461
  • Narxis
    #341
    A 15 év ahhoz kellett, hogy megtizedelje egymást a lakosság, amolyan népességcsökkentő terv volt ez.

    Igen, odaálltak a lifthez mert nem katonák voltak és egész jól elvoltak akkor is amikor Monroe-ék kiszálltak a liftből.

    A rakéták ahhoz kellenek, hogy a 2 államban megtisztítsák a törzsfőnököket és oda tért volna vissza először az elnök.

    Randall-nak már nem volt miért élnie, azért ölte meg magát nem is tudott tiszta fejjel gondolkodni. Ő csak bosszút akart állni amiért meghalt a fia és a bosszú az emberiség ellen szólt.
  • gabi89
    #340
    Na jah :DDD Mondjuk az is fura volt, hogy 15 év után minden elektromos készülék ugyanúgy működik, mintha csak pár napja ment volt el az áram.
    Ja meg most komolyan úgy akarták megvédeni azt rohadt 12. szintet ,hogy mindenki odaáll a lifthez ?

    Rájöttem már jó nézni ezt a sorozatot, mert akkora marhaságok vannak benne, hogy esküszöm többet lehet rajta röhögni (+ a kibeszélők olvasgatás is vicces) mint egy sitcom-on.
  • Monoton
    #339
    Mindezt a tervet 15 év alatt :DD
  • gabi89
    #338
    Lenyomtam az utolsó 4 részt egyben tegnap éjjel. Full kamu volt a végén ez a cliffhanger.. Most komolyan az volt a nagy terv, hogy amerikai elnök 1 embert (Randall) küld a toronyhoz aki elindít két rakétát, ő meg visszajön? Ezt a marhaságot.
    Ráadásul Randall akkora hülye, hogy lelövi magát mielőtt a két rakéta becsapódna ? Mi lett volna ha vár 1 percet ? Ja, hogy akkor Rachel -ék nem tudnák megállítani a két rakétát. Ebből is látszik, hogy nem fog becsapódni.

    2x01 -et majd megnézem kb. azért, hogy igazam van -e vagy sem, aztán kasza. Pedig nagyon ritkán kaszálok bármit is.

    Monroe meg Neville marha jól játszanak ezt leszámítva. Nevilla arc mimikája néha zseniális :D de ezzel a sok pálfordulással az ő karakterét is kicsinálták.
  • Monoton
    #337
    Szerintem is beleiranyitjak majd tengerbe es azzal el van intezve. Persze nem ezt szeretnem :-)

    Masik dolog, eddig azt hajtogattak, hogy ha visszakapcsoljak az aramot, akkor meghal az akiben van nanochip biszbasz. Ebbol azt felteteleztem, hogy nem gyogyitanak veglegesen, de akkor Rachel miert kapott a labahoz?
  • SzinesGeza
    #336
    Akkor viszont nem lesz többé Monroe hadserege, sem Georgia-é.
    Mivel ICBM-ek, így talán lesz ideje Aaron-nak hackkelnie valamit. :)
  • Narxis
    #335
    Szerintem becsapódnak.
  • Wasp91
    #334
    Arra azért kíváncsi vagyok, hogy mi lesz azokkal a rakétákkal. Rachel esetleg újra lekapcsolja az áramot és akkor lezuhannak a rakéták? Ti mit gondoltok?
  • Narxis
    #333
    Jó volt ez az évadzáró. Monroe a mezőn a villámokkal, Randal az utolsó jelenetben, aztán meg az elnök, ezek valahogy nagyon tetszettek. Előtte tényleg úgy éreztem, hogy a szokásos lövöldözős sehova se vezető rész, de a vége tényleg jó lett.
  • Wasp91
    #332
    Én is azt hittem elsőnek, hogy van lent valami. :D
  • vg
    #331
    Nekem amióta bekerült a "torony" dolog volt egy saját nyomi elméletem;

