4614
DayZ - Zombie apocalypse online FFA permadeath survival (Arma II mod)


DayZ WIKI



\" target=\"_blank\">DayZ kezelési videó guideok



DayZ térkép 1  |   DayZ térkép 2



Helikopter roncsok térképe



DayZ Teamspeak szerver: 80.249.163.55:1111

  • Marfy
    #3973
    Hali!

    Tudtok mondani egy jó szervert? Van normális magyar szerver?
  • Klusi86
    #3972
    Köszi. Tegnap végül is sikerült megoldani újratelepítés nélkül, felraktam az OA beta-t illetve a dayZ is a beta patch-el indítottam steamből és így sikerült.
  • Maróth
    #3971
    Nem elég az OA, kell az alap is, hiszen abban van benne maga a pálya. :)
    Ha nem akarod megvenni azt is, akkor szedd le az ArmA free-t. Aztán törölj le mindent és kezd előröl. Először a free-t ragd fel. Indísd el egyszer, aztán az OA-t, indísd el egyszer. Aztán jöhet a beta és végül maga a mod. De amúgy:DayZ wiki
  • Klusi86
    #3970
    Sziasztok, egy kis segítségre lenne szükségem. A napokban vettem meg a steam leárazáskor a Arma OA-t, azt hittem ez elég a DayZ futtatásához. Először az indítás után ez a hiba üzenet fogadot:
    Addon 'dayz_anim' requires addon 'CA_Dubbing_Counterattack'
    Ezt megoldottam ennek a videónak a segítségével:
    http://www.youtube.com/watch?v=ss8zQTImyEw
    Jött helyette viszont másik error ablak:
    Addon 'dayz_anim' requires addon 'CA_CommunityConfigurationProject_E'
    ezután ugyan elindul a játék de egyetlen szerverre sem tudok csatlakozni.
    Letöltöttem a DayZ Commandert de ott meg nem világosak az instrukciók teljesen mit kelleni csinálni.
  • Maróth
    #3969
    Hát ja! :D Sehogy, találomra rámutat valakire (ecc pecc, kimehetsz...), aztán az lesz! :D
  • Laza
    #3968
    Most komolyan ... és ilyen emberek mennek el választani ... vajon ott hogy tesz különbséget? :D
  • Maróth
    #3967
    Ahogy Laza úr mondja lazán! :D
    A fegyverek fizikája nevetséges a warzben! Itt, köszönhetően az ArmA-nak eléggé realisztikusak.
  • JimKirk
    #3966
    "LOL, Noob!"

    GTFO!
  • gvarga12
    #3965
    mások sajna úgy tűnik, hogy csak észrevették
  • Laza
    #3964
    "ez a játék tényleg kevesebb mint a Warz"

    OMG ... legalább vennéd a fáradságot, és képeket, videókat néznél a játékból ... talán nem mondanál ekkor ökörségeket. A WZ-ben aztán a fejlődés nagyon hozzá tesz a játékhoz, ami egy borzalomtenger, mind a játéktér, mind pedig a zombik és azok viselkedése, az egész játék működése.
    Itt meg egy (azaz most már sok-sok) bazi nagy 'realisztikus' térképen kalandozol, felfedezel.

    A kettő közül pont a WZ egy tucatlövölde a stílusát tekintve. A fejlődési rendszere meg egy erőltetett vicc. Ráadásul az a játék aztán tényleg nem szól semmi másról, mint hogy levadászd CoD módban a többi játékost, mert konkrétan semmi mást nem lehet abban csinálni. Akkor melyik is az 'átlagos FPS játék'?

