40
  • wraithLord
    #40
    Lehet, hogy ugyanaz a személy írta mindkettőt. Két helyre is készít cikkeket, és minek írja meg kétszer ugyanazt máshogyan... :)
  • csibra
    #39
    Ez egy négydimenziós lény, amiből mi csak az általunk felfogható 3 dimenziónyit látunk.
  • NEXUS6
    #38
    Szerintem Cameron a múltkor levitte a tengeralattjáróval a Mariannya árkába, ami az Abyss-ből modell megmaradt most meg hullára röhögi magát.
  • Daza500
    #37
    A Youtube-videóhoz valaki odaírta: "Nyilvánvalóan egy terrorista". Ezen szakadtam. xD
  • Sliderx
    #36
    <object width="424" height="345"><param name="movie" value="http://network.hu/flash/videoplayer/video.swf?videoid=8636&pvol=40&plang=hu&host=http://network.hu" /><param name="allowscriptaccess" value="always" /><param name="allowfullscreen" value="true" /><embed src="http://network.hu/flash/videoplayer/video.swf?videoid=8636&pvol=40&plang=hu&host=http://network.hu" width="424" height="345" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" /></object>
  • Sliderx
    #35
    Ctrl+C Ctrl+V Ki-Kiről?
    Egy új tengeri lény?
  • samebadi
    #34
    El kell szépen nevezni és akkor rögtön senkit sem fog érdekelni, hogy mi ez.
  • Old PS Fanboy
    #33
    Mindmeghalunk!:)
  • MacropusRufus
    #32
    óriásmedúza. a felületén lévő érdekes mintázat meg az emésztése miatt kell.
    Nem én találtam ki, csak nem az sg-ből kell tájékozódni :o
  • balee66
    #31
    Ez az az izé, ami szokott lenni abban a hogyishívjákban, tudjátok amikor jön az a valami, és találkozik azzal a másik micsodával, na pont akkor szokott lenni ilyen izé, monddmá!
    Na, az!
  • Chocho
    #30
    Nem látom a linket. :)
  • MsUser
    #29
    UFO :)

    Ősi mélytengeri medúza amiből a polipok kifejlődtek, ezek szerint a mélyben vannak még felfedezetlen fajok.
  • M2 #28
    Ez anyám köntöse! Végre meglett! :-)
  • mgenya911
    #27
    ez egy pokróc!
  • thsanyi5
    #26
    Az első gondolatom az volt, hogy ez egy máj, aztán kezdett jobban látható lenni, hogy nem tömör. Akkor arra gondoltam, hogy olyan mint egy függöny. Egyáltalán többsejtű ez az izé, vagy egy nagyra nőtt óriás amőba félét nézegetünk? o.O
  • zord01
    #25
    Tesco-s szatyor Delux...

    Amúgy biztos valami medúza féle, csak még nem láttunk hozzá hasonlót. Odalent ez kb minden 3 lakosra igaz...

    És minden medúza és egyéb érző lény nevében kikérem, hogy ne hasonlítsátok GYF-hez.
    Azt még a férgek is kikérnék maguknak, hogy ennyire megsértsék őket.
  • Pares
    #24
    Szerintem erre gondolnak:



    Na most ezt állítólag rögtön a kifogás után vissza is dobták... Legalábbis én így olvastam több helyen. Ha meg visszadobták, akkor csak a kép alapján lehet azonosítani, az alapján meg mindennek kinéz, csak nem cápának.
  • hammerjoe
    #23
    Basszus megvan a selyemfüggönyünk!! Jól elvitte a szél.....
  • Büdös Bohóc
    #22
    fújj geci
  • ugh
    #21
    magzatburok?
    balne.
    nekik van olyan nem?
  • Willenbrock
    #20
    IAA Subh Niggurath!,ez Yog Sothoth :)
  • sztbandi
    #19
    szerintem ez egy selyem kendő nézzétek a varrott szélét!!
  • mr9
    #18
    ajj jaj, én szóltam a Barbinak hogy ne hányjon az óceánba! ugye nem kapunk büntetést ?? xD
  • wraithLord
    #17
    *élőlény vagy élőlény maradvány
  • DjDano
    #16
    Szerintem meg te vagy xD
  • wraithLord
    #15
    Az elején azt hittem, hogy csak egy Titanicról idekeveredett bársonylepedő, de tényleg mintha élőlény lenne. És ha az, akkor valóban valahol a csalánozók környékén lehet fejlettség és felépítés szempontjából.
  • Chocho
    #14
    Nem tudom, hogy ez pontosan melyik eset volt (a cikk nem egyértelmű), de a legtöbb ilyet a sejtszerkezete alapján szokás azonosítani. Így derült ki például, hogy a Szent Ágoston Szörny is csak egy bálna zsírdarabja.
  • Tetsuo
    #13
    Ez a legjobb! :)
  • petrov144
    #12
    Prometheus vírusvideó? :)
  • KAWAszaki
    #11
    ...paróka, szobafestő pemzli, egyujjas kifordított bundakesztyű vagy papucs orrán pamutbojt... fel, le, fel, le. Ahogy a szél hintáztatja az ágat...
  • Tau Tang Wou
    #10
    Nekem nem rémlik.

    Inkább valami dögnek tűnik, vagy meteorológiai léggömb maradványnak.
    Semmit nem csinál, csak folyamatosan süllyed, amíg a kamera bírja követni.
  • morden
    #9
    Frank Schätzing a Raj című könyvében mintha ilyenről írt volna
  • Jawarider
    #8
    Egy filmforgatásról beesett valami a tengerbe....
  • Pares
    #7
    "mindamellett, hogy az állatot nem sokkal a kifogása után óriáscápaként azonosították, ami annyira oszlásnak indult, hogy gyakorlatilag felismerhetetlenné vált."

    Mégis kicsoda? És mégis mi alapján, ha állítólag a kifogás után vissza is dobták?! A kép alapján? Az alapján szinte bármit rá lehet fogni...
  • Slinky Cyle
    #6
    nekem nagyon tetszik..
    szeretnék egy ilyen tengeri taknyot az akváriumomba
    mit ehet vajon?
  • Alexease
    #5
    Bálna húgyhólyag.
  • asgh
    #4
    Ez egy nejlonzacskó.
  • gemihu
    #3
    Mélytengeri vizitakony.
  • karesz6
    #2
    "Ez arra utal, hogy a lény nem rendelkezik vázzal és az izomzata is csak egészen kezdetleges lehet, ha van egyáltalán"

    EZ GYURCSÁNY!!!!!!
  • csimmasz
    #1
    Na, ez vagy valami vagy megy valahova!