyen elég.
  • Susarc
    #3682
    sajnos nem fér bele az időmbe,hogy 40-50 perceket szaladgáljak.....úgyhogy kerestünk egy olyan szervert ahol van jármű és a játékidőm 90%-a nem a rohanással telik.....
  • Susarc
    #3681
    nem a gamernighton játszom....,de miért tilos? azok is ezt a bugot produkálják?
  • Maróth
    #3680
    Sátrak lerakása jelenleg tilos! A lerakottakat el fogja tüntetni a kedves admin a következő restartkor!
  • Susarc
    #3679
    Durva bug: amit bepakoltam tegnap a helibe és kiszedtem a sátramba az most belogoláskor megint a heliben volt! és a sátorba tett cuccok is megmaradtak....WTF? ki ne bannoljon a BE duplikálásért....úgyhogy repoltoltam
  • JanáJ
    #3678
    mekkora lenne már ha tigris bukfenc közben a kerítés fölött lelőnéd az üldőző zombit :-)
  • JanáJ
    #3677
    Akkor csak az lehet, hogy az én aurámtól félnek. :-)
  • Susarc
    #3676
    nos reggel repülőtéri rányitótoronyban kb a torony közepén voltam mikor egy Zombiella a padlóból bekarmolt:S....
    majd a katonai barakkba szaladtam 4-5 Z a nyomomban...el a hátsó szobáig,hogy kötözzek MINDEGYIK! a falon keresztűl jött be a szobába....kb 1/10-ed vérem maradt,mert úgy berosáltam,hogy össze vissza lövöldöztem és sokszor megütöttek sarokba szorúltam....szivem majd kiesett

    szóval a lényeg: egyszerűen nem tudják ezt normálisan leprogramozni...jönnek át a tárgyakon most is:S(
  • tutituti
    #3675
    :DD

    Amúgy arra lennék kíváncsi hogy combat roll közben hogy változik a hitbox.
  • JanáJ
    #3674
    a combat troll meg akik tegnap majdnem kinyírtak
  • tutituti
    #3673
    combatroll = levegőben bukfenc ;)
  • JanáJ
    #3672
    Miért nincs testpáncél ebben a mesés játékban. Franc.
  • JanáJ
    #3671
    Na akkor vak vezet... :-)
    De voltam, csak ezek szerint másik erdőben fogócskáztunk. :-)
  • Maróth
    #3670
    Nem, hanem nem tudsz combatrollt csinálni az épületben. Közben rájöttem, hogy az az, amikor futsz, majd tigris-bukfencezel. :D De lehet, hogy tévedek.
    Már hogy tűntem volna el, csak hétfőn nem voltam fent. Hétvégén te nem voltál! :D
  • JanáJ
    #3669
    Nekem úgy tűnt működnek a leírtak. pl: többször vergődtek a fal túloldalán, de nem ütöttek meg azon keresztül.
  • JanáJ
    #3668
    Tegnap én is szopón voltam. Krasno reptéren találok little birdöt, elmegyek a factory területre benzinért, visszajövök, erre a kocsit péppé lövik alattam a reptéren. Nevetséges hogy ki tudtam szállni belőle mert 2-3 gumit lőttek ki szóval szita volt. Erre a 2-3 triggerhapy úriember akkora láma volt, hogy nem bírtak kinyírni, mert befutottam a toronyba és kilogoltam. Hogy mi a tökömért kell mindenre lőni ami mozog. Nyomik.
  • Susarc
    #3667
    "Zeds will no longer magically hit players just becuase there within 3 meters. ( Zeds can no longer dmg without running the attack animations. (running into zeds will no longer dmg the player))" fal mögül is ment....fasza volt:D
  • KiruHoshino
    #3666
    Szép volt. :)

