4614
DayZ - Zombie apocalypse online FFA permadeath survival (Arma II mod)


DayZ WIKI



\" target=\"_blank\">DayZ kezelési videó guideok



DayZ térkép 1  |   DayZ térkép 2



Helikopter roncsok térképe



DayZ Teamspeak szerver: 80.249.163.55:1111

  • tutituti
    #3813
    új modception

    CA 27 Breaking Point

  • kirpill75
    #3812
  • kirpill75
    #3811
  • Maróth
    #3810
    Yep! :D
  • JimKirk
    #3809
    The Evil Professor!
  • Maróth
    #3808
    Tudom! :D Szeretek is gonosz lenni! :D
  • JimKirk
    #3807
    Gonosz vagyol!
  • Maróth
    #3806
    A lusták megérdemlik, hogy ne működjön nekik a játék! :D Mi addig is jól elszórakozunk. :D
  • tutituti
    #3805
    vagy linkbe rakja ezt az oldalt mert minden hibát és rá a megoldást leírtuk..
  • Laza
    #3804
    A házigazda nyomhatna egy FAQ-t a lustáknak :)
  • skynny
    #3803
    Ezen már túl vagyok!Újra kellett raknom a gépet,ezért kell most a játékot is..ami működött is rendesen,de most nem értem mi a bibi..
  • tutituti
    #3802
    indítsd el az ARMA2-t meg az OA-t egyszer.Azután menni fog.Így ismeri fel a telepített mappát.
  • skynny
    #3801
    Sziasztok!Újra raktam a gamet,de Dayz commanderben instal/update-nél ezt kapom:"Cannot find at least one of your Arma2 directories"Én úgy látom minden a helyén" van és mindent úgy csináltam ahogy kell!Találkozott már valaki ilyesmivel,van rá megoldás?
  • Maróth
    #3800
    Kérdéseidre rövid válasz:
    A DayZ egy MMO FPS játék, amely egy zombiapokalipszis után játszódik egy volt szovjet államban (Csernorusszia). A lényeg a túlélés! Nem csak a zombiktól kell tartanod, hanem a többi játékostól is. Ezt jól mutatja, hogy bármely komolyabb honlapon, ahol a DayZ-ről olvashatsz a tippek között első szabályként mindig az olvashatod, hogy ne bízz senkiben.
    Mivel FPS-ről van szó, itt nincsenek szintek, nincsenek skillek. Mindenki ugyanolyan karakterrel megy, ugyanolyan tulajdonságokkal. Ami megkülönböztet egy-egy játékost, az a nála lévő fegyver és, hogy milyen ügyesen tud játszani (no meg persze milyen jó a gépe).
    Külön klánfunkció nincs, max annyi, hogy, ha engedélyezve van a szerveren, akkor azokat, akikkel már egy ideje együtt harcolsz, zölddel jelöli a térkép.
    Rengeteg szerver van, különböző beállításokkal, más és más pályákkal.
    Csernogorsz egy nagyjából 230 négyzet km nagyságú, de vannak nála kisebb és nagyobb térképek is.
    A standalone, mint ahogy a neve is mutatja, egy önálló játék lesz, nem mod, így azt külön kell megvenned. Hogy lesz-e kapható boltokban idehaza, jó kérdés. Steamen biztos fent lesz, bár én is reménykedem egy rendes, dobozos verzióban.
    Vannak sokan magyarok is, külön magyar szerver is van. A Gamernight szerveren is többnyire magyarok játszanak, van két klán is, de vannak külföldiek is és egy német klán is.
    Talán röviden ennyi. További infókért lapozz vissza a fórumon.
  • Munszu
    #3799
    Hmm oksa köszi,az angollal nincs gond. De alig találtam épkézláb cikkeket a játékról, a videók alapján meg tetszik ez a túl élő, barangolós,felfedezős,gyűjtögetős dolog. Az önnálóan futtatható játékról tudni valami, hogy kb. mikorra várható?
    Ja meg hogy meg lesz e vásárolható Mo.-n boltokba?
    Illetve mennyi magyarral találkozni, klán funkciót tettek/tesznek-e bele?
    Csak ennyi lenne a kérdésem most így hirtelen. :)
    És nézelődök is akkor mmounionon stb. :)
    Köszi mindent. :)
  • tutituti
    #3798
    igazándiból vagy visszaolvasol pár oldalt és mindenre találsz választ vagy mmounion.hu vagy egyéb helyen googleben rákeresel arra hogy dayz leírás.

    részletesen leírnak mindent amire kíváncsi vagy
    Ha megy az angol(kéne mert elég gyorsan meghalsz ha nem tudsz kommunikálni a játékan) akkor meg dayzmod.com.

