4614
DayZ - Zombie apocalypse online FFA permadeath survival (Arma II mod)


DayZ WIKI



\" target=\"_blank\">DayZ kezelési videó guideok



DayZ térkép 1  |   DayZ térkép 2



Helikopter roncsok térképe



DayZ Teamspeak szerver: 80.249.163.55:1111

  • Laza
    #3893
    Oh, nincs az az idegesítő képernyő rángatózás FPS módban futás közben, végre :)
  • Susarc
    #3892
    sose készül el.....
  • tutituti
    #3891
    dayz developer blog 26th april video from pax and our latest building

    +devblog part 1
  • tutituti
    #3890
    na megy a mókulás :D
  • Árpika11
    #3889
    Sziasztok!
    eredeti DayZ,DayZ Origins videókhoz keresnék egy társat, akivel tudnék heti 1-2 videót csinálni, dumálnánk skypeon, meg ilyesmi! Egyedül nem annyira élvezhető a játék szerintem!

    http://www.youtube.com/user/MrHuskyify

    Ez a csatornám, ha gondoljátok nézzétek meg!
    Előre is köszönöm!

    Elérni itt lehet a privátban, vagy a [email protected] -on!
  • balazsgigi
    #3888
    Valaki játszik innen (mester no cd)-s szerón?
  • JimKirk
    #3887
    Umad bro?
  • Maróth
    #3886
    Na jó! Ezt szarul fogalmaztam meg.
  • Maróth
    #3885
    Srácok! Ilyen könnyen ne higgyetek el egy hülye kérdést. :D Szantosziboy csak szívatott titeket, hisz tudta, hogy csak vissza kell olvasnia a fórumba és megkapja a választ. :D
  • szantosziboy
    #3884
    ja!!! sorry
  • L H Oswald HUN
    #3883
    Csak 7 hozzászólást kell visszaolvasnod és ott a válasz.
  • szantosziboy
    #3882
    valaki tud mondani egy jó szerver ip címet?
  • tutituti
    #3881
    ARMA 2 Combined Operations magába foglalja az ARMA2-t és az Arrowhead-et is.
    Az arrowhead különálló kiegészítés.
    mind a kettő kell hozzá!
  • szantosziboy
    #3880
    Ahoz hogy menyen a DayZ mod elég az ARMA 2 Combined Operations Arrowhead?
  • JimKirk
    #3879
    Este game!
  • Lunki88
    #3878
    Rmod: http://www.mediafire.com/?idr7hprerq1qa75
  • Since
    #3877
    És honnan tudom hogy melyik mod kell?
  • Lunki88
    #3876
    Ez egy magyar szeró pl., csak rmod kell hozzá:

    80.86.82.65:2382
  • Since
    #3875
    Van esetleg magyar server? Ami régebben favorit listában volt már nincsenn...
  • tutituti
    #3874
    Én panthera-n játszottam egyet.Elég hibás a loot rendszer az 1.8ban(map verziószám) de még mindig a legszebb map szerintem.
  • Maróth
    #3873
    Noooooooobs! :D
  • L H Oswald HUN
    #3872
    Ma is PvP-ztem, meg tegnap is kétszer...
    az már három és tele vagyok fegyverrel
  • JimKirk
    #3871
    Hat amig kijon a standalone, addig ezzel is el lehet szorakozni.:) Meg ahogy mondtad jarmuveket, egy masik terekepet is igernek. Meglatjuk.
  • L H Oswald HUN
    #3870
    Ne bántsátok szegényt... nagyon szeret PVP-zni.
  • JimKirk
    #3869
  • Maróth
    #3868
    Megőrült szegény. :D Vagy csak meleg sört ivott. :D
  • Laza
    #3867
    Juj, mi történt veled? WarZ? Hehe :)
  • kirpill75
    #3866
  • kirpill75
    #3865
  • Laza
    #3864
    Az nagy probléma lenne, ha a DLC-sek és a nem DLC-sek nem játszhatnának együtt. Szerintem lesz itt szép piros kalap meg rácsos napszemüveg ... max látod a másikon de felvenni nem tudod.
    A szerveres dolog már mehet külön, de az itemekkel nem tehetik meg.
  • tutituti
    #3863
    Az egész MC modellel egy baj van,hogy steam mennyire lesz engedékeny az árat illetően.Úgy tudom csak ott lehet majd megvenni illetve szükséges hozzá a steam.ÉS szerintem ők ennek nem örülnek.
    De fene tudja.