    A butagyerek szindrómát ki kéne már nőni :D
  • Maróth
    #3963
    Akkor gyenge volt, mert észre se vettem! :D
  • Maróth
    #3962
    Aha! A való életben is egy bizonyos tapasztalat után több sebzést bírsz el. :D Hát hogyne! Ez itt a valóságot próbálja szimulálni, míg a warz egy egyszerű kis játék. :D Nem beszélve a gagyi karaktermozgásokról, a cod és hasonló szintű játékok könnyed fegyverváltásáról. És főleg arról, hogy a dayz-t próbálták másolni eléggé gyenge módon. Nem csoda, hogy befuccsolt a terv, míg a dayz fejlesztése továbbhalad. És ráadásul több különböző mod készült az alap modra.
    Ha könnyed, gyerekeknek való játékot akarsz, akkor csak játsz a warz-vel. De, ha a valóságot akarod szimulálni, akkor irány a dayz! :D
  • deamon55
    #3961
    "Aki sokat cszett ugyis fejlövi az embert" Ez itt az arma 2 motorja ami a harci szimuláciot adja a lövedékek nem egyenesen repülnek(bulletdrop) továbbá ha csak nem véletlenül a kezdön vagy baromira tuti hogy 100 méternél távolabbrol fogsz löni a másikra és igen ott számit hogy hogyan tudsz célozni a Cs tudásod pedig itt arra lesz elég hogy meghalj( sima arma2 ben ez halmozottan igaz" De menj érezd magad jól WarZ ben de csak hogy tudd a WarZ hoz ezt a modot vették alapul azok a nyomorultak és csináltak belöle egy címeres sz*rt
  • gvarga12
    #3960
    LOL troll szagot érzek :)
  • Mr_no_NaMe
    #3959
    Akko már inkább sima Arma II. ÚGy is ki akartam próbálni.
  • MarkBlade
    #3958
    Azért mikor Hind-el vadászod a z-ket az egy életérzés.
  • Mr_no_NaMe
    #3957
    Uhhm akkor ez a játék tényleg kevesebb mint a Warz :/ Az elég bugos, de a fejlődés rendszere legalább ötletes..anélkül csak egy átlagos fps a játék. Nem is értem hogy mondhatsz ilyet, hogy még jó hogy nincs ebbe ilyen.

    Aki éveket cszett az úgy is fejlövi a másikat...tehát értelmetlen a számítógép (frame/sec) a lag, és az egér+billkombótól függővé tenni, hogy ki-kit fog lelőni. Ez nem cs, vagy ha igen, akkor tuti nem nekem való.
  • denevérember
    #3956
    Na ez viszont mindent visz... :)
  • Maróth
    #3955
    Fejlődés hála az égnek nincs! Nincsenek szintek, nem tudod a karakterednek pontokat osztogatni a különleges képességeinek. Az van, amit te tudsz hozzá adni. Ha te ügyesebben lopakodsz, mint más, akkor jó lopakodó vagy. Ha jól tudsz lőni, akkor jó lövész vagy. Ennyi! (persze ez mind ingame értendő! :D)
    Egyedüli fejlődési lehetőség a jobb fegyver megtalálása. :D
    Meg hőssé válás (gyorsabban futsz egy kicsit és a makarov nem sebez téged). Ha jól tudom a bandita nem ad semmit.
  • Laza
    #3954
    "Van akkora szabadság, és beleszőtt fantázia mint a Warzbe?"

    Mi van a WarZ-be???? :D :D :D :D :D
    Ha ez van a WarZ-be, akkor ezekből 100x annyi van a DayZ-be !!!!! :D
    És itt aztán ehetsz babkonzervet, halkonzervet, virslikonzervet meg amit nem szégyellsz :D

    A 'beleszőtt fantázia' odabaszott
    Abban aztán sok minden van, de fantázia nulla ... max a fejedben elképzelheted, fantáziálhatsz arról milyen is kéne legyen a játék, mert nagyon nem olyan :D
  • csanyigabor
    #3953
    Csak párat kellett volna visszaolvasnod (#3949).
    Nincs ingyen.
  • Mr_no_NaMe
    #3952
    Sziasztok! Kerülgettem a Warz-t párszor, de mivel sajnos meg kell venni, és mindenki lehordja hogy egy alpha verziós szar, ezért inkább ezzel próbálkoznék, ez úgy is ingyen van.

    Mi a véleményetek róla? Ez a legutóbbi videó amit linkeltetek nagyon tetszik. Miket lehet ebben csinálni? Van akkora szabadság, és beleszőtt fantázia mint a Warzbe? Ugyan úgy lehet ruhákat találni, fejlődni, meg mogyorót zabálni benne? :D
  • Maróth
    #3951
    Korrekt kis trailer! Jól néz ki!
  • tutituti
    #3950
    ez már beszéd!
    a dayzero lassan kinövi magát standalone-ná
  • Daell Drow
    #3949
    Szia most akcios az arma steamen, napi akcioban kapott 66% kedvezmenyt. Igy az ARMA II + ARMA II OA egyutt 6,79€ ami ephogy 2000 forint alatt van, ez mar egsz jo ar erte, ha kell a dayz-hez.

