4614
DayZ - Zombie apocalypse online FFA permadeath survival (Arma II mod)


DayZ WIKI



\" target=\"_blank\">DayZ kezelési videó guideok



DayZ térkép 1  |   DayZ térkép 2



Helikopter roncsok térképe



DayZ Teamspeak szerver: 80.249.163.55:1111

  • Marfy
    #4173
    Aki esetleg társaságra vágyik vegyen fel steamen: noki22

    Köszi!
  • JimKirk
    #4172
    Egyszer mondjuk tenyleg vicces!
  • csabi1987
    #4171
    Hali!

    Az adatlapomon látható konfigon szerintetek hogy futna a game?
  • Susarc
    #4170
    persze,hogy az! ,de poénnak 1x elmegy pláne ahogy csinálják....nyitod az ajtót és 5 fullos ember fegyvere szegeződik neked és sortűz....sokat nem veszt akit lelőttek,mert kb 500 méterre van a spawn-tól.....

    én nem csinálom ,meg is szoktam halni,mert mindig engem lőnek meg először:P
  • JimKirk
    #4169
    Mondjuk fegyvertelen bambikat olni patkanysag.
  • JimKirk
    #4168
    Allatok!:DDD
  • Susarc
    #4167
    egy óra alatt fullra fellehet öltözni.....sajnos szinte mindenki ezt csinálja azután.....
  • Laza
    #4166
    Izgalmas játék ...
  • Susarc
    #4165
    áááá ezek kész vannak:D

  • Susarc
    #4164
  • Susarc
    #4163
    gratulálok az okos majomnak aki semmiből poppoló zombikat rakott a játékba....ahogy Laza is mondja legyen akkor sok és majd te eldöntöd bevállalod-e a kockázatot!
  • Laza
    #4162
    "A pöccsel már a nyakadba poppolnak a zombik"

    Ezt a random elemet nem szerettem a modban sem. Most vagy ottvan a közelben annyi amennyi ott van, vagy nincs. De hogy 'odateremnek' a semmiből, az nem tetszik ... akkor inkább alapból is legyen minden tele.
  • Nesut3n
    #4161
    A pöccsel már a nyakadba poppolnak a zombik de nem tudnak rendesen futni így van esély.
    A tűzoltóbalta egy csapással teríti le őket .
    Viszont fosztogatásnál résen kell lenni ,mert pik-pakk a nyakadban vannak .
    Én azt vettem észre ,hogy ha guggolsz nem találnak el olyan hamar .


    Pöcs 0.30


    [IMG]http://kepkezelo.com/images/2rkukq7z1s6ew12wb7k2.jpg[/IMG]]

  • Laza
    #4160
    Mivel a leárazás indulása óta végig a top 50 első helyén van, tehát így is viszik, kizártnak tartom, hogy leárazzák :)
  • denevérember
    #4159
    Mennyit dobott a játékon ez a 3 update ami a napokban megjelent? Érezhető,vagy csak minimális javításokon ment keresztül a játék?
  • denevérember
    #4158
    Jó vidi :) Úgy terveztem,hogy várok még 1-2 napot. Ha nem kerül bele a leárazásba akkor kénytelen leszek így megvenni én is...
  • Nesut3n
    #4157
    úgy sajnállak
  • Nesut3n
    #4156
    szerintem nem esik le az ára ,még nagyon friss ...
  • Nesut3n
    #4155
    DayZ Korai hozzáférés


  • denevérember
    #4154
    Én is beállok a sorba srácok... Várok azért még 1-2 napot hátha bele esik a téli leárazásba Steamen :)
  • JimKirk
    #4153
    az fasza, akkor vehetem meg en is...
  • tutituti
    #4152
    nos,rálestem a törtre.
    persze senki ne várjon csodát.viszont elég korrekt ahhoz képest ahol tart.

    Nálam karácsonyi ajándék lesz magamnak.
    ha már ennyit játszottam a moddal asszem megéri nekem
    (plusz még a starbound jön mellé és megint nem költök játékra jó ideig)
  • kifli
    #4151
    Ahhoz képest, hogy pénzéhes szánalmas banda, arma 2-höz ingyen készítettek egy mod-ot. Bár lehet mondani, hogy azt azért csinálták, mert ott teszteltek stb, de előbb volt a mod, minthogy kitalálták, hogy legyen standalone. Kiadni meg gondolom azért adták ki idén, mert megígérték, hogy valamit kinyögnek magukból még ebben az évben. Ha nem adják ki azért háborognak az emberek, hogy soha nem lesz belőle semmi. Hogy nem olvastad el a leírást vásárlás előtt, nos a te bajod.


    Meg lehet kellett egy kis pénz, a további fejlesztéshez, mert kifogytak a tartalékokból.
  • Maróth
    #4150
    Bazeg! Erre figyelmeztettek is! Az már a te bajod, hogy ennek ellenére megvetted. Pénzt így ezzel az érvvel biztos nem kapsz vissza! :D

    Amúgy meg az összes rajongó hibás, aki állandóan azon volt, hogy mikor adják már ki. Naná, hogy nem értek el egy olyan szintet, mint ahogy a mod áll most ennyi idő alatt. De sürgette őket mindenki, ezért kidobták a piacra. :) És meg is érte nekik, mert fogyott rendesen.
    Én nem vettem meg, mert egyenlőre az új alkatrészeket veszem meg az új géphez, másrészt még várok egy kicsit, hogy haladjanak a javításokkal. :)
  • Laza
    #4149
    Elkezdődött a Steames téli vásár, ilyenkor kint van a top 50 eladási lista ... éssss ... a DayZ vezet, pedig nem is akciós :)
  • denevérember
    #4148
    Köszi az infókat! Mindenképp meg fogom lesni mert egyre jobban érdekel :)
  • Laza
    #4147
    Itt meg tudod nézni hogy is tép szét egy embert a dagadék, 0:50 körül :)
    http://www.youtube.com/watch?v=yf3w8Z5nI_E