    1.7.6 nem rossz a leírtak alapján. Mondjuk már a crowbaral és a Crossbowal ideje volt kezdeni valamit. persze a többi sem rossz. A sör is jóféle. A pisztáciát túlzom. Inkább lehetett volna whiskey egy kis berúgás effekttel. :D Tántorgás és homályos látás kíséretében. :D
  • Susarc
    #3665
    ma megöltem 2 játékost:S nem akartam! a nagy reptérre mentem egy kocsival...mikor odaértem láttam egy hummert,kicsit berosáltam,mert lövésztorony volt rajta én meg egy civil VW-vel voltam...barátságosan dudálgattam és a kifutón húztam is elfele...a srácok bejöttek mellém és ők is dudálgattak ,gondoltam phew fasza nem agresszorok....aztán mielőtt a kifutó végéhez értem volna CSATT belémjöttek szándékosan többször is:S akkor már anyáztam magamban,hogy GG...rámcsavarják a tornyot és szitáva lőnek az m240 géppuskával....kiszálltam,hogy ha megkell halni legalább ne harc nélkül hajak meg:P és a kocsi mellé vetettem magamt és az AK kobrával zoomolva néztem a 20-25 méterre lévő humweet....szerencsémre a srácok nem géppuskáztak oda (szerintem elbízhatták magukat) hanem kiszálltak és a kocsi oldalánál kezdtek el lőni...volt pár sec előnyöm én így már mint mondtam Zoomolva figyeltem a hummert...kiszálltak és lőttek...,de én is eleresztettem 2 rövid sorozatot....rohadtul bemakkoltam,mert az egyiket azonnal fejbe lőttem a másikat pedig földre küldtem ( nagyon közel voltak egymáshoz a buták a szórásból találtam el a másikat mivel én csak egyre fókuszáltam) nem láttam a KILLED feliratot úgyhogy gyorsan odafutottam a hummerhez,mert csak 1 hullát láttam a fűben (gondoltam legéppuskázom ha kell) erre beülök a hummerba és a kocsi elindúlt:D a sebesűlt gyerek vezette:D a poén az volt,hogy észre se vette,hogy én is a kocsiban vagyok:D ezerrel kőrözni kezdett a kifutó körül majd egyszercsak megállt a kocsi...én úgy izgultam azt se tudtam mi van,mert attól féltem,hogy megáll és kilő a kocsiban,nem esett le,hogy nem tudja,hogy ott vagyok....épp írni akartam cseten,hogy beszéljük meg a szitut ,de megállt az autó a gyerek pedig kifordúlt a kocsiból és kampó:S

    DMR, M16, GPS, 24-es hátizsák minden volt náluk és a hummer is tiptop volt....nem logoltak vissza úgyhogy eltettem amit tudtam és eltűztem:S

  • JanáJ
    #3664
    Az nem az hogy nem tudsz kiloggolni lövés, zombi, mittomén esetén?

    Mi van veled, eltűntél?
  • Maróth
    #3663
    A combat roll az a földön fekszem és arrább gurulok? Miért vették ki, hogy az épületben ne lehessen ezt megtenni?
  • Maróth
    #3662
    :D
  • tutituti
    #3661
    kinn az új patch.
    mehetünk macsétát lootolni :D
  • JimKirk
    #3660
    Uuuh, koszi!:)
  • JanáJ
    #3659
    Nyertél, legközelebb te vezethetsz. ;-)
  • tutituti
    #3658
    Na belelestem az epoch modba.
    Van add friend opció ami szerintem kvajó ötlet.
    Aztán vannak shop-ok npc-kel, lehet a járműveket salvage-elni és a többi

    + te is lehetsz zombi :D
  • Laza
    #3657
    Semmi, a balta is lő ... ráadásul bazi nagy a tárja :D

    Mondjuk tény, hogy a melee zombi gyilkolászásra fektethetnének nagyobb hangsúlyt.
  • JimKirk
    #3656
    Semmi! Nyertem!?
  • JanáJ
    #3655
    Mi a különbség a vállamon a fegyver kezemben a pisztoly és a vállamon a fegyver kezemben a balta között?
  • ToMy_
    #3654
    Nem vagyok egy armamodzsoké, a technikai hátterét nem ismerem és nem is érdekel, de az ACE-ben képesek voltak megoldani a két elsődleges fegyver + vetőcső kezelését használhatóan.