    Elején szerintem a következő dolgokkal frissítik és teszik érdekessé+vásárlócsalogatóvá:új fegyverek,új skinek és új craftolható dolgok.
    Aztán később talán mapok vagy a chernarus+ bővítése átvariálása lesz.
    Más célt én a PAX-on látottak alapján nem tudtam leszűrni.Meg ezeket konzolon se nagy Wasistdas megcsinálni patch formájában.A dlc-zéssel az lenne a baj hogy külön szerverek kellenének azoknak akiknek nincs meg egyik vagy másik és sokkal nagyob probléma és pénzkiesés mintha csak ingyen kiszórják hozzá.Aki meg megvesz egy DLC-t amiben pl benne van Taviana vagy a másik amiben meg Lingor az ugye eleve más szerveren játszik(Remélem Dean nem olvassa mert elég nagy lehúzás lenne)
  • Laza
    #3862
    Az a modell csak akkor jó, ha a termék is jó és van rá kereslet ... egyébként meg nem feltétlen. Persze valamennyi pénz még így is lehet vele keresni.

    A MC-nél jó volt az alap és a nyomott ár és az ingyenes tartalmi bővítések csak hatványozták az eladásokat. A játék ára meg úgy nőtt ahogy töltötte meg egyre több tartalommal, így ugye a bevételei is nőttek.
    Na de mondom, ehhez jót kell csinálni és kellően nyomott áron kell kezdeni és jó tartalommal kell megtölteni ... és ez az ahol a legtöbb üzleti modell 'másoló' elbukik :)

    Szerény véleményem szerint a MC egy sokkal összetettebb és bonyolultabb játék (még ha ez 'külsőleg' nem is látszik), mint a DayZ, ráadásul az alapokat már a moddal letette, szóval ha az alapba sikerül egy kis 'tartalmat' is belecsempészni, akkor nagy baj nem lehet ... innentől meg már a kereslet fogja meghatározni a sorsát.
    Én remélem, hogy nem csak PvP-re épített tartalom lesz.
  • tutituti
    #3861
    Na DLC az lehet hogy lesz de remélem inkább a Minecraft modell marad.(és a mostani mod support is marad)
  • Laza
    #3860
    Persze, akarjon vele pénzt keresni ... semmi baj nincs vele ... csak majd az a kérdés, hogy milyen szinten akarja kicsafarni és ez mennyire megy a játék rovására. Reméljük semennyire, de ma már Én semmin sem lepődnék meg a WarZ után :)

    Majd gyűjtök pozitív energiát :D
  • Laza
    #3859
    Meglátjuk, anno mikor elkezdte ezt mondta ...... majd meglátjuk. De persze ha ingyen fogja belepakolni a sok customizációs cuccot, meg egyebeket, amiket tervez, akkor no problem.
    Aztán lehet majd DLC-nek fogja hívni :D
  • tutituti
    #3858
    Fél PAX alatt mondták hogy semmi esetre se lesz Mikrotranzakció.Laza rémálma ez az üzletpolitika :D
    mindenbe belelátja már
  • JanáJ
    #3857
    "Persze, azok dolgozik, hogy ne lehessen csalni benne, mert különben senki nem akar majd fizetni érte, illetve a mikrotranzakciós rendszerébe pénzt fektetni."

    ?? Most azé' hülye mert jó játékot akar, meg a munkájáért pénzt? Te ingyen jársz a melóhelyre?
    A mikrotranz az meg honnan jön?
  • Laza
    #3856
    Ez a videó .... vááá ... 1080p, mondom mi a tököm van, miért ilyen ocsmány még mindig? ... ja, hogy full low beállításokkal van rögzítve, az aztán királyság ... maradhatott volna max 480p-ben is :D

    A címe még mindig megtévesztő.
  • Laza
    #3855
    Ebből is lejön, hogy sajna barátunk szemei előtt már rég a $(vagy ójró) jelek röpködnek, és leszállt a pénzszag köde.

    Persze, azok dolgozik, hogy ne lehessen csalni benne, mert különben senki nem akar majd fizetni érte, illetve a mikrotranzakciós rendszerébe pénzt fektetni. Miért emlékeztet ez engem a WarZ esetére? :) Na jó, ott tudatosan baszták át a nép fejét, itt meg csak a kábult állapotuk miatt :)

    Meglátjuk. Sok olyan dolog van a jelenlegi rendszerben, amit ha 1:1-ben átvesznek akkor nem fog már érdekelni a játék, ahhoz elég volt a mod ... pl a zombik rendszere :)

    De akár még jó játék is lehet, akkor meg szívesen fogom megtömni a zsebét max egy 20-assal ($ vagy ójró).
  • Laza
    #3854
    Ja, logikusan gondolkozom a Te fejeddel, értem ... akkor lopok egyet, hogy azt az évi 20m-t azzal tegyem meg, világos.

    Szerintem meg akkor nem kell biciklizni, mint ahogy teszik azt az emberek általában.

    Én is örülök, ha hetente max 2-3 alkalommal van 1-2 órám játszani, mégis megveszem amit tudok, ami érdekel, ami olyan árban van.
    Nem baj, hogy warezolsz, semmi gond, csak az indok baromság ... akkor inkább ne indokold hanem csak csináld :)