4614
DayZ - Zombie apocalypse online FFA permadeath survival (Arma II mod)


DayZ WIKI



\" target=\"_blank\">DayZ kezelési videó guideok



DayZ térkép 1  |   DayZ térkép 2



Helikopter roncsok térképe



DayZ Teamspeak szerver: 80.249.163.55:1111

  • tutituti
    #4133
    Próbáld ki a contagiont.Szerintem idei év legjobb zombi játéka lett.nem l4d2 de nem is dayz
  • Laza
    #4132
    A State of Decay-el meg a Project Zomboiddal elég jól elvagyok mostanság :)

    Nálam a DayZ előkerül néha, addig érdekes, míg felruházom magam, megszedem a reptéren, aztán ott állok és nem tudok semerre sem menni, mert minek .... még a felfedezés élménye sincs meg, mert limitáltak a cuccok, nincs craft, mindenhol ugyanazok a dolgok, cuccok, vagy semmi, nincs értelme városokat átkutatni ... max ha járművet kerekes az ember ... legalább vmi eventek lennének ...

    Na mindegy, nem akarom én más szórakozását elvenni, csak megjegyeztem, hogy ez a full céltalanság hamar unalmas ... a túlélésnek meg csak emberek ellen van értelme, mert a zombikon nincs mit túlélni :)

    De egyébként még élvezném is, ha össze lenne rakva rendesen és nem egy gányhalmaz, bugtenger lenne :D

    Na befogom és megyek vissza SoD-ozni :)
  • JimKirk
    #4131
    Laza menthetetlen!:)
  • Gabe18
    #4130
    Amikor egy kis ideig játszottam ezzel a játékkal nekem is ez volt a "gondom". Megyek, gyűjtöm, de minek? Előbb utóbb úgyis megesz egy zombi vagy lelő egy másik player, ami után kezdhetem elölről.

    Arra jutottam hogy pl. milyen jó lenne ha néha egy helikopter véletlenszerűen megjelenne a pálya egy pontján és "kimentené" az éppen ott lévő játékosokat. Ezeknek az érkezési idejéről és helyéről mondjuk lehetnének elszórt infók amiket meg lehetne találni. Igy lenne egy cél vagy lehetőség az adott játék befejezésére. Ami után persze úgyis kezdesz egy újat...
  • tutituti
    #4129
    pedig egyszerű a cél.minél tovább túlélni.

    De saját célokat is kitűzhetsz.Én mostanság egy kezdő játékosnak adtam a cuccaim egy részét,elmagyaráztam neki mi merre hány.vagy csapatba verbuválódni ismeretlen emberekkel,akikkel aztán több órát játszik.
    Attól hogy nincs mission 1-2-3-4-... még nem biztos hogy unalmas.
    Az unalom akkor kezdődik amikor >15 fős szerverre megy az ember.Ott a rossebbel se találkozik az ember,ha meg mégis akkor mészárlás a vége.pont az unalom miatt.
    de egy negyven fős szerveren már nincs ilyen.ott tudja mindenki aki frissen spawnolt hogy vadásznak rá az "öregek" így gyorsan szövődnek alkuk/barátságok/szövetségek.Csak bizalom kérdése.

    de persze egy idő után tényleg uncsi csernarusszia,ekkor kell mapot váltani.pl ott az új map amit asszem linkeltem is.
    Ha nem akkor itt van: sauerland

    - 625 km² Terrain
    - over 30 villages and 2 realy big citys
    - 5 Million Models
    - Biggest City is Wenden, Aprox 3 - 4 times bigger than Cherno.

    Ha elterjed akkor ez lesz minden dayz fan álma!
    ja és epoch kompatibilis!

    persze nem a meggyőzés a célom,mert élből untad már meg a dayz-t,csak hátha :)

    A lélegzés mondjuk érdekes,de a panelházak azért kurvajók ezt neked is be kell látnod
  • Laza
    #4128
    Hiába néz ki jobban, az animációk, az egész működése, a melee harc mind mind borzalmas. Persze tudjuk, alpha ............
    Na meg még mindig teljesen céltalan ... azt meg már halálra untam a modban is.

