4614
DayZ - Zombie apocalypse online FFA permadeath survival (Arma II mod)


DayZ WIKI



\" target=\"_blank\">DayZ kezelési videó guideok



DayZ térkép 1  |   DayZ térkép 2



Helikopter roncsok térképe



DayZ Teamspeak szerver: 80.249.163.55:1111

  • JimKirk
    #4013
    Jelenleg ez a legjobb mod. Szigoruan szvsz.
  • Susarc
    #4012
    jaaa baszki:P
  • tutituti
    #4011
    mert ez sneak peek infó!
  • Susarc
    #4010
    DAYZ commander nem szedi....ott még a 995van
  • tutituti
    #4009
    tán a falon átütő vagy átsétáló zombi neked nem valósághű? :)
  • tutituti
    #4008
    dayzero map update

    imgur linknél a képek
  • Laza
    #4007
    Én sem értem miért kell ennek úgy működnie, mint az ArmA-nak ... annak minden betegségével együtt. Kb olyan az egész, mintha kapott volna egy grafikai updatet, aztán hello.

    De hagyjunk még időt nekik, hátha :)
  • Daell Drow
    #4006
    nekem is ez a bajom, hogy az alap dolgokan basznak valtoztatni.

    A standaloneban is az alap modba berakott kezdetleges modder dolgok vannak, es nem akarjak javitani. Konkretan a zombik ugy ahogy vannak, az osszes scriptet amit hasznalak ki kene dobni, vagy legalabb finomitani. Amig olyan fatalis dolgokat muvelnek hogy: jon feled cammogva, es utolso 10 meternel meg all, majd bevag egy 120km/h felkor ives sprintet amitol te kidolsz, addig ez igy nevetseges. Meg egy csomo apro de bosszanto dolog a zombikkal kapcsolatban, nem irom le, aki tolt vele 1-2 orat legalabb az is tudja mirol beszelek.

    A 3998ban linkelt videoban is vissza koszonnek, eddig ez igy nekem nem biztato.
  • Laza
    #4005
    Tolják, fost kiadni sincs értelme.

    Nekem addig nem kell, amíg az alap játékmenet úgy fut, mint egy 15 éves játéknál ... ezek a zombik meg a karakterek, meg ezek animációi és a szinkronok ... van mit csinálni :)
  • tutituti
    #4004
    sok a felesleges feature már most az elején ahogy láttuk.
    túszejtés,attachment?minek egy alphaba?

    craftolás,pvp pve egyensúly,map átgondolása.ezekre kéne ráfeküdni szerintem.
    főleg hogy több embert megnyernének ezzel.
    És ahogy nézem a dayzero már most többet nyújt mint játékélményben,mint pedig optimalizációban.Remélem a soksok reddites ötleteket és kérdéseket is figyelik és merítenek az community találékonyságából és észrevételeiből.
    az a 3-6 hónap nagyon soknak tűnik.túl sokszor kitűzték már a megjelenést és mindig csak eltologatás lett belőle!
  • Laza
    #4003
    Kb egy éve csinálja ... más normális játék esetében +1 év, és csak akkor hallasz először arról, hogy valami készülődik, és még +1-2, mire kész is lesz :)
    Sajnos amikor valamit már a korai szakaszában ismersz, nehezebben telik az idő :)
  • Laza
    #4002
    Biztosan nem fogok már alpházni ... lehet megveszem akkor, ha az üzleti modell szerint olcsóbb lesz, mint a végleges, de egy percet nem teszek bele ... nem akarom már megunni félkész állapotában :)
    Ahogy a videót elnézem ez még elég messze van attól, hogy kész és bugmentes legyen. De ráérünk, messze még a nyugdíjas kor :)
  • JimKirk
    #4001
    3-6 honap az Alphaig.
  • Susarc
    #4000
    ez a játék soha az életben nem fog kijönni baszki...:S
  • tutituti
    #3999
  • Nekrofil
    #3998
    Nemtudom mi ez a buzi link, remélem mostmár jót dob be :D

  • Nekrofil
    #3997
    DayZ Devblog 3 August 2013

  • KiruHoshino
    #3996
    Kipróbáltátok már a Day Zerot? Nagyon jó mód. Sokkal jobban fut mint egy átlagos DayZ. Több bejárható épület, fegyverek skinek. Erősebb zombik.

    Jelenleg Német, Amerikai és Ausztrál szerverek vannak.

    Tapasztalataim szerint az amerikaira lehet a legkönnyebben bejutni.
  • Laza
    #3995
    Elvileg azt írják, hogy van még 10mp-ed ilyenkor, hogy gyors kilépj a játékból vagy a lobbyba, csak ezzel lehet cancelezni :)
  • Daell Drow
    #3994
    No igen az lesz: commit suicid, eleg hulyen oldottak meg hogy csak ugy szimplan ott van a legordulo listaban. Azert egy megerosites tenyleg elferne, minthogy veletlenul ranyomsz mindig es instant kill.
  • Laza
    #3993
    Ez az lesz ... mondjuk panaszkodtak már rá páran, hogy miért nincs megerősítő kérdés előtte, hogy biztosan akarod e ...
  • Susarc
    #3992
    hmmm nem lehet véletlen rányomtál a commit suicidra a legördülő menüben?:P
  • Susarc
    #3991
    én meg tegnap megpakoltam egy UAZ-t elrejtettem a tuti helyemre amit kb 1% esély van megtalálni:D erre mára virradóra eltűnt...gondoltam bahh micsoda poech....szereztem egy MI8-as helit...azt is felpakoltam eldugtam elsaveltem mint az UAZ-t...majd jött a restart.... és BAING restart után nemvolt sehol!!! azért ez így dühtő!:((( megkérdezem majd az adminokat nem működik a SAVE?
  • Daell Drow
    #3990
    No nezegelodtem, ez lenne az:

    Lehet a sok nyomkodastol hozom mindig veletlenul elo?
    Tavaly summerkor vettem meg steamen, akkor sokat toltam a day-zt de ilyenek nem voltak, most a napkban vetem elo ujra. Es tapasztalok valtozasokat.
  • Daell Drow
    #3989
    Igen, mondjuk mind 2 eset olyankor volt mikor probaltam valamibol kiszabadulni mert be ragad vagy nem tud felallni. Ilyenkor nyomkodtam ossze vissza a billentyut, aztan csak kiszabadul. De kozbe bejon egy szoveg hogy 10 sec van hatra vagy mi. Aztan kulso nezetre valt es jon az animacio, elokapja a pisztolyat meg nezegeti aztan fejehez fogja es bum. end.
  • Susarc
    #3988
    ??? fejbe lőtted magad??
  • Daell Drow
    #3987
    No ki probaltam, hat ennyi alapfelszereles lenne logikus mint ami ott van. De ketszer is meghaltam, egyszeruen fogtam magam es fejbe lotem minden ok nelkul. WTF? mi a turo ez?
  • Susarc
    #3986
    5.63.147.148:3272


    SusH
  • Daell Drow
    #3985
    nevet ip-t tudnal adni, en is fel mennek ilyenre.
  • Susarc
    #3984
    leltem egy korrekt GB szervert adminokkal kezdő felszereléssel, custom itemekkel self bloodbag és ha talász egy járművet szétszedheted a használható alkatrészeit! ez nagyon fasza!
    és mivel van kezdő equipment /térkép,skinning kés,gps,map,óra/ annyira nem gáz ha kilőnek:P
  • tutituti
    #3983
    0.2 talán a verziószám.
    elég kezdetleges.
  • Laza
    #3982
    Amúgy azt már láttam, hogy az Arma3-ra rá tudtak kényszeríteni egy rakás Arma2-es küldetést, kampányt .... nem oldotta még meg senki sem a DayZ implementálását? :)

    Szerk: Google a barátod, most kerestem rá, és igen, már megcsinálták :)
  • Susarc
    #3981
    bár kezd megint nagyon elmenni a kedvem,hogy minden szerverre más és más hibaüzenetet ír ki a játék.....fenntvan az öszes kieg legújabb peccsek és rmod....semmi okoskodás....ennek ellenére mindig bedob valami hülye hibaüzenetet....nagyon bosszantó
  • Susarc
    #3980
    hol van most egy jó magyar szerver? találtam egy Origns alatt futó magyar szervert,de ez az Origins ez beteg.....megölhetetlen zombik vannak.....semmi értelme
  • Maróth
    #3979
    Az ilyen alkalmakért érdemes felmenni! :D
  • Susarc
    #3978
    aki legránátozza őket az a beteg....
  • KiruHoshino
    #3977
    Beteg ember. :)
  • tutituti
    #3976
    ezért jó ez a játék :DDD
  • Susarc
    #3975
    *PMC
  • Susarc
    #3974
    ha van CD kulcsom a PAF,BAF-hoz azt hogyan instalállom fel steamen keresztül?:P vagy nem steamen keresztül:P