    Egy UFO és egy idegen lény van a torony 12-ik emeletén, és azért kellett lekapcsolni az áramot, hogy ne tudjon kommunikálni, ide hívni a pajtásait, vagy az UFO-ből kiáramló akármik miatt nem szabad visszakapcsolni az áramot. Ilyesmi. Annyira vártam az utolsó képsoron, hogy rácsodálkoznak az űrhajóra... Sajnos mint mindenhez, ehhez is tök hülye vagyok. :)
  • Monoton
    #330
    Na befejeztem én is az évadot. Nem mondom, hogy rossz volt mert kikapcsolta az agyam, de az egész sztori olyan szedett-vetett. Mintha nem lennének lefektetve a történet alapjai és az írók hétről-hétre találnák ki.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát én nagyon remélem, hogy becsapódnak azok rakéták, mert akkor talán valami mást kapunk a következő évadban.
    Egyébként szerintem újra lekapcsolják az áramot és leesnek a rakéták :D
  • Wasp91
    #329
    Hi-tech mágneses töltet lehet a gránátvetőbe. Erre nem gondoltál?
  • Narxis
    #328
    Ez a sorozat sose akart valami kiemelkedő lenni. Sima posztapokaliptikus túlélő sorozat néhány kisebb-nagyobb rejtéllyel. Nem tetszhet mindenkinek.
  • JethroHUN
    #327
    Én tényleg (valahogy) végig görcsöltem eddig ez a sorozatot. Bíztam abban ha kibontakoznak az események, jobb lesz. De nem. Ugyan az a budge, gyenge vacak. Most már érdekesebb a sztori, tény. De a karakterek ugyanolyan iszonyat unalmasak. Most komolyan be kellene szopnunk, hogy egy M32 gránát vető az valami high-tech mágnesfegyver vagy mi? Legalább ennyire ne nézzék hülyének a nézőt...
    Monroe karaktere jön át egyedül, David Lyons elég jól hozza ezt a szociopata karakter akinek egyre a saját bűntudata és paranoiája között ölődik. Giancarlo Esposito szintén jól hozza Tom Nevillt, nem mintha annyira sokszínű karaktert kéne alakítania, de legalább a helyzethez illő mimikája van. De többiek? Gyászos. A csaj az komolyan úgy néz ki mintha gőze sem lenne róla, h hol van ill. mit kéne csinálni.
    Nem is írom le a vélemény a többiekről...
  • akyyy
    #326
    hát jah elég uncseee
  • Narxis
    #325
    Egy dolog elég érdekes a mai történetben.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha a néger csávó már egy ideje Monroe-nak dolgozott akkor miért kellett Jason-t felbérelni? Szóval ez így inkább csak azért volt, hogy ő is gyanús legyen szvsz csak ez így ratyi megoldás...
  • Narxis
    #324
    ööö Happy Endings pl. de inkább semleges mint nem tetsző sorozatok vannak, ja igen meg még a Californication :P Breaking Bad-et mondanám de nem az van, hogy nem tetszik vagy utálom hanem csak nem érdekel :D egyszerűen az alapsztorija se de majd lehet megint nekikezdek hátha máshogy látom már
  • Sir Quno Jedi
    #323
    Öcsém, minden topigban a te lelkendezésedet lehet olvasni! :D Te mán tutira klinikai eset vagy... :DDDDD

    Mongyáh gyorsban 10 sorozatot, ami nem tetszik/teszett! 3-2-1...
  • Narxis
    #322
    Ez brutál rész volt, két óriási WTF-el....óóó te jó ég milyen jó, izgalmas sorozat ez! Hogy nem tudjátok szeretni, nem értem....
  • stargatelost
    #321
  • Narxis
    #320
    Igen, most is azt nézem. :P De csak a 2. rész.
  • stargatelost
    #319
    Pedig igaza van. :) A Voice farvizén nem volt nehéz második évadot kapni, és lefogadom, hogy a nézettség egy részét azok tették ki, akik csak úgy bekapcsolva hagyták a tévét a tehetségkutató után. Azért 'Murica se lehet olyan agyilag zokni, hogy ezt nézze :D Vagy mégis?

    Narxis pörgeted már a Lostot?
  • Narxis
    #318
  • JethroHUN
    #317
    Elég béna ez a sorozat, nem is értem miért kap 2. évadot. Ennél jóval jobb(hangulatosabb, tartalmasabb, élvezhetőbb) sorozatot kaszáltak el.
    Ami jó: pilot - bár van olyan érzésem, h baromság lesz a válasz a "miért ment el az áram" kérdésre
    Ami rossz: unalmas semmitmondó karakterek, béna színészi munka, gyengén megírt script
  • Narxis
    #316
    *újabb
  • Narxis
    #315
    jabb 100/100-as rész!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nagyon durva volt az elején a Jason és apja közti konfrontáció, végre Charlie és Jason összejöttek, kivi leszek, hogy az apja mit szól majd hozzá, persze már tudja mert látta mikor smároltak de hogyan fog viselkedni stb. Monroe pedig jól megszívta, persze Nora még jobban...
  • Andr0
    #314
    a guglis srác akinek pöpec kis ázsai nője volt majd elk§rta nem kicsit... nagyon :D
  • Monoton
    #313
    Sosem jut eszembe a neve :D
  • Narxis
    #312
    :D ejnye, azt illik mondani, hogy vastag csontozatú :D
  • Monoton
    #311
    A dagi végre szerepet kap :DDD
  • Narxis
    #310
    De. :D Megvadultam. ;D
  • Andr0
    #309
    Ez még nem csak ma reggel jött ki?:D Mi van veled?:D
  • Narxis
    #308
    Brutáljó rész volt ez gyerekek! Neville - fia párbeszédek a legjobbak. :D A vége pedig wtf? Mondjuk sejtettem, hogy nem lesz ilyen egyszerű.
  • akyyy
    #307
    a még jacob is benne van, tuti hogy tényleg juliet álma , sőt már nemis álma, csak jacob játszik xD
  • cylonflatus
    #306
    cool
  • Narxis
    #305
    vááá ez kell!
  • ldavid
    #304
    amúgy meg is lehet venni, bár azt nem írja hogy van-e rajta olyan szofver :D
  • cylonflatus
    #303
    A medál (mármint maga a hardware) semmit nem ér, egy mindennapi, egyszerű flashdrive (+ gondolom valami sima, egyszerű wireless adapter, hogy tudjon adni-venni), a szoftver a fontos ami rajta van.
  • Narxis
    #302
    Valami rájuk lett töltve számítógépről még az elején, szal ha van 1 akkor lehet, hogy Randall tud többet csináltatni azzal a tudós csávóval. De ha jól emlékszem alapból 7 vagy 11 van amiből 3 semmisült meg asszem.