4614
DayZ - Zombie apocalypse online FFA permadeath survival (Arma II mod)


DayZ WIKI



\" target=\"_blank\">DayZ kezelési videó guideok



DayZ térkép 1  |   DayZ térkép 2



Helikopter roncsok térképe



DayZ Teamspeak szerver: 80.249.163.55:1111

  • ricsa008
    #3933
    huh a WarZ annyiból jobb volt hogy az legalább el se indult... bár csak ez se tette volna... megint kidobtam az ablakon több mint 3000 ft -ot :( ahogy a Warz re is egy 1000-est pedig jónak tünt a videók alapján...
  • Panzeradler #3932
    Arma 2-t meg a Kieget elindítod kilépsz. Letöltöd a Dayz Commandert, ott meg minden adja magát.
  • kifli
    #3931
    letöltöd telepíted, és szerintem van saját indítója. Az arma2-t indítsd el minimum egyszer...
  • ricsa008
    #3930
    üdv..!
    Amatőr kérdés... most vettem meg az Arma 2 + kieget steamen akcióban hogy kell inditani a DayZ modot?
  • tutituti
    #3929
  • kirpill75
    #3928
  • Maróth
    #3927
    És rózsaszín felhők lennének Elektro felett! És helló kitty-s ak-47-eseket lehetne találni Staryban! :D
  • Laza
    #3926
    Ha nem lennének problémásak a zombik, dalolászva virágokat szednének a réten :D
  • Maróth
    #3925
    No meg ez még erősen alfa stádium! :) Még kezdetlegesebb, mint a mod, hisz jóformán a semmiből kezdték el elölről és csak alkalmazták a tapasztalatokat! :)
  • Laza
    #3924
    A zombikkal mindig probléma van, a modban is :)
  • Nekrofil
    #3923
    az egyik interjúban Rocket mondta, hogy ez nem E3 build, ez development build, és némi probléma van jelenleg a zombikkal
  • Susarc
    #3922
    rohadt szép meg minden,de a Zombik amit leművelnek az kritikán aluli sajnos:(
  • KiruHoshino
    #3921
  • bigmano
    #3920
    Üdv.

    Kezdő vagyok a Dayz-ben ezért bocs ha esetleg hülyeséget kérdezek de az összegyűjtött cuccaim mindig elvesznek?
  • kirpill75
    #3919
  • tutituti
    #3918
    mehet a warez topik a fejlécbe!
  • Smithwarden
    #3917
    Par uj standalone alpha video.





  • tutituti
    #3916
    linkbe.inventory system
  • Maróth
    #3915
  • Laza
    #3914
    Örülünk majd neki :)
  • tutituti
    #3913
    SA-ban ugró támadása is lesz a zombiknak.elvileg lelöknek a földre.
  • tutituti
    #3912
    http://dayzmod.com/forum/index.php?/topic/132982-new-patch-coming-soon-to-dayz/page__st__480#entry1340583
  • hitches
    #3911
    Hello most nyílt egy új Dayz csapat ha szeretnétek csatlakozzni akkor látogassatok el ide: http://dayzteam.wbh.hu

    TS-en nincs admin írj e-mailt
  • uscGhost
    #3910
    Szevasztok!
    Holnap fogom beszerezni a játékot Steam-en és olyan kérdésem lenne, hogy szervert lehet-e futtatni a játékban? Illetve ha nem, akkor megoldható-e valahogy? És még, hogy mit tanácsoltok nekem mint kezdő játékosnak? :D
  • tutituti
    #3909
    azért sok a barom játékos :D
  • Electrogen
    #3908
    Üdv mindenkinek!

    Magyar DayZ Origins szerver várja játékosait.

    Szerver IP: 94.23.199.42:2442
    Szerver neve: Official DayZ Origins #GX [XxX] Hungary
    Adatok: KATT IDE!

    Gyertek játszani!
  • Laza
    #3907
    Egy cseppet jobban néz ki és élesebb, mint az A2.
  • Maróth
    #3906
    Másak az animációk? Talán a textúra is picit szebb? És azt mondják, hogy valamivel optimalizáltabb az engine. :D
  • Susarc
    #3905
    azt pont észrevettem de azon kivül semmi mást:D
  • adidas4death
    #3904
    Köszönöm néked barátom. :D
  • tutituti
    #3903
    kérdéseidre imhol találod a választ ifjú kalóz:

    Dayz warez
  • adidas4death
    #3902
    Üdv mindenkinek!

    Még új vagyok a Dayz mod világában és lenne pár kérdése illetve problémám a játékkal kapcsolatban. Ahogy utánakeresgéltem a "how to"-nak irta, hogy tegyem fel az Arma II és Arma II OA gameket (fel raktam őket miután az nCore store-ból leszedtem).

    Az egyik gondom az az vele, hogy nem engedi feltenni az 1.60-as patchet mert "Wrong CD key"-t ír ki. :/

    A másik pedig az lenne, hogy nekem nem rakott ki "Arma II CO" ikont, amihez hozzá kellene írnom azt a pár dolgot, hogy menjen a mod.

    Tud esetleg nekem ebben valaki segíteni?

    Előre is köszönöm.

    Üdv.: adidas4death
  • Maróth
    #3901
    Pl. az inventory? :D Majd kiszúrja a szemed, de te nem veszed észre? :D
  • tutituti
    #3900
    kilóg a nyelved ;)
  • Susarc
    #3899
    Őőőőő ebben mi ARMA 3?:P olyan mint a kettő:P
  • Laza
    #3898
    Az előző is bőven jó volt (a link) :D
  • Ryan626
    #3897
    hopp,bocsi,így a jó :D
  • Ryan626
    #3896
    http://www.youtube.com/watch?v=y35AgBByUdI ;)
  • Maróth
    #3895
    Laza most jól beszél! Várjatok türelemmel. Addig is lehet tolni a mod-ot is. :D
  • Laza
    #3894
    Jó munkához idő kell ... rosszhoz még több :)
    Nem kell annyira sietni, hiszen még egy éve sincs, hogy elkezdték csinálni. Ha jó játékot akarunk, akkor annak időt kell hagyni. Ő sem gondolhatta komolyan, hogy 2012 végén kijön, max ha csak nem egy összetákolt A3 modot akart csinálni.

    Nehéz a várakozás, és annyiban hátrányban vagyunk, hogy mások akkor jelentik be a címeiket, mikor már min 2-3 éve dolgoznak rajta, így a maradék fél - egy évet könnyebb kibírni ... itt viszont még a tényleges munkálatok elkezdése előtt már tudtuk, készülni fog valami.

    Türelem, addig is 1001 másik játékkal lehet szórakozni :)