    Ezt a 'füstölgő' fejet ki lehet majd kapcsolni? Borzalmasan néz ki. Értem én, hogy hideg, deres lehelet, csak sajna nem is hasonlít, és hogy miért megy hátrafelé át a fejen meg bukósisakon, az talány :)
  • Ironman2
    #4127
    Mikor jön már?
  • Ironman2
    #4126
    Nagyon jó!
  • JimKirk
    #4125
    Bazist lehet majd epiteni benne? Anelkul megette az egeszet a fene.
  • KiruHoshino
    #4124
    Nekem bejön. :)
  • tutituti
    #4123
  • JanáJ
    #4122
    Bár egy jó időre kiestem, de továbbra sem értem mi lesz a cél. Több a ruha, jármű, fegyver, stb. Több épületbe bemehetsz, lesznek plusz épületek. De ennyi. Nem látom a célt amit ha el nem is érhetsz, de legalább megközelíthetsz.
  • JimKirk
    #4121
    Na, karira kidobjak?
  • tutituti
    #4120
    rocket írta ki redditre:

    "I believe it would take about 10 minutes for it to go live on steam, from the moment we decide."

    forrás: http://www.reddit.com/r/dayz/comments/1s389y/dayz_media_assets_now_on_steam_cdn/?sort=top
  • tutituti
    #4119
    Arma2+OPeration Arrowhead kiegészítő
  • Dobronski
    #4118
    DayZ-hez mely játék szükséges?
  • Dobronski
    #4117
    WarZ accot cserélnék DayZ-re, ha már lehetséges...
  • Since
    #4116
    Sziasztok,
    Most ismerkedek ajátékkal, és az lenne a kérdésem hogy van olyan Magyar server ahol nincs PK? Köszönöm!
  • JimKirk
    #4115
    Az megviccesebb, csunya is szaggat is.
  • JimKirk
    #4114
    Akkor marad az Arma2 es a kulonbozo dayz modok.
  • KiruHoshino
    #4113
    Az még rosszabb. :S Még Rocketnek is akadt a játék, pedig neki sem volt FULL-on a grafika.
  • tutituti
    #4112
    warz-é már foglalt volt :D
  • KiruHoshino
    #4111
    Nagy hiba volt ezt az Arma enginére megcsinálni. :S
  • tutituti
    #4110
  • KiruHoshino
    #4109
    Ez a legjobb.

  • JimKirk
    #4108
    Ennek kimondottan orulnek!:)
  • Nekrofil
    #4107
    nem kizárt, hogy visszatérek :D
  • JimKirk
    #4106
    Ha ugy fog futni mint az Arma3, akkor felejtos.
  • JimKirk
    #4105
    DayZero
  • tutituti
    #4104
    tegnapi egy és fél órás streamből a képek:
    http://imgur.com/a/yKRwl#2
    (ha nem menne az imgur link: http://imgur.com/a/yKRwl#2 )
    Elvileg videó is jön majd
  • tutituti
    #4103
    furcsa,mert reggeli órákban vannak kevesen.estére 30-40 fő a biztos létszám
  • denevérember
    #4102
    Tegnap éjjel kipróbáltam a szervert,de ez sajna nem public hive-os. Nem sok maradt már ahogy néztem,vagy ha van is... Nincs rajta több 2 playernél.
  • JimKirk
    #4101
    Ok, mar tudom:)
  • JimKirk
    #4100
    Why the fuck?
  • tutituti
    #4099
    igen,semmi módosítás.nincs +500 autó stb.
  • denevérember
    #4098
    És ez vanilla dayz szeró?
  • tutituti
    #4097
    dayzero meg epoch és origins eléggé elnyomta de mi ezen játszunk:

    DE 25 Berlin (1.8.0.3/beta 103718)
    IP:176.57.143.79:2302

    D4M13N néven vagyok fenn elvileg.
    De keresd Jimkirk-öt
    este hét-fél nyolc környékén vagyunk
  • denevérember
    #4096
    Srácok a sima dayz szerverek miért nem pörögnek már annyira? Dayzcommanderben direkt beállítom a szűrőt hogy csak original szerókat keressen,de a legtöbb ez a nocdkey-es "tört" szerver. A többi mod teljesen elnyomja?
  • tutituti
    #4095
    már megvettem.megint :D
  • JimKirk
    #4094
    Steamen is 6 euro a Arma II: Complete Collection, most kell megvenni!