    Tobbieknek, egyszer majd vissza terek talan, a kelet europai hangulat meg mindig vonzo.
  • tutituti
    #3948
    http://dayzmod.com/forum/index.php?/topic/141571-rolling-changelog/
    új gear ui! meg egy rakás érdekesség lesz az új patchben
  • Maróth
    #3947
    Ha akarsz az eredeti játékkal (ArmA 2 és az OA) játszani, akkor éppenséggel megveheted. 3-4000 Ft egyben, ha jól emlékszem. A mod meg ingyenes hozzá. Ha szeretnél minnél előbb játszani és megismerni ezt a világot, akkor vedd meg! :)
    Ha vársz a standalonera, akkor még egy jó ideig várnod kell rá, mert még erősen alfa verzió (a mod is az). Jó, ha majd 2014-ben kiadják. :D
  • Viictor
    #3946
    Sziasztok,

    már most elnézést kérek, ha unalmas kérdés, és ezerszer hallottátok már, de muszáj legyek feltenni.

    Tehát, szeretném megvenni a játékot (DayZ), de nem tudom hol kell, és mit is kell pontosan (milyen játékot, milyen kiegészitővel, és ez mennyibe is fog kerülni)... ?

    Valamint, ha jól tudom az eredeti DayZ egy kiegészitő, és most dolgoznak rajta bőszen, hogy kiadják külön álló játékként is.
    Megéri rá várni, és inkább csak arra ruházzak be?
  • kirpill75
    #3945
  • tutituti
    #3944
    dayzero-zik valaki?
    egyedül vagyok és van egy cz-m töltény nélkül meg egy ak su sd-m

    kéne egy kis help mert az egyik csapat/klán/tökömtudja erősen védi a helyet és nem tudok kijutni mert 0-24ben páran ott vannak.
  • Susarc
    #3943
    ez brutáljó!
  • KiruHoshino
    #3942
    http://dayzhun.atw.hu/ - Eladnám vagy cserélném Steam-es játékra a PHP-Fusion CMS alá írt DayZ témám. Akit érdekel az küldjön egy e-mailt a [email protected] címre.
  • csanyigabor
    #3941
    Valaki nem akar hétvégente csapatban (taktikusan) wastelandozni (arma3, sa matra wasteland)?
  • tutituti
    #3940
    ehhez a legjobb az lenne ami az egyik coop dayz missionben van.
    ha ezt beleraknák úgy hogy pl lehet majd friend addolni és akikkel éppen barát van úgy együtt kapnátok a feladatokat az eléggé megdobná a dolgot.

    amolyan event féle lenne.
    erre gondolok:
  • Laza
    #3939
    Én türelmetlen? Abszolúte nem :) Eleget játszottam a moddal ahhoz. Na meg nem Én akartam ezt még 2012-ben kihozni :D

    Nem látom még, hogy 'játékélményben' miben fog ez többet nyújtani, mitől lesz jobb, mint a mod ... legalábbis azoknak, akik a modot már sokat nyomták. Örülnék ha végül kerülne bele valami 'értelem' is a multi/PvP-n kívül, az hamar unalmas lesz :)
    De végül is az is jó lenne, ha olyan lenne, mint a mod, csak full polírozott, bugmentes .... de hát ez ahogy nézem még a távoli jövő, ebből normális játék nem lesz szvsz 2014 előtt, Én meg nem akarok ALPHA/BETA teszter lenni, szóval meg fogom várni az 1.0-ás verziót ... van 1001 más játék addig, most úgyis pár hónapja már a Borderlands 2 pörög :)
  • Maróth
    #3938
    Te meg türelmetlen vagy! ALFA verzió ember! Naná, hogy tele van buggal! :D A mod is alfa verzió és az is tele van buggal. Mi olyan meglepő ezen? :D
  • Maróth
    #3937
    Pfff... Ha ilyen hamar feladod, akkor nem is neked valók a komolyabb játékok! :D
  • Laza
    #3936
    Háát ... vicces volt a textúra hiba ... meg mikor be akarta mutatni a hajóroncsot, aztán úgy egymásba voltak esve a textúrák, hogy nem talált benne egy normális utat :)

    De alakul ... csak az a baj, olyan bugos, hogy ebből 2014-ben sem lesz semmi :)
  • ricsa008
    #3935
    Nem baj marad a box és a State of Decay...
  • tutituti
    #3934
    valszeg mert mindent összevásárolsz ész nélkül, aztán meg fel vagy háborodva hogy téged átbsztak a palánkon.
    közbe három másodperc alatt találnál mindegyikről videókat meg minden infót,ahogy leírást és véleményeket is.

    Arról meg senki se tehet hogy nem tudsz kb öt műveletet véghezvinni, azért hogy élvezz egy játékot.
    arma telepít
    indít
    dayz commander telepít
    dayz indít

    nincs több kérdésem.