4614
DayZ - Zombie apocalypse online FFA permadeath survival (Arma II mod)


DayZ WIKI



\" target=\"_blank\">DayZ kezelési videó guideok



DayZ térkép 1  |   DayZ térkép 2



Helikopter roncsok térképe



DayZ Teamspeak szerver: 80.249.163.55:1111

  • Susarc
    #4213
    én is meg mindenki más ezt hitte...aztán installáltuk a játékot.....:P

    én azt se értem miért nincsenek benne a fegyverek+járművek meg a feature-ok amik a mod dayz ben voltak...elég lecvsupaszított 2-3 évvel ezelőtti verzió ezt a standalone a grafon kívül:P ami meg ugye optimizálatlan....

    nem értem
  • JanáJ
    #4212
    Tényleg, végül is egy arma 2-ről van szó amit 10+ éve optimalizálnak. 2412-re jó lehet. :-)
  • csabi1987
    #4211
    Hátha orvosolják majd. :)
  • Susarc
    #4210
    Optimizáció a béka segge alatt van! APFA!! ne aggódj:P
  • JanáJ
    #4209
    Vedd lejjebb a felbontást. Minek a FullHD, ha low-on van. :-) Két helyen állíthatsz felbontást, a második, hogy mennyit élesítsen ki a teljes képből, mert pl a monitor szélén nem kell minden fűszálnak élsimítás.
    Chernoban sajna szar szokott lenni, eleve az arma nem a kis gépigényéről híres.
  • csabi1987
    #4208
    Csak 15-20 fps elég kevés, szinte játszhatatlan... Minden lowon van, egyedül a felbontás 1920x1080
  • JanáJ
    #4207
    A lakot területeken sokkal több megjelenítendő textúra van, ezért értelem szerűen kevesebb lesz az FPS azonos beállításokkal, mintha egy sivatag közepén, vagy vízben lennél. :-)
  • Nesut3n
    #4206
    Vezérlőpult-Minden vezérlőpultelem-Energiagazdálkodási lehetőségek
  • csabi1987
    #4205
    nem húztam a procimat, teljesítmény módot hol lehet állítani?
  • Nesut3n
    #4204
    húztad a procid és az energiaséma teljesítmény módban van ?
    azt játékhoz be kell kapcsolni játék után pedig ki kell kapcsolni
    ha nem kapcsolom be akkor nekem is így viselkedik
  • csabi1987
    #4203
    Másnak nem esik le az fps kisebb falvakban, vagy városban?
  • csanyigabor
    #4202
    Nem találkoztam egyik problémával sem.
  • denevérember
    #4201
    Még mindig nehéz bejutni a szerverekre? + Tényleg ennyire sok a csaló mint ahogy a külföldi fórumokon olvasni? Mik a tapasztalatok?
  • Nesut3n
    #4200
    DAYZ | A találkozási-pont és a zsákmány | #3



  • csabi1987
    #4199
    Aki játszana az vegyen fel! :)
    BOHUS_HUN
  • Since
    #4198
    Egy darabig nem leszek online, viszont jó lenne majd a SA verzióval tapasztalt játékosokkal játszani. Mit szóltok hozzá, illetve van valakinek kedve? :)
  • denevérember
    #4197
    Hatalmas ez a videó :D Szakadtam rajta én is...
  • csanyigabor
    #4196
    Azért ő is fejbekúrta Shortyt a baltával XD
  • Susarc
    #4195
    szakadok a játékán:D
  • Susarc
    #4194
    mostanában én is őt nézem:))
  • tutituti
    #4193
    ennyit nem röhögtem még :D
  • denevérember
    #4192
    Reméljük annyira azért nem tűnnek el... :))) Bár kinézném még azt is belőlük ( :D )

    Viccet félretéve ezt olvasván :

    http://dayzdev.tumblr.com/post/70904326269/first-week-of-dayz-alpha

    egy kis pihenőn vannak épp a kedves barátaink,reméljük ahogy visszatérnek teljes gőzzel csapnak a "lecsóba" :)
  • Nesut3n
    #4191
    Kellemes ünnepeket !!!
  • Laza
    #4190
    Ha egy embernek csak egy karija lehet és ezt itt játékonként számolja, akkor még lehet is ... meg az online játékosok száma alapján is elképzelhető, hogy egyszerre kb a 5-10% online csak (és cserélgetődnek a játékosok) ... így akkor a befolyt összeg a saccolt 10x-ese, ami már nagyon szép summa (3,7 milliárd Ft) :)