    Vannak minimális gyerekbetegségei a játéknak, pl a karakter mozgása meg a járművek sebesség kontrollja, de ezeken hamar túlteszi magát az ember mivel jó a játék ... na és egy DayZ-hez képest még így is 'kevés' a hasonló 'bug' :D

    A járművekkel meg egyenesen élvezet a zombikat hentelni ... az ajtóval csapkodás kva jó :)
  • denevérember
    #4146
    No ha tényleg olyan jó ez a state of decay akkor mindenképp ránézek :) Sok jót hallottam róla,plusz te is fényezted már párszor így egy leárazás során mindenképp ránézek!


    A dayz-re visszatérve meg,tényleg ott van a felirat nagy betükkel hogy csak akkor vedd meg,ha tisztában vagy vele hogy telis tele van hibákkal... Szóval aki elhamarkodottan vásárol az vessen magára!
  • Laza
    #4145
    Mondjuk ez áll rögtök a képernyő tetején a Steamen, ezek után ki gondolta úgy, hogy tényleg megveszi és majd értékelhető lesz? :)

    "WARNING: THIS GAME IS EARLY ACCESS ALPHA. PLEASE DO NOT PURCHASE IT UNLESS YOU WANT TO ACTIVELY SUPPORT DEVELOPMENT OF THE GAME AND ARE PREPARED TO HANDLE WITH SERIOUS ISSUES AND POSSIBLE INTERRUPTIONS OF GAME FUNCTIONING."

    Az eddig látottak és hallottak alapján ez még iszonyat messze van a jótól ... most nem azért, de egy 7 days to Die, ami ráadásul random generált is sokkal jobban össze van rakva és élvezetesebb .......

    De gyerekek, ha tényleg jót akartok zombizni és nem baj ha nincs multi, vegyétek meg a Stat of Decay-t a karácsonyi vásárban!!!! Kibaszott jóóó!
    Perma death van ott is, csak ugye addig mehetsz amíg vannak még túlélőid, mert másikat fogsz irányítani ... tegnap be kellett védenem egy házat, szögelgettem az ablakait, harcoltam, de elfogyott a munícióm, és egy dagadék zombi konkrétan kettészakított :D
    Visszakerült a kép a bázisra és már egy másik túlélőt irányítottam, közben az emberek pár szóval megemlékeztek elhalálozott társukról :)
  • Susarc
    #4144
    UI,irányítás,inventory,tárgyak használata kuka
    eszel/iszol nemtörténik semmi bár kiírja,hogy ettél-ittál 1 másodperc múlva megint jön a figyelmeztetés....kb. egy órát él a karaktered,mert utánna emiatt úgyis összeesel:S
    beleragadsz mindenbe,átmész a falon,Zombik sehol ha vannak akkor csak úgy rád poppolhatnak....
    888888 ezer felesleges használhatatlan cucc
    kb. mindig este van,lámpa fény effektje szánalmas
    töltés,öltözködés körülményes
    fegyver használat szánalom

    összefoglalva : A K ÉDES ANYUKÁJUKAT kérem vissza a pénzem:P bár tudom erre kb. nulla esély nomeg jövő ilyenkorra csak elkészül....végülis addig lesz infláció bőven szóval befektetésnek "megérte"

    undorító mocskos pénzéhes módra kiadták év végére,hogy egy jót bulizhassanak szilveszterkor a fejlesztők!

    mocskos nagy pofont érdemelne az összes!

    sry,de kiakadtam!

    NE VEGYÉTEK MEG!!!!!!
  • Marfy
    #4143
    Értem én hogy alfa, de akkor is ezért a bughalmazért pénzt kérni kell pofa...
  • Susarc
    #4142
    még NE vegyétek meg.....BORZALMAS és akkor még finom voltam:P :)
  • Susarc
    #4141
    Magyar menü! wow
  • Susarc
    #4140
    baing megvéve:P
  • tutituti
    #4139
    Dayz Standalone a steamen
  • TheKecske
    #4138
    Kinek lenne kedve elkezdeni DayZRP-zni velem és összeállni egy magyar túlélő csapattá egy rp szerveren. Szerintem érdekes lenne látni jó pár magyar játékost a sok amcsi meg kamu orosz akcentussal rendelkező amcsi játékosok között egy magyar csapatot aki egyaránt beszél angolul és magyarul. Szerintem ez elég ütős lenne. :D
  • csanyigabor
    #4137
    http://www.thezombieinfection.com/
  • JanáJ
    #4136
    Ez működik arma3 alatt.
  • JanáJ
    #4135
    Az arma 3-as Day Z-el mi a helyzet? Próbálta már valaki?
  • Laza
    #4134
    Jobb szeretem a kicsit sandboxos játékokat, mint ezeket az FPS lövöldéket (L4D és társai).

    Pl ami most bejön de még nem próbáltam az a 7 Days to Die ... voxeles, tiszta MineCraft, csak zombis ... na ez király, és aztán ott van mit csinálni ... csak nem akarok belekezdeni míg a SoD sztoriját nem vittem végig :)