4614
DayZ - Zombie apocalypse online FFA permadeath survival (Arma II mod)


DayZ WIKI



\" target=\"_blank\">DayZ kezelési videó guideok



DayZ térkép 1  |   DayZ térkép 2



Helikopter roncsok térképe



DayZ Teamspeak szerver: 80.249.163.55:1111

  • tutituti
    #3773
    A battleye ha baszakodik akkor a c:\Users\GÉPEDNEVE\AppData\Local\ArmA 2 OA\BattlEye\ mappában lesz egy dll,ezt én törlöm általában ha amiatt dobál ki és letölti automatikusan a frisset.

  • oneal1
    #3772
    oké köszi! most már indul, csak kivág sokszor battleeye miatt, letöltöttem pedig az újat, dll bemásolva arma2 OA expansions/battleeye mappába.

    kell még valami?
  • tutituti
    #3771
    nemnem,dayzcommandert leszeded és az megcsinál helyetted mindent

    Ha bad version-özik ezután is akkor a arma2 oa beta-t indítsd el és ott add-old be a dayz-t meg expasion-t és beta-t.
    Ezután jónak kell lenni
  • oneal1
    #3770
    most próbálkozom az installal:)

    steamből úgylátom nem elég mindent leszedni, mert bad version-t ír ki a szervereknél
  • oneal1
    #3769
    Vissza is rakom addig a dayzt a gepemre:)
    Lehet csatlakozni azokhoz akik csinaljak ezeket a kalandozasok videokat?:)
  • oneal1
    #3768
    Nagyon varom mar, a sok buzi warz hacker miatt meg plane:D
  • tutituti
    #3767
    ez már a standalone bizony.
  • Susarc
    #3766
    dehogy! csak egy Mod a Modban:P
  • oneal1
    #3765
    ez már a standalone?
  • Susarc
    #3764
    nps
  • domy75
    #3763
    Köszi szépen.
  • Susarc
    #3762
    töltsd le a DAYZ COMMANDER-t és az majd minden szükséges patchelést elintéz! mindenki ezzel nyomja
  • domy75
    #3761
    Sziasztok egy kis segítséget szeretnék kérni. Feltettem a day z-t de szinte egyik szerverre sem tudok bemenni mindíg rossz verziót ír ki. Steam-es az Arma II Complete-et vettem meg és feltettem a day z-t. Hogy tudok más verzióval játszani? Köszi a segítségeteket.
  • JimKirk
    #3760
    Jo kis buli volt!
  • Maróth
    #3759
    Tetszetős!
  • Ryan626
    #3758



    Első és második rész. ;)
  • tutituti
    #3757
  • Laza
    #3756
    "szépen kidolgozott nem olyan homályos pedig cery high-on játszok"

    Hanyagolni kéne azt a 'cery high' nevű koktélt, lehet nem lesz homályos :D
    Amúgy ez vmi meggyes csoda? :D
  • Susarc
    #3755
    nincs meg a 2 DLC-d
  • mathias trans
    #3754
    Heló

    Azt szeretném kérdezni hogy az miért van hogy látom frankie videójában hogy az új ruhája szépen kidolgozott nem olyan homályos pedig cery high-on játszok
  • Maróth
    #3753
    Azoknak, akik várták a kutyákat! :D (így is lehetett volna :D)
  • Maróth
    #3752
    DayZ egy képregényes szemszögéből. :D
  • kirpill75
    #3751
  • kirpill75
    #3750
  • JanáJ
    #3749
    Ne trolkodj, arra itt vagyok én.
  • wardogzombie
    #3748
    kazánlemezt
  • JanáJ
    #3747
    Ebben miből lehet verdát upgradelni? Mit kell felvennem, hogy páncélozhassam a buszom?
  • tutituti
    #3746
    itt a másik mod(a modban)
  • tutituti
    #3745
  • MarkBlade
    #3744
    Nem tudjátok a karakter kasztok képességeit véletlenül? Pl sabotőr, medic, officer..stb..nem találom sehol leírva. Egy szerveren meg ezt osztja le skinben és képességben. Sabotőr pl random javít.
  • Maróth
    #3743
    Megunható is lehet, ha hülyén játszod, mint egyesek. És igen, ennek van jövője. Magyar szerver is van, de, ha visszaolvasol a fórumon, akkor erről tudhatsz is, ahogy a többi infót is megkapod (pl.: mi kell hozzá, hogy működjön). Illetve, ha youtubeon nézel videókat érdemes megnézni Arcy626, MOD853 és czalan123 videóit. Egyrészt, mert magyarok, másrészt készítettek tutorialokat a kezdőknek, hogy így előre megismerhessék a DayZ világát.
  • tutituti
    #3742
    egyértelműen ennek.
    Standalone jön,moddolás megy rendesen.Support és nem unod meg pár hét alatt.lehet haverkodni és csapatba verődni.
  • rudii
    #3741
    Steamen megtalaltam koszi. Me'g egy olyan kerdesem lenne, hogy miben kulonbozik ez a WarZ-tol? Melyiknek van nagyobb jovoje illetve tabora szerintetek?
  • JanáJ
    #3740
    Operation Arrowhead kell hozzá. Maga a mod ingyenes.
  • rudii
    #3739
    Szevasztok! Youtubeon neztem videot Arma 2 DayZrol es nagyon megtetszett. Honnan tudom letolteni, ingyenes?
  • L H Oswald HUN
    #3738
    Majd akkor reméljük beteszik a bétába...
  • Susarc
    #3737
    hogy a véglegesbe ne sebezzen 3x annyit,mert az alfában nem lett kipróbálva.....
  • L H Oswald HUN
    #3736
    Ha nincs benne, akkor hogy tudna 3x annyit sebezni?
  • Susarc
    #3735
    épp azért kéne belepakolni mindet,hogy a releasebe az m203/ami mondjuk nincs benne/ ne sebezzen 3x annyit 2x akkora távra mint az m16 /ami mondjuk benne van/:P
  • tutituti
    #3734
    sikeresen összekevertem a szezont a fazonnal.De akkor megnyugodtam.

    Gondoltam beszúrom a képet,így nem kell szarráoffolni a topikot.