    amúgy arma2+dayz =/= dayz standalone
    egy ideig majd kapjuk a patcheket de a végén meg kell venni a SA-t hogy élvezhesd.Várj,én azt mondom
  • Munszu
    #3797
    Sziasztok, lenne egy kérdésem mert a játék (vagy mod.) fel keltette az érdeklődésemet,de nem nagyon tudom hova rakni az egészet. Pár szóban valaki be tudna nekem számolni róla?
    Az első kérdésem az lenne hogy mekkora a bejárható világ, illetve azt olvastam hogy készül az 'önállóan' futtatható verziója. A kérdésem az lenne, hogy ha megveszem az Arma 2-t, felrakom a Mod-ot, és gondolom én jönnek frissítések akkor én is majd azzal az önállóan futtatható játékkal fogok-e rendelkezni, mint amiről írogatnak?
    Illetve még annyi érdekelne, hogy mit lehet tudni az egész rendszeréről, egy szerver van vagy több, mindenhol megmarad-e a szinted(ha van fejlődés, stb.. :) )
    Előre is köszönöm szépen a válaszokat. :)
    További jó játékot. :)
  • Maróth
    #3796
    Tessék visszaolvasni, ha valami nem megy! Rengetegszer le lett írva! Tessék megdolgozni érte!
  • MarkBlade
    #3795
    Van egy dayz nevű program is. Azt keressétek meg. Nem a steames stand változatot. Ez eg kis program amivel be lehet frissiteni az armát és a dayz modot is.
  • tutituti
    #3794
    #3771

    itt leírtam mit kell csinálni ha dayzcommanderből nem megy.
    Ha így se megy,akkor SIX Updater-rel indítsd el.letöltöd,dayznél verify-olod és indítod.
  • Prince23
    #3793
    Ez a bajom nekem is
  • simon7108
    #3792
    Valaki tudna adni egy kis felvilágosítást, hogy miért nem enged be egy szerverre sem? Azt írja, hogy nem megfelelő a verzióm...
    Fel van rakva az ArmA 2, Operation Arrowhead meg a DayZ. Steamről van mind.
    Akármelyik szerverre is próbálok rámenni vagy rossz verziót ír ki vagy valami mást egy fájlal kapcsolatban a steam mappában.
  • tutituti
    #3791
    csernóban igen.tavianan rárepülsz a benzinkút tetejére és refuel gomb.elvileg.
  • ToMy_
    #3790
    Tankolni csak dzserrikennel lehet?
  • JanáJ
    #3789
    Ezek a minyók gyilkosok.
  • wardogzombie
    #3788
    Ez Petivel is megtörtént pár hete 3-szor halt meg egymás után mert nem akarta otthagyni a gépet csak ugy.A te esetedben még valószínűleg elnéző is volt a ruszki ócskavas
  • ToMy_
    #3787
    Na, tegnap nekem is érdekes kalandjaim voltak:

    találtam egy tök üres tankú Mi17-est. Volt nálam 1 kanna üzag, betöltöttem, és villámgyorsan áttelepültem egy 4km-re lévő üzagtartályhoz.
    Kiszálláskor a heli hasába rakott a program, instant lábtörés, ájulás, vérzés, stb...
    Miután magamhoz tértem, rendberaktam magam, persze morfium nem volt. Szóval kúszva irány a rozsdás tank. Így fordultam a heli és a tank között 5ször, közben Z-k támadtak rám, vicces volt hasalva M1911-el lelövöldözni őket.
    Ezután irány Berezino kórház, leszállás a tetőn, természetesen a fenti papírdoboz nem spawnolt, úgyhogy irány le a létrán - még mindig törött lábbal - körbekúszni az épületet, kirakatot betörni, ééééésss vééééégre meglett a morfium.
    Úgyhogy most örömbódottá, van egy saját helikufferem, és a lábam is összeforrt.

    Na, a lényeg, amiért ezt itt most elmondtam: később is előfordult, hogy pilótaszékből kiszállva a heli hasába rakott a gép. Igaz, ekkor már rutinosabb voltam, rögtön hasaltam, és kikúsztam alóla, de mondanám, hogy aki így jár, az vigyázzon, mert belehalhat egy sima kiszállásba.
  • wardogzombie
    #3786
    mi történt?
  • JimKirk
    #3785
    Wardog!:(
  • Lunki88
    #3784
    Téged meg ki bántott?
  • Maróth
    #3783
    Szép! :)
  • oneal1
    #3782
    na sikerült játszani egy kicsit:)

    felteszem majd azt a modot és megkereslek titeket:)

    5 perc játék után, látom hogy csernoban száguld egy hummer:D na mondom mekkora mák, csávó megállt az építkezés mellett:D csak simán odafutottam és lenyúltam a gépet, utána meg fut utánam, eltalál, kiájulok a kocsiból, visszaszállok, nagy nehezen sikerült elütni:D aztán nem láttam már semmit mert alig maradt életem, szóval a kocsi gajjra ment de így újrakezdeni jó volt a játékot!:)
  • wardogzombie
    #3781
  • JimKirk
    #3780
    Lunki csapatat ajanlanam a gamernight szerveren.
  • Lord RZA a PUNK
    #3779
    Sziasztok, még csak pár napja kezdtem el a Day-Z-t. Valaki nem venne be a csapatába?
  • wardogzombie
    #3778
  • Maróth
    #3777
    Ez az rMod több fegyvert és több járművet ad. Az admin meg nagyobb hatalommal rendelkezik és jobb a hackvédelme is.
    És igen, a csapat, amibe én is beletartozom (SiSq), az itt szokott tanyázni. Már, ha épp nem az ArmA 3-mal foglalkoznak. :D
  • oneal1
    #3776
    elvileg, most jó és nem visít a battleeye:)

    köszi!
  • oneal1
    #3775
    gamernight szerver mit tud?:)

    azon játszotok?
  • Maróth
    #3774
    Ha a gamernight szerverre akarsz feljönni, akkor az rMod-ot is szedd le! :)