4614
DayZ - Zombie apocalypse online FFA permadeath survival (Arma II mod)


DayZ WIKI



\" target=\"_blank\">DayZ kezelési videó guideok



DayZ térkép 1  |   DayZ térkép 2



Helikopter roncsok térképe



DayZ Teamspeak szerver: 80.249.163.55:1111

  • Susarc
    #4053
    borzalmas.....,de legalább behúzott egy valag lóvét
  • Laza
    #4052
  • Laza
    #4051
    Ezt nézzétek inkább :D

    Lezárult a '7 Days to Die - Zombie Survival Game' Kickstarter ... barátunk nem csak a Steamen kapta meg a 'zöld utat', de a célul kitűzött $200e helyett $500e lett a vége !!! Fél milla!! 175 millió Ft!!

    MineCraft ötvözve az open world zombis túlélőjátékokkal (like DayZ) ... csak jó lehet :)


  • Maróth
    #4050
    Elsütő billentyű, de mindegy. :D
    Így kell hozzáállni! Ha lelőnek, hát lelőnek, majd újraéledsz és kezded előröl. :) Ha meg túl sokszor lőnek le, akkor vagy te vagy béna, vagy mások túl jók. De kereshetsz is egy másik szervert, nem kötelező egyen játszani. :)
  • Daell Drow
    #4049
    A Balotat en is megerositem, sokszor rakott oda is engem. Ugyan nem direktbe hanem tole jobbra 1-2 szaz meterrel, szinte szembe a bazissal, igy egybol atmentem oda es mar voltak is katonai cuccaim.
    Tegnap felmentem Karasnostav feletti repuloterre, aztan a semmibol lelottek. Pedig 10 percig nezelodtem elotte hogy nincs e senki, el is ment a kedvem, ki is leptem. De 10 perc es meggondoltam magam, vissza megyek azert is. Aztan meglepodtem hova spawnol, ennyire eszakra meg sose rakott le. Berezinotol meg joval feljebb, Blunt rocks tersegebe ahol a 2 to is van, igy nem volt 5 perc a hullamat meg talalni(semmit nem vittek el belole.) Most fel mentem az Olsha hegyre, ott egy fenyo alol vadaszok. XD Jo ralatas van a bazisra, mondjuk most csak nezem a showt, mert irtjak igy is egymast az arra jarok rendessen, nekem meg viszket a kezem a ravaszon. :)
  • Laza
    #4048
    Volt, csak nem így direktben :) valószínűleg közkedvelt lesz :)
  • Fabio Capello
    #4047
    Balota spawn eddig is volt szerintem.
  • Laza
    #4046
    Balotán is lehet majd? Nem is tudom ... végülis jobb lesz így, mert egyébként is addig volt öngyilkos az ember, amíg oda nem tette ahová menni akart :)
  • tutituti
    #4045
  • tutituti
    #4044
    igen
  • JimKirk
    #4043
    Alap dayz?
  • tutituti
    #4042
    spawn selection system kép a következő patchben
  • tutituti
    #4041
    én a crafting patch utáni ötleteket várom majd
  • Maróth
    #4040
    Tetszetős! :) Remélem majd át tudják rakni ArmA 3 engine-re is.
  • BigBandita
    #4039
    Köszi :) Egyre több látogatottság és regisztrált tag :D 3 nap alatt.
  • Laza
    #4038
    Az SA-nál nem nehezebb jobbnak lenni, épkézláb ötletet még nem vonultatott fel szerencsétlen barátunk ... pedig lenne 'honnan ötletelni' :)
  • tutituti
    #4037
    dayzero következő patch-ben ismét valami érdekeset dobott be.
    mondom én hogy a végén jobb lesz mint az SA :))
    http://imgur.com/a/NmSmU#0
  • JimKirk
    #4036
    Rossz vagy!:))
  • tutituti
    #4035
    A fórumhoz sok sikert.
    A képfeltöltés engedélyezett itt is mondjuk.
    a kategória meg általánosságban bontható dayz,dayzero,origins-re
    a többi úgyis hulladék copypaste.

    ajánlom a reddit/dayz subchanneljét,mert ott vannak a legfrissebb dolgok.ezért a dologért tartom csak részben feleslegesnek.