    Lehet ezek is eltűnnek egy időre :D
  • csanyigabor
    #4189
    http://dayzgame.com/
    Ha ez nem kamu akkor fél millió példányt.
  • Laza
    #4188
    Ha csak a peak playerst veszem alapul, akkor is csak 43.762 játékos játszott vele egy időben, ami barátok között is több mint 1 millió euró, 315 millió forint :)

    Kíváncsi lennék mennyit adtak el belőle :)

    http://steamcharts.com/app/221100#1m

    Egyébként a kiadással csak annyit vettek a nyakukba, hogy mostmár kénytelenek lesznek belátható időn belül tényleg megcsinálni, mert hiba az alpha státusz, meg a figyelmeztetés, ha a community elé teszel valamit, pénzt kérsz érte, akkor jönni fognak a nyafogások és még türelmetlenebb lesz a nép, mint eddig :)
  • Laza
    #4187
    Még mire felocsúdnak a befolyt lóvé okozta sokkból (berúgás, egyebek) ... :D
  • Maróth
    #4186
    Én meg megvárom, amíg összerakom az új gépem. :D
  • denevérember
    #4185
    Nos akkor még várok egy kicsit az biztos :) Kíváncsi vagyok ahogy lezajlanak az ünnepek,lesz e még valami frissítés idén a játékhoz.
  • csanyigabor
    #4184
    Attól függ, hogy milyen szerverre jutsz be (leszüretelt vagy teli loottal) és, hogy milyen stílusban játszol.
    De ettől függetlenül a mod-ra még mindig hasonlít abban a játék, hogy csak másokkal együtt játszva élvezhető hosszútávon a lootolgatás / túlélés rövid távon megunható, viszont már látszik, hogy dolgoznak ezen a részén.
  • denevérember
    #4183
    A jelenlegi állapotban így van? Hogy viszonylag egyszerű benne "felöltözni"?
  • L H Oswald HUN
    #4182
    Szerintem már így is nagyon jó. Az nem kihívás, hogy minden házban találsz egy fegyvert, meg kaját...
    :D
  • KiruHoshino
    #4181
    Na DayZ a fa alatt. :) Mert megérdemlem. XD Boldog karácsonyt mindenkinek.
  • csanyigabor
    #4180
    http://www.twitch.tv/lirik/c/3442848
    http://www.twitch.tv/lirik/c/3439387
  • Susarc
    #4179
    ha nem sietsz,tök fölösleges...van bennt 2 féle lőfegyver,nincs jármű,szinte semmi nem működik....a grafika ugyan jobb mint a modban,de én is pl. modozok inkább amíg nem lesz benne tartalom....
  • denevérember
    #4178
    Hehehe... Alig bírom megállni,hogy megvegyem. Egy következő updatet még megvárok,aztán szerintem becsatlakozok én is. Hiába hogy bugos még... De a feeling már ott van. A modot agyon játszottam,igaz ez még nem ér fel hozzá,de ha úgy lesz ahogy ígérték,akkor nagyon elégedett leszek :)
  • tutituti
    #4177
    a mai kedvenc dayz sztorim redditen:
    srác NWA-nál bement a rácsos szobába aka börtöncella.
    levette a ruháit és várt.
    ha bejött valaki akkor szólt hogy engedjék ki mert bezárták őt.
    mindenki kinevette,adtak neki inni enni de nem nyitották ki az ajtót,pedig csak ugye use-olni kéne.
    Aztán valaki egy könyvet bedobott ami valami Escape című volt.:DDDD

    cruel world
  • JimKirk
    #4176
    Viszont!:)
  • Maróth
    #4175
    Lootban gazdag Bolgog Karácsonyt kívánok mindenkinek! :D
  • Laza
    #4174
    A villám Skyrim akció elsőként beelőzte a top 50 eladási listán a DayZ-t, és visszacsúszott a 2. helyre, de mióta lekerült az akcióról a Skyrim, visszament az első helyre a DayZ ... meg minden más előtt is ottvan folyamatosan ... ebből is látszik, hogy folyamatosan veszik az emberek, megállás nélkül ...