    Egy előnye lehet,az az epenis növelés és talán! hogy több játékost lehet majd névről ismerni majd levadászni és megteabaggingelni :DDD
  • BigBandita
    #4034
    Köszi :) Már 6. regisztrált tag. Átlag 20-30 látogatottság és próbálom frissíteni személyes tapasztalatokkal...stb..stb
  • Laza
    #4033
    Volt már 1-2 próbálkozás, a legtöbb bebukott, de sok sikert/szerencsét hozzá.
  • BigBandita
    #4032
    Rendes kategóriákra bontva?
    Fájlokat oszthatsz meg bárkivel?
    Itt még a képfeltöltéses képet se engedélyezik.
    Ezen kívül kérlek mondj még 1-2. Mert oda van írva hogy fórum de a kialakítás alapján ez csak egy társalgó.
  • Laza
    #4031
    Még egy? :)
    Egyébként ez is egy DayZ fórum az anyanyelveden :D
  • BigBandita
    #4030

    Üdv DayZ rajongók.
    Az a hírem lenne számotokra, hogy 2 napja(2013.08.05) létrehoztam a Magyar DayZ Fórumot.
    A fórumon Arma II és a DayZ mod al foglalkozik teljesen az anyanyelveden!
    A fórum segítségével telepítheted a legújabb 1.7.7.1 es verziót!(tö*rt verziót is)

    Ha bármi problémád van az Arma II/DayZ vel telepítés vagy épp a mod installálása segítünk!
    Gyere és regisztrálj: www.dayzforum.tk
  • Susarc
    #4029
    :D:D:D
  • JimKirk
    #4028
    Kivancsi vagyok.:)
  • tutituti
    #4027
    ehh..


    DAYZERO

    új patch + saját launcher
    elvileg az új map is jön pár napon belül,vagy csak én nem találtam.

    http://zombies.nu/community/threads/6537/
  • MarkBlade
    #4026
    Voltam olyan szerveren ahol a mapon bérelt helyük volt. És ha onnan eltünik valami..ban..
  • tutituti
    #4025
    hopp tévedtem.A kurva életbe.Én se olvastam el rendesen telefonról.

    Így viszont már értem miért durrantott le az akit előtte két perccel azelőtt tettem el láb alól :D

    sorry az előzőért!
  • tutituti
    #4024
    mi itt a rohadékság.
    skint kapsz érte,meg animált fórum logót.

    semmi extra ingame cucc nem lesz.tegnap néztük pont.ha befizeted a legnagyobb donate összeget,az összes szerveren külön slotod van és majd a dayz SA-ban is érvényes lesz.

    Így azért mégse akkora rohadékság.
    először el kell olvasni tüzetesen,nem felszinesen kutyafuttába aztán meg szitkozódni!
  • Fabio Capello
    #4023
    antibiotikum
  • Daell Drow
    #4022
    Amator kerdesek, csak mert tavaly nyar ota sokat felejtettem. XD
    Ha kohogok es kozben nagyon lassan kb 5-8 percenkent parszaz egysegnyi vert vesztek akkor mit kell csinalnom? Hiaba falom a steaket nem valtozik semmi, kohog tovabb es lassan vesztem a vert.

  • Laza
    #4021
    Az adakozással nincs baj, max azzal, hogy ezért megpakolja cuccokkal a karidat.
    Ezt hívják úgy a F2P rendszerben, hogy P2W (pay to win), amit nem igazán szeret senki sem :)

    De szerencsére itt van szerver választási lehetőséged.
  • JimKirk
    #4020
    Nem kotelezo adakozni, ez csak egy lehetoseg.
  • csanyigabor
    #4019
    Nem mész oda játszani és kész, valamint üzemeltethetsz saját költségeden szervereket és ott olyan rendszer lesz amilyet te akarsz.
  • Susarc
    #4018
    mekkora rohadékság már ez!

    http://bmrf.me/donate/
  • Susarc
    #4017
    jaja jó mod csak a szuper speedes cikkcakk zombikkal kezdhetnének valamit:P:)
  • Daell Drow
    #4016
    El hiszem hogy mondtak ilyet, de a lenti videot megnezve haaat. Sajnos a video tobbet mond mint ezer szo, es en ott azt latom egy az egyben ugyan azok az animaciok vannak. (amit max 2 kezemen megszamolok hogy mennyi a zombik osszes animacioja)
  • Daell Drow
    #4015
    a-a :P
  • Maróth
    #4014
    Pedig elvileg változtattak rajta. Az egyik korábbi devblog videóban arról magyarázott, hogy átírják